EER1IS TE ZIMffl, Roberti-Althoff. Wed. De Bakker, DE KERMIS. MIDDELBURG--ZIERIKZEE. ADVERTENTIEN. Nederlandsch Komité voor Algemeen Kiesrecht. Groote Openbare Vergadering Zierikzeesche Kolenbond. GROOTE GALA-VOORSTELLING, Groot Café Chantant, Op een bizondere wijze werd gisterenachtn alhier een haas gevangen. Toen de heer De VI. des nachts rustig lag to slapen, hoorde hij plotseling een ongewoon leven in zijn slaapkamer. Bij nader onderzoek bleek het, dat een haas door het openstaand raam was komen springen, zeker afkomendo op het nachtlichtje. Met behulp van een hond werd do gevangene gedood. Noordgouwe, 5 Sept. Volgens den alhier geplaatsten regenmeter bedroeg de regenval in Augustus de belangrijke hoeveelheid van 116,2 m.M. Tot wethouder en ambtenaar van den burgerlijken stand dezer gemeente is her benoemd de heer J. de Vlieger. Scherpenisse4 Sept. Eon vrouw alhier bracht met haar jongentje een bezoek bij de familie. Het kind verlaat de woning en al spoedig komt een ander kind, met wien het gespeeld had, zeggen, dat het in de sloot lag. Toen men er bij kwam, was er al iemand te water gegaan en had het op het droge gebracht. Een koopman van St.-Maartensdijk had "Woensdag alhier voor een herberg zijn paard, dat bespannen was voor een rijtuig, aan een ijzeren hek vastgemaakt. Het dier trok zijn hoofdstel en leidsel stuk, en sloeg toen op hol door de gemeente. Een bijna 84 jarig man werd omvergereden en moest naar huis gedragen worden. Vermoedelijk is één der wielen over zjjn been gegaan. Geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. In de gemeente-raadsvergadering van 2 dezer werd als wethouder herbenoemd de heer C. M. Kleppe. Poortvliet, 4 Sept. In de vergadering van den gemeenteraad alhier is herbenoemd tot wethouder, de heer W. van de Vate. 0ud-Vos8emeer. Tot wethouder dezer gemeente is herbenoemd de heer J. L. Lindbout, met algemeene stemmen. St.-Filipsland, 5 Sept. Door het rijk wordt een tweede draad geslagen aan de telefoonpalen van Anna-Jacoba-Polder naar Steenbergen. Dit schjjnt in verband te staan tot meer zekerheid van het dienstgeheim bij het overbrengen van een bericht. Iemand die aan vallende ziekte lijdt, stond deze week, zooals gewoonlijk aan den kant eener vrij diepe sloot, kreeg een toeval en geraakte te water. Gewis zou hij in dien toestand verdronken zijn, had een toevallig daar voorbijkomende groenteboer uit Bergen- op-Zoom hem er niet uitgehaald. In de Dinsdag gehouden gemeente raadsvergadering werden de herkozen leden, de heeren v. Eldik, v. Dijke en Geelhoed, beëedigd en opnieuw geïnstalleerd. Ook was ingekomen een verzoek uit den Anna-Jacoba-Polder om den telefoonhouder aldaar te ontslaan. Wijl in dit rekwest geen bepaalde feiten opgenoemd werden, die aanleiding tot ontslag zouden kunnen geven, werd hierop afwjjzend beschikt. Goes. De ongelukkige A. v, d. V. (zie vorig no. dezer Courant) is voor rekening van het burgert, armbestuur in het gasthuis ter verpleging opgenomen. Met de kermis stond hier eene tent met bioscoop en daarin bevond zich ten behoeve der vertooning een vrij groot vat met benzine. Toen nu op een der kermis-avonden zich een zwaar on wc ér ontlastte, werd het vat met zijn gevaarlijken inhoud door de politie op eene veilige plaats geborgen. Zeker een wijze maatregel. Kon men in het spotblad Ulk de voor stelling zien van iemand, die onder eene j parapluie een bad nam, met de opmerking dat het daar nog het droogste was, do bezoekers der Goesche kermis konden met evenveel