Vlissingen, MiddelüurgmRotterdam. ADVERTENTIEN. rechter moeten blijken, één of meer revolver schoten gelost op de familie zij oer vrouw, met het gevolg dat bij een schot de broeder zijner vrouw een kogel in het been kreeg, welke door den geneesheer daaruit verwijderd is geworden. Door omstanders is daarna het wapen den heer F. ontwrongen en is deze door de politie in hechtenis genomen en naar het huis van bewaring te Zierikzee over gebracht. Vlissingen, 13 Mei. In de plaats van den heer F. M. Lucas, die ter vervanging van den heer J. W. Wilkens tot inspecteur bij de Maatschappij Zeeland is benoemd, is tot commandant op een der mailbooten aan gesteld de heer W. Philipp, le stuurman bij die Maatschappij. Door verschillende vakvereenigingen alhier zal aan de directie der Koninklijke Maatschappij »De Schelde" verzocht worden om bij eventueel bedanken van werklieden, dezen vier of twee weken te voren van hun ontslag door hunne bazen in kennis te doen stellen. Het verzoek moet zijn grond vinden in het feit, dat bij een onlangs plaats gehad hebbend bedanken van werklieden een groot deel plotseling zonder eenige kennisgeving is ontslagen, en slechts door andere geëmployeerden hiermee in kennis gesteld werd. Terneuzen, 12 Mei. Volgens eene berekening, dezer dagen door het Belgische gouvernement gemaakt, hebben de uitgaven voor het verbreeden en verdiepen van het kanaal GentTerneuzen tot nog toe gekost 8,520,000 fr. De totale uitgaven van het thans aangenomen ontwerp worden geschat op 37.5 millioen francs. Daaronder zijn begrepen de 4.714.000 fr., welke de stad Gent als toelage verleent. Bovendien moet de stad Gent als eerste belanghebbende zorgen voor den aanleg der nieuwe bassins en dokken. Door de nieuwe overeenkomst, onlangs met den Nederlandschen staat gesloten, zal het kanaal van Terneuzen den derden raDg innemen onder de zeekanalen. De Belgische regeering verwacht, dat het voor altijd voldoende zal zijn voor alle behoeften van het zeeverkeer. Axel, 13 Mei. In de heden gehouden ver gadering van den gemeenteraad werd op ver zoek van het tram-comité Walsoorden Selzaete besloten een subsidie te verleenen ton bedrage van f 225 's jaars, gedurende 20 jaar. Biervliet. Zaterdag werd voor de eerste maal gebruik gemaakt bij een teraarde bestelling van een onlangs te IJzendijke gestationeerde lijkkoets. Tot hiertoe werd steeds voor buitenbewoners een gewone landbouwerswagen gebezigd. Hoofdplaat. Een ingezetene, die 'svoor- ""Uuugo n v/6 «v muiA. ti, had, viel Zaterdagavond plotseling dood van zijn stoel, zonder voorafgegane ongesteldheid. AanbestedingenVerkoopingen enz. Zierikzee, 14 Mei. Door de notarissen mr. J. C. van der Lek de Clercq en J. Franse werden heden alhier publiek verkocht de volgende onroerende goederen in de gemeente Zierikzee, als: 2.68.30 H.A. bouwland aan den, Westhaven- dijk, voor f 620 per 41 A. 68 c.A. 1.55.20 H.A. bouwland aan den Plattenweg, voor f 790 per 41 A. 68 c.A. het woonhuis en erf in de Venkelstraat, wijk D, no. 189, voor f 250. Landbouw en Veeteelt. Zierikzee, 12 Mei. Heden werd te dezer stede ten huize van den heer Verwer