Gemengd Nieuws. Bohrdt, die zich allen in de losse zeemansdracht van de Yacht-club hebben gestoken. De loopende regeeringszaken worden door den keizer aan boord van de ,/Hohenzollern" even goed behandeld als op zijn vele landreizen. Vlugge marine-stoomers brengen geregeld de keizerlijke koeriers met de Berlijnsche post aan boord, die kort daarop weer vertrekken met de afgedane stukken. Voor de verant woordelijke betrekking van koerier, wien dikwijls gewichtige staatsstukkengeheime brieven en persoonlijke handschrijven des keizers worden toevertrouwd, komen in de eerste plaats de officieren van de Garde- Schtitzen-bataillons in aanmerking. In het laatst van de volgeade maand roepen representatie-plichten het keizerpaar weer naar Berlijn, waar dan koning Victor Immanuel van Italië wordt verwacht. Het laat zich aan zien, dat aan dit driedaagsche bezoek veel glans en luister zal worden bijgezet. Evenals bij de komst van keizer Frans Jozef en van koningin Wilhelmina zal de gemeenteraad wel //verzocht" worden, den gast officieel te ont vangen en de stad feestelijk te versieren. Natuurlijk zal de intocht langs de Linden Elaats hebben, wier verjongings- en verfraaiings uur tegen dien tijd gereed moet zijn. Jaren geleden werd koning Humbert van Italië bij diens eerste bezoek aan Berlijn even eens door hof en stad bijzonder feestelijk ingehaald. Op één der pleinen, welke de stoet passeerde, was het model opgesteld van de Bronzen Berolina, welk beeld sedert een sieraad uitmaakt van den Alexander-platz. Met uitgestrekte hand wenschte de Berlijnsche stedemaagd den gast uit het zuiden het welkom toe. Aan den voet van het groote standbeeld werd de ridderlijke koning door de in het wit gekleede frau v. Hochenberg van het konink lijke Schauspielhaus met een gevoelvol voor gedragen, schitterende Italiaansche redevoering begroet. Een kostelijk oogenblik moet het daarna geweest zijn, toen Humbert de spreekster hartelijk in zijn eigen taal bedankte, en het bleek, dat de stotterende dame geen woord Italiaansch verstond, en de geheele speech woordelijk van buiten had geleerd, zonder den inhoud te kenneD. Onmiddellijk vervolgde de koning zijn bedankje daarop in het Fransch. Zijn zoon en opvolger komt voor het eerst na zijn troonsbestijging en onmiddellijk na de vernieuwing van het drievoudig verbond, twee bijzondere redenen voor een plechtigen ont vangst. Twee jaar geleden zag ik hem als vertegenwoordiger zijns vaders bij de gala voorstelling, ter gelegenheid van de meerder jarigheid van den kroonprins, vooraan in de groote vorstenloge zitten op één rij met de beide keizers en den ouden koning van Saksen, een knappe, donkere verschijning met een ernstig gezicht en kort geknipt zwart haar. De grappige scènes op het tooneel men gaf het //IJzeren paard" van Auber welke bij keizer Wilhelm een onbedaarlijke lachlust opwektendie met vuurrood gezicht en schokkende schouders van ingehouden lachen luisterde, hadden op hem geen uitwerking. Rechtop in zijn armstoel, bleef hij zitten met onbeweegljjk strak gezicht. Het mooie profiel met de regelmatige strenge lijnen herinnerde aan den kop van den voornamen Romein uit den keizertijd. Het vertrek van den keizer naar Noorwegen viel ditmaal samen met het begin der groote zomer-vacantie. De officieele personen hadden de stad reeds verlaten, nu volgde de breede middelklasse na. Op den eersten dag der vacantie heerschte er een