ADVERTENTIEM. Ziekenhuis te Noordgouwe. Brouwershaven. Landbouwvereeniging „Dreischor". „landbouwbelang" te Bruinisse Super ph osp haat. 135000 KG. SUPERPHOSPHAAT. O li D E fi W IJ 8. Te 's Gravenhage is geslaagd voor middel baar boekhouden huieakte J. J. Lebleu van Ylissingen. Tot onderwijzer bij het openbaar lager onderwijs te Terneuzen (vac. Nieuwkoop) is door den gemeenteraad uit een drietal, be staande uit de heeren J. A. Tavenier te Biervliet, A. C. Bootsgezel te 's Gravenmoer en J. A. Schreinemachers te Ovezande, eerst genoemde met 10 stemmen benoemd. De indiensttreding werd bepaald op 1 Fe bruari 1903. Door den heer A. J. A. Scholte van Oostburg is te Leiden het candidaats-examen in de theologie, eerste gedeelte, met gunstig gevolg afgelegd. Door den raad van Cats is aan den heer J. Sturm, sedert 1866 hoofd der school aldaar, op diens verzoek, met ingang van 1 April as., eervol ontslag verleend, onder dankbetuiging voor de vele in dio betrekking aan de gemeente bewezen diensten. De heer P. van Hou welingen, assistent aan het Rijks-landbouwproefstation te Goes, is benoemd tot scheikundige, tevens adjunct directeur aan het proefstation Paaearoean Oost-Java, in plaats van dr. Yan Bijlert, die benoemd is tot leeraar in de Hoogland-cultures aan de Rijks-landbouwschool te Wageningen. Renesse Door de leden der afdeeling j> Westelijk Schouwen" van het Ned. Ond Gen. werd Zaterdagmiddag eene vergadering gehouden, waarin de heer J. Spek, onderwijzer te Haamstede, 't onderwerp »Het aanvankelijk leesonderwijs naar de methode-Bouman" bij zijne hoorders inleidde. Spreker, die aan eene methode, welke dan ook, vooral als eischen stelde eenvoudigheid, en langzame opklimming van het gemakkelijke tot het moeielijko en meer samengestelde, was door ervaring tot het besluit gekomen, dat de methode-Bouman aan deze eischen niet of nauwelijks voldeed. O, m. besprak de inleider plaat 1 (haan) en wees op de groote moeielijkheid, waarvoor het kind staat, om de h aan het overige aan te verbinden. Yolgens spreker is het woord haan als normaalwoord geen geschikte keuze of moest plaat 1, plaat 5 of 6 der serie wel worden. Ook op vele andere moeielijkheden o. a. in de oefeningen wees de heer Spek. Bij veel goeds, kleeft aan de methode-Bouman ook veel gebrekkigs. Er volgde eene zeer nuttige en aangename discussie over dit belangrijk onderwerp. Spreker oogstte den welverdienden dank der vergadering. Post en Telegrafie. Ouwerkerk. In de maand November werden op het telephoonkantoor alhier het volgend aantal telegrammen behandeld ver zonden 107, ontvaDgen 120, totaal 227. Door den raad van Cats is aan de dames J. Ch. L. Sturm en N. J. Sturm op haar verzoek eervol ontslag verleend, aan de eerste als kantoorhoudster en waarnemend kantoorhoudster, aan de laatste als waarnemend kantoorhoudster, beiden tegen 1 Maart a s. BEOHT8ZAKEK. Zierikzee, 13 Dec. Door den heer Kanton rechter zijn Woensdag j.l. de navolgende vonnissen uitgesproken tegen onderstaande personen, wegens 1°. Het zich in kenlijken staat van dronkenschap bevinden op den openbaren weg: C. H. van den H., 29 jaar, arbeider te Zierikzee, tot eene hechtenis van 3 dagen; D. V., 38 jaar, arbeider te Zierikzee, tot f 3 boete, subs. 2 dagen hechtenis; J. K., 40 jaar, arbeider te Zierikzee, tot 14 dagen hechtenis. 