door de Onderlinge Veeverzekering-Maat schappij »Draagt elkanders Lasten" de jaarlijksche algemeene vergadering gehouden. De directeur, de heer J. C. van der Maas, heette in zijn openingstoespraak de aanwezige leden hartelijk welkom, en gaf hierop het woord aan den secretaris-penningmeester, den heer J. W. van Oeveren, die, nadat de door hem voorgelezene notulen waren goedgekeurd, rekeniDg en verantwoording deed van het door hem gehouden beheer. De rekening, die door de commissarissen, de heeren J. Flohil en W. ten Haaf, accoord was bevonden, werd in ontvangst en uitgaaf op een bedrag van f 8270.43 vastgesteld. De voorzitter lichtte toe den post van f 500, die als reserve bij den interest geplaatst was. De heer L. Koopman Cz. kon zich daarmede niet vereenigen. Na een uitvoerige discussie waaraan nog deelnamen de heeren Van den Bout, Krepel, Van Oeveren en de voorzitter, werd aangenomen het voorstel van het bestuur het te machtigen een reservekas tot f 1000 en niet hooger te vestigen. Het voorstel van den heer Krepel om pondpondsgewijze aan de uittredende leden hun aandeel in de reserve uit te keeren, werd door het bestuur over genomen en door de vergadering aangenomen. Hierop werd door den secretaris-penning meester het jaarverslag over 1901/1902 uitgebracht. Daaruit bleek, dat het ledental met 30 dit jaar was toegenomen, zoodat het tot 246 gestegen was met een verzekerd kapitaal van f 450.000f 272.000 aan paarden en f168.000 aan runderen. Kapitaal en ledental zijn na een vijf-jarig bestaan van deze vereeniging verdubbeld. Wat den aanslag betreft, is men voor het eerst beneden 2 pCt. geblevendeze bedraagt namelijk ten opzichte van paarden f 1.90 en ten aanzien van runderen f 1.60. Men verloor dit jaar 22 paarden en 22 stuks vee, tot een gezamelijke waarde van ruim f 6000. Gedurende het geheele vijf-jarig tijdperk zijn 98 paarden en 92 stuks vee verloren gegaan, tot een gezamenlijk bedrag van f 25591.25. De aftredende bestuursleden, de heeren Flohil, Steendijk, Klompe en Kuyper, werden met een verpletterende meerderheid van stemmen als zoodanig herkozen, en lieten zich op de vraag des voorzitters hun herbenoeming welgevallen. Aan het verzoek van den heer Krepel voortaan de namen van de aftredende bestuurs leden op het convocatiebiljet te vermelden, zal door het bestuur voldaan worden. Nadat de agenda afgehandeld waren, werd door den voorzitter nog ter tafel gebracht de kwestie betrekkelijk de pokken van het votvee. Wordt toch vetvee, lijdende aan pokken, door het rijk afgekeurd, dan lijdt de schade niet de verkooper, maar de kweeker van het vee. Hierover ontspon zich een geanimeerd debat, waarvan het resultaat was, dat de vergadering het gevoelen van het bestuur deelde om de leden vanwege do Maatschappij te steunen, die een dergeljjk malheur leden. Benoemd werden tot aannemers van de cadavers voor Westelijk Schouwen A. Yerseput en voor Zierikee en Duiveland M. Cannoo. Besloten werd paardendie een been gebroken of een kwetsuur ontvangen hadden, zoodat zij duldelooze pijnen leden, onmiddellijk af te maken. Op voorstel van den heer Gast werd besloten