ongelooflijke drukte en gewoel in de Stettiner, Anhalter en Pots- damer stations, van waar bijna onafgebroken propvolle treinen naar de Oostzeenaar ThUringen en Sachsische Schweiz, naar den Harz en den Rijn vertrokken. Van den Stettiner Bahnhof werden dien dag niet minder dan 25000 personen naar de verschillende Oostzee badplaatsen vervoerd, een aantal, zoo groot als de bevolking van een flinke provinciestad Maar het waren niet uitsluitend de gegoede burgers, die dezer dagen naar zee en bosch en berg de wijk namen. Ook de zieke en zwakke kinderen uit den arbeidenden stand werden weer in grooten getale in de gelegen heid gesteld voor eenige weken frissche buiten lucht te happen. De vereeniging voor gezondheids-koloniën zendt dit jaar 4000 kinderen naar buiten, 300 meer dan in het afgeloopen jaar, deels naar verschillende mooiegezonde plekjes in Mecklenburg, deels naar de Pommersche kust aan de Oostzee, deels naar den Harz, naar Thüringen, naar Pyrmont. De groote aderlating door het vertrek der vaeantie-reizigers heeft geen merkbaren invloed gehad op de physiognomie van Berlijn. Overal in café's, restaurants, concerten en tuinen is het even druk als te voren. Alleen ziet men in de straten van het Westen, bijna huis aan huis, op alle verdiepingen neergelaten gordijnen en jalouzieën. Na het vertrek van de Herrschaft heeft het //Gesinde" (de dienstboden) nu het rijk alleen, tenzij het met kostgeld en reisgeld naar huis is gezonden. Dit laatste schijnt echter zelden het geval te zijn. In een groote dienstboden-meeting werd hierover gisterenavond bitter geklaagd. Een oude keukenmeid, die 19 jaar bij dezelfde familie diende, kwam tot de slotsom, dat er juist gedurende de afwezigheid allerlei lastige karweitjes moesten worden gedaan, de groote wasch, afnemen wasschen strijken en weer ophangen van tulle gordijnen en dergelijke meer. Die Herrschaften sind zum Geniessen, wir zum Entsagen auf der Welt! Er ontspon zich een algemeenlevendig debat, waarin door verschillende spreeksters telkens op het wenschelijke van organisatie en de afschaffing der dienstboekjes werd aangedrongen. Volgens politie-verordening moet elke dienstbode een z/Dienstbuch" kunnen vertoonen met aparte rubrieken voor de datums van aankomst en vertrek en voor het getuigschrift. Alle spreeksters voor en tegen de Herrschaft waren het er over eens, dat men zich vast moest aaneen sluiten tot een bond. //Es kann alles besser werden, wenn wir uns organisieren 1" Vergadering van den Gemeenteraad te Zierikzee, gehouden Woensdag 46 Juli 4902. Ia de heden gehouden Raadszitting, waaraan slechts zeven leden deelnamen, werd voor lezing gedaan van een brief van den Com missaris der Koningin, houdende mededeelirg van de herbenoeming van den heer Ch. W. Vermeys tot burgemeester dezer gemeente, en van de aflegging der eeden door dezen in handen van den Commissaris der Koningin. I De voorzitter hield een korte rede, waarin hij het ambt, waartoe hij wederom door het vertrouwen der Koningin voor zts jaren geroepen was, aanvaardde. Een periode van twaalf jaren lag thans achter hem. Met vaste hand en naar zijn beste weten heeft bij de gemeente steeds in een goede richting gestuurd. Vooral in het laatste zesjarig tijdperk is er veel in het belang van de gemeente tot stand gebracht. Dat dit kon gebeuren is te danken aan de hulp, die hij had ontvangen van den secretaris, de wethouders en de leden van den