2°. Jachtovertreding K. F., 27 jaar, arbeider te Haamstede, tot 2 geldboeten elk van f 20, subs. 4 dagen hechtenis, met verbeurdverklaring van het Diet in beslag genomen geweer, met bevel tot uit levering of te betalen f5; C. H., 19 jaar, zonder beroep te Zierikzee en J. G., 20 jaar, landbouwersknecht te Nieuwerkerk, ieder tot eene hechtenis van 7 dagen, met verbeurd verklaring van het in beslag genomen damnet, met bevel tot vernieling; A. bij de V., 45 jaar, landbouwer te Kerkwerve, tot 2 boeten elk van f 3, subs. 2 dagen hechtenis voor elke boete, met verbeurdverklaring van het het niet in beslag genomen geweer, met bevel tot uit levering of te betalen f3; H. J. F., 23 jaar, arbeider te Kerkwerve, thans gedetineerd in de strafgevangenis te Goes, tot f 20 boete, subs. 4 dagen hechtenis, met verbeurdverklaring van den niet in beslag genomen haas, met bevel tot uitlevering of te betalen f 0,75. 3°. Het bevisschen der Schelde en Zeeuwsche Stroomen, zonder voorzien te zijn van een consent E. L., 21 jaar en Th. P., 30 jaar, visschers te Clinge; H. A., 41 jaar, schipper te Ierseke en W. K., 49 jaar, schipper te Bruinisse, elk tot f 3 boete, subs. 2 dagen hechtenis. 4°. Het als schipper van een visschersvaarluig, waarmede de visscherij op de Schelde en Zeeuwsche Stroomen wordt uitgeoefendaan boord hebben van visch beneden de maat N. P. B., 33 jaar, schipper en visscher te Tholen, tot f 10 boete, subs. 3 dagen hechtenis. 5°. Het op de Schelde en Zeeuwsche Stroomen gevangen zeesterren over boord werpen: H. A., 41 jaar, schipper te Ierseke, tot f 5 boete, subs. 3 dagen hechtenis. 6U. Het visschen van mossels in de Grevelingen binnen den afstand van 500 Meter zeewaarts gemeten uit den buitenteen van de zeewering zonder voorzien te zijn van eene schriftelijke vergunning van den Minister van Water staat, Handel en Nijverheid: L. V., 46 jaar, schipper en visscher te Clinge, tot f 5 boete, subs. 3 dagen hechtenis. 7°. Het als schipper niet in acht nemen van de wettelijke voorschriftenvastgesteld tot voor komen van aanvaring of aandrijving: J. J. P., 19 jaar, visscher te Clinge, tot f 5 boete, subs. 3 dagen hechtenis. 8". a. Strooperijb. het zonder daartoe gerechtigd te zijn laten loopen van acht runderen (vee) op bezaaiden grond: H. B. R., 12 jaar, koewachter te Brouwers haven, tot 2 boeten elk van f 0,50, subs. 1 dag hechtenis voor elke boete. 9°. Strooperij: J. W., 12 jaar, zonder beroep te Brouwers haven, tot f0,50 boete, subs. 1 dag hechtenis. 10°. Het inrichten en houden van eene drogerij van huiden zonder vergunning van het Gemeentebestuur J. M. V., 37 jaar, koopman te Zierikzee, tot f 3 boete, subs. 2 dagen hechtenis. 11°. Het doen verrichten van arbeid in een xoerkplaats door een persoon beneden 16 jaar later dan 7 uur des namiddags: C. A., 48 jaar, metselaar te Zierikzee, tot f 1 boete, subs. 1 dag hechtenis. 12°. Het te Zierikzee berijden van het gedeelte der Oude Haven tusschen de Appelmarkt en het Kraanplein met eenledigepeeënwagen: J. B46 jaar, landbouwer te Zierikzee, tot f 1 boete, subs. 1 dag hechtenis. 13". Het te Zierikzee den openbaren weg berijden tusschen één uur na. zonsondergang en één uur vóór zonsopgang met een rijwiel zonder licht F. F. L., 17 jaar, zonder beroep te Zierikzee, tot f 1 boete, subs. 1 dag hechtenis. 14°. Het te Zierikzee als gebruiker van een aan den openbaren weg staand gebouw niet zuiver houden van onkruid en gras de straat langs dat perceel tot op de helft van de straat: P. de B., 36 jaar, slachter te Zierikzee, tot f 1 boete, subs. 1 dag hechtenis. Vrijgesproken W. C. D., 50 jaar, slachter te Zierikzee, beklaagd van overtreding van het reglement van politie der gemeente Zierikzee. J. M., 30 jaar, machinist te Brouwershaven, beklaagd van overtreding van het reglement op de tramwegen. De Nobelprijzen. De tweede prgsuitdeeliDg in de Nobel- stichting had Woensdagavond plaats in de