de rente van het reservefonds te voegen bij de reserve. Het inleggeld voor nieuwe leden werd vastgesteld op f 1.10. Aan de agenten zal voortaan de helft van de provisie worden uitgekeerd voor het naar Holland vervoerde en in het belang der Maatschappij onteigende vee, 5 pCt. voor paarden, 2£ pCt. voor runderen. Hierna sluit de voorzitter de vergadering. Op de veemarkt te Leeuwarden zijn op de jongste marktdagen achtereenvolgens niet minder dan 3653, 4322, 4639, 6047, 5644 en 6893 stuks vee aangevoerd. Deze belangrijke aanvoer is een gevolg van de omstandigheid, dat in Friesland algemeen den 12 Mei en den 12 November door de landbouwers de jaarlijksche pacht moet worden betaald, en vele veehouders daarom een deel van hun vee ter markt brengen. RECHTSZAKEN. Zierikzee, 13 Mei. Door de arrondissements rechtbank zijn heden veroordeeld, wegens diefstal en loederspannigheidA. de K., 23 jaar, arbeider te Zonnemaire, tot 3 isnanaenngij. u. jx. özu., zz jmtr, werkman te Tholen, tot 6 maanden gevangenis straf, en tot betaling aan J. S., wegens schadevergoeding, de som van f 10.50 wederspannigheidA. H., 16 jaar, schippers knecht te Wemeldinge, bij verstek tot 1 maand gevangenisstraf; strooperijgepleegd door twee vereenigde personen, J. V., 20 jaar, arbeider en C. W., 27 jaar, koopman, beiden te Zierikzee, ieder tot f 5 boete, subs. 10 dagen hechtenis voor ieder hunner diefstal, G. F., 23 jaar, veldarbeider te St.-Philipsland, tot f 10 boete, subs. 12 dagen hechtenis. VrijgesprokenJ. van der B., 25 jaar, boerenknecht en J. D., 27 jaar, arbeider te Oosterland, beklaagd van diefstal K. N., 61 jaar, koopman en C. N., 27 jaar, arbeider, beiden te Brouwershaven, beklaagd van diefstal. Door de arrondissements-rechtbank is rechtsingang verleend met last tot instructie en bevel van gevangenhouding tegen P. van T., 22 jaar, werkman, wonende te Poortvliet, beklaagd van diefstal met braak en inklimming te Scherpenisse, gepleegd ten nadeele van C. K. aldaar. De moord op Marius Bogaerdt. De Hooge Raad, Maandag uitspraak doende op het revisie-verzoek van W. M. de Jongh, in 1880 tot 25 jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens de ontvoering van en doodslag gepleegd op den 13-jarigen Marius Bogaerdt te 's Gravenhage, heeft dat verzoek afgewezen. De eerste grond voor de revisie aangevoerd (de bewering dat niet De Jongh, maar Gerard Kets den knaap zou gedood hebben) werd als niet voldoende aan het voorschrift der wet, niet ontvankelijk verklaardde 2de (betreffende de maat der voetstappen bij het lijk) kon geen ernstigen twijfel aan de juistheid der uitspraak doen ontstaan, daar niet is betwist het feit, dat de lengte der gevonden voetstappen en der gedragen schoenen overeenkwamen. KERKNIEUWS. Zondagmiddag trad in de Ned. Herv. kerk te Colijnsplaat op de heer De Blocq van Scheltinga, gewezen predikant bij de Mora vische broedergemeente in West-Indië, thans te Haarlem. Hij schetste het lijden der melaatschen in West-Indië, en de pogingen, welke door Roomsch-Katholieke en Protestantsche geesto- lijken en liefdezusters werden in bet werk gesteld om hun niet te