A 4> a* a if''- Vlissingen, Middelburgen Rotterdam. BEKENDMAKING! &bben C— Soirée Amusante UITVOERING Rederijkersvereeitiging „V.Z.O.S." De heer Kloppers sprak daarna nog een kort woord tot aanbeveling der collecte voor de vrouwen en kinderen in de vrouwen- (worg- kampen), en gaf namens het Comité le Amsterdam de verzekering, dat de gelden voor het bestemde doel gebruikt zouden worden en niet in handen der Engelschen zouden komen. Thans werd door ds. Waardenburg nogmaals de kansel beklommen. Uit naam van allen dankte hij den sprekers hartelijk voor hunne gloedvolle voordracht, en wenschte hun toe, dat het hun gegeven mocht zijn spoedig Transvaal en Vrijstaat weder als onafhankelijke Staten een plaats in de rij der volken te zien innemen. Met een vurig dank- en smeekgebed werd door hem deze belangrijke samenkomst De collecte bracht ongeveer f 67 op, zoodat met de f 110 ingezameld door de meisjes- vereeniging „Tabitha" en de f 33 verkregen door een tentoonstelling van voorwerpen uit de Transvaal, in de laatste weken ruim f 200 voor de boerenvrouwen en kinderen inge zameld is. St.-Filipsland, 18 Dec. De Vereeniging «Eendracht Bindt" zal op Maandag 23 dezer, in het lokaal van den heer Kramer, een Soirée Amusante geven met medewerking van den heer Abr. de Winter uit Breda. De heer De Winter, die hier het vorige jaar zoo'n grooten bijval inoogstte met zijn pak kende voordrachten vol gezonden humor en geestige zetten, die, in hetgeen hij voordraagt, maatschappelijke misstanden zoo aardig weet te hekelen en wiens mimiek onbetaalbaar is, zal het publiek, dat dien avond gewis zeer talrijk zal zjjn, vergasten op 4 nieuwe voor drachten, getiteld: «Algemeene Dienstplicht", «Ondank is werelds loon", «Meerenberg en Medemblik" en «Onbeschaafde Negers". De heer Antoine zal als pianist-accompagna- teur den heer De Winter bijstaan. Goes, 18 Dec. Niet zeer christelijk misschien, maar ongetwijfeld practisch is de regel»goed geordende barmhartigheid begint met zich zelve". Of is het niet onpractisch, dat, terwijl de vereeniging voor werkverschaffing (waarvan het nut zoowel als de noodzakelijk heid door niemand zal worden ontkend) klaagt en met reden over geringe ontvangsten, waardoor zij zich genoodzaakt zal zien hare bemoeiingen ten nutte onzer eigen armen te beperken nu weer met eene tentoonstelling te komen ten behoeve der moordkampen in Zuid-Afrika Straks zal de niet minder nuttige Nieuwjaars-commissie hare bjjdragen vragen van de burgerij. Zal ook zij niet te klagen hebben over verminderde opbrengst der inzameling? Wij hopen te pessimistisch te zijn. Maar toch aan alle goede dingen komt een eind ook aan het geven Laat ons dus voorloopig denken aan onze eigen arme tobbers, en giften voor Transvaal inzamelen bij grootere kapitalisten, dan Goes onder zijne bewoners telt. Aanbestedingen, Verkoopingen enz. Zierikzee. De heden (Woensdag) alhier gehouden verpachting van visscherijen op de Schelde en Zeeuwsche Stroomen heeft totaal opgebracht f 4045. Ten overstaan van den notaris mr. J. C. van der Lek de Clercq zijn d.d. 18 December 1901 verkocht voor de Land-Maatschappij te Goes Een hofstede met 23 Heet. 61 Aren 90 Cent. erve, boomgaard, dijk, bouw- en weilanden onder Bruinisse en Oosterland, in pacht bij C. J. Hanse, voor f 470 per 40 Aren 33 Cent.; 78 Aren 10 Cent. weiland onder Bruinisse, in altoosdurende pacht, mede in pacht bij C. J. Hanse, voor f 515 per 40 Aren 33 