ei Van de Permetoasie. ZIERIKZEE—ROTTERDAW MIDDELBURG--ZIERIKZEE. ADVERTENTIEN. Veeverzekering D. E. L. Doet te weten Landbauwvereeniging Dreischor. Bank voor Schouwen en Duiveland, Galanteriën, Rederijkersvereenïging „Concordia", UITVOERING NIET KIBBELEN. UITVOERING Rederijkerskamer „Oe Watergeus", „S. of Z." EEN STUDENTENGRAP, beklaagde was als verdediger opgetreden mr. A. J. F. Fokker, die tegen gemeld vonnis cassatie heeft aangeteekend. Voorts werd H. K., 56 jaar, winkelier te Zierikzee, appellant van een vonnis van het kantongerecht alhier, schuldig verklaard aan: het in een winkel voorhanden hebben van margarine, terwijl noch op de waar, noch op hare verpakking het woord //Margarine" voor komt en veroordeeld tot f 0.50 boete, subs. 1 dag hechtenis. Ook in deze was mr. Fokker als verdediger opgetreden. Het gerechtshof te 's-Hage bevestigde Donderdag 1.1. de veroorde 3Jing van J. H. te Zonnemaire, tot een maand gevangenisstraf door de rechtbank te Zierikzee, wegens mishandeling. Met vernietiging van het vonnis derzelfde rechtbank veroordeelde het gerechtshof K. W. d. B. en W. J. d. B., te Kerkwerve, wegens giint liefstal, tot 14 dagen gevangenisstraf. Eindelijk weid de straf van D. R., sigaren maker, door de rechtbank te Zierikzee veroordeeld tot 1 maand gevangenisstraf, wegens nrshandeling, door het Hof veranderd in f 25 boet?, subsida'r 30 dagen hechtenis. Op 21 dezer werd voor de rechtbank te Rotterdam gepleit in een procedure wegens oneerlijke concurrentie, ingesteld door de Singer-Maatschappij te New-York tegen den heer J. J. B. Ivens (firma: A. Levenstein's Nacbf.), handelaar in naaimachines te Rotterdam. Laatstgenoemde heeft naar het beweren van eircheresse, die al sedert ruim 25 jaren te Rotterdam (in het perceel Hoogstraat 346) gevestigd is, in het voorjaar van 1901 even eens in de Hoogstraat en wel onder de firma dVerbeterde Singer-Naaimachine-Maat- schappij", een winkel opgericht, waarin niet van de eischeresse afkomstige naaimachines tóch onder de benaming van verbeterde Singer-machines" worden aangeboden. De gedaagde ontkende zijn aansprakelijk heid, bewerende, dat een oom van hem, de heer J. J. Ivens, de houder van bedoeld magazijn zoude zijn, maar achtte het toch voorzichtig, voor het geval de rechtbank deze tegenwerping niet mocht erkennen, tevens op den voorgrond te stellen, dat in het trachten om te maaien, waar men niet gezaaid heeft, in het onderhavige geval geene onrechtmatige daad zoude kunnen worden gevonden. Voor de eischeresse pleitte mr. L. "W. van Gigch uit Amsterdam, en voor den gedaagde mr. J. H. Telders uit 's-Gravenhage. De uitspraak werd bepaald op 21 April. Donderdag werd voor de rechtbank te Assen behandeld de zaak van den politie agent, die den kindermoord te Meppel pleegde. Beklaagde bekende zich aan de feiten te hebben schuldig gemaakt, doch ontkende met voorbedachten rade te hebben gehandeld, hij deed het in een toestand van krankzinnigheid. Er werden 17 getuigen gehoord. Het O. M. wees op het zeer ernstige van het misdrijf, terwijl dat gepleegd is door iemand, die voor de maatschappelijke orde moest waken, waarom 15 jaar gevangenisstraf geëischt werd. De verdediger, mr. P. Oosting, betoogde dat van voorbedachten rade geen sprake kon zijn en verzocht hem een lichtere straf op te leggen. De uitspraak werd bepaald op 7 April a s. In het stadje Eecloo, aan de