zalen der Koninklijke Muziek-Acalemio te Stockholm, waar een schitterend gezelschap bijeen was, o. a. koning Oscar zelf en de leden der koninklijke familie. Na een rede van den vice-voorzitter van het bestuur der NobelstichtiDg, den heer Gilljam, volgde de gemotiveerde toekenning der Nobelprijzen. De prijswinnera voor natuurkunde (f 100.000) zijn de Nederlandsche professoren dr. Hendrik Anton Lorentz te Leiden on dr. Pieter Zeeman te Amsterdam, voor hun baanbrekenden arbeid over den samenhaDg die er bestaat tusschen optische en electro-magnetische ver schijnselen. De Amsterdamache hoogleeraar Pieter Zeeman werd den 22en Mei 1865 te Zonne- maire (Zeeland) geboren. Na zijn eerste opleiding te hebben erlangd aan de hoogere burgerschool te Zierikzee en daarna als toehoorder aan het gymnasium te Delft, ging hij te Leiden studneren in de wis- en natuurkunde en promoveerde daar 18 Januari 1893 op een academisch proefschrift, getiteld: x>Metingen over het verschijnsel van Kerr bij polaire terugkaatsing op ijzer, kobalt en nikkel". Daarna werd bij lector aan de Leidscho Hoogeschool, welke functie hij op 1 Januari 1897 aan de Universiteit der hoofdstad ging vervullen. Het was tusschen de jaren 1897 en 1899 dat zijn onderzoekingen met prof. Lorentz vielen, en de door hem gedane ontdekking was oorzaak, dat hij daarvoor en door do Weener Academie van Wetenschappen en door de Parijsche Académie des Sciences werd bekroond. Op 17 Januari 1900 werd hij door den Amsterdamschen Raad tot hoogleeraar aan de gemeentelijke universiteit benoemd, welk ambt hij op 12 Maart d. a. v. aanvaardde met een rede over »Experimenteele onder zoekingen over deelen, kleiner dan atomen". Gemengd Nieuws. Boeren fonds. Tot en met 12 Dec. 1.1. is aan het kantoor te 's-Gravenhage van het Generale BoereD-Hulpfonds ontvaDgen de som van f 634 009 97. Haring en trouwen. De overvloedige haringvangst van dit jaar aan de Oostkust van Engeland heeft een eigenaardig, doch hoogst menschelijk en nog al voor 't grijpen liggend sociaal-economisch gevolg. Sedert menschenheugeDis hebben zich namelijk in de weken vóór Kerstmis nooit zooveel bruidsparen aan de kerken aaügemeld om door den echt te worden verbonden als thans het geval is. In alle kustplaatsen waar de haringvangst wordt uitgeoefend kunnen de geestelijken hun. werk niet af, weshalve hier en daar reeds tot huwelijks-inzegening in maesa werd overgegaan. Een onderbroken predikatie I Het stukje speelt in een plattelands gemeente van de Hoeksche Waard. Plaats der handelingDe dorpskerk. Personen De dominee, de koster, een boer, de goe gemeente. 't Is Zondagmorgen. De kachel in de kerk is aangelegd. Alles ligt voor den dienst gereed. Dominee (binnentredend)Koster 1 het ruikt hier naar kolendamp. Zet de ramen openl Koste? (gedwee doende wat hem wordt opgedragen)Jawel, dominee, ik ruik het ook Kort daarop vangt de godsdienstoefening aan. De prediker, die voor dezen morgen bijzonder in zijn rede opgaat, bemerkt in bet vuur zijner redeDeeriDg niet eens, dat do eene boer vóór de andere na de pet opzet, de bouffante omslaat, den kraag van de jas omhoog trekt, kortom, dat de gansche gemeente zich tracht to wapenen tegen tocht en koude. Maar wat gebeurt 1 Al oreerende en gesti- culeerende (het kwam zoo in de preek voor) roept de predikant met verheffing van stem Wat moet ik doen, Heere 1 En eensklaps klinkt uit de aandachtige schare een stem De ramen sluiten, dominee Aan 's mans wensch werd voldaan en met ongestoorde kalmte, hoewel veler gelaat zich tot een glimlach plooide, zette de herder en voorganger zijn gloed volle predikatie