recht beweren, dat het onder eene parapluie toch nog maar het plezierigste was. Landbouw ©n Veeteelt. Dreischor. Voor den cursus in landbouw kunde, die hier dezen winter zal gegeven worden onder leiding van den heer Van Staalen, gediplomeerd landbouwonderwijzer, hebben zich 19 leerlingen aangemeld. KEGHTSZAKBN. Zierikzee, 5 Sept. Ter openbare terecht zitting van heden werden o. a. behandeld de zaken tegen: 1°. P. J. V., 22 jaar, notaris-klerk alhier, beklaagd van verduistering ten nadecle van zijn patroon, tot een bedrag van f 2280. De substituut-officier van justitie, mr. Hofstede, vorderdo beklaagde's schuldig verklaring aan verduistering en veroordeeliog tot één jaar en vier maanden gevangenisstraf. Mr. D. van der Vliet, als toegevoegd raadsman, concludeerde onder aanvoering van verschillende verzachtende omstandigheden tot oplegging eener mindere straf, en dat tevens de preventieve hechtenis in mindering zou worden gebracht. 2°. M. L. de V., 20 jaar, kunsttanden- zetter alhier, beklaagd van het onbevoegd uitoefenen der tandheelkunde. Beklaagde was door den kantonrechter veroordeeld tot f 10 boete. De ambtenaar van het O. M. bij het kantongerecht, die f100 had gevorderd, was van het vonnis ia hooger beroep gekomen. De officier van justitie vorderde, na het hooren van 2 getuigen, die door den beklaagde waren behandeld, de veroordeeling tot f 150 boete, subs. 10 dagen hechtenis. 3°. J. N., 45 jaar, onbezoldigd rijks veldwachter en vrachtrijder te Poortvliet, was door den kantonrechter te Tholen vrijgesproken van overtreding der jachtwet (het herstellen van een wildstrik). De ambtenaar van het O. M. bij het kantongerecht te Tholen, die 7 dagen hechtenis had gevraagd, was van die uitspraak in hooger beroep gekomon. Er werden gehoord 5 getuigende verbalisant, een onbezoldigd rijks-veld wachter en diens zoon, een jachtopziener uit Schuddebeurs, de gemeente-veldwachter uit Stavenisse en een onbezoldigd rijks-veld wachter uit Oud- Yossemeer. Door den officier van justitie werd ver nietiging gevorderd van het vonnis van den kantonreohter te Tholen, waarbij deze is vrij gesproken, en veroordeeling tot een hechtenis van zeven dagen. Bij bevelschrift der arrondissements rechtbank te Middelburg is naar de openbare terechtzitting dier rechtbank verwezen B. J. A. Tz., oud 57 jaren, zonder beroep, geboren en wonende te Middelburg, gedetineerd aldaar ter zake dat bij als bezoldigd boek houder der naamlooze vennootschap »De Middelburgsche Courant" tusschen 13 April 1901 en 12 Februari 1902 een bedrag van ongeveer f 1008.71 heeft verduisterd en in het door hem in zijn meergenoemde betrekking gehouden kasboek verschillende valschheden heeft gepleegd, alles breeder bij voormeld bevelschrift omschreven. Aan den beklaagde is mr. F. C. van Deiuse, advocaat te Terneuzen, ambtshalve als ver dediger toegevoegd. Tingelinge-ling, tingelinge-ling, Margen Tuudt de kermis in. 't Is wel waer, 't Is wel waer, Dat er kermis is van 't jaer. Reeds eenige avonden, voordat de kormis wordt ingeluid, kan men troepen kinderen door de straten van ons stadje met groote opgewektheid bovenstaand liedje hooren zingen. Yoor hen is dan ook de kermis het feest bij uitnemendheid. In den draaimolen te zitten, en onder de tonen van een orgel rond te draaien, is voor hen het hoogste levensgenot. Toch is de kermis bepaald geen kinderfeest te noemen, veeleer een volksfeest, PREDIK.BEURTEN in onderstaande Gemeenten van Schouwen en Duiveland. Zondag 9 September 1 O O 2. De Qeref. Kerk te Zierikzee: 's Voorm. tien ure en 's avonds zes ure: ds. Easrlink. Cat. Zondag 42. Herv. Kerk te Kerkwerve: 'sVoorm. balf tien ure: ds. Blankert. Herv. Kerk te Serooskerke: 's Voorm. half tien ure: ds. Mossel. Herv. Kerk te Burgh: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Bejagher. (Doop (bediening). Herv. Kerk te Re nesse: 's Nam. twee ure: ds. Nauta van Noordgouwe. Herv. Kerk te Noordwelle: Qeen dienst. Herv. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ure: ds. Brouwer. Geref. Kerk te Haamstede: 'sVoorm. half tien ure en 's nam. twee ure: I.eeskerk. Herv. Kerk te Eikerzee: 'sNam. twee ure: ds. Blankert van Kerkwerve. Geref. Kerk te Eikerzee: 'sVoorm. 9.30 ure en 'snam. 2 ure: ds. Raman. Herv. Kerk te Brouwershaven: 's Voorm. half tien ure: ds. v. d. Broek. Geref. Kerk te Brouwershaven: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ureLeeskerk. Herv. Kerk te Zonnemaire: 's Voorm. half tien ure: ds. Zeeman. Geref. Kerk te Zonnemaire: 'sVoorm. half tien ure; 'snam. twee ure en 's avonds 6 ure: de heer Kroeskamp van Utrecht. Herv. Kerk te Noordgouwe: 'sVoorm. half tien ure: ds. Nauta. Herv. Kerk te Dreischor: 'sNam. twee ure: dr. G. Smit van Oosterland. Herv. Kerk te Ouwerkerk: 'sNam. twee ure: ds. Kunst. (Doopsbediening). Chr. Geref. Kerk te Zierikzee: 'sVoorm. 9.30 ure, 'snam. 2 ure en 's avonds 6 ure: ds. Weasels. Herv. Kerk te Nieuwerkerk: 'sVoorm. 9 30 ure: ds. Van der Linden; 'snam. 2 ure: Geen dienst. Geref. Kerk te Nieuwerkerk: 'sVoorm. '9.30 ure; 'snam. 2 ure en 's avonds 5 30 ure: Leeskerk. Oud-Geref. Kerk te Nieuwerkerk 's Voorm. 9 ure, 's nam. 2 ure en 's avonds 5.15 ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Oosterland 's Voorn, half tien ure: dr. G.Smit; 's nam. twee ure: Geen dienst. Geref. Kerk te Oosterland: 'sVoorm. 9.30 ure, 'snam. 2 ure en 'savonds 6 ure: ds. C. Staal. (Bijbellezing). Herv. Kerk te Sirjansland: 'sVoorm. half tien ure: Leeskerk, D. Hanseouder ling; 's nam. twee ure: ds. Van der Linden van Nieuwerkerk. Herv. Kerk te Bruinisse: 'sVoorm. 9.30 ure en 'snam. 2 ure: ds. Waarden burg. (Doopsbedienirg). Geref. Kerk te Bruinisse 'sVoorm. 9.30 ure en 's avonds 5 ure: Leeskerk. Oud-Geref. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. 9 ure's nam. 2 ure en 's avonds 5 ure: Leeskeik. Evangelisatie Bruinisse 's Voorm. 9.30 ure en 's nam. 2 ure: de heer P. Barendrecht van Spijkenisre. Evangelisatie Jeruël II: 'sVoorm. 10 ure, 'snam. 3 ure en 'savonds 8 ure: Gewone dienst. Zaterdag G Sept.; Dinsdag 9 Sept. en nondei dag 11 Sept., 's avonds 8 ure, volkrzamenkomstenHet Bestuur. daar ook zij, die de kinderschoenen reeds lang ontwassen zijn, ja zelfs reeds kinderen voortgebracht en grootgebracht hebben, voor een groot deel nog aan de kermisvreugde deelnemen. Nu, zoolang op gepaste wijze de kermis gevierd wordt, zoolang men zich niet te buiten gaat, gunnen wij gaarne aan onze lezers en lezeressen de volle kermispret, en wenschen wij bun dan ook van harte, om de geijkte uitdrukking te bezigen, een »pleizierige kermis" toe. De Nederlandsche Tooneelvereeniging zal, voorzeker tot veler spijt, ter gelegenheid van de kermis dit jaar geen voorstellingen hier geven. Zooals de artistieke leider van dit gezelschap, de heer Van Kuyk, ons verzekerde, waren de uitgaven hiervoor te hoog, zoodat zij door de inkomsten, die in do laatste jaren verminderd waren, niet konden gedekt wordeü. Wij moeten het dus deze kermis zonder komedie doen. En wie nu bepaald op de