duldon lijden te verzachten. Des avonds werd door denzeifdon spreker in de consistoriekamer voor de leden van het 1 zendingsgenootschap een en ander medegedeeld over West-Indië, toegelicht door platen en photographieën. Z. H. de Paus heeft mevr. wed. W. Laane te Rozendaal begiftigd met het kruis »Pro Ecclesia et Pontifice"een onderscheiding, die slechts zelden aan vrouwen wordt verleend. I Bedankt voor het beroep naar de Herv. I Gem. te Ovezande c.a., door ds. J. A. Schouten te St.-Filipsland. Het Prov. Kerkbestuur van Zeeland heeft in plaats van ds. Schreuder, die van Ovezand naar Arnhem vertrok, tot secundus lid der Synode benoemd ds. L. W. Bakhuizen van den Brink te Ylissingen. Op Woensdag 25 Juni zal te Oost- kapelle eene gemeentelijke Zendingsdag worden gehouden. Des voormiddags zal godsdienst oefening worden gehouden in de Herv. kerk, waarna des namiddags op do buitenplaats Berkenbosch" eenige sprekers het woord zullen voeren. O N D E R W IJ 8. Benoemd tot onderwijzer met verplichte hoofdacte te Raamsdonk de heer W. C. Windhorst van Hoinkenszand. Benoemd tot onderwijzeres te Colijnsplaat, mej. J. M. Geuze te Poortvliet. De ziekte Tan H. UI. de Koningin. Het Loo, 13 Mei, des morgens te half tien uur. De verbetering in den toestand van II. M. de Koningin blijft aanhouden. Dr. ROESSINGII. L. POT, Arts. Nog meldt men het volgende: Naar wij met zekerheid vernemen, heeft dr. Roessingh het voornemen morgen (Woens dag) van Het Loo naar Den Haag te vertrekken om daar weder zijne werkzaamheden van geneesheer-directeur van het ziekenhuis te aanvaarden. Het vertrek van den lijfarts wijst op den gunstigon toestand der Koningin, wier krachten langzaam terugkeeren. Hoe laDg het volledig herstel van H. M. nog zal vorderen, is echter vooralsnog niet met zekerheid te zeggen. De ramp op Martinique. Do latere berichten over deze ramp ont nemen niets aan den ontzettenden omvang, waarop de eerste telegrammen ons voorbereidden. De Fransche minister van marine heeft het volgend, ongedateerd telegram ontvangen, aan boord van de »Suchet", geadresseerd aan het ministerie van marine te Parijs, uit Pointe a Pitre (haven' op het eiland Guadeloupe); Ziehier de inlichtingen, die ik me over de £rebeurtepis8en ajsteren heb weten te verschaften. Tegen 8 uur blies de krater geweldige massa's rook uit en begon modder te spuwen. Dadelijk daarna viel het vuur neer en oogenblikkelijk stond de geheele stad in vlamde schepen werden onttakeld en vlogen in brand. Een kwartier duurde de steenenregen. Om 2 uur in den namiddag ben ik bij St.-Pierre aangekomen, maar een levend wezen heb ik niet ontdekt in de stad, waar het onmogelijk was door te dringen. Bij de reede lagen talrijke lijken. De stad is niets dan een verzameling rookende puinhoopen, waaronder de slachtoffers begraven liggen. De ï>Suchet" heeft naar Fort de France kunnen terugbrengen een gedeelte der bevolking van den Prêcheur, maar het was onmogelijk naar het noorden van het eiland te gaan, wegens den allerhevigsten aschregen. De vulkaan zag er dreigend uit en Zaterdagavond nam men een onderaardsch gebrom waar, bliksemstralen