voort. Bovenstaand verhaal is, naar het Dordr Nieuwsbl. mededeelt, naar waarheid getrouw weergegeven. Koude winters! Yóór 1890 den strengen winter, dien ieder zich nog herinnert zijn er natuurlijk ook zeer etreDge winters geweest, doch weinige overtroffen die van 1784, toen men met zwaar beladen sleden over den Amstel reed en de grachten nog in April stijf dicht lagen. In 1763 had men iets dergelijks met de Maas beleefd en werd vóór Rotterdam op de bevroren rivier een groot wijnvat gekuipt. Geheel Europa kromp onder de koude van den winter van 1709 en zelfs tot in Italië toe was het onmogelijk warme handen te krijgen. De Zuiderzee is geheel dicht geweest in 1674 en de Noordzee kreeg 't toen ook te pakken en deed langs de kust een zeer breede strook ijs zien. Trouwens het genot van eea sledevaart over de zeo wa9 voor onze voorouders betrekkelijk geen zeldzaamheid, want in 1609 kon men gerust van Harlingen naar Enkhuizen loopen. Maar de winter van 1609 is al heel erg geweest, want, naar de historieschrijver heeft aangeteekend de weiden wilden in den daaropvolgenden zomer maar niet meer groen worden. Paarden werden op het ijs beslagen in een completen smidswinkel. In 1512 en in 1468 moesten allerlei in fusten geborgen vloeistoffen, als olie, wijn enz. met bijlen aan stukken geslagen en met moeite ontdooid worden. Volgens nog oudere overleveringen moet het in 1287 ook niet malsch geweest zijn, want Melis Stoke schreef, dat er toen menschen in hun bed doodvrooren en kinderen in hun wiegen 1 Ook in Noord-Amerika is de koude nu eerst goed begonnen en wel zoo goed, dat er zich o. a. te New-York verschillende ongevallen door hebben voorgedaan. De thermometer wijst 15 gr. vorst aan. Vooral echter in de Zuidelijke Staten is het uiterst koud en tal van havens zijn reeds onbereikbaar of kunnen door de echepen, die voor anker liggen, niet verlaten worden. Een misdadigersroman in werkelijkheid. De man heet Dickinson, hij woont te Philadelphia, stamt uit een goede familie, heeft een universitaire opleiding genoten, maar ontwikkelde zich niettemin reeds joDg door aanleg en neiging tot beroepsinbreker. Reeds had hij verscheidene gevangennisstraffen ondergaan, toen hij vóór 2 jaar te Philadelphia opdook en onder zorgvuldige bedekking van zijn eigenaardige inborst door aangename persoonlijkheid, geschiktheid en voorspoed, tot deelgenoot in een aanzienlijke fabriek van heerenartikelen werd aangenomen. Nn begon hij een dubbel leven, zooals men anders slechts in romans, meest Parijsche boevenromans, te lezen krijgt. Overdag wss hij een vlijtigvoorbeeldig handelsman 's avonds vertoonde hij zich als beschaafd gentleman in de salons te zijner stede. Te middernacht sloop hij op roof uit. Ia de laatste maanden zijn er te Philadelphia meer dan honderd geheimzinnige diefstallen gepleegd, die men thans vcor het grootste gedeelte aan den fijobeschaafden dief toeschrijft. Hij is hoogst bekwaam in zijn vak en een uitstekend werktuigkundige. Alles, wat tot het nachtelijk beroep noodig was, maakte hij zelf. Een goudsmids-smeltoven bevond zich goed verborgen in zijn privaat kabinet, Eenige dagen geleden werd bij verrast op het oogenblik, dat bij weer uit inbreken wilde gaan. Hij verzette zich met geweld, ontnam een der politiedienaars diens revolver en stelde hem door een schot in het been buiten gevecht. Maar ten slotte werd hij door overmacht bedwoDgen. In zijn huis werd een groote hoeveelheid zilveren voorwerpen, juweelen en andere kostbaarheden gevonden. TELEABAIIEN. 