Raad. En als hij nu niet geaarzeld heeft opnieuw dit ambt op zich te nemen, dan was het, omdat hij vertrouwde, dat hem wederom de steun zou deelachtig worden, dien bij tot nu toe had verkregen. (Toejuiching). De heer Van der Vliet wenschte den voor zitter met zijn herbenoeming geluk. Hij deed uitkomen, dat onder het bestuur van den heer Vermeya en met diens medewerking vele groote zaken zijn tot stand gekomen. Met name wees bij op de tram. Hij hoopte, dat er onder zijn bestuur nog veel zal tot stand komen, in de allereerste plaats een waterleiding, ter wille van de industrie. Voor kennisgeving worden aangenomen de brieven I. van den heer J. de Vrieze, waarin hij bericht zijn benoeming tot lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs aan te nemen II. van mevrouw Ochtman^an Ketel, waarin zij bericht haar benoeming tot lid der Plaatselijke Schoolcommissie aan te nemen; III. van den heer dr. H. A. Naber, waarin hij bericht, dat hij zijn benoeming tot leeraar aan de Hoogere Burgerschool, en in de reken en meetkunde aan de Burgeravondschool aanneemt; IV. van den heer A. Petermeijer, waarin deze zijn benoeming tot tijdelijk leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde aan de Hoogere Burgerschool aanneemt; V. van mej. A. Gloude, waarin zij haar benoeming tot onderwijzeres aan do openbare lagere school A aanneemt. Ingekomen is een dankbetuiging van den heer F. W. Loewer, voor de jaariijksche toelage van f 400. Medegedeeld worden I. de opbrenget van den verkoop van het in het drooggelegde Dijkwater te velde staande koolzaad op 30 Juni j 1. De perceelen zijn in massa toegewezen aan J. M. Klompo, landbouwer te Dreischor, voor de som van f 845; II. de opnemiDg der boeken en kas van den gemeente-ontvanger over de dienstjaren 4904 en 4902. Ontvangen werd f 483177 745 en uitgegeven f 476896.43, zoodat meer ont vangen is f 6281.615overeenkomendo met de vertoonde gelden en geldswaarden. Goedgekeurd werden I. de rekening van het harmonie-gezelschap «Kunst en Eer" over 4901 in uitgaaf op f 4005 525 en in ontvang op f 634.50, zoodat er een nadeelig saldo is van f 374.025 II. de rekening van de bewaarschool voor minvermogenden over 4901 in uitgaaf op f 938.34, in ontvang op f 620.875, zoodat er een nadeelig saldo is van f 317,435 De volgende voorstellen van Burgem. en Weth. werden aangenomen I. tot nadere regeling van het onderwijs aan de burgeravondschool. Tengevolge van deze nieuwe regeling werden de jaarwedden van den leeraar dr. II. A. Naber en van den assistent bij het teeken- onderwijs, den heer J. Th. Vermunt, wegens hun vermeerderde werkzaamheden verhoogd in dier voege, dat eerstgenoemde f 150 en laatstgenoemde f 50 jaarlijks meer zal ont vangen II. tot nadere bepaling van het herhalings- onderwijs III. tot het kenen van f 3000 ad 5 pCt. aan de gasfabriek voor het bouwen van een kolenmagazijn, een schaft- en waschlokaal met sproeibad, het maken van een privaat binnenshuis in de fabriek, en het leggen van een nieuwe gasleiding in den proviccialen straatweg. In verband met de aanneming van het laatste voorstel, stellen Burgem. en Weth. voor de gemeentebogrootiog voor 4902 te wijzigen. Dit voorstel wordt in handen gesteld van een Commissie, bestaande uit de heeren Legemaat, De Crane, Koopman. Tijdens het onderzoek door die Commissie wordt de vergadering geschorst. Bij de heropening adviseert de Commissie tot aanneming van het