Eene partij Hakhout, ,300 KIPPEN ADVERTENTIE». „Vooruitgang zij ons streven". HLRINNLRING. Schilderszaak Schilders-Af faire Eene pas gekalfd hebbende Koe, Een Schaap mat 2 Lammere, Een drachtig Melkschaap. Als een bizonderheid kan worden me de gedeeld, dat een persoon te Deventer 2000 (zegge twee duizend) félicitatiekaartjes aan de post heeft afgegeven ter bezorging Yoor straf had men den man die 2000 kaartjes zelf moeten laten bezorgen. Bij kon. besluit is met ingang van 6 Januari 1 902 aan den commies der telegrafie van de 3de klasse, K. Storm, op zijn verzoek, wegens lichaamsgebrekeneervol ontslag verleend. O N D E B W IJ 8. Aan den heer F. A. Groosman, onder wijzer te Ovezande, thans te IJzendijke ver blijvende, is op zijn verzoek wegens voortdurende ongesteldheid eervol ontslag uit zijne betrekking verleend. Den heer L. Louter te IJzendijke, onderwijzer aan den cursus voor paardenkennis te Oostburg, zal na afloop van dien cursus een openbare les geven, waarop ieder leerling een paard zal medebrengen, goed gedresseerd in staan, gaan en draaien. De afdeeling Oostburg heeft een klein bedrag gegeven om pry zen voor dezen wedstrijd aan te koopen. Gemengd Nieuws. P" Een rijksveldwachter doodgeschoten. Zaterdagavond, toen de substituut-officier van justitie, mr. J. Z. Mazel, met de verdere justitieele ambtenaren uit Rotterdam te Nieuwe Tonge aankwamenstelden zij onmiddellijk een onderzoek in naar het dooden van den rijksveldwachter Dubbel en openden de instructie. Vrijwillig meldden zich daarop bij de justitie aan, de boerenarbeiders Leendert Nelissen, 24 en Van Dorst, 25 jaar oud, die verklaarden, dat zij in den nacht van Vrijdag op Zaterdag onder Nieuwe Tonge aan het strooien geweest waren, waarbij de rijks veldwachter Dubbel en de jachtopziener Zaayer hen overvallen hadden. Dubbel had hen aangegrepen en het geweer in beslag willen nemen, maar daarbij was het schot bij ongeluk afgegaanwat den dood van den rijksveldwachter tengevolge had. In hun ontsteltenis hadden zij daarop de vlucht genomen. Deze bekentenis werd door Zaayer grooten- deels bevestigdwaarop de beide boeren arbeiders op vrije voeten werden gelaten. Het lijk is Zondagmorgen in het raadhuis te Sommelsdijk door twee geneesheeren geschouwdin tegenwoordigheid van de rechterlijke ambtenaren, die daarop naar Rotterdam terugkeerden. De moord te Osch Als vermoedelijke daders van de mishandeling te Osch gepleegd, die den dood van Wilhelmus Vos tengevolge heeft gehad, zijn in verzekerde bewaring gesteldHendrikus van der P. en Cornelis V. Deze twee beschuldigen elkaar. Spoorwegongeluk, Te Zittau, in Saksen, heeft Zondagmorgen een spoorweg ongeluk plaats gehad, ongeveer gelijk aan dat, hetwelk onlangs te Frankfurt is gebeurd. Een uit 10 waggons bestaande personentrein uit Görlitz reed, door het weigeren van de rem-inrichtiDg over een stootblok, waardoor de locomotief uit de richting raakte, dwars door den muur van het station reed en door een gat van 3 meter breedte in het telegraaf kantoor terechtkwam. Toestellen en meubelen werden beschadigd, doch de telegrafisten konden tijdig vluchten. Aan den trein werd geringe schade aangericht. Drie passagiers werden licht gewond. Waarom die oudjes nog trouwdenTer Secretarie der Friesche gemeente Schoterland hebben zich, gelijk ook door ons gemeld is, tot het aangaan van een huwelijk laten i inschrijven een man van 77 en een vrouw van 85 