's-Gravenhage, 15 December. Heden werd voor de Haagsche rechtbank behandeld de zaak van het Zeeuwsche meisje, dat in September 1.1. in het kaDtoDgerechts- gebouw te dezer stede op een zaakwaarnemer revolverschoten loste. Uit de behandeling bleek, dat beklaagde, die in intieme relatie met den zaakwaarnemer stond en moeder was gewordenminder op den zaak waarnemer gebeten was dan op een eveneens op diens kantoor werkzaam persoondie volgens haar den zaakwaarnemer tegen baar opstookte. Zij ont kende de bedoeling tot dooden te hebben gehad. Het Openbaar Ministerie vorderde één jaar gevangenisstraf wegens poging tot moord. De Hooge Raad heeft vernietigd het ontslag van rechtsvervolging wegens visschen in verboden water door de rechtbank te Zierikzee van Johannis Cornelia Goossens C.Lz. en Francis Pieters Jansz., visschers te Klinge, met verwijzing der zaak naar het gerechtshof j te 's-Gravenhage. Io de begrafenisstoet van den minister van marine volgden alle ministers, de president der Tweede Kamer en de commandanten der drie marine-directies. Op de begraafplaats waren tegenwoordig de oud-marine-minister, verschillende Kamerleden, de Japansche gezant, vele marine-officieren en ambtenaren van het departement. Namens de regeering huldigde de minister van oorlog de groote toewijding van minister Kruys aan zijn marine-loopbaan en regeering8taak en namens het zeeofficieren- corps herdacht de schout-bij-nacht Derx het vele goede, dat de overledene voor de marine deed en hoe hij, hoewel krijgstucht streng handhavende, dit deed met gepaste humaniteit. Tweede Kamer. Begrooting Bincen- landsche Zaken. De heer Hubrecht lichtte zijn amendement toe, na den post ad 20000 gld. voor voorbereiding en eventueele oprichting van een Technicum te verlagen tot 12000 gld. en alleen gelden toe te staan voor voorberei ding. De Minister wijzigde dienovereenkomstig de redactie van den post, maar handhaafde het cijfer, waarop het amendement werd in getrokken. Rotterdam, 15 December. GRANEN. Buitenlandsche zakeDloos door toewater. Meel 10J, handel beperkt. Binnenlandeche Tarwe geen noteeriDg opgemaakt, het noodige tot vaste prijzen verkocht. Mais f 1,40 k f 1,50. Ajuin. Aanvoer niets, geen prijs. Vlas. Op het land handel op lagere prijzen. Markt-aanvoer 7013 steen blauw 30 48 stuivers; 900 steen Groninger, 600 steen geel, onverkocht. Lijnzaad f 9,75 k f 12.25, redelijke aan voer en vraag. Aardappelen. Onveranderd. Kaas en Eieren. Niets. VEE. Aanvoer 362 Runderen, 26 37 ct. 195 Kalveren, 40 a 49 ct. 1361 Schapen, 21 a 24 ct. Lammeren, 25 k 28 ct. 703 Varkens, 21 k 23A ct., lichte 20 22 ct., handel slecht. Zeetijdingen Zierikzee. GEARRIVEERD: 13 Dec. »Lord Salisbury", kapt. Marshall. 15 aEustace", kapt. Porter. Beiden van Londen naar Pruisen. Kunnen wegens ijsgang de reis niet voortzetten en hebben in do haven alhier vastgemaakt. WELDADIGHEID. DIAKENEN der Herv. Gem. alhier geven onder hartelijke dankbetuiging kennis, dat door hen in de voorm.-godsdienstoefening in de Nieuwe Kerk ten behoeve hunner armen is gecollecteerd een gift van f 30 tot het houden eener extra-bedeeling. Zierikzee, 15 December 1902. Diakenen voornoemd, H. LAKENMAN, Voorzitter. J. VAN DER VLIET Cz.Secretaris. Geboren MA RIN US PIETER Zoon van J. W. A. BIERENS en K. G. BIERENS van Nieuwenhuijzen. Oud-Vossemeer, 11 December 1902. Voorspoedig bevallen van een Zoon, J. DIJKMANvan den Berge. Elkerzee, 15 December 1902. Heden overleed, na voorzien te zijn van de Heilige Secramentcn der Stervenden, onze geliefde Moeder Behuwd- en Grootmoeder Xornelia Adriana Renters, Wed. Abraham de Vos, in den ouderdom van 71 jaar. Zierikzee, 12 December 1902. Kiaderen Behuwd- en Kleinkinderen. Heden overleed na een kortstondig lijden, mijn geliefde Echtgenoot Cornelis van Splunter, in den ouderdom vaü bijna 62 jaar. St.