Vlissingen, Middelburg es Ralterdam. veel water ia het machineruim drong, dat de vuren onder den stuurboordsketel gebluscht werden. Een tweede zee trof het schip zoo danig, dat de lading overging en het plat op zijde viel, terwijl de koksmaat over boord werd geslingerd en verdronk. Met de kracht der vertwijfeling werkte de bemanning om het binnendringende water met emmers enz. te verwijderenmaar zonder gevolg en spoedig waren ook de vuren van den bakboordsketel gebluscht. Noodseinen werden geheschen en de bemanning bracht een nooit te vergeten nacht door op het ge heel ontredderde schip, dat voortdurend door de zeeën werd overstroomd en elk oogenblik dreigde te zinken. Den anderen morgen om 10 uur naderde een Engelsch stoomschip, doch ook dit had ernstig van den storm te lijden gehad en bezat nog slechts één boot, welke bij den hoogen zeegang niet uitgezet kon worden. Met den dood voor oogen be sloten de opvarenden van de ïAgnes", die allen van kurken vesten voorzien waren, te beproeven zwemmende het andere stoomschip te bereiken en boven verwachting slaagde dit waagstukde kapitein en dertien man kwamen levend daar aan boord, twee matrozen echter begaven de krachten en vonden den dood in de golven. Het reddende stoomschip was de slnterprid" uit Sunderland; het bracht de geredde lieden behouden te Shields aan land. De ïAgnes" moet spoedig na het verlaten gezonken zijndaar zij reeds half vol water was en de luiken begonnen te wijken. Transvaal en Oranje-Vrijstaat. f Op het platteland van Walcheren hebben in de laatste weken, bij het houden van Transvaalavonden, inzamelingen plaats gehad voor de vrouwen en kinderen in de concentratiekampen in Zuid-Afrika. Het totaal bedrag op de verschillende dorpen was f 555.92. Eenige jonge dames in Souburg hebben besloten maandelijks eene collecte voor de Boeren te houden. De eerste gehouden inzameling heeft ruim f 52 opgebracht. Te Breskens heeft eene verkooping van handwerken, enz. ten gunste van de vrouwen- en kinderkampen in Zuid-Afrika f 52 opgebracht. Gemengd Nieuws. Een historische Sint-Nicolaasavond. In den avond van den 5en December 1782 heerschte op het Buitenhof te 's-Gravenhage eene meer dan gewone drukte. Een aanzien lijke volksmenigte van allerlei rang en stand en kunne en ouderdom was er bijeen, om, gebruik makende van den naamdag van den ouden en goeden Sint, zich in die veelbewogen dagen eens flink te amuseeren. En zoo geschiedde 't. Het afsteken van een schoon vuurwerk ter eere van den Stadhouder was het hoofddoel van de feestelijke samenkomst. Oranjelinten en strikken, Oranje-betoogingen en uitroepen, waren do schijnbaar onschuldige bijzaken. En werkelijk onschuldig, want alles liep in de beste orde af. Maar de Staten van Holland bekeken de vroolijkheid van een anderen kant. Ze zagen er eene manifestatie in, die niet paste in dien tijd van partijschappen en die zoo licht in een volksoproer kon overgaan. Ze gelasten dat de aanleggers van de beweging zouden opgespoord en gestraft worden naar de wetten des lands, en de Baljuw van 's-Gravenhage kreeg alvast een scherpe berisping over zijne werkeloosheid om een en ander toe te laten. In het begin van 1783 kwam de justitie op het spoor van de twee hoofdschuldigen. Maar ze wisten zich door de vlucht naar het Kleefsche stadje Kranenburg aan haar handen te onttrekken. En toen ze van daaruit op- geëischt werden, wat allicht tot