Zeeuw- sche grens, stierven een paar maanden geleden twee kleine kinderen na het gebruik van wormkoekjes, welke van een leurder gekocht waren. Bij onderzoek bleek, dat deze koekjes een sterk werkend vergif bevatten, hetwelk bij vergissing door den apotheker, die ze geleverd had, er in gedaan was. De leurder en de apotheker zijn thans door de rechtbank te Gent ieder tot 100 francs boete veroordeeld; de laatste voorwaardelijk, en bovendien tot het betalen van een bedrag van 300 en 500 francs aan de ouders van de gestorven kinderen. AanbestedingenYerkoopingen enz. Te Hulst is door de Naamlooze Vennoot schap //Stoomtram HulstWalzoorden" aan besteed het maken van de aardebaan en de kunstwerkenzoomede het leggen van de sporen en wissels met bijkomende werken. (Raming f 68,500). Minste inschrijvers de heeren W. H. Swets te Sliedrecht en A. Smits A%. te 's-Hertogen- bosch, voor f 70,660. Oud-Vossemeer, 26 Maart. Bij de op heden plaats gehad hebbende aanbesteding der levering van 800 M3. grove onderhouds- grint (vrij op den wal), werd ingeschreven door A. Visser, Sliedrecht," f 2.05 G. C. de Bot, Steenbergen, f 1.99; B. W. Touw, Bergen- op-Zoom, f 1.98; M. de Graaff, Oud-Vossemeer, f 1.86C. Goedhart, Sliedrecht, f 1.85 »Grintmaatecbappij", Utrecht, f 1.83; C. de Ruijter, St.-Filipsland, f 1,79 L. Theuniese, St.-Annaland, f 1.75; Vermeulen Struikdalm, Nijmegen, f 1.74 Jan de Looij, Steenbergen, f 1.73, alles per M3. Laatstgenoemde is aannemer geworden. Landbouw en Veeteelt. Volgens het rapport van het Bestuur der Afdeeling Zeeland" van de Vereeniging het Nederlandsch Paardenstamboek zijn o. a. de volgende dekhengsten goedgekeurd Pretendent van W. Kooman te Zierikzee; Donald van L. Koopman Pz. te Nieuwerkerk; Wilhelm van de Vereeniging tot verbetering van het Paardenras in Schouwen en Duive- land; Dumont II van Fr. Koopman Cz. bij ZierikzeeBrillant II van C. Steendijk Az. te NieuwerkerkPrince Attractive van de Hengsten-Associatie te Zierikzee; Condor van Chr. Hertog te ScherpenisseLeon III van Ch. Dorst te StavenisseMajor van C. "W. Snijder te Oud-Vosmeer; Hercules 111 van C. van Strien te St.-Philipsland Spirou van M. Lafontein te Bergen-op-Zoom, gestald bij wed. Perestam te TholenEmir ex Lion van C. A. H. Wagtho te TholenBaron van Joh. de Feijter te Zaamslag, gestald bij gebr. Uijl te Tholen en Faro van C. W. Snijder te Oud-Vosmeer. Scherpenisse, 27 Maart. Bij den land bouwer N. A. Bruijnzeel, nabij deze gemeente, heeft een koe drie levende kalveren ter wereld gebracht. St. Filipsland, 27 Maart. Als een bizon heid kan wel gelden, dat bij J. Verwijs alhier een schaap een lam ter wereld gebracht heeft, dat niet minder dan 30 halve K.G. weegt. KERKNIEUWS. Aangenomen het beroep naar do Belgische Evangelische Zendingskerk te Ostende (België) door ds. G. J. Hakkert, predikant bij de Geref. gemeente te Baarland. Bedankt voor het beroep naar de Herv. gemeente te Herkingen door ds. J. Beijer, em. predikant uit Transvaal. Stavenisse, 27 Maart. Door den heer J. de Vos alhier ia ontslag genomen als kerkvoogd uit den kerkeraad. Ter voorziening in deze vacature is als kerkvoogd benoemd de heer P. J. Steinz, predikant. Dr. mr. J. de Kanter, predikant bij de Ned. Herv. gemeente te Zoelen, gaat zich als advocaat in den Haag vestigen. Hij is voornemens op den Tweeden Paaschdag zijn afscheidsrede te houden. Dinsdag 1.1. vierde de WelEerw. heer P. Aenstoots, R.