en een lichtschijn van groote intensiteit. De regen van asch en steen en strekte zich uit tot Fort de France. Het geheele eiland is met een laag asch van 3 millimeter bedekt de warmte is buitengewoon. Er zijn levens middelen gerequireerd, schildwachten zijn bij de entrepots en de openbare schatkist geplaatst. Het cijfer der slachtoffers wordt op 30,000 geraamd; de lijken liggen geheel naakt op den grond, de ingewanden hangen uit den buik. De naburige dorpen zijn gevuld met 5000 vluchtelingen. Naar de Temps verneemt, zijn nog drie groote groepen huizen, niet tot St.-Pierre behoorende, ook verwoept. Tot de slachtoffers behooren de beide candidaten van de verkiezing van gisteren. De uitbarsting duurt voort. De ramp overtreft alles wat de verbeelding zich kan voorstellen. De burgemeester van New-Orleans zond per stoomboot 60,000 rations levensmiddelen en 10,000 fr. in geld als de opbrengst van de eerste inschrijving. De ramp heeft zich echter niet tot de Fransche bezitting bepaald. Tegelijkertijd als op Martinique heeft de uitbarsting van den krater op het Eogelsche eiland St.-Vincent plaats gehad, welke Zater dag nog aanhield. Te New-York nu, is een bericht uit St.- Vincent ontvangen, dat het gevolg van de groote uitbarsting van den Soufrière op Donderdagmorgen was, dat een regen van asch en fijne stof overal in den omtrek neer viel, die verbazend veel schade aanrichtte. In de straten van Chateau-Belair ligt de asch tweo voet hoog. In Kingstown ligt zij een duim hoog. Men weet van dertig dooden. Op Barbados veroorzaakte de uitbarsting een stofregen, zoodat wegen, boomeo en huizen er wel 2^ c.M. dik mee bedekt zijn, en nog steeds blijft het stof vallen. Zoo luidde het bericht van den gouverneur Zaterdag en werd van dien dag, nog 't volgendo telegram ontvangen De Soufrière op St.-Vincent is gisteren hevig gaan werken. Op Barbados heeft men om 3 uur 's middags luide ontploffingen gehoord, die geleken op kanonschoten, 's Mid dags om 5 uur werd het duister en begon het te onweerentegelijkertijd viel er een stofregen. Dit duurde tot het invallen van den nacht. Barbados ligt vanochtend een duim dik onder het stof. Ik heb aan de gouverneurs op de voornaamste eilanden van de Eilanden onder den Wind telegrammen gezonden met aanbieding van alle mogelijke hulp. ZIERIKZEE. TIJD VAN HOOGWATER EN VAN LAAGWATER. Mei. Maaüs- nuder.lom. H.W. L.W. u. m. u. m. li. W. 1.59 D. voorm. nam. 7,35 7,54 0,49 1,28 15. 9 voorm. 8,36 1,57 nam. 8,59 2,38 10. 10 voorm. 9,50 3, 5 nam. 10,14 3,51 17. 11 voorm. 11, 5 4,15 nam. 11,27 4,59 18. Zo. 12 voorm. 5,23 nam. 0,10 5,53 19. 13 voorm. 0,26 6,18 nam. 1, 4 0,39 20. li vcorm. 1,21 7, 7 nam. 1,52 7,23 21. 