Cent. Aan het Gebouw van het Provincaal bestuur te Middelburg werd heden (Woensdag) aanbesteed 1°. het maken en inhangen van een paar ijzeren buiten-vloeddeuren voor de groote schutsluis van het kanaal door Zuid-Beveland te Hansweert. (Raming f 27.800). Laagste inschrijver de heer V. A. Hillen te Utrecht, voor f 22440 2°. het maken van een geleidings-remming- werk voor het binnen-sluishoofd van de kleine schutsluis van het kanaal door Walcheren te Yeere. (Raming f 3500). Laagste inschrijver de heer W. Dekker te Veere, voor f 3168; 3°. het uitnemen, herstellen en weder inhangen van de houten deuren der binnen keer- en schutsluis in hot kanaal door Walcheren te Vlissingen. (Raming f 5000). Laagste inschrijver de heer W. Dekker te Yeere, voor f 4315. Landbouw en Veeteelt. Kerkwerve. Gedurende het jaar 1901 zijn aan de los- en laadplaats te Flaauwers het volgende aantal K.G. verhandeld: Bieten 3355070 K.G., pulp 993272 K.G.; tegen in 1900: Bieten 2393026 K.G., pulp 722087 K.G. Alzoo een aanmerkelijk verschil, wat zijn oorzaak waarschijnlijk wel zal hebben in de gunstige verandering, die er gedurende dit jaar in is gekomen. Waarschijnlijk zou dit getal voor 1901 nog wel aanzienlijk grooter zijn, ware het niet, dat er voor alles een zeker havengeld moest betaald worden. Het schijnt, dat zulks nog al veel naar Zierikzee doet gaan. iBKNIEDWS, Aangenomen het beroep naar de Herv. Gem. te Rjssen, door ds. J. H. Gunning E.Bz. te Numansdorp. Beroepen bij de Oud-Geref. Gem. te Kampen, ds. Boon te Terneuzen. Door wijlen den heer J. C. Meertens, 5 dezer overleden, werd aan de Ned. Herv. gemeente te Domburg f 1000 gelegateerd en aan de Diaconie dier gemeente gelijk bedrag. O N I) E K W IJ H. Naar wij vernemen, is door den heer Joh. Lette te Nieuwerkerk zijn verzoek om ontslag als voorzitter en lid der commissie tot wering van schoolverzuim ingetrokken. Benoemd tot onderwijzer te Dirksland, de heer G. M. Grootenboer te Stad aan 't Haringvliet. Gemengd Nieuws. De Hollandsere visscher op de thuisreis. Men schrijft aan de N. Ct. uit Brielle: Grauwe, sombere, storm- en regenvoor- spellendo lucht over een zee nog vol beroering van de laatste barre dagen. Een Scheveninger bom stevent den Waterweg in en ontmoet de Brielsche reddingsboot, die een oefenings- reis doet. Een groet naar zeemanstranteen uitgestooten kreet en de hand langzaam omhoog, den voorarm een bijna rechten hoek vormend met den bovenarm. En nu men elkaar beroepen kan, één uitbarsting van wat vele weken lang het hart en de ziel dezer mannen van de zee in storm en noodweer, in hun harden strijd om het bestaan ganschelijk vervuld heeft Hoe is het met de Boeren? Leeft De Wet nog? En de schipper van de reddingsboot klimt aan boord en uit zijn mond klinkt het vol krachtig Of De Wet nog leeft Alsjeblieft hoor En of de Boeren er nog bennen? dat zal ik je eens vertellen Een kring van belangstellenden om hem heen. Al de doorgestane ellende op de donkere baren van de Noordzee is vergeten, alle worsteling om het moeitevolle en sobere bestaan is geleden want, Goddank, één licht is er nog brandende voor deze brave Hollandsche hartenGods genade is nog niet geweken van de broederen in Zuid-Afrika. Sneeuw en wind. In Engeland heeft het Vrijdag weder den geheelen dag gestormd en gesneeuwd. In Northampton viel buiten gewoon veel sneeuw en in de middendistricten moesten de jachtpartijen er voor worden uitgesteld. De storm heeft