jaar, uit het dorp Jubbega. De man is weduwnaar, doch de vrouw is nooit getrouwd geweestlange jaren heeft zij bij hem als huishoudster gediend. Oorzaak van hun lust tot trouwen was, dat de man niet langer in beider onderhoud kon voorzien en zij derhalve verplicht waren opneming in Schoterland's Armhuis aan te vragen. Om nu een toekomstige scheiding te ontgaan, besloten zij eerst eens een allesbehalve kort j reisje van hun woonplaats Jubbega naar Heerenveen vice versa te maken, teneinde de »geboden" aan te geven. Ingezonden Stukken. Geachte Heer Redacteur Naar aanleiding van het ingezondene stuk uit Dreischor, in uwe courant van Dinsdag 7 dezer, hetwelk geschreven is door een Volksvriend, wil ik in het belang der ingezetenen mijner gemeente hieromtrent eenige regels schrijven, om in Uw blad te worden opgenomen. Bij voorbaat dankzeggend, teeken ik hoogachtend Een onrustig Burger. Omtrent hetgeen die Volksvriend schreef van den Oudejaarsavond om 12 uur, ben ik het met hem wel eenigszins eens, maar van breken van glazen en flesschen is niets waar. Maar ik neem het onzen Volksvriend niet kwaijk dat hij sommige dingen niet goed weet, hij stond misschien te slapen «hij, graag rusthou- dende". Ook weet een rustig burger wel, dat één politieman niets kan doen aan zulk een tooneel, maar zulke tooneelen komen meer voor: o. a. bij uitvoeringen of vergaderingen van wat men noemt het „Nut". De menschen echter, die met Oudejaaravond plezier maken, of ook wel eens te ver gaanbehooren tot de arbeidende klasse. Maar op die uitvoeringen etc. komt mis schien onze Volksvriend als rustige burger met zijn rustende of rustige collega's, die echter 's nachts om 2 of 3 uur ook wel eens vol zoeten wijns naar huis gaan, of anders niet thuis komen vóór 't daglicht aanbreekt. Maar daarover spreekt een Volksvriend niet, daarvan heeft men nog nooit gehoord op Dreischor, maar dezen winter zullen dergelijke tooneelen bij voorkomende gelegenheid openbaar gemaakt worden om der gerechtigheid wille op dat onze Volksvriend wete, hoe de rustige burgers hunne feestgelegenheden, of gezellige avondjes doorbrengen. Als er bijv. bij een uitvoering ingelegde mosselen etc. zijn verorberd, die even spoedig weer bij onrustige burgers 1op de stoep voor hun huis liggen of wel tegen den muur en den volgenden morgen door den vuilnisman moeten worden weggehaald met den krui wagen, dat zien onze onrustige burgers niet, als het gebeurd, of anders trekken ze ook de dekens over hun ooren, evenals onze Volks vriend. Deze dingen geschieden door rustige burgers, lezerssoms terwijl ze nuchter zijn, dus dat is nog minder aardig dan wanneer men eenigszins beschonken is. Ik, als onrustig burger, zou nog meer tooneeltjes of stukken schrijven, die door rustige burgers gespeeld zijn, hoewel ze niet rolvast waren maar het is genoeg van dat. Ook neem ik 't onzen Volksvriend ten zeerste kwalijk, dat hij zoo uitvalt tegen die pleizier- makende zwingelaars, menschen die het ge- heele jaar door hard werken en dien dag eens voor zich nemen.- Onze rustige burger is mis schien iemand, die zijn schaapjes op het droge heeft, en zoodoende elke week zijn plezierigen dag heeft, hetzij stikum of onrustig? Dat zwingelaars zingende en tierende langs de straat loopen ligt in hun onrustigen aard. Schrijver, onze Volksvriend, vroeg ook, of de burgemeester er geen eind aan maken kon, door op zulke dagen intijds de herberg(en) te sluiten. Dat kan de Burgemeester wel doen, maar dan bij openbare uitvoeringen etc. ook, daar gebeuren ook onbetamelijke en onzede lijke dingenmaar in den donker zijn alle katjes grauwOok met St.