arrestatie leiden kon, trokken ze verder Duitschland in en bleven ongemoeid. Het Hof van Holland had op zijne onderzoekingen weinig succes. Het onderzoek naar goud in den berg bij Nijverdal wordt nog steeds ijverig voortgezet. Er zijn enkele gaten gegraven van 4 4 5 Meter diepte. Thans is men bezig, onder leiding van den heer Van W., boringen te doen, welk werk wordt uitgevoerd door den heer Rosmark uit Almeloo. Van de uitkomsten van het onderzoek, lekt tot heden niets uit. Weder een schipper gestikt in zijn roef door kolendamp. Een knecht der firma Jongenburger, te Alfen a/d. Rijn, lag Maandag met zjjn schuit te Woubrugge, en schijnt zich met briquetten te hebben willen verwarmen. Schoolkinderen, die op de schuit speelden, ontdekten het ljjk in de roef. Een nieuw reclamemiddel wordt door een mantelmagazijn te Breda gebezigd: ieder die daar voor f 10 koopt, ontvangt een vogelkooi met vogel cadeau! Taartjes-Kermis. In enkele gemeenten van Westelijk-Zeeuwsch-VIaanderen bestaat nog de gewoonte, dat, zoodra de jaarlijksche kermissen en het najaar zijn ingetreden sommige herbergiers of bierhuishouders indien zij van het hoofd der gemeente vergunning hebben verkregen zoogenaamde «Taartjeskermis" in hun lokaal houden. Jaren geleden bestonden deze Taartjes- kermissen" in werkelijkheid, dan kon men daar verschillende taartjes koopen, terwijl onder hen, die daaraan wilden deelnemen, f later op den avond eene groote taart werd verloot. De lootjes kosten dan 5 4 10 cents, naar gelang er veel of weinig bezoekers aanwezig waren. Thans bestaan deze Jkermissen alleen nog maar in naam. Het zijn nu meer zang-, drink en springpartijtjes. De bezoekers zijn gewoonlijk uit de arbeidende klasse (mannelijke en vrouwelijke), die gewoonlijk voor geen klein geruchtje vervaard blijken te zijn. En dat het daar wel eens niet zachtzinnig toegaat, bleek onlangs weer op zulk een Taartjeskermis te Oostburg. Tusschen eenige bezoekers ontstond twist, hetgeen spoedig oversloeg tot eene ware vechtpartij, waarbij messen en bierglazen dienden als wapentuig. Eén der bezoekers, een jongeling uit Groede, stond met een mes te zwaaien anderen wierpen met bierglazen om hem te noodzaken dat mes te bergen. Bij die gelegenheid heeft één dezer bierglazen hem zoodanig aan zjjn linkeroog getroffen, dat hij dit voor goed zal moeten missenook voor zijn rechteroog werd gevreesd. Geen wonder, dat door velen de vraag gedaan wordt om deze soort van kermisvermaak voor goed af te schaffen. Wat de oorlog heeft gekost? "Wij vinden, onder de vele oorlogscjjfers, ditmaal een becijfering van de verslonden geldsommen en de nog loopende credieten tot 31 Maart 1902. In 1899—1900 werden 23 millioen p. st. credieten toegestaan, in het volgend jaar 63.737.000 p. st. en voor 19011902 eerst 56.070.000 p. st., daarop nog eens 6| millioen p. 'st; deze sommen plus schatkist- kosten en interesten en een nog vermoedelijk suppletoir crediet van 15 millioen p. st., bedragen te zamen 172.617.000 p. st. Transportkosten van en naar Zuid-Afrika zijn daarbij nog niet berekend. Bovendien zijn de oorlogskosten nog steeds zoo hoog, dat, zooals het zich nu laat aanzien, de gelden zekerlijk niet tot 1 April 1902 zullen reiken. In één jaar tijds. Uit het jongste rapportdat door de Pngelsche regeering is uitgegeven, blijkt het volgende Engeland heeft van 1 April 1900 tot 31 Maart van dit jaar naar Zuid-Afrika ver