-C. priester te Heinkenszand, zijn 80sten geboortedag. Z.Eerw. schonk bij die gelegenheid aan alle behoeftigen, die zich wilden aanmelden, een gave in brood. O N D E B W IJ I Donderdag werden bevorderd van de 1ste naar de 2de klasse der rijks-normaallessen te Zierikzee, de leerlingen: M\ Smits, J. C. M. Rademaker, A. D. Vijverberg, P. A. Timmerman, J. S. v. d. Have, H. M. Beije, W. M. Smits, terwijl 2 leerlingen voorwaardelijk en 1 niet bevorderd werd. Van de 2de naar de 3de klasse werden bevorderd alle leerlingenN. Ribbens, A. H. Jongmans, E. v. Bendegom, B. B. Leupen, J. de Glopper en "W. J. van Bortel. Van de 3de naar de 4de klasse werden eveneens alle leerlingen bevorderdA. C. Vooren, H. C. Heule, M. B. Smits, P. A. Beije, M. Lemsom, J. C. van Bortel en L. Olree. Bij de Rijks-Normaallessen te Goes zijn bevorderd van de le naar de 2eklasse: D. C. v. d. Werff, I. Harmsen, E. A. Verburg, J. W. Dros, A. Glerum van Goes, A. D. P. Do- minicus van Kruiningen, L. Philipse van Wol- faartsdijk, J. S. Meijers van Nisse, Nelly de Korte van Ierseke, F. Buttler van Biezelinge en D. P. Paul van 's Gravenpolder; drie leer lingen werden niet bevorderd. Van de 2e naar de 3e klasse: J. J. J. Sandee van Ierseke, J. Nijssen van 's Heer Arends- kerke, J. van Gessel van Biezelinge, J. Goet- heer en S. van Wel van Wolfaartsdijk, L. C. Dronkers van Nisse, J. J. Augustijn van 'sHeer Arendskerke, A. M. Polderman van Hansweert, C. Westveen van 's Gravenpolder, N. S. Deur waarder van Colijnsplaat en L. Huijsse van Wemeldinge. Niet bevorderd vier. Van de 3e naar de 4e klasse: E. van Vijven, P. C. Zandee, G. F. H. Luwema, Nelly v. d. Weert, C. B. de Beste, L. J. Baardolf, H. J. Veele en A. J. Jeronimus van Goes, P. v. d. Linde van Wolfaartsdijk, J. C. Born en J. v. d. Vliet van Ierseke, J. Vreeke van Bieze linge, M. Verhage, S. Verlare en H. Blok van Kruiningen, F. C. Dominicus van Wemeldinge, E. K. Pols van 's Heerenhoek, J. Feleus en J. Swart van 's Gravenpolder en D. A. Coo- mans van Colijnsplaat. Op de ambachtsschool te Goes werden diploma's uitgereikt aan de leerlingen J. I. van Huet, J. Goedbloed, A. Grootemaat, J. Mei se en D. Melse. Bevorderd werden van de le klasse naar de 2e voor 't timmeren 9, niet bevorderd 5 leer lingen; idem voor 't smeden 10 leerlingen; idem voor 't schilderen 3, niet bevorderd 2. Van de 2e klasse naar de 3e voor 't tim meren 8, niet bevorderd 1; idem voor het smeden 2, niet bevorderd 3. Als gewoonlijk was een tentoonstelling van teekeningen en werkstukken der leerlingen. De voorzitter van het bestuur der school en de Burgemeester spraken de leerlingen har telijk toe. De heer J. Fopma, onderwijzer in den zang aan de R. N. L. te Goes, zal als deskun dige optreden bij het a.s. examen te Middelburg. Door het overlijden van den heer A. Verhage, op 20-jarigen leeftijd, is een onder wijzersbetrekking vacant bij het lager onderwijs te Goes. Benoemd tot onderwijzer te 's Heer Arendskerke, de heer J. van Loo, volontair te Driewegen. Benoemd tot onderwijzeres aan de open bare lagere school te Tholen mej. M. van Stapele, onderwijzeres te Scherpenisse. De voordracht bestond uit de v damesM. van Stapele, M. R. Bourdrez, A. J. Geluk, A. R. Notenboom, E. Quist en E. C. van West. Mejuffrouw Van West heeft zich twee uren vóór de raadsvergadering teruggetrokken. Van de elf