komedie gesteld is, moet dan maar zelf komediespelen, wat trouwens in het leven toch vaak gebeurt. Daarentegen zal op het kermistooneel wel verschijnen Henri ter Hall uit Amsterdam, met een spiksplinternieuw Variété- en Operettengezelschap, waarmede hij aanstaanden Zaterdagavond in de Concertzaal de eerste uitvoering hoopt te geven, en waarmede hij vervolgens eiken avond zal optreden. Wie kent hier niet Henri ter Hall? Wie weet niet, dat men zich steeds dol amuseert, als men zijn uitvoeringen bijwoont! Een woord onzerzijds tot aanprijzing van hem, of tot opwekking tijdens de kermis de Concertzaal druk te bezoeken, is dan ook geheel over- bolig. Iels nieuws op enze kermis is voorzeker het Circus Roberti-Althoff, staande op het Kraanplein alhier. De bladen oordeelen over het algemeen zeer gunstig over hetgeen men in dit circus te zien en te hooren verkrijgt. Het orchest van dit paardenspel toog heden middag met volle muziek en slaande trom, gezeten op een door een tweetal schoone paarden getrokken wagen, en voorafgegaan door een amazone met een voorrijder, door do voornaamste straten van onze gemeente. Op verschillende pnnten werjj halt gehouden en door een heraut met luider stemme aan gekondigd, dat hedenavond om acht uur de eerste uitvoering zal gegeven worden. Een doeltreffende bekendmaking, en tevens een pakkende reclame! Toch was des avonds de uitvoering slecht bezet, in tegenstelling met Goes, waar de openingsvoorstelling zóó druk bezocht was, dat er geen plaatsje meer te verkrijgen was. Van de uitnoodiging tot bij woning der voorstelling hadden wij gebruik gemaakt, zoodat wij in staat zijn onze lezers en lezeressen onzen totaal-indruk er van mede te deelen. En deze is, dat de voorstelling ons bij uitstek bevallen is. In het programma was groote verscheidenheid. Daarbij bleek ons, dat de artisten, waaronder eenige dames, in het bizonder qjti®unten, het in de hoogere rijkunst zeer ver gebracht hadden. Eo niet alleen daarin, maar ook in de paardendressuur. Een paard bij voorbeeld te leeren een kwartje en een speld op te rapen, en deze te appor- teeren, het te leeren rekenen, zijn geen alledaagsche kunststukjes. De directeur, de heer Roberti, oogstte daarmede terecht veel bijval, maar niet minder toejuiching verwierf bij met zijn twee in vrijheid gedresseerde paarden. Een en ander werd afgewisseld door de grappen van de clowns, die de lachspieren gedurig in beweging wisten te brengen, en door de zeer vermakelijke scènes van den dommen August. Wij zullen geen relaas geven van al hetgeen wij in dit circus te zien kregen, maar ons bepalen tot de ver klaring, dat de uitvoering zeer in onzen smaak viel, en ons het recht geeft het kermis- houdend publiek aan to raden in het circus van Roberti eens een avondje door te brengen. Eiken avond wordt een nieuw programma gegeven. Overigens is er op de kermis niets nieuws. Poffertjes-, wafel- en zuurkramen, een tweetal draaimolenseen Turksche schommeleen stoomcarrousel, zonder welke geen kermis mogelijk is, zijn er om de verschillende be hoeften der kermisbezoekers te bevredigen. Een elk profiteere naar zijn smaak en zijn beurs. T E L E G B A M M E N. 