15 vo >rm. 2, 4 7,47 nam. 2,34 7,59 Tijd van II.'W. te Dordrecht 3,15 uur later. L.W. 5,30 MARKTBERICHTEN. Gorinchem, 12 Mei. Op de veemarkt van heden waren aangevoerd 291 koeien, 12 nuchtere kalveren, 6 schapen, 180 lammeren, 36 vette varkens en 959 biggen. Ondanks de aanwezigheid van eenige buitenlandsche kooplieden en het overigens nog al flink bezoek, wilde de handel niet best vlotten. Kalfvee was minder vlug te plaatsen, en wat nog verkocht werd ging aan lager prijzen. Melkkoeien waarvan de aanvoer niet groot was waren tamelijk gezocht; weivee was weinig aan do lijn, de handel hierin bepaalde zich tot eenige kalveren en jonge vaarzen. De stemming was over 't algemeen kalm. Men besteedde voor Zware kalfkoeien f 200 a f 220, melk koeien f 150 k f 170, kalfvaarzen f 160 a f lOO, 6uioU> kwudu f iOO Af 120, 1\- jarige ossen f 140 a f 160, 1 ^-jarige ossen f 100 a f 120, pinken f 70 k f 80, gras kalveren f 40 a f 50, nuchtere kalveren f 10 a f 12, vette varkens f 0.21 a f 0.24 per K.G., biggen f 6 f 12, schapen f 10 a f 12, lammeren f 5 k f 7. Rotterdam, 13 Mei. Op de veemarkt waren aangevoerd: 49 paarden, 1170 magere en 796 vette runderen, 195 vette en 402 nuchtere kalveren, 2 schapen of lammereD, 379 varkens, 264 biggen. Koeien en ossen 22 tot 37 ct., stieren 24 tot 32 ct., kalveren 38 tot 50 ct. per kilo. Melkkoeien f 120 af 240, kalfkoeien f 125 a f 260, stieren f 45 f 185, vaarzen f 60 a f 140, alles mager veebiggen f 9 k f 18, paarden f 40 a f 120. Nuchtere kalveren, fok- f 12 a f 20, slacht- f 6 k f 10. Yarkens 23 a 25 ct., lichte 22£ a 23£ ct. De aanwezigheid van zeer vele buitenslagers was oorzaak dat de handel nog vlugger was dan vorige weekvooral in de spoeling- afdeeling werden enkele beste runderen tot 3 ct. boven noteering verkocht, en daarin was de handel feitelijk om 8 uur reeds af- geloopen. Yette kalveren met tragen omzet. Nuchtere kalveren, zoowel fok- als slacht-, met vluggen handel. De aankoop van kalfkoeien voor het buitenland ging zeer traagoverigens was de stemming op de magere markt zeer geanimeerd. TELEGRAMMEN. Het Loo, 14 Mei. (Bulletin). De toestand van Hare Majesteit de Koningin blijft geheel naar wensch. Van heden af zullen de bulletins niet meer geregeld verschijnen. De lijfarts dr. Roessingh zal de Koningin geregeld blijven bezoeken, ook na zijn vertrek van Het Loo. Zoolang de toestand gunstig blijftverschijnen geen officieele bulletins. Alhoewel de lypheuse koortsen verdwijnen, blijven tot na de ontsmetting van het paleis de ziektevermeldende biljetten aangeplakt. 's-Gravenhage, 14 Mei. In de Tweede Kamer heeft de heer Kete laar verlof bekomen later den Minister van Binnenlandsche Zaken te interpelleeren naar aanleiding der oproeping voor onderwijzer aan de openbare lagere school te Mierop (N.-B.), waarbij aan sollicitanten de eisch werd gesteld te behooren tot den katholieken godsdienst. Bij het voortgezet debat over het militaire strafrecht werd, na verwerping van de be perkende amendementen van de heeren Schaper en Van Raalte, met 53 tegen 10 stemmen overeenkomstig het gewijzigd regeerings-artikol bepaald, dat bij oproeping wegens beweging de oorlogstoestand aanwezig wordt geacht, en de tot demping opgeroepene militairen vervallen onder de strengere krijgstucht. Bruiniflse, 14 Mei. Bij de heden alhier gehouden aanbesteding van het herstel, de vernieuwing en het onderhoud tot 30 April 1903 van de aarde-, kram-, rijs- en steenglooiingswerken met een dijkverzwaring en vernieuwing van steen glooiing en het maken van een baBaltmuur aan de waterkeering van het calamiteus waterschap Bruinisse zijn ingeschreven door do heeren: Bolier te Bruinisse, voor f 13540Geluk, te TholoD, voor f 13590; Kleppe te Scherpe nisse, voor f 12450 De Vos te Willemstad, voor f 12980; Van de Velde te Bruinisse, voor f12790; Dekker te Veere, voor f13274. Middelburg, 14 Mei. Examens Lager Onderwijs Geëxamineerd 8 mannelijke candidaten. Geslaagd A. Scherpe nisse van St.