scheept 3179 officieren, 79,655 manschappen en 21,225 paarden. Yan deze laatsten stierven onderweg 1200. Het getal muildieren bedroeg 42,099, waarvan er 1407 omkwamen. Uit Australië vertrokken er naar Zuid-Afrika 4 schepen met 126 officieren, 2184 man schappen en 2570 paarden. Uit Noord- en Zuid-Amerika, Oostenrijk en Australië werden 76,214 paarden verscheept, waarvan er 2936 omkwamen. Aan versterkingen heeft het Roberts noch Kitchener alzoo ontbroken. Tenminste, wat de hoeveelheden betreft. Juist geteekend. Het wordt tijd dat er aan den oorlog een einde komt. Dat begint men in Engeland te gevoelen en uit te spreken. De prent van Gould in de Westminster Gazette brengt die gedachte in beeld. In een kamer staat John Buil voor het raam en houdt een papier naar buiten met het opschrift: «Geen voorwaarden. Onvoor waardelijke overgave". En met den rug naar hem toe staat een langgebaarde Boerenaanvoerder, ook voor een raam, met een papier waarop te lezen is: Geen overgave. Volkomen onafhanke lijkheid". Buiten staan de twee partijen en juichen deze leuzen toe. Maar achter den rug heeft zoowel John Buil als de Boerenbevelhebber een papier, waarop staat: Bereid te onder handelen". En het onderschrift luidt: »Als John Buil en Piet er nu eens wilden uitscheiden met uit hun ramen te schreeuwen tegen hun volk, en eens kalm met elkaar gingen praten, zouden zij wellicht de zaken kunnen regelen. Waarom doen zij dat niet?" Waarom niet? Omdat het kabinet-Salisbury en voor namelijk de minister van koloniën elke onderhandeling bij voorbaat onmogelijk hebben gemaakt door huneisch: «Onvoorwaardelijke onderwerping". Zoolang Chamberlain aan het bewind is, komt er geen verandering in den toestand. Geheimzinnig steenkolen-gooien. Sedert Woensdagmiddag van de vorige week had een geheimzinnig wezen tot tooneel zijner werkzaamheden uitgekozen het woonvertrek van de familie B. aan den Bornschen weg te Almeloo. Terwijl het gezin aan tafel zat, werd op onverklaarbare wijze in het vertrek met steenkool geworpen. In de meening, dat dit geschiedde door een in het vertrek zich bevindend zolderluik, werd fluks door allen een tocht naar den zolder ondernomen, doch niets verdachts gezien of gevonden. Voor alle zekerheid werd het luik dioht gespijkerd, doch te vergeefs, nauwelijks weer gezeten begon het lieve leven weer, zoodat zij die het vertrek wilden verlaten, meermalen met een stuk steenkool kennis maak'ten. Ten einde raad werden de maréchaussees te hulp geroepen, doch ook dezen konden de oorzaak niet vinden. Het spelletje duurde dan ook, met uit zondering van enkele tusschenpoozen, onge stoord voort tot Vrijdagmorgen, toen in het bed van een logeerend nichtje een stukje steenkool gevonden werd. De vondst, in verband gebracht met de toen gemaakte opmerkingen, dat het spook slechts werkzaam was zoolang dat nichtje in het vertrek vertoefde, gaf aanleiding tot het vermoeden, dat dat meisje eenige in lichtingen zou kunnen geven. Het bleek, dat zij den zak vol stukjes steenkool had en na in verhoor genomen te zijn, bekende zij voor spook te hebben gespeeld. Het is een raadsel hoe het dit 16-jarig meisje is gelukt gedurende eenige dagen niet alleen het gezin, waarin zij logeerde, maar ook de geheele buurt in spanning te houden. Uit 't dorpje Datten, bij Phürten, wordt een geschiedenis gemeld, die bijna geheel overeenstemt met de godsdienstwaanzin- tooneelen uit