's-Gravenhage, 5 September. In de Tweede Kamer verklaarde bij de voortzetting der behandeling van de Beroeps- wet de Minister van Binnenlandsche Zaken het stelsel van den heer Helsdingen onaan nemelijk, en het stelsel van den heer Talma onuitvoerbaar. De Minister Kuyper verdedigde het regeeringsatelsel, doch verklaarde, dat de regeering zou berustenmocht de Kamer besluiten de benoeming van leden der beroeps raden in de eerste jaren rechtstreeks aan Gedeputeerde Staten op te dragen. Een motie—Lohman, de regeering uit- noodigend de regeling in te trekken in afwachting van een nader wetsontwerp, werd na bestrijding vanwege den Minister, door den voorsteller ingetrokken. De heer Talma trok zijn amendement in. 11 A BK TBEBIOHTEN. Zierikzee, 4 Sept. Bij een grooten aanvoer ging alles vlug van de hand en waren de aangevoerde artikelen zeer uiteenloopend van kwaliteit; over 't algemeen moest alles lager worden afgegeven. Tarwe f G k f 7.25chevaliorgerst f 4 f 5 wintergerst f 4 f 4.75 zomorgerst f 4 k f 4.40roggo f 4.50 4 f 5haver f 3 a f 4 erwten (kleine) f 8 f 9.25 kroon- erwten f 6.50 k f 9.50; schokkers f 9.50 a f 10.75; karwijzaad f 11 a f 11.75. Eokele uitgezochte partijtjes gingen boven de noteering. Middelburg, 4 Sept. Ter graanmarkt van heden was de aanvoer uit Walcheren niet zoo groot als voorgaande week. Kroonerwten en koolzaad werden het meest aangeboden van andere artikelen was het aanbod middel matig. De noteering is als volgtvoor jarige tarwe werd f 8 betaaldnieuwe dito, ver schillend van droogte en kwaliteit, f 7.50 f 7.75; nieuwe rogge, voor de zaai, f 5.75 k f 6wintergerst niet getoond, zomer dito op f 4.75 gehouden Walch. witte boonen hield men op f 10.75 a f 11 kroonerwten 50 a 75 cent lager en van f 9.25 tot f 9.50 gekochtkoolzaad algemeen op f 8 gehouden beneden dien prijs was niets te bekomen karwijzaad niet ter markt. Schiedam, 4 Sept. Noteering distillateurs 9 J. Weekmarkt te Zierikzee, 4 Sept. 1902. BoterprijzenDe Boter is verkocht voor /0,67J, f 0,70, f 0,721 en f 0,75 de 5 Hectogr. Kip-EierenDe Kip-Eieren zijn verkocht voor f 0,75, f 0,95 en f 1,per 25 stuks. De aanvoer van Boter was weinig, die van Eieren tamelijk. COBBE8PONDENT1E. Wegens plaatsgebrek moeten eenige arti kelen tot het volgend nummer wachten. 8TOOHBOOTDIHSBT September. AMSTERDAMSCHE TIJD. Van Middelburg: 'smorR. 'smidd, Zaterd. 6 7,30 Zondag 7 7,30 Maand. 8 7,30 Dinsdag 9 7,30 Woens. 10 7,30 Dond. 11 7,30 Vrijdag 12 7,30 3,30 3,30 3,30 3,30 3,30 3,30 3,30 Van Zierikzee: 'smorg. 'smidd. Zaterd. 6 7,50 3, Zondag 7 7,50 3,— Maand. 8 7,50 3, Dinsdag 9 7,50 3, Woens. 10 7,50 3,— Dond. 11 6,30 5,— Vrijdag 12 7,50 2,— Indien reizigers van Zierikzee naar Gces, bij den Agent te Zierikzee, vóór het vertrek der Boot, (tijdig voor de ochtendreizen op den voorafgaanden avond, vóór 8 uur) plaats nemen voor den wagen van Catsche voer, zal om een bijwagen zoo noodig naar Goes worden getelegrafeerd. Ondertrouwd CARL CORNELIS VERBEKE en JOHANNA PETRONELLA CATHARINA KORZILIUS. Zierikzee Nuland, 4 September 1902. Getrouwd L. J. DE RIJKE Lz. en N. J. DEES Ad., die, ook namens wederzijdsche Familie, hunnen hartelijken dank betuigen voor do vele bewijzen van belangstelling, vóór en bij hun huwelijk ondervonden. Poortvliet, a 4 September 1902. Zaamslag, Heden overleed na een kortstondig lijden, onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Maatje Wilhelmina Christiaanse, in den ouderdom van 61 jaar en ruim 7 maanden. Nieuw- en St.-Joosland, 3 Sept. 1902. Uit aller naam, P. HAGE. Onzen hartelijken dank voor de betoonde belangstelling bij het overlijden van onzen waarden Vader, Behuwd- en Groot vader, den heer L. VERJAAL. •Dreischor, 5 September 1902. Namens de Familie, N. VERJAAL. De ondergeteekenden betuigen hunnen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling op 1 September ondervonden. Oosterland, 5 September 1902. Wed. C. STOUTEN en ZOON. te St.