voorstel. Conform wordt besloten. De gemeenterekening wordt in handen gesteld van een Commissie, bestaande uit de heeren Legemaat, Koopman en Mulock Houwer. Benoemd wordt tot lid der Plaatselijke Schoolcommissie de heer E. Ilazelhof. De Raad gaat in geheime zitting over. Na de heropening van de Raadszitting werd het suppletoir kohier van den hoofdc- lijken omslag vastgesteld op f 42.75. Besloten werd tot het aangaan van een overeenkomst met de Rotterdamsche Tram- wogmaatschappij, ter beëindiging van de tue8chen do gemeente en die Maatschappij gerezene geschillen. In verband hiermede word onderhands aanbesteed aan P. M. Panny het opruimen van den sasvloer voor f 4985, terwijl bepaald werd, dat de afbraak ten zijnen bate zal zijn. NEDERLAND en Z1J1D-AFKIKA. Schadevergoedingen. Ia het laatst van April IJ. werd door de Staatscommissie voor de Zuid-Afrikaanscbe schadevergoedingen aan ieder dar belang hebbenden eene vragenlijst ter beantwoording toegezonden, met verzoek, die binnen acht dagen terug te zenden. Bij aankondiging in de Staatscourant werden toen tevens allen, die in de termen vielen en wegens onbekend adros geen vragenlijst ontvingen, uitgenoodigd bij den secretaris der Staatscommissie eene aan te vragen. Blijkens eene aankondiging in de Staats courant van heden, is een groot getal personen j in gebreke gebleven de lijst beantwoord terug te zenden, on gaven zij evenmin te kennen de lijat niet ontvangen te hebben. Deze personen worden dringend uitgenoodigd alsnog aan den secretaris Jhr. Mr. F. Beelaerts van Blokland, aan diens bureau 3 Binnenhof te 's-Gravenhage hun ant woord te doen toekomen of eene duplicaatlijst aan te vragen. 1 Teneinde tot een spoedige regeling te kunnen gerakenheeft de Staatscommissie tevens bepaald, dat op de aanvragen om schade- j vergoeding van hen, wier antwoord op 4 Aug. a.8. nog niet mocht zijn ingekomen, zal worden beschikt overeenkomstig de gegevens, welko van elders ten dienste staan. Te Eindhoven is een 47-jarige zangeres op de kermis, onder het dansen in elkander gezakt en dood gebleven. Te Fijuaard, bij Oud-Gastel (N.-Br.) is des nachts iogebroken bij den koffiehuishouder M. do Reijer. De dieven hebben zich toegang weten te verschaffen door het opschuiven van oen raam en hebben een kast uit de woon kamer naar buiten gesleept, terwijl de bewoners in een daaraan grenzend vertrek sliepen. Op eenigen afstand van de woning is de kast teruggevonden, opengebroken en ontdaan van haren inhoud. Er moet voor ongeveer f 3000 aan geld, goud en zilver gestolen zijd. lievige stormen en onweders hebben Vrijdag 1.1 over Saksen en Thüringen gewoed. De thermometer daalde 'b nachts op enkele plaatsen tot 5 graden Fahrenheit boven het vrieppunt. De schade, die aan huizen en akkers is aangericht, is geweldig. Groote hitte. Het is Zaterdag door geheel Italië vreeselijk warm geweest. Te Rome, Vicenza, Brescia, Modena, Milaan en andere steden zijn verscheidene gevallen van zonnesteek met doodelijken afloop voorgekomen. In een groote tabaksfabriek te Modena werden 30 arbeiders door zonnesteek getroffen. Bierproevers. De gemeenteraad van Stuttgart heeft aan een commissie uit zijn midden een genoegelijke taak opgedragen. Deze commissie moet de groote gemeente kelders (Rathskeller) in Duitschland en Oosten rijk bezoeken, de verschillende merken proeven en de verdere inrichting »bestudeeren". Van de ervaringen van de commissie