Appeltern. Ook hier werd een geheele boeren-familie, knechts en meiden inbegrepen, door godsdienstwaanzin aange grepen zij kleeden zich geheel uit en dansten als bezetenen in den hof. Een zoon, pas uit Amerika teruggekeerd, die zich tegen deze vertooning wilde verzetten, werd ernstig mishandeld en geburen, die te hulp wilden snellen, werden genoodzaakt terug te trekken. Men kon zich ten laatste van het geheele huishouden meester maken en de zes krank zinnigen geboeid naar een gesticht overbrengen. Een tweede slachtoffer wordt nog betreurd, nl. de boerenvrouw, die doodgeslagen moet zijn, omdat zij zooals haar zoon ver klaarde door den duivel bezeten was en deze er uijgeranseld moest worden. Volgens den correspondent der Neue Freie Presse te Constantinopel, zjjn de lijken van juffr. Stone en van haar gezellin, mevr. Tsilka, gevonden bij Dubnitza, in het wilajet Salonika. De twee vrouwen zouden reeds een maand geleden vermoord zijn. Men hecht in- tusschen nog wel iets aan de kans, dat de Turkscbe beambten zich vergist hebben. Ingezonden Stukken. Mijnheer de Redacteur! Vergun mij een plaatsje in uw blad, en wel naar aanleiding der St.-Nicolaas-wandeling no. Ill, voorkomende in hot nummer van 2 December. In de eerste plaats den schrijver mijn oprechten dank voor de welgemeende reclame. Bevreemdend vind ik het echter, dat deze alvorens zijn wandeling te hervattenhet noodzakelijk vindt zich te dekken uit vrees voor afbrekende critiek. "Waar de schrijver over les in wekkers spreekt, geloof ik, dat het hier niet misplaatst zou zijn, zoo deze eens les in wellevendheid nam, daar het mijns inziens ongemanierd is om winkeliers op een belachelijke wijze voor te stellen. In de hoop van niet in de beroemde St.-Nicolaas-wandeling genoemd te worden, plaatste ik geen enkele advertentie, toch vindt de schrijver het wel zoo goed er mij nolens volens bij te sleepen. Nogmaals mijn oprechten dank, met beleefd verzoek, bij verdere wandelingen mijn naam niet meer te noemen, daar ik het beter acht zelf voor mijn reclame te zorgen. B. T. v. d. PANNE. Ondank is 's werelds loonzegt het spreekwoord. Dat ziet men hier. Wordt niet uit de bloem, waaruit de bij honig zuigt, vaak door de spin venijn gezogen? Wij behoeven aan de verstandige lezers en lezeressen van ons blad niet de ver zekering te geven, dat het niet in onze bedoeling gelegen heeft de winkeliers, of een bepaalden winkelier belachelijk voor te stellen. Men maakt zichzelven bespotte lijk zoo iets in onze St.-Nicolaas-revue te willen lezen. Wij hebben den heer Van de Panne in onze revue vermeld, omdat wij in verband met de omstandigheid, dat hij gedurende het geheele jaar in ons blad adverteert, ook de vorige jaren hem in onze St.-Nicolaas- bespreking hadden opgenomen. Van be denkingen daartegen zijnerzijds is ons nooit iets gebleken. Wij weten evenwel uit welken hoek hier de wind waait. Het stukje werd geïnspireerd door personen, die achter de schermen blijven, maar die, naijverig op den bloei van de Nieuwsbode, en haar in den persoon van haar redacteur eens willend treffen, den heer Van de Panne er voor gespannen hebben, die, jammer genoeg, daartoe zich heeft willen leenen. Wij geven overigens genoemden heer de verzekering, dat wij hem nooit meer noemen, en zeker niet als een ffslimmert" zullen voorstellen. De Redactie. TGLE6BAI1E1I. 