-Nicolaae en Kerstmis zelfs op gewone Zaterdag- en Zondagavonden ziet men meestal in de herbergen burgers, die van rust houden maar die worden niet dronken en komen niet in aanraking met de politie, omdat ze rustig van aard zijn. Laat ik daarom in het belang der gemeente vragen of op ons dorp alleen de rustige burgers plezier mogen maken, of óók de arbeidende klasse, de zoogenaamde onrustige burgers Mijns inziens lag het niet in de bedoeling van onzen Volksvriend om op het kwade van vechtpartijen en het rumoer te wijzen, maar meer dat hij als iemand, die van rust houdt, niet kan verdragen, dat de werkman als onrustig mensch, eens één dag uitraast. Misschien verveelt het U lezer, al die flauwigheden, en zegt U, het is niets bizon- ders, maar ik heb mijn best gedaan dit on beduidende stukje bij elkaar te krijgen als onrustig burger. Dreischor, 8 Januari 1902. Oud-Vossemeer, 7 Jan. 1902. Geachte Heer Redacteur! Naar aanleiding van verschil over aan nemingen van kunstmeststoffen of granen is in de laatste tijden reeds meermalen een plaatsje verzocht, en in verband met het ingezondene van den heer A. J. Verstraate te Stavenisse weDschen wij mede eenige ruimte in uw blad. De zoogenaamde Landbouwvereeniging te Oud-Vossemeer is wel zoo welwillend geweest den heer Verstraate inlichtingen te geven, is wel zoo welwillend geweest op telegrafisch verzoek van genoemden heer zijne inschrijving met een gevraagd bedrag te verhoogen, is verder zoo welwillend geweest de volgens de statuten vereischte som als waarborg voor richtige nakoming niet te eischen, en genoemde heer is zoo welwillend geweest niet tot na koming zijner verplichtingen over te gaan, ondanks zijn bezoek, ondanks ons bezoek op zijn kantoor. Het zou te veel plaats vorderen in bijzonderheden mede te deelen, hoe zijn beweerde telegrafische correspondentie in elkander zit, hoe het mondelinge gesprek is gevoerd enz., maar het Bestuur stelt zich voor ieder belanghebbende, die nadere in lichtingen verlangt, met bekwamen spoed die te geven. Zeker is het, dat o. i. de handelwijze van den heer Verstraate aanleiding geeft de voor waarden van aanbesteding te verscherpen, HET BESTUUR. Mijnheer de Redacteur! Dat we in het raadsverslag uit deze gemeente van 30 Dec. 11. vinden eene bespreking over den slechten toestand van den Camperlandschen Veerweg doet mij onwillekeurig de vraag stellen: zijn er dan geene van de vroede mannen, die ook op een ander traject in deze gemeente een weg aan willen wijzen, die zoo hoog noodig en spoedig verbetering eischt, namelijk den z.g. weg van Hovijn of Langen- weg. Deze weg, die ligt ten gerieve zoo voor rijtuigen als voetgangers, en de eenigste geschikte weg is van het gehucht Geersdijk naar het dorp. Deze weg dan (een kunstweg) moet door voetgangers over de rijbaan gepasseerd worden, eerst door modder, en dan door losse grint, dus zeker in beide gevallen zeer prettig. Nu zal men wel aanmerken: er ligt toch een voetpad aan dien weg. Wel is er ruim 1 meter breedte over de geheele lengte plaats voor aanwezig, maar niemand zal het wagen er een voet op te zetten, om reden men kans had te blijven steken in den modder. Waarom dat zoo is, om de eenvoudige reden, dat