zal men gebruik maken voor den Stuttgartschen Raths keller, die in 4904 geopend wordt. Door koning Willem I werd indertijd aan den hertog van Wellington den titel prins van Waterloo on een jaargeld van f 40.000 verleend, als blijk van erkenniDg zijner verdiensten. Bij de afscheiding van Zuid-Nederland ging do echuld over op den Belgischen Staat en het jaargeld wordt nog altijd door dezen prompt uitbetaald aan de erfgenamen van den «prins van Waterloo". Maar men begint nu toch in België te vragen, of dat altijd zoo voort moet gaan, en eenige volksvertegenwoordigers, die vinden dat de overwinning van Wellington, waartoe toch ook de Nederlanders, Belgen en Pruisen het hunne bijdroegen nu wel voldoende is betaald, zullen in de kamer voorstellen, het jaargeld in te trekken. Vreeselijk ongeluk. Uit New-York komt bericht van een verschrikkelijk ongeluk met een electrische tram van de Mountain and Lake Electric Railway. Op een plaats, waar de weg een helling maakt van 4000 voet per EDgelschen mijl, raakte de bestuurder het stuur kwijt over den wagen. Terwijl deze met een verschrikkelijke snélheid naar beneden liep, kwam bij in botsing met een anderen wagen, die de helling opging beide wagens stortten verscheidene honderden voeten naar beneden en werden verbrijzeld. Yan de 440 passagiers werden er 45 gedood en 29 zwaar gewond. Oproer in een gevangenis. Te Saint- Joseph, in den Amerikaanschen staat Missouri, brak onlaDgs een oproer uit in de gevangenis. De gevangenen lieten een muur van de gevangenis met dynamiet springen en trachtten te ontvluchten. Zij werden echter door de bewaarders met geweerschoten in hun vlucht verhinderd. Zes gevangenon werden gedood. Hoe men slechte betalers te pakken krijgt. Dit groote geheim vertelt de chef van een groote confectie-firma te Londen. U heeft een fout in mijn rekening gemaakt. Met deze woorden trad dezer dagen een jonge man opgewonden den winkel van den Londenschen tailleur binnen. Dat is onmogelijk, verzekerde de winkelier. t Toch is het zoo, antwoordde do jonge man heftig. Kijk maar40 shilling te veel. De winkelier vergeleek de rekening met zijn boeken. U heeft gelijk, mijnheer, gaf bij toe. Ik zal er 40 shilling aftrekken, en hoe veel zeide u ook, dat u op de rekeniDg wil afbetalen. De jonge man werd rood, hoestte en haalde eindelijk geld voor den dag. Dat werkt altijd goed, zei de winkelier tot iemand die erbij stond. Niets brengt een mensch zoo tot haast als wanneer men te veel op zijn rekeniDg zet. Als een klant nalatig is met zijn betalingen, stuur ik hem een te hooge rekening. Hij komt met groote haast bij me, om de fout te laten verbeteren, en een beetje slimheid doet de rest. Griezelige hestelling. In Oxfordstreet te Londen kwam Vrijdagavond een man een blikslagerswinkel binnen en gaf een groote theebus, om te laten soldeerenbij zou ze later komen terughalen. Spoedig bemerkte men, dat de bus geweldig stonk en toen men de politie gewaarschuwd en de bus geopend had, vond men deelen van twee verschillende menschonhoofdon. Het ééne hoofd was in de lengte doorgesneden. De besteller heeft natuurlijk zijn bus niet teruggehaald en tot dusver ontbreekt ieder spoor van hem. Brutale spoorwegroovers. Met hoe groote brutaliteit de spoorwegroovers in Mantsjoerge optreden, blijkt uit het volgend voorval, dat uit Port Arthur wordt bericht. Met een naar Nioetswang gaanden trein reisden in een waggon een aantal