's-Gravenhage, 4 December. Hofbericht. De Koningin heeft gisteren voor het eerst na Haar ongesteldheid een wandeling gemaakt. Naar aanleiding van bovenstaande mededeeling zijn wij thans gemachtigd te berichten, dat het herstel van Hare Majesteit een voldongen feit is. De ziekte van Hare Majesteit laat geen andere herinnering na, dan een ondervondene zeer groote teleurstelling. Tweede Kamer. Bij de voortzetting van het Algemeen Begrootings-debat heeft de heer Lohman den loyalen steun aan het Kabinet toegezegd, zich tegenover God en zijn geweten alle vrijheid voorbehoudend bij de beoordeeling van de daden der Regeering; vertolkte de heer Heemskerk de tevredenheid der natie, wanneer het Kabinet slechts de werklieden- pensioneering en de vrijmaking van het onderwijs beoogtbeschreef de heer Passtoors de werkzaamheid der Katholieke Arbeiders partij voor oplossing van de Sociale Kwestie. De heer Van Kol hield zijn interpellatie over de gruwelen in de concentratiekampen, en vroeg of de Regeering de vrouwen en kinderen naar Europa wilde halen en onderhouden, en of de Regeering zich den moreelen steun en de medewerking van andere Mogendheden wil verzekeren. De Minister van Buitenlandsche Zaken zal in den loop van het debat antwoorden. De heer Kuyper begon met de beantwoording van de sprekers. HAKKTBEBIOHTEN. Gorinchem, 2 Dec. Op de veemarkt Yan heden waren aangevoerd 1198 koeien, 2 nuchtere kalveren, 7 vette varkens en 396 biggen. Gtlijk vorige jaren was de zoogenaamde namarkt ook heden druk bezochtalle soorten vee waren ruim voorhanden. Er waren een assa kooplui zoowel buiten- als binnenlandsche. De handel was dientengevolge vlug, terwijl over 't algemeen stugge prijzen werden besteed. Voornamelijk werd jong vee duur betaald. Prima kalfkoeien waren voor Spanje goed gezocht aan hooge prijzen. Doch ook door de Belgische kooplieden werd flink gekocht. Buitendien was er veel zoogenaamde bóeren- handel, zoodat er een massa vee is verhandel geworden. Vet vee en niet het minst vette ossen vonden tegen ferme prijzen veel aftrek. Men besteedde voor Zware kalfkoeien f 200 4 f 230, melk koeien f 140 4 f 460, kalfvaarzen f 150 4 f 170, guiste vaarzen f 50 4 f 70, 1\-jarige ossen f 140 4 f 160, 1 ^-jarige ossen f 90 4 f 100, pinken f 50 4 f 60, graskalveren f 30 4 f 40, nuchtere kalveren f 9 4 f 12, vette varkens f 0,23 4 f 0,24 per A K.G., biggen f 6 4 f 12. Rotterdam, 3 Dec. Op de veemarkt waren aangevoerd: 65 paarden, 1405 magere en 670 vette runderen, 220 vette, 88 nuchtere en 112 graskalveren, 500 varkens, 198 biggen, 2 bokken of geiten. Koeien en ossen 20 tot 32 c., stieren 22 tot 28 c., kalveren 35 tot 45 c. per kilo. Melkkoeien f 95 4 f225, kalfkoeien f135 4 f 235, stieren f 40 4 f 150, graskalveren f 20 4 f 75, vaarzen f 45 4 f 105, alles mager veebiggen f7 4 f 15, paarden f 30 4 f 75. Nuchtere kalveren, fok- f 12 4 f 25, slacht- f7 4 f 12. Varkens 22 tot 24 c. en lichte varkens voor export 23 4 24 e. per A kilo. Door aanwezigheid van vele buitenslagers was er heden in vette runderen goede handel, in het bijzonder in spoelingskoeien, die tot 3 cent boven noteering werden verkocht. Ossen en stieren gingen niet zoo vlug weg als voorgaande week. Vette kalveren minder begeerd. Voor het buitenland werd slechts een enkele kalfkoe gekooht (nl. voor Spanje); overigens was de handel op de magere markt nog al levendig. Nuchtere kalveren voor de slachtbank zijn duur. 10. 11.A voorin. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. 