het voet pad over enkele jaren is belegd met de delf- aarde uit de aangrenzende sloot, en is blijven liggen, zooals ze er is opgesmakt. Dit voetpad, dat zelfs met geen boompje of struik is beplant, en waarop de zon (als ze er is) vrij spel heeft, kan alzoo in den zomer nog niet begaan worden, en als men nagaat, dat dagelijks de postbode viermaal en meest met zwaren vracht dien weg moet passeeren, waar toch ieder ingezetene belang bij heeft, en dat ook zeer veel voet gangers van en naar het dorp denzelfden weg op moeten, moet men dan niet zeggen: 'tis treurig. Daar komt bij, dat mijns inziens het pad met zeer weinig onkosten reeds jaren goed had kunnen zijn. Ook uit het verslag vernamen wij; dat twee leden van den raad als zoodanig hebben bedankt, n.l. de heeren W. J. Vader en D. de Regt, het eerste lid, die in Den Haag woont, en in de laatste jaren toch niet ter vergadering aanwezig was denkelijk daarom, dat de reis naar hier wel wat lastig viel om present te zijn; het tweede lid neemt ver moedelijk ontslag door ongesteldheid. En zoo staan wij voor de verkiezing van twee nieuwe leden van den gemeenteraad. Dus weer een beetje beweging in de brouwerij; de kiezers hebben in dezen uitspraak te doen. Door de laatste verkiezing van nieuwe leden meen ik, is er veel vooruitgang merkbaar en wanneer men weder de inspraak van zijn hart volgt, dan geen nood, dan zullen de kiezers mannen afvaardigen, die niet alleen bekwaam zijn, maar ook durven optreden en alle wille keur afkeuren, hun eigen belang verzaken ten gerieve van 't algemeen en misstanden zooveel in hun vermogen is, zien uit den weg te rui men. Geld en goed maken niet het raadslid, maar kennis en zelfstandigheid zijn goud waard. Bij voorbaat dank voor de plaatsing. Wissenkerice. Y. ZIERIKZEE. TUD VAN HOOG WATEK EN VAN LAAGWATER. Januari. Maaas- ouder. Lira. H.W. L.W. u. m. u. m. 8. 29 voorm. 1,47 7,39 nam. 2.10 7,47 9. Do. 9.34 n. voorm. 2,27 8,15 nam. 2,49 8,19 10. 2 voorm. 3, 5 8,47 nam. 3,26 8,52 11. 3 voorm. 3,41 9,22 nam. 4, 1 9,23 12. Zo. 4 voorm. 4,14 9,54 nam. 4,34 9,57 13. 5 voorm. 4,46 10,28 nam. 5,10 10,38 14. 6 voorm. 5,20 11, 3 nam. 5,45 11,17 15. 7 vo »rm. 5,51 11,43 nam. 6,22 Tijd van II. W. te Dordrecht 3,15 uur later. L.W. 5,30 MARKTBERICHTEN. Gorinchem, 6 Jan. Op de veemarkt van heden waren aangevoerd 37 koeien, 6 nuchtere kalveren, 7 vette varkens en 58 biggen. Bij geringen aanvoer liet de handel dit maal nog al wat te wenschen. Desondanks hielden de prijzen zich over 't algemeen vrij goed staande. Nuchtere kalveren vast, biggen iets hooger. Men besteedde voor: Zware kalfkoeien f 190 f 210, melk koeien f 140 f 160, kalf vaarzen f 130 f 180, guiste vaarzen f 90 k f 100, 2|~ jarige ossen f 140 k f 160, 1 ^-jarige ossen f 100 f 110, pinken f 50 a f 60, gras- kalveren f30 f40, nuchtere kalveren f 11 a f 13, vette varkens f 0.21 f 0.23 per K.G., biggen f 7 A f 41. Rotterdam, 7 Jan. Op de veemarkt waren aangevoerd: 58 paarden, 770 magere en 688 vette runderen, 171 vette, 132 nuchtere graskalveren, 395 varkens, 115 biggen. Koeien en ossen 20 tot 34 ct., stieren 22 tot 29 ct., kalveren 35 tot 48 ct. per kilo. Melkkoeien f 95 A f 225, kalfkoeien f135 a f 235, stieren f 45 k f 165, vaarzen f 45 k f 95, alles mager vee; biggen f 8 a f 16 paarden f 30 f 75. Nuchtere kalveren, fok- f 10 a f 16, slacht- f 7 A f 10. Door de aanwezigheid van zeer vele buitenslagers was de handel