Chineezen. Onderweg haalden zeven reizigers plotseling messen en revolvers te voorschijn en noodigden de overigen uit, hun geld af te geven. Nie mand waagde het weerstand te bieden aan het verlangen der roovers. Dezen hadden de lijn van de noodrem doorgesneden, zoodat hun slachtoffers niet in staat wareD, hulp te requi- reeren. Toen de trein Nioetsjwang naderde en langzamer ging rijden, sprODgen de dieven uit den waggon en gingen op den loop. Na aangifte bij de overheid, werden de roovers achterna gezet, doch zonder succes. Een cosmopolitisch wielrijder. «Reizen is gemakkelijk, maarduur", heet het tegenwoordig. Reizen is moeilijk doch goedkoop, zegt Jozef Barbul. Ruim acht jaar geleden ging Barbul een pootig, thans 33-jarig officier van het Oostenrijksche leger in een overmoedige bui een weddenschap aan om in tien jaar tijds een ontzettend lange reis te maken, waarbij hij alleen van die beweegkracht mocht gebruik maken, die den mensch van nature is geschonken. De reis is nu bijna ten einde; hij heeft nog alleen Holland en België in alle richtingen te doorkruisen en heeft dan, wanneer niets bijzonders in den weg komt, den inzet van de weddenschap, ten bedrage van 600,000 kronen of ruim drie ton naar Hollandsch geld, gewonnen. Zijn tocht begon in China in Juni 4893, waarna hij door Japan trok en door Siberië; hij pedelde door Afrika, door Amerika, het vasteland van Europa en Engeland. Het aantal wederwaardigheden van dezen man is natuurlijk legio. Eens had hij eene ontmoeting met een vijftal negers in de binnenlanden van Afrika, waarbij hij heel wat wonden opliep, doch waarbij dan ook vier van zijn aanvallers bet hachje inschoten. Een andermaal ontmoette hij een Turkschen roover, die, als vrouw verkleed, hem wilde ombrengen, maar op tijd door den globetrotter ontmaskerd en doodgeschoten werd. In Italië werd hij om zijn rood vest als anarchist beschouwd en ingerekend, doch na inzage zijner documenten op vrije voeten gesteld Hij heeft veel ondervonden, reizende van plaats tot plaats zonder geld op zak. Soms werd bij goed ontvangen door sportclubs, soms in 't geheel niet; hij logeerde in bosschen op den grond, of op politie-bureaux, in 4e, 2e en 40e rang hotels. Hij heeft bij zich een tweetal tamme, witte muisjes, die al sinds drie jaren de reisgenooten zijn van dezen bijzonderen man. Vrijdag was deze man te Groningen, waar hij een lezing hield. HARKTBEBIOHTEN. Gorinchem44 Juli. Op de veemarkt van heden waren aangevoerd 462 koeieD, 3 nuchtere kalveren, 3 vette varkens en 362 bigden. Kalfvee, dat vrij ruim gesorteerd voorhanden was, werd iets lager omgezet. Ook ander vee ging tegen mindere prijzen. De handel was opgewekt, ook voor de Langstraat werd nogal wat aangekocht. Varkens en biggen lager. Men besteedde voor: Zware kalfkoeien f 490 if 200, melk koeien f 440 k f 460, kalfvaarzen f 450 a f 470, guiste vaarzen f 400 a f 420, 2|-jarige ossen f 420 k f450, 4.]r-jarige ossen f 400 k f 410, pinkon f 50 a f 60, graskalveren f 30 k f 40, nuchtere kalveren f9 f 42, vette varkens f 0.20 k f 0.23| per K.fL, biggen f 7 f 42. Rotterdam, 45 Juli. Op de veemarkt waren aangevoerd 48 paarden, 4040 magere- en 690 vette runderen, 492 vette- en 93 nuchtere kalveren, 367 varkens. Koeien en ossen 24 tot 36 ct., kalveren 30 tot 44 ct., varkens 24 tot 244 ct. per j kilo. Melkkoeien f 420 k f 230, kalfkoeien f 425 f 245, stieren f 60 k f 475, vaarzen f 60 k f 