-Maartensdijk, 14 December 1902. JANNETJE VAN SPLUNTER. Hartelijken dank voor de dezer dagen ontvangen blijken van belangstelliog. Tiiolen, 13 December 1902. C. J. VAN 'T HOF en Familie. DANKBETUIGING. Bij deze betuig ik mijn oprechten dank voor de zeer vele blijken van belangstelling zoowel van hier als van elders ondervonden, bij mijn 40-jarige Ambts-Jubilé. St -Annaland, 15 December 1902. P. VAN HOUTEN, Gem. Veldwachter. DANKBETUIGING. Hartelijk dank aan de Heeren en Jonk- heeren DELLA FAILLE DE LEVERHEM voor de uitstekende en brave behandeling, gedurende de ziekte en na het overlijden aan mijn Echtgenoot JAN FEIJTEL betoont; zoomede ook onzen hartelijken dank aan M. A. GELUK en Echtgenoote, voor de vele bewijzen van belangstelling, gedurende de ziekte en na het overlijden van mijn Echtgenoot. Dinteloord, 13 December 1902. Wed. J. FEIJTEL en Kinderen. Bjj deze betuigen wij onzen harte lijken dank voor de vele bewijzen van belangstelling bjj hun 40-jarige Echtvereeni- giDg ondervonden. Haamstede, December 1902. G. VAN ORIZANDE en Echtgenoote. Op maandag* den 22 ir«S? December 1902, 's morgens 11 ure, zullen, ten kantore van den onder- geteekende, de erfgenamen van de onder het voorrecht van boedelbeschrijving aanvaarde nalatenschap van B. T. VAN DE PANNE, gewoond hebbende en overleden te Zierikzee, rekening en verantwoording afleggen van hun beheer, 6n de schuldvorderingen vol doen, voor zoover het bedrag der nalatenechap toereikende zal zijn. De bekende en onbekende schüldeischers in deze nalatenschap worden opgeroepen daarbij tegenwoordig te zijn. Zierikzee, 15 December 1902. J. FRANSE, Notaris. De bekende en onbekende schuld- eischers der onder het voorrecht van boedelbeschrijving aanvaarde nalatenschap van Samuel Muste in leven Broodbakkergewoond hebbende te Zierikzee en den 10 April 1902 aldaar over leden, worden opgeroepen om op Maandag 22 December 1902, des middags te 12 uren, te verschijnen ten kantore van den Notaris H. J. VAN NOUHUYS te Zierikzee, aan de Lange Nobelstraat, No. 119c, tot het aan- hooren der rekening en verantwoording, die door do Erfgenamen zal worden afgelegd en, indien er geen verzet plaats heeft, hunne vorderingen te ontvangen voor zoover het bedrag der nalatenschap toereikend zal zijn. Hel Ziekenhuis zal voor Leden te bezichtigen zijn Dinsdag, Woensdag en Donder dag van 2—4 uur. HET BESTUUR. S. D. A. P. in Nederland. VI.RGADERING op Dinsdag 16 Dec. a.Sin het »Café Bellevue". Spreker: de heer U. ML HEHMANS van Rotterdam. Onderwerp: „Vrienden en vijanden van den Nederlandsclieyi arbeider Aanvang 7,30 uur. Debat gewenscht. Entrée vrij. VERGADERING 22 December 1902, voorm. 10^ ure, bij Van Bloois. Agenda: Sluiting opname Veevoeder. Aankoop Kaïniet en Superphosphaat. Verkiezing Bestuur. De Secretaris, A. VERJAAL Jzn. zal trachten aan te besteden de levering van minstens 95000 Kilo Superphosphaat, 9000 a Chili-Salpeter, waarvan do levering zal plaats hebben 22 Januari 1903. Voorwaarden zijn bij den ondergeteekende verkrijgbaar. Inschrijvingsbiljetten worden tot en met 29 December 1902 bij hem ingewacht. Jb. GOUDZWAARD, Secretaris. De Verbruiksvereeniging dELLEMEET" zal, op Donderdag 23 December e k., trachten aan te besteden De levering van Voorwaarden met Inschrijvinga-Biljetten worden franco toegezonden door den onder geteekende, bij wien nadere inlichtingen zijn te bekomen. Noordwelle. g. DOELEMAN.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1902 | | pagina 4