-MaartensdijkW. H. Stouten, P. Vos van Middelburg; A. Tollenaar van Krabbendijke en W. Vleugels van Wolfcrtsdijk. Bears van Amsterdam DINSDAG 13 MEI IOOS. Staatsleeningen. EUROPA. Nederland. pCt. V K. I. K. H. K. Ned. W S. Cert 2»/t 82'/, 82825/- dito dito Obl. 1896,98 3 95'/., 95'/8 95»/, dito dito Cert.3 93"/,, 93»/,, 93'»/,, H on pa rij e. Obl. Goudl 1876. .5 101 dito 1881/18934 102 101»/, d.to Zilver 4'/, 84»/, 84»/, Italië. Inschrijving '62; 81 5 96 Oostenrijk. Obl. Papkr Mei 5 855/,6 d'to Febr./Aug. 5 8 47/a Zilver Jan./Juli5 84»/, 84"/, 84»/, dito April/Oct. 5 85»/8 85'/,, Obligat. in Goud4 1015;a Polen. Obl. Schalk. 1844 4 92=/,, 927/a Portugal. Obl. 53/84 m. tick. 3 27-5/„ 27»/, dito 88,89 m.tck. .4'/, 43'/, 43 dito fr. 2500 5000. 4 43 '/4 43 43»/,, O. Tabak smonop. 4'/» 97 Rusland. Cert. Ilamb. 1820 5 Obl. Londen 1822 5 119'/, C. Ins 5a Serie '54 5 725/a 72 dito (Donetz) 94 4 92 92»/, dito Kursk Ch. Az. 4 92 dito '94 (Orel. Vit.) 4 95'/a dito G. R. 625 .4 97»/, 98»/, d.to 1889 3 77 77'/» dito Goudl 91 3 Obl. in Goud '84. 5 95 '5/„ 99'/, Spanje. Perpet. Schuld. 4 749/,4 Binnenl. Arao-tis. 4 dito Per pet. Sch. 4 45'/» T u r k ij e. Gepriv. Conv. L. 4 943/a Geconv. serie D 25'/» dito serie. C 277/|» MIDDEN- en ZUID-AMERIKA. Brazilië. Obligator» 1883 4'/, 777/a d,t. 1889 1 7070 70>/, Venezuela. Obligat ëa 1881 4 28»/, 28»/, 287/a Spoorwegleeningen. Nederland. IIoll. Spoor 4 100'/, Mij. tot Expl. van St.-Spw. Aand. 117 Ned. Centr. Spoorweg Aand. 34 dito Obligatie4 102 11al ië. Spoorw. L-ening 1887/89 3 63 63 Zuid-Ital Sp. 03 63 63 O o s t e n r ij k. F O. Spw. Obl. 3 Polen. W. W. A114 114*/,- Rusland. Gr. Sp Maatsch. Obl. 4 dito dito dito4 Kursk-Ch Az. 04 Mosk.-Smol. dito4 A me r i k a. Atch. T. volg C.v. A. 815/,. 80»/- 80"/,, do. Cert. v. Pr. A. 99 98 do. Alg. Hvp. Obl. 4 101»/. 1015/- do. Adjust. Obl. 4 93 Atlant. P. Tr. C.f Balt. Spw. Aand 106'/, U. Pac. hoofII. A. 104'/, 1035/» 103'/„ Wab. afg. C. v P. A. 44'/a 433/. C. v. 6 pCt. Deb. B. 76'/. W. N. Y. P. afgest.. 17»/J - Brazilië. Spoorweg Obl4'/, 78 Argent. Republ Spwg. It k. Obl. STOOMBOOTDIENST Mei. Van Vlissingen naar Rotterdam. Van Middelburg naar Rotterdam. Van Rotterdam naar Middelburg en Vlissingen. Amat srdamsch e tijd. Dond. 15 Vrijdag 16 *Zaterd. 17 Maand. 19 Dinsdag 20 Woens. 21 's m. 7,30 7,30 5 7,30 7,30 'sm. 8,45 8,45 0- - 8.45 8,45 'sm. 9, 9,-— 9,- 9,- 9, N.B. Op Zaterdag i7 Mei wordt geen Tee vervoerd. 17 Mei a.s. hopen GERRIT DEN BRABER en JANNETJE REIJNGOUDT met hnnne 66 Kinderen, Klein- Achterkleinkinderenden dag herdenken, waarop ze vóór 54 jaar gehuwd zijn. 1 St.-Filipsland, 15 Mei 1902.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1902 | | pagina 2