uitgebrachte stemmen verkreeg mej. Van Stapele er 10 en mej. E. Quist één. Door 't Hoofdbestuur van den Bond van Nederlandsche Onderwijzers wordt een onderzoek ingesteld naar't aantal onderwijzers en onderwijzeressen, dip op 15 Maart nog zonder betrekking waren. Het noodigt hen uit. hun naam en adres ten spoedigste op te geven aan't Algemeen Sekretariaat, Ceintuur baan 286, Amsterdam, met vermelding van 't aantal malen, dat men gesolliciteerd heeft, de plaats waar men zijn opleiding genoten heeft^ en de mededeeling, of men al dan niet als tijdelijk onder wij zer(es) of als volontair werkzaam is. De heer C. A. van de Bilt te Koewacht heeft voor de benoeming tot onderwijzer aan de openbare school te Manderveen (gemeente Tubbergen) bedankt. De heer H. L. Gerth van Wijk is, op zijn verzoek, met ingang van 1 Mei, ontheven van het onderwijs in de natuurlijke historie aan de rijkskweekschool voor onderwijzers te Middelburg. Als zijn opvolger is benoemd de heer A. de Smidt aldaar. Stavenisse, 27 Maart. Reeds sedeit eenige jaren bestaafr alhier aan de school voor de leerlingen de gelegenheid om door middel van de postspaarbank te leeren sparen. In het afgeloopen schooljaar April 1901/1902 werd er door de sparende leer lingen alhier niet minder dan f 159,50 ingelegd, welk bedrag voorzeker, indien de gelegenheid tot sparen niet bestond, geheel of zeker grootendeels terecht zoude gekomen zijn in de zakken der snoepgoedhandelaars. VISSCHERIJ-BERICHTEN. Biuinisse, 27 Maait. Mosselen. De vorige week zijn verzonden naar Antwerpen 450 ton, die verkocht zijn voor f 1 a f 1.60 per ton naar Mechelen 110 ton, prijs f 1.80 per ton; naar Brussel 420 ton, prijs 15 20 ct. per mand naar de markt te Parijs 500 balen, prijs f 1.50 a f 1.75 per tonnaar Londen 150 balen, prijs f 2 per baal naar Hull, Grimsby en Birmingham, 125 balen, prijs f 2 per baal alles franco boord Rotterdam geleverd naar Holland 110 balen, prijs f 1.75 per baal; hier op de haven te ontvangen f 1.50 per ton, met geen vraag. Oesters. De vraag blijft vrij groot; de prijzen zijnlste soort f 50, 2de soort f 40 en 3de soort f 26 per duizend. Mosselzaad. Yan de Zuiderzee zijn aan gevoerd 200 ton, prijs f 1 per ton. Dinsdag a.s. zullen eenige schuiten naar do Zuiderzee vertrekken om mosselzaad te halen, dat hier op de banken zal worden uitgezaaid. MARKTBERICHTEN. Zierikzee, 27 Maart. De aanvoer van alle artikelen was zeer geriDg, om reden de marktdagen van de volgende week door de invallende feestdagen vervallen. Tarwe f 6.50 a f 7 chevaliergerst f 4 50 k f 5.25; win tergerst f 4 k f450; zomergerst f4 a f 4 40 rogge f 4.80 a f 5; haver f 3.25 f 4 erwten (kleine) f 8 f 8.90 kroonerwten f 8.25 a f 8 50 bruine boonen f6 af 6.75. Yan aardappels en uien was, wegens de aanstaande feestdagen, geen markt. Middelburg, 27 Maart. Ter graanmarkt van heden was de aanvoer van granen uit Walcheren niet groot, echter voldoende voor de vraag. Met uitzondering van tarwe, die 10 cent hooger kon worden gekocht, bleven de prijzen van alle andere artikelen onveranderd. De noteering is als volgtnieuwe tarwe werd in puike soort tot f 7 gekochtrogge hield men op f 5.75wintergerst niet ter marktzomer dito, bijna niet aangeboden, werd met greagte tot f 4.90 gekocht Walch. witte boonen in puike soort tot f 11 genomen ronde bruine boonen, weinig getoond, brachten f8 a f 8.25 oplange dito f 7 a f 7.50 naar kwaliteitkleine groene kookerwten niet ter marktkroonerwten weinig in om gegaan, f 9 k f 9.25koolzaad niet aangeboden. Burgerlijke Stand Tan Zierikzee. 