aanvankelijk vlug, vooral het spoelingvee was spoedig ver kocht en de beste zelfs 2 cent boven noteering later heerschte er voor buitenvee een trage stemming en gingen de prijzen terug. Vette kalveren met regelmatigen omzet; de aanvoer was grooter dan de vraag. Aangezien voor 't buitenland geen kalf koeien werden aangekocht, was de omzet daarin niet groot. Bears van Amsterdam DINSDAG 7 JAN. loos. Staatsleeningen. EUROPA. Nederland. pCt. V K. L K. H. K. Ned. W. S. Cert. 2»/, 80'/,, 80 80'/, dito dito Obl. 1896/08 8 95 95 95»/, dito dito Cert. 3 94'/8 95 Ho n ear ij e. Obl. Goudl 1876. 5 101'/j dito 1881/1893. 4 100'/,. 101'/, 101»/, dito Zilver 41/, 85"/,, Italië. Inschrijving 62/81 5 943/% 95»/4 Oostenrijk. Obl. Papier Mei 5 83'/, 83'/, 83»/,, dito Febr./Aug. 5 82"/,, 833/„ Zilver Jan./Juli.5 83 83 "/ls 83'/, dito April/Oct. 5 82'/, Obligat. in Goud4 1005/„ Polen. Obl. Schatk. 1844 4 92»/,, Portugal. Obl. 53/84 m. tick. 3 26»/,, 26'/, 26»/,, dito 88/89 m. tick. .4'/, 37»/,, 37*/, 37'/, dito fr. 2500-5000. 4'/, 37'/, 37»/% 37'/, O. Tabaksmonop. 4'/, 97 Rusland. Cert. Hamb. 1820 5 74»/, Obl. Londen 1822 5 C. Ins 5a Serie '54 5 71'/, dito (Donetx) 94 .4 92»/, dito Kursk Oh. At. 4 90»/, dito 94 iO-*i. Vit) 4 95'/, dito ft: R. 625 .4 96'/, 97'»/,, dito 1889 3 77'/l6 dito Goudl 91 3 Obl. in Goud '84. .5 99'/, Spanje. Perpet. Schuld. 4 72'/, 73 Binnenl Amortis. 4 47 dito Perpet. Sch. 4 45 T u r k ij e. Gepriv. Conv. L. .4 93*/,, Geconv. serie D 24'/,, 245/, dito serie. C 26 27'/, MIDDEN- en ZUID-AMERIKA. Brazilië. Obligat ën 1883 4'/, 71'/, 71»/, dito 1889 4 673/, 67'/, Venezuela. Obligatiëo 1881 4 27»/8 26'/, Spoorwegleeningen. Nederland Holl. Spoor 4 99»/, Mij. tot Expl. vanSt.-Spw.Aand. Ned. Centr. Spoorweg Aand. dito Obligatie4 Italië. Spoorw. Lfening 1887/89 3 60'/, Zuid-Ital. Sp. 03 615/, O o s t e n r ij k. F O. Spw. Obl. 3 Polen. W. W. A106'/, Rusland. Gr. Sp. Maatsch. Obl. 4 dito dito dito4 Kursk-Ch Az. 04 Mosk.-Smol. dito4 Amerika. Atch. T. volg C.v.A. 805/,, g0»/, do. Cert. v. Pr. A. 101 101 do. Alg. Hyp. Obl. 4 101»/, do. Adjust. Obl. 4 92»/, Atlant. P. Tr.-C.f Balt. Spw. Aand 108 U. Pac. hoofdL A. 102»/,, 108'/,, Wab. altr. C. v. P. A. 42'/,, 42»/, C. v. 6 pCt. Deb. B. 66'/, 68 W. N. Y. P. afgest.. 16'/, Brazilië. Spoorweg Obl4'/, 73 Argent. Republ. Spwg. Ink. Obl. Premie-Leeningen. Nederland. Stad Amsterdam Stad Rotterdam3 België. Stad Antwerpen 1887 2»/, dit Biussel 1886 .2 Oostenrijk. Staatsl. 1854 .4 difo 1860 5 120»/, dito 1864 STOOMROOTDIENST 60'5/„ 61»/, 80»/, 101'/, 1035/,, 42,5/j, 68»/, 108»/, Januari. Dond. 9 Vrijdag 10 Zaterd. 11 Maand. 13 Dinsdag 14 "Woens. 15 Van Vlissingea naar Rotterdam. Van Middelburg naar Rotterdam. Van Rotterdam naar Middelburg en Vlissingen. Amsterdamsche tijd. 8 m. 5,55'sm. 7,30 5,55 5,55 5,55 7,30 7,30 7,30 'sm. 8,15 8^15 8,15 8,15 Bevallen van een Zoon, Mevr. C. L. DE BROEKERT-Gast. Zierikzee, 7 Januari 1902. Heden ontvingen wij het treurige bericht, dat onze geliefde Zoon, Broeder en Behuwdbroeder Marinus, den 5 November 1901 te Ternate in den ouderdom van 33 jaar is overleden. Namens de Familie, Zierikzee. J. VERSTEEG. T. VERSTEEGHeuseveldt. Heden overleed zacht en kalmna een kortstondig en geduldig lijdenonze algemeen geachte en beminde Leeraar Ds. L. SPOEL in den ouderdom van 55 jaar en 6 maanden. Dat bij in het volle bewustzijn in zijn Heere en Heiland ontslapen is, is onze eenige troost. Poortvltet, 2 Januari 1902. Namens de Gemeente van Poortvliet. Door de droevige omstandigheden eerst heden geplaatst. Ondergeteekende voelt zich gedrongen in het openbaar dank te brengen aan den WelEdelon Heer A. J. GELUKArts te St.