440, alles mager vee; biggen f 7 50 f 46, paarden f 45 a f 440. Nuchtere kalveren, fok- f 44 f 20, slacht- f 7 k f 42. Handel in runderen tamelijk goed4 e soort spoelingvee kon 2 3 ct. boven noteering bedingen. Bij den aanvang der markt was de kalveronhandel vooral in puike soorten goed, later door ruimen aanvoer minder. Melkvee werd flink van de hand gezet; voor 't buitenland was goede kooplust. Handel iu mager vee zeer goed. ZIERIKZEE. TIJD VAN HOOGWATER EN VAN LAAGWATER. Juli. Maaos- ouderdom. H.W. L.W. u. m. u. m. 16. 12 voorin. 11,42 5, 5 nam. 5,39 17. 13 voorin. 0, 5 6, 7 nam. 0,41 6,36 18. 14 voorm. 1. 6 6,56 nam. 1,35 7,22 19. 15 voorm. 1,58 7,35 nam. 2,19 8, 3 20. Zo. voorm. 2,38 8,12 5.5 n. nam. 2,55 8,38 21. 17 voorm. 3,17 8,42 nam. 3,31 9,10 22. 18 voorm. 3,55 9,13 nam. 4, 6 9,45 23. 19 voirm. 4,28 9.45 nam. 4,37 10,17 Tijd van II.W. te Dordrecht 3,45 uur later. L.W. 5,30 Ilea ra van Amsterdam DINSDAG 155 .JULI 1003. Staatsleeningen. EUROPA. Nederland. pCt. V K. L K. H. K. Ned. W S. Gert 2'/, 82 82 82«/, dito dito Obl. 1896,98 3 96»»/,, 96'3/„ 96*5/ dito dito Ceit..3 94*/, 94s/, II o n a r ij e. Obl. Goudl 18765 99'/, dito 1881,1893. 4 101*/, 102'/, d.to Zilver 4'/» 88s/, Italië. Inschrijving '62/ 81 6 97 97 Oostenrijk. Obl. Papier Mei 5 85*/,86'/» dito Febr./Aug. 5 84s/, Zilver Jan./Juli. 6 85s/, 86*/,- 85'/. dito April/Oct. 5 84'5/M Obligat. in Goud4 101*/, Polen. Obl. Schatk. 1844 4 92®/, Portugal. Obl. 63/84 m. tick. 3 28*/, 29'/, 29»/., dito 88,89 m. tick. 4'/, 44"/,, 44'/, 44"/,, dito fr. 2500 5000. 4'/, 44*/» 44'/, O. Tabaksmonop. .4'/, 973/* 97'/, Rusland. Cert. Ilamb. 1820 5 75s/t Obl. Londen 1822 5 121'/, C. Iiis 5: Serie 64. .5 72'/, dito (D >netz) '94 .4 92'/, dito Kursk Ch. Ai. 4 92'/, 92*/, dito '94 (Orel. Vit) .4 9ö dito G. R. 625 4 98 dito 1889 3 79*/,, dito Goudl 91 3 Obl. in Goud 84. 5 98'/, 98s/, Spanje. Perpet. Schuld. 4 76 Binnenl Amo tis. 4 dito Pe-pet. Sch. 4 T u r k ij e. Gepriv. Conv. L. .4 93'/, 94*/, 95'/, Geconv. serie D 27*/,, 27'/, 28'/,, dito serie. C 29s/„ 29"/,, 80'/, MIDDEN- en 2UID-AMER KA. Brazilië. Obligat ën 1883 4'/, 78*/, d to 1889 .4 71"/,, 71"/,, Venezuela. Obhgatiën 1881 4 30'/, 80s/, Spoorweffleentngen. Nederland. Ilall. Spoor 4 100'/, My. tot Expl. van St -Spw. Aand. 110 109 Ned. Centr. Spoorweg Aand. 83'/, dito Obligatie4 102'/, 11alië. Spoorw. L-ening 1887/89 3 64 Zuid-ltal Sp. 03 62s/, 68 Oostenrijk. F O. Spw. Obl. 8 Polen. W. W. A118'/, 118»/, Rusland. Gr. Sp Maatsch. Obl. 4 dito dito dito. 4 Kursk-Ch Az. O. 4 Moï-k.-Smol. dito4 Amerika. Atch. T. volg C. v. A. 84s/% 86'5/„ 87s/, do. Ceit. v. Pr. A. 101 101'/» do. Alg. Hyp. Obl. 4 102 do. Adjust. Obl. 4 93'/, Atluit. P. Tr. C.f Balt. Spw. Aand 109 U. Pac. hoof.ll. A. 105'/, 106'/, 107'/, Wab. al*. C. v P. A. 44s/, 44*/, C. v. 6 pCt. Deb. B. 76 W. N. Y. P. afgest.. 19's/„ Brazilië. Spoorweg Obl4'/, 69 Argent. Republ. Spwg. luk. Obl. Premle-Leenlngen. Nederland. Stad Amsterdam 3 Stad Rotterdam3 België. Stad Antwerpen 1887 2'/, 104 dit» Brussel 1886 2 Oostenrijk. Staatsl 1854 .4 dito 1860 5 129'/, dito 1864214 Schipper A. van der Hucht vertrekt Woensdag van Zierikzee naar Middelburg en des Yrijdag-namidd. j van Middelburg naar Zierikzee. Schipper J. van Duivendijk vertrekt eiken Dinsdag, van Zierikzee naar Middelburg en des Donderdag-nam. van Middelburg naar Zierikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1902 | | pagina 3