-Maartensdijk, op Zater dag G September, 's avonds S uur, iu het Hof van Hofland". Spreekster: Mej. ROOSJE VOS. «HDIiBWEItl*: Hei Algemeen Kiesrecht voor mannen en vrouwen. Entrée 5 cent. Debat vrij. Tlieo v. Eupen, Tandarts, Bergen-op-Zoom, Hoogstraat I 314. DAGELIJKS CONSULT. Zaterd. van 9-12 uur, Hotel »IIof van Holland", Tholen. De LEDEN worden herinnert, dat tot I uiterlijk 6 September opgaaf roor I ANTHRiCIET en COKES kan gedaan worden. HET BESTUUR. GROOT CIRCUS 30 Paarden. 30 Personen. JElectrieche Verlichting lederen avond ten 8 uur met medewerking van alle Artisten en Paarden. W Let welLet wel Zaterdagnamiddag van 2 tot 4 uur groote Kinder- en Familie Voorstelling, met variëerend programma. Kinderen betalen voor deze Voorstelling op alle rangen half geld. Prijzen der plaatsen: Eerste Rang fl,— Tweede Rang f 0,60; Derde Rang f 0,40: Staanplaatsen f 0,25. ROBERTI-ALTHOFF, MICHEL, Directeur. Regisseur. Succes. Succes. Café ,,Baitenlu8t" Slinger bosch, Zierikzee. Gedurende de Kermis van af Zaterdag 6 - tot en met Donderdag 11 September door het gunstig bekende Antwerpsche Gezel schap //OSCARINO", hetwelk in Vlissingen, Middelburg, Goes, alsook in gansch Holland, het grootste succes heeft behaald. Zaterdag en Donderdag 25 cents Entrée, geldig voor één glas bier. De andere dagen 10 cents entrée. Succes. Succes. Wegens overgave der TIM- MERMANSZAAK betuigt onder- geteekende h a r t e 1 ij k dank aan zijne begunstigers van hier, als ook aan die van elders, voor het vertrouwen en gunstige be schikkingen gedurende bijna een halve eeuw genoten, en beveelt hij zijn Zoon als opvolger minzaam aan. Zonnemaire, 6 September 1902. G. 8CHILPEROORT. Naar aanleiding van bovenstaande adver tentie beveelt ondergeteekende zich bij zijne mede-ingezetenen, en begunstigers van elders, minzaam aanhopende door een accurate be diening dezelfde gunst en het vertrouwen waardig te makenhetgeen zijn vader een ruim aantal Jaren heeft mogen genieten. Zonnemaire, 6 September 1902. 1V1. Ii. 8CH1LPEROOIIT. 0Ddergeteekenden maken door deze aan hunne geachte Cliëntè'e bekend, dat zij beiden de oude SMEDERIJ en WAGENMAKERIJ met 1 Januari 1903 verlaten en alsdan in hun eigen nieuw gebouw de zaken op den zelfden voet op nieuw wenschen voort te zetten, hopende evenals tot op heden dezelfde gunst te mogen blijven genieten, die zij door accurate bediening hopen waardig te blijven. Anna-Jacoda-Polder (Gem. St.-Filipsland). II. VAN BEEK ZOON, Smid. J. MEIJER, Wagenmaker. Het BESTUUR der Dorpev. ^Eendracht Bindt" zal, op Zater dag 13 September, des voorm. ten 10j ure, bij J. Lievense, Nieuwerkerk, trachten aan te besteden volgens de algem. voorw. (form. A 1) vastgesteld te Goes 6 Augustus 1902, de levering van 26800 K.G. of meer Superphosphaat levering 27 September. 109000 K.G. of meer Superphosphaat, leveriDg 1 December. 11700 K.G. of meer opgei. Peruguano, levering 27 September. 5920 K.G. of meer gezonde Muls, lev. per 80 K.G. direct na de aanbesteding, 8450 K.G. of meer dubbel gezeefd Katoenmeël levering 1 December, 7500 K.G. of meer Thomasphosphaat., levering 1 December. 5800 K.G. of meer Kaluiet, lev. 1 Dec. Inschrijvingsbiljettcn met monsters, wicht on duidelijk omschreven garantie, worden vóór 13 September a s. ingewacht bij den Voorzitter C. VAN WESTEN Pz., Kapelle bij Zierikzee. De Secretaris, D. KOOPMAN Pz.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1902 | | pagina 2