-Maartensdijk, voor hare volkomene genezing van eene hardnekkige maagziekte. Dordrecht, Januari 1902. C. E. KLINKENBERG. Zijdie iets verschuldigd zijn aan - of iets te vorderen hebben van wijlen den Heer C. DORST Lz., in leven Oud-Burgemeester te Stavenisse, gelieven daarvan betaling of opgaaf te doen vóór den 20 Januari aanst. ten huize van den Heer C. L. DORST te Stavenisse. LANDBOUWVEREENIGING ALGEMEENE VERGADERING op Vrij dag 10 Januari 1902, v.m. 10£ uur, bij Jb. Rijstenbil te Scherpenisse. Agenda: Rekening en verantwoording. Verkiezing Bestuur. Opname Kunstmest. N.B. Opname Kunstmest te Poortvliet, op Zaterdag 11 Januari 1902, bij J. Noom, van voorm. 11 tot namidd. 1 uur. De Secretaris, VAN GORSEL. De BIBLIOTHEEK der Ned, Herv. Jongelingsvereeniging „SAMUËL" is eiken Vrijdagavond geopend van 8 tot 9» uur. Boeken a 2 cent per deel en per week. Tlieo v. Eupen, Tandarts, Bergen-op-Zoom, Hoogstraat I 314. DAGELIJKS CONSULT. Zaterd. van 9-12 uur, Hotel Hof van Holland", Tholen. Sociëteit „Concordia". De DIRECTIE van bovengenoemde Sociëteit maakt den Leden bekend, dat de prijs uitreiking van het gehouden 15-stoots Serie-Concours zal plaats hebben op Donderdag 9 Januari as., des avonds ten 8 nar. N.B. Na afloop der prijsuitreiking wordt aan H.H. deelnemers van bovengenoemd Concours de gelegenheid aangeboden tot deel name aan een Pot-Concours om Prijzen. Deelname vrij. Zierikzee, Januari 1902. Ondergeteekende bericht hiermededat hij zijn heeft overgedaan aan M. BOOGERD. Hij betuigt zijn hartelijken dank voor het vertrouwen zoovele jaren genotenen beveelt zijn opvolger, die hem gedurende 18 jaar tr»uw, eerlijk en nauwgezet heeft gediend, ten zeerste aan. Hoogachtend, UEd. Dw. Dr., TH. LEIJDEKKERS. Met verwijzing naar bovenstaande, bericht ondergeteekende, dat hij de van den heer TH. LEIJDEKKERS, Nobel- straat, heeft overgenomen Ruim 18 jaar in bovengenoemd vak werk zaam zijnde en er dus grondig mede bekend, beveelt hij zich minzaam bij U aan, belovende door eene nette en vlugge bediening zich het vertrouwen waardig te maken. Onder aanbeveling heeft hij de eer te zijn, Hoogachtend, UEd. Dw. Dr., M. BOOGERD, De Deurwaarder W. TIMMER MAN te Zierikzee zal, op Dinsdag 14 Januari 1902, 's voormiddags precies te half tien ure, in de Zierikzeesche W andelingen, publiek verkoopen zwaar Hout, geschikt voor Dampalen enz., en eenige Boomen, waaronder geschikt voor Werkhout. Aanvangende bij School C. Nieuwstraat. Uit de hand te koop: gelegen in den Polder Oud-Kempenshofstede, onder de gemeente Stavenisse, ter grootte van 66 Aren en 16 Centiaren. Te bevragen bij P. A. P. DE JONGE te Stavenisse. Te Lloop s van zijn derde Kalf, bij P. PISTORIUS te Noordwelle. Stierkalvers te koop, bij C. VAN DIJKE, Zierikzee, Scheeps- timmerdijk. Te koop gevraagd Een vet Varken van onge veer 125 Kilo. Brieven met opgaaf van prijs aan 't Hulp kantoor te Dreischor. To lioop bij J. VAN HEMERT te St.-Maartensdijk. TO ISLOOP i Adres Hulpkantoor Sir-Jansland. Te koop gevraagd: «f meer broed 1901. Prijsopgave wordt iogowaoht. Adres Hulpkantoor Stavenisae, onder lett. B.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1902 | | pagina 3