2,30 2,58 3,38 4, 9 4,45 5,15 5,45 6, 9 6,34 6,52 7,15 7,30 7,50 8, 6 8,24 Tijd van II."W. te Dordrecht 3,15 uur later. L.W. 5,30 Burgerlijke Stand van Zieriksee. oeborkn: 22 Nov. Een dochter van B. T. van de Panne en K. D. Adriaanse. 28 zoon L. Renters en C. Krijger. 29 dochter W. P. van Pagé en M. Laken- man. 30 zoon J. Davidse en G. J. Meyler. cO P. Regoort en J. Manni. 2 Dec. dochter G. J. Schoenmaker en E. W. Ver kaart. 2 E. Hazelhof en S. Beumée. OEHü wd: 27 Nov. J. Kort, 30 j., j m. en N. Verschuur, 26 j., j.d. 27 C. Siese, 29 j., j m. en M. van den Berg, 24 j., j.d. Beuzenberg, 26 j., j m. en i. Boogerd, i G. P. de Jonge, 23 j., j d. 4 Dec. 1. C. Bilius, 29 j., j 25 j., j.d. overleden: 23 Nov. M. Bos, 57 j., ongeh. d. 27 J. Hillebrand, 48 j., ongeh. d. 28 J. A M. Kenens, 71 j., echtgenoot van A. J. Schouten. 29 j W. A Bowbye3, 75 jechtgenoot van I. J. 't Hoen. 2 Dec. T. E. Coumon, 21 jongeh. d. Bears van Amsterdam. DINSDAG 3 DEO. 11» O I. Staatsleeningen. EUROPA. Nederland. pCt. V. K. LI. H. K. Ned. W. S. Gert. 21/, dito dito ObL 1896/98 3 dito dito Cert. Hongarije. Obl. Goudl 1876 dito 1881/1893 dito Zilrer Italië. Inschrijving '62/'81 Oostenrijk. Obl. Papier Mei V. K. 79'/. 94V. 93»/,. L K. 79'/, 943/a 98'/, 5 100'/,. 99'/, 85 93'/i 88'/, 831/, 83»|„ dito Febr./Aug. 5 82»/,, Zilver Jan./JoU5 82'/, 82'/, dito April/Oct. 5 82»/,, 82'/, Obligat. in Goud4 99'/, Polen. Obl. Schatk. 1844 4 92'/, Portugal. Obl. 53/84 m. tick. 3 26'/, 25»/,, 26»/,, dito 88/89 m. tick. 4'/, 36'/,, 35'/, 35'/, dito fr. 2500-5000. 4'/, 36'/, 35'/„ 85'/,, O. Tabaksmonop. 4'/, 97 97'/, Rusland. Cert. Hamb. 1820 5 74 Obl. Londen 1822 5 117 G Ins 5e Serie '54 5 72 dito (Donets) '94 4 91 dito Kursk Ch. Az. 4 90»/,, dito '94 (Orel. Vit.) 4 95 95 dito G. R. 625 4 97 dito 1889 S 77'/,, 76»/, dito Goudl. '91 8 Obl. in Goud '84. 5 99'/, 99»/,, - Spanje. Perpet. Schuld. 4 68 Binnenl Amortis. 4 45 dito Perpet. Sch. 4 45 Turkse. Gepriv. Conv. L 4 98'/,, Geconv. serie D 24 24 dito serie. C 26 MIDDEN- en ZUID-AMERIKA. Brazilië. Obligatiën 1888 4'/, 70'/, 71'/, dito 18894 66'/, 66»/, Obligatiën 1881 .4 26'/, 27'/, Spoorwegleeningen. Nederland. Holl. Spoor 4 Mij. tot Expl.vanSt.-Spw.Aand. 112 Ned. Centr. Spoorweg Aand. dito Obligatie4 Ital ië. Spoorw. Leening 1887/89 3 57'/, Zuid-Ital. Sp. 08 60»/,, 60'/,, Oostenrijk. F. O. Spw. Obl. 8 Polen. W. W. A Rusland. Gr. Sp. Maatsch. ObL 4 dito dito dito4 Kursk-Ch Az. 04 Mosk.-Smol. dito4 Amerika. Atch. T. volg G.v. A. 81'/, 81»/,, 81'/, do. Cert. v. Pr. A. 99'/, do. Alg. Hvp. Obl. 4 101'/, 101»/, do. Adjust. Obl. 4 92»/, 92»/,, Atlant P. Tr.-C.f Balt. Spw. Aand. 107'/, 107'J, U. Pac. hoofdL A. 102=/,, 101»/, 101'/, Wab. alg. C. v P. A. 39»/, 39»/,, 40 C. v. 6 pCt. Deb. B. 61 60'/, W. N. Y. P. afgest.. 16'/, - - Brazilië. Spoorweg Obl4'/, 71 Argent. Repnbl. Spwg. Ink. Obl. Premie-Leenlngun. Nederland. Stad Amsterdam 3 108'/, Stad Rotterdam3 België. Stad Antwerpen 1887 2'/, 108 dito Brussel 1886 2 100»/, Oostenrijk. Staatsl. 1864 .4 dito 1860 5 118'/, 117'/, dito 1864 IJ I TL O TIN G E N. Rotterdamsche Schouwburgloten. Trekking van 2 December 1901. Uitgeloot werden 1 Premie f 1500. Serie 3044 No. 37. 1 - 500. 3618 91. 1 - 125. 2356 3. 2 - 50. 1799 86, S. 1915 N. 52. 3 - 25. Serie 2432 N. 10, S. 2492 N. 72 en S. 3618 N. 50. 6 - 12»/»- Serie 654 N. 45, S. 663 N. 31, S. 1170 N. 43, S. 2752 N. 