in het kanaal groote ver traging in het scheepvaartverkeer gebracht. Het schip «Rockabill" van Londen seinde in den middag om hulp en twee sleepbooten vertrokken uit Dover, om assistentie te verleen en. Te Keulen heeft het zóó hevig gesneeuwd, dat het straatverkeer er door belemmerd werd. Daarna begon het te regenen en maakte van de sneeuwlaag een smerig papje. Op verscheidene plaatsen in Duitschland heeft bij de onweders van de vorige week de bliksem brand doen ontstaan. Ingezonden Stokken. Geachte Redactie! Uit het verslag over het verhandelde in de twee laatste zittingen van den gemeenteraad alhier is mij gebleken, dat mijn naam in de daar gevoerde discussies herhaalde malen wordt genoemd. Om misverstand te voorkomen stel ik er zeer veel prijs op, als U mij een plaats voor het volgende in uwe courant wilt afstaan. Zondag 23 Juni, eenige dagen na het over lijden van den heer G. Kok Jr., is de heer J. A. de Bruyne mij komen vragen, of ik van plan was te solliciteeren naar de vaceerende betrekking van directeur der hoogere burger school alhier, er bijvoegende, dat ingeval ik wenschte daarvoor in aanmerking te komen, er van zijne zijde geen pogingen tot het innemen der ledige plaats zouden aangewend worden. Van eene wederkeerige belofte is tusschen mij en den heer De Bruyne nooit sprake geweest om de zeer eenvoudige reden, dat dit eene onmogelijkheid zou zijn. Een beslist antwoord heb ik toen niet gegeven en kon dat ook hoogstbezwaarlijk doen, omdat zich omstandigheden konden voordoen, die mijn voornemen zouden kunnen wijzigen. Wel kon de heer De Bruyne uit ons onderhoud opmaken, dat ik om verschillende redenen niet veel lust gevoelde mede te dingen, waarop hij voorloopig zijn voornemen om te sollici teeren aan het Gemeentebestuur kenbaar maakte. Zaterdag 29 Juni heeft er eene conferentie plaats gehad tusschen den heer Inspecteur van het Middelbaar Onderwijs, Burgemeester en Wethouders en de Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs, waarop ook ter sprake is gekomen het ver vullen der betrekking van directeur. Na afloop van deze bijeenkomst is de heer De Bruyne 's avonds te zes uur andermaal bij mij gekomen om mij te vragen, of ik hem thans zekerheid kon geven omtrent mijn al of niet solliciteeren, daar hem verzocht was in het laatste geval zijne stukken spoedig, uiterlijk Maandag, in te zenden. Van wie dit officieuze verzoek is uitgegaan, is mij niet vermeld, maar door de laatste bijvoeging omtrent den bijzonderen spoed kon ik dat lichtelijk bevroeden. Was mijne ambitie om mede te dingen om vele redenen nooit groot geweest, na dit laatste bezoek, waaruit duidelijk sprak, dat er van eene oproeping van sollicitanten met vermelding van het aan de betrekking verbonden tracte- ment enz. geen sprake was, heb ik den daarop volgenden dag den heer De Bruyne gemeld, dat ik van mededinging afzag. Van geen enkele autoriteit, die betrokken kon zijn bij het vergeven van het directeurschap, heb ik de geringste inlichting ontvangen en met geen enkele is er over gesproken. Alleen den heer mr. A. J. F. Fokker heb ik al het boven staande medegedeeld, nadat de benoeming had plaats gehad. Al was ook mijne zeer geringe ambitie in het directeurschap alom bekend, toch is dat officieuze verzoek bovenvermeld uitsluitend aan den heer De Bruyne gedaan, wel een zeer vreemde handelwijze om eene betrekking vervuld te krijgen, waarnaar een ieder vrij kon solliciteeren. Van harte hoop ik, zoolang ik kan, mijne beste krachten aan de hoogere burgerschool te besteden, eene inrichting, waaraan ik meer dan dertig jaar werkzaam ben, en waar ik veel waardeering heb ondervonden, maar ook wel een enkele minder aangename bejegening, zooals uit het bovenstaande blijkt. Mijne handelwijze in deze geheele zaak kan ik gerust aan ieder weldenkend, eerlijk man ter beoordeeling voorleggen. Het gesprokene over mijne onbevoegdheid om onderwijs in 't rekenen te geven aan de burger-avondschool is zeker eene vergissing. Ontvang, geachte Redactie, mijn oprechten dank voor uwe welwillendheid. Zierikzee, 17 December 1901. F. F. LEUPEN. Dreischor, 15 December 1901. Beleefd verzoek ik een plaatsje voor deze regelen in uw blad. Hier is vacant de betrekking van boek houder van de armen van Dreischor, en naar ik verneem, hebben zich eenige sollicitanten aangemeld; ik geloof echter de tolk mijner medeburgers te zijn, om hen, die deze benoeming in handen hebben aan te raden iemand te benoemen, waarvan de arme lieden totaal onafhankelijk zijn, en niet iemand, die soms die lui kan verplichten bij hem inkoopen te doen, en zoodoende een gedwongen winkel nering in het leven roepen, temeer, daar er onder de sollicitanten zijn, die in de eerste plaats bovengenoemde betrekking waardig zijn, maar die tevens de belooning hieraan verbonden voor zich en hun gezin zeer goed kunnen gebruiken. Ik hoop, dat de bevoegde macht zoo fair zal zijn deze regelen in overweging te nemen en ze ook in toepassing zal brengen om daarna de dankbaarheid te oogsten van de bevolking van Dreischor. U, geachte Redactie, dankzeggend. Hoogachtend, Uw Dienaar, X. TfiLGGKAHlIEN. 's-Gravenhage, 18 December. In de zitting van de Tweede Kamer heeft de heer Arts, het nieuwbenoemd Kamerlid voor Tilburg, na eedsaflegging zitting genomen. Bij het opmaken van een voordracht voor de vervulling der vacature-Sandberg in de Reken kamer zijn gekozenals eerste candidaat de heer Van Reenen, secretaris der Rekenkamer; als tweede candidaat de heer De Ras, Kamer lid als derde candidaat de heer Heemskerk, betaalmeester te Tiel. Bij de behandeling van de Begrooting voor Waterstaat werd geen algemeen debat gevoerd. De Minister hoopte op de opening van den Maasmond in 1903, verzekerde zijn belangstelling in de steen-industrie, en zal de lotsverbetering van de brugwachters en wegwerkers overwegen. Benoemd tot burgemeester te Domburg de heer J. L. van Voorthuijsen. MARKTBERICHTEN. Rotterdam, 17 Dec. Op de veemarkt waren aangevoerd: 70 paarden, 959 magere en 812 vette runderen, 170 vette, 110 nuchtere en 32 graskalveren, 5 schapen of lammeren, 593 varkens, 206 biggen. Koeien en ossen 20 tot 34 c., stieren 22 tot 30 c,kalveren 37 tot 49 c., varkens 21 tot 24 c. en lichte varkens voor export 23 a 24 c. per kilo. Melkkoeien f 95 a f 230, kalf koeien f 135 a f 210, stieren f 40 f 176, vaarzen f 45 k f 90, alles mager vee; biggen f 9 A f 16, paarden f 30 f 90; nuchtere kalveren, fok- f 12 a f 16, slacht- f 7 a f 10. In verband met het gunstige beloop dat de handel in vet vee verleden week Dinsdag had, was de aanvoer van buitenrundêren heden enorm groottoch was de handel zeer goed, wat verkocht werd ging duur weg, de beste spoelingkoeien werden zelfs tot 3 cent boven noteering verkocht. Het zal evenwel moeielijk zijn alles tot goeden prijs op te ruimen. In vette kalveren was do omzet veel beter dan voorgaande week. De aanvoer van graskalveren was te min om daarvan noteering te kunnen geven. Op de magere markt was in ossen en versche koeien nogal goede handel. Bears van Amsterdam. DINSDAG IT DEC. 1 DO 1 Staatsleeningen. EUROPA. Nederland. rCt. dito dito Ceit. Honcrarne. Obl. Goudl 1876 dito 1881/1893. dito Zilver Italië. Inschrijving 62/81 Oostenrijk. Obl. Papier Mei dito Febr./Aug. Zilver Jan./Jnli. dito April/Oct. Obligat. in Ooud Polen. Obl. Schatk. 1844 L. K. 79 is/,, 94';, 94 F.K 80Vle 94»/,, 941 V K. 79i®/„ 94'/s 94'/» 100'/, - 1001/, 1001/. 851/, 851/, 94 100'/, 921/, Portugal. Obl. 53/84 m. tick. 3 25»/,, 25»/,, 26 dito 88/89 m. tick. .4'/, 37»/, 37»/,, 37'/,, dito fr. 2500-5000. 4'/, 37»/, 37»/» 87»/,, O. Tabaksmonop. .4'/, 96»/» Rusland. Cert. Hamb. 1820 5 74 Obl. Londen 1822 5 C. Ins 5e Serie '54 5 711/, - dito (Doneti) 94 4 92 91'/, dito Kursk Oh. Ai. 4 91 90'/, dito '94 (0"l. Vit.) 4 95 dito O. R. 625 4 961/, dito 1889 3 77'/, dito Goudl '91 3 Obl. in Goud '84. 5 99»/, Spanje. Perpet. Schuld. 4 70 70 Binnenl Amortis. 4 47 dito Perpet. Sch. 4 45 T u r k ij e. Gepriv. Conv. L. 4 981/, 931 931/, Geconv. serie D 24'/, 24i/, dito serie. O 261/, MIDDEN- en ZUID-AMER1KA. Brazilië. Obiigatiën 1888 41/, 71»/,, dito 18894 67 671/, Venezuela. Obiigatiën 1881 4 27261/, Npoorwcgieeningeii. Nederland. Hoil. Spoor 4 99'/, Mij. tot Expl.vanSt.-Spw. Aand. Ned. Centr. Spoorweg Aand. dito Obligatie4 102 Italië. Spoorw. Ltening 1887/89 3 60 Zuid-Ital. Sp. 08 61'/,, 61»/,, Oostenrijk. F. O. Spw. Obl. 3 P oj en. W. W. A104»/, Rusland. Gr. Sp. Maatsch. ObL 4 dito dito dito4 Kursk-Ch Az. 04 Mosk.-Smol. dito4 Amerika. Atch. T. volg C.v.A. 77'/, 76'/, 76'/» do. Cert. v. Pr. A. 97'/, do. Alg. Hyp. Obl. 4 101 101'/, do. Adjust. Obl. 4 92s/, 93 Atlant. P. Tr.-C.f Balt. Spw. Aand. 108'/, U. Pac. hoofdl. A. 99»/,, 98'/, 98'/, Wab. alg. C. v. P. A. 41'/, 41'/, 41»/, C. v. 6 pCt. Deb. B. 65'/, 63'/, 68'/, W. N. Y. P. afgest.. - - - Brazilië. Spoorweg Obl4'/, 71 Argent. Repnbl. Spwg. Ink. Obl. - Premie- Leeningen. Nederland. Stad Amsterdam 3 109»/,, Stad Rotterdam3 België. Stad Antwerpen 1887 2'/, 104 108'/, dito Brussel 1886 2 103 Oostenrijk. Staatsl. 1854 .4 158'/, 158 dito 1860 5 dito 1864 182»/, WELDADIGHEID. DIAKENEN der Herv. Gem. alhier geven onder hartelijke dankbetuiging kennis, dat door hen is ontvangen eene gift tot het houden van eene bedeeling van brandstoffen aan de armen van alle gezindten, welke bedeeling zal worden gehouden op Donderdag 19 December a.s., des namiddags 2 uur, aan het Hervormd Diakonie-Verplegingshuis. Zierikzee, 18 December 1901. Diakenen voornoemd, H. LAKENMAN, Voorzitter. J. VAN DER VLIET Cz., Secretaris. STOOMBOOTDIENST December. Van VlissingBa nató Rotterdam p. Van Middelburg y naar Rotterdam. Van Rotterdam naar Middelburg en Vlissingen. Amsjrt jrdamsch ie tijd. Dond. 19, Vrjdag 20 Zaterd. 21 Maand. 23 Dinsdag 24 Woens. 25 5,55 5,55 5,55 's m. 7,30 7,30 7,30 7,30 'sm. 8,15 8,15 8,15 8,15 ADVERTENTIEN. J^iHBJENEFELT Mz. GEERTJE VOGELAAR Cd., die, mede ntuaëatO^ederzijdsche Familie, hunnen hartelijken jiank betuigen voor de vele bew^j^qftjpift^Jelangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Zierikzee, r>18 December 1901. üinteloord Bevallen van eene Dochter A. J. VERKAART—rLJL. Zierikzee, 17 December 1901. Heden overleed onze waarde Vader, Marcelis Padmos, X in zjjn 87ste levensjaar. Dreischor, 15 December 19Ó1. Namens Broeders én Zusters, N. PADMOS. De Heer en Mevrouw HAZELHOF— Beumke betuigen hunneg'hartelijken dank voor de vele bewijzeigvag belangstelling, bij de geboorte hunner/ Dochter ondervonden. Kraamvisites worden\by^éoorkeur afgewacht Vrijdagmiddag 2—4 uur. De ondergeteekenden betuigen hunnen de ta .Ndezej wdgemeenden dank/vuor de talrijke bewijzen van belangstelling bpxÏS.J ondervonden. St.-Maartensdijk (Bosch), Dec. 1901. M. GROENEWÈGE. L. J. GROE§fE WEGE—Hacie. 'ÏÏÈÊÊF* Zij, die iets te vorderen hebben van- of verschuldigd zijn aan den boedel van den Ileer A. DE BRUINE en Mej. P.A DE VISTER, beiden oveiliden te Serooskerke, gelieven daarvan opgave of betaling te doen vóór 1 Februari 1902, ten kantore van den Notaris Mr. J. C. VAN DER LEK DE CLERCQ te Zierikzee. Bij vonnis der Arrondissements- Rechtbank te Zierikzee van 17 December 1901 is JAN DE BAKKER Landbouwer, wonende te Noordwelle, ver klaard in staat van faillissement. Tot Rechter-Commissaris werd benoemd de Edel- Achtbare Heer Mr. W. Ridder VAN RAP- PARD en tot Curator Mr. D. VAN DER VLIET, Advocaat en Procureur, wonende te Zierikzee. De Curator D. VAN DER VLIET. Pro Deo. Tweede Aankondiging. Bjj vonnis der Arrondissements-Rechtbank te Zierikzee van 8 October 1901, is verklaard ontbonden door Echtscheiding hethuweljk bestaande tusschen CORNELIA LENA VAN DE PANNE, zonder beroep, wonende te Itonesse en PIETER JONKER, vroeger aldaar wonende, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats. Voor Extract. De Procureur der Eischeresse, A. J. F. FOKKER. Evenals verleden jaar wordt Woensdag 25 Dec. a.s., Eerste Kerstdag, NIET gebakken. Jte gezamenlijke Bakker». Het BESTUUR der Vereeniging tot aankoop met/t^Kmistmeststoffen, Veevoeder en Zacngrcmen te Qud-Vosmeer, waa^soüutvt andere dergelidte Vereenigingen en Land bouwers, om jte handelen mirt A. J. VER- STRAATE te Sjffvëniaga^ Handelaar in bovenstaande/ Artik Verdere inlichtingen aangaandecRSffpersoou, wat zij iu zaken van hem ondervonden bebben, geeft gaarne het Bestuur der Vereeniging te Oud-Vosmeer. GEDEPUTEERDE STATEN van ZEELAND maken bekend I. dat eene aanvraag is ontvangen om vergunning tot het leggen van Spoor staven in verschillende wegen, tendienste van den aanleg van een Stoomtramweg van Brouwershaven naar Burghsluis; II. dat dagelijks/ op""'3e/ werkuren ter Provinciale rfriftepdage eV tegen betaling de/P koSfen -afschrift of uittreksel /ler stukken jpra worden bekomen /oor heil, dié'j III. dat bipfien drie weken, te rdkenen van ember,,a. s., schriftelijk bezwaren bij hun Coltóge^Juuwefï worden in-1 gebracht. I Middelburg, 14 December 1901. Gedeputeerde Staten voornoemd, ROEST, Voorzitter. KRU8EMAN, Griffier. {J.de aanvraag Landbouwvoordracht te Noordgouwe, op Zaterdag a.s., voormiddags 10 uur. te geven door eenige Heeren uit Zierikzee in het „Hótel SCHRAVER", van den Heer A. CONSTANDSE te Brouwershaven, op Zondag/ 258 December 1901, des avonds 8 uur. Entrée 40 cent per persoon. NA AFLOOP BAL. TE GEVEN DOOR DE te Bnrgh op Maandag 23 December 1901, in de Zaal van P. VAN ZUIJEN aldaarj met opluistering van Muziek. Eotrée 50 cent. Bij den Secretaris A. J. A. BOOT zijn plaatsen te bespreken 10 cents extra. Volksvoorstelling, op Zaterdag 21 December aanstaande aanvang 7 uur. Entrée 10 cent. Alléén toegankelijk voor de arbeidende klasse gehuwde lieden daaruit hebben vrijen toegang.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1901 | | pagina 3