22 Maart. 25 27 geb oren: Een zoon van J. Kwaak en M. Boogerd. dochter G. Potappel en K. van der WekkeD. zoon P. van Maanen en N. Missel, ove rleden: E. van der Maas, 8 ra., d. J. P. Mallander, 11 d., z. J. C. Boeije, 77 j., wed. van Dr. If. M. de Bruyn de Neve Mol). BRIEVENBUS. Het bericht uit Haamstede, voorkomende in de Nieuwsbode van 27 Maart, dat als kweekc- ling voor de Rijksnormaalschool voor onder wijzers te Middelburg N. de Vin aldaar is geslaagd, is gebleken geheel onjuist te zijn geweest. Onze berichtgever was vermoedelijk verkeerd ingelicht. Hij zij voortaan voorzichtig. De Redactie. Weekmarkt te Zierikzee, 27 Maart 1902. BoterprijzenDe Boter is verkocht voor f 0,47J, f 0,61, f 0,62| en f 0,65 de5Hectogr. Kip-Eieren: De Kip-Eieren zijn verkocht voor f 0,50, f 0,75 en f 0,80 per 25 stuks. Eend-Eieren: De Eend-Eieren zijn ver kocht voor f 0,80 en 100 per 25 stuks. De aanvoer van Boter was tamelijkdie van Eieren veel. STOOMBOOTDIENST Stoombooten Schelde 1 en 2. Maart—April. Yan Zierikzee: Van Rotterdam: Zondag 30 Maand. 3L Dinsdag 1 Woensd. 2 Dond. 3 Vrijdag 4 Zaterdag 5 8,30 8,30 8,30 8,30 8,30 8,30 8,30 Zondag 30 'sm. Maand. 31 Dinsdag 1 u Woensd. 2 Dond. 3 w Vrijdag 4 Zaterdag 5 li lt,30 11,30 11,30 12,— 12,— 10,— 8TOOHKBOOTHIKHV8T MaartApril. AMSTERDAMSCHE TIJD. Van Middelburg: 'smonz. Zondag 30 7,30 Maand. 31 7,30 Dinsdag 1 7,30 Woens. 2 7,30 Dond. 3 7,30 Vrijdag 4 7,30 Zaterd. 5 7,30 'sm'dd. 3,30 3,30 3,30 3,30 3,30 3,30 3,30 Van Zierikzee: 'smore. 'smidd. Zondag 30 7,50 3, Maand. 31 7,50 3,— Dinsdag 1 7,50 3,— Woens. 2 7,50 3, Dond. 3 6,30 3,— Vrijdag 4 7,50 3, Zaterd. 5 7,50 3, Indien reizigers van Zierikzee naar Goes, bij den Agent te Zierikzeevóór het vertrek der Boot, (tijdig voor de ochtendreizen op den voorafgaanden avond, vóór 8 uur) plaats nemen voor den wagen van Catsche veer, zal om een bijwagen zoo noodig naar Goes worden getelegrafeerd. Heden overleed na een kortstondige ziekte, in den ouderdom van bijna 78 jaren, onze geliefde Moeder en Behuwdmoeder Johanna Cornelia Boeije, Wed. van Dr. H. M. de Bruijn de Neve Moll. Zierikzee, 27 Maart 1902. Dr. J. H. MOLL. Amersfoortj L. MOLLConinck Westenberg. ZierikzeeH. C. MOLL, Wed. Mr. F. J. M. Jespers. I Mr. A. A. MOLL. Dordrecht, j A. MOLLBodel Bienfait. Heden overleed na eene langdurende ongesteldheid, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader Cornelis van Dijke, in den ouderdom van 67 jaar. Zonnemaire, 28 Maart 1902. Uit aller naam, Wed. C. VAN DIJKE— van den Bout. Al q em e en e kennisgeving. De Heer en Mevrouw WORTMAN Scnoo brengen hun dank voor de vele bewijzen van belangstelling, bij de geboorte hunner dochter ondervonden. *!k* Hiermede betuigen wij onzen harte- lijken dank voor de vele bewijzen van deelneming, ons betoond bij het overlijden van onze lieve Moeder, Behuwd- en Groot moeder, Mejuffrouw Wed. J. GELEIJNSE van Zuijen. Rotterdam, Zijdewindestraat 33. Namens allen, L. GELEIJNSE. Hartelijk dank voor de vele bewijzen van belangstelling en het genotene, op 26 dezer ondervonden. C. D. BLOK. Een Vraag, Is liet niet in strijd met de Gemeentewet dat een Lid van den Gemeenteraad op zichter is aan de nieuw te maken liaven te Serooskerke? Ik geloof van ja. Is er niet iemand die mij daar eenige inlichting van kan geven in de Bode zoo jadaar dan voor mijn dank Een opmerker. LU ALGEMEENE VERGADERING op Dinsdag 1 April, des avonds 7f uur, bij Verwer, waar de Leden verzocht worden op te geven hoeveel H.L. Kolen zij uit de eerst9 lading noodig hebben. HET BESTUUR. Met het oog op het groot aantal Leden, zal dit jaar reeds 1 April met de verplichte voorjaarsschatting worden aangevangen. In het belang onzer Vereeniging verzoeken wij H.H. Leden dringend tot een billijke prijs zetting (zie art. 13) mede te werken. J. C. VAN DER MA^S, Directeur. Het DAGELIJKSCH BESTUUR van het Waterschap SCHOUWEN Gelet op artt. 29 en 30 van het Reglement op het Bestuur van genoemd Waterschap; 1°. Dat de Lijst der Stemgerechtigden door genoemd Bestuur heden is opgemaakt; 2°. dat die Lijst van af 1 April aanstaande gedurende veertien dagen ter lezing zal worden nedergelegd in het lokaal van het Waterschap Schouwen ('s Lands- kamer) te Zierikzee en in de Gemeente kamers van alle de gemeenten in de eilanden Schouwen en Duiveland 3°. dat van af heden afdrukken van die Lijst verkrijgbaar zullen zijn ten kantore van den Ontvanger-Griffier te Zierikzee, tegen betaling van 25 cent per exemplaar. Zierikzee 29 Maart 1902. Het Dagelijksch bestuur voornoemd, A. J. F. FOKKER, Voorzitter. D. VAN DER VLIET, Ontv.-Griffier. VERGADERING 2 April 1902, vm. 11 ure, bij Van Bloois. Agenda: Aanbesteding Veevoeder. Voorstel afdeeling Zierikzee der Zeeuwsche Maatschappij van Landbouw. Mededeeling steenkolen. Aankoop grint. De Secretaris, A. VERJAAL Jz. ALLE per 1 April a.s. verschenen en betaalbare Conpons worden verzilverd ten kantore van de Appelmarkt B 3, Directeur J. HOOGENBOOM. De ondergeteekendo heeft de eer bij deze ter kennis te brengen, aan de ingezetenon van Zierikzee en omstreken, dat zij van af heden haar winkelzaak geopend heeft, bestaande in alle soorten Borstelwerk, Geldersche Waren, Visch en Kaas, voorts alle soorten van Zeep, Eau-de-Cologne (ook bij de maat), enz. enz. Zij beveelt zich minzaam in ieders gunst aan en geeft harerzijds de verzekering dat zij door een nette en prompte bediening zal trachten zich die gunst waardig te maken. Hoogachtend, A. G. E. VAN DEN BOOMDoggen, hoek Korte St.-Janstraat No. 347. Zierikzee, 29 Maart 1902. in een zaal van den heer Verwer (ingang Witte Eijestraat), van Voorwerpen, vervaardigd door de krijgsgevangenen op St.-Helena en Ceylon, waaronder de modellen van eene 550 Stampers Qondbat- terij en een Ijong-Tom, benevens van Poststukken en Postzegels. De Tentoonstelling, ten voordeele van de Boerenvrouwen en -kinderen, is geopend: Donderdag 3 April van 114 uur. Vrijdag 4 25 Zaterdag 5 25 Zondag 6 12—5 Toegangsprijs 25 cent. Zondag 10 cent. Kinderen beneden 15 jaar 10 cent. o. v. op Maandag 31 Maart a.s., 's avonds 8 uur, iu de Concertzaal. Blijspel in 3 bedr, door P. H. Lamberts Jr. Voorafgegaan door: Klucht in 1 bedr. door J. Tersteeg. Zij, die wenschen LID te worden, gelieven zich aan te melden bij J. A. VAN DER VALK, Secretaris. door de op den 2en Paaschdag 1902, in het lokaal van den heer M. Blom te Renesse. Aanvang 7| uur. Entree f 0.50. Op te voeren stukken: Tooneelepel in 5 bedrijven, door den beroemden schrijver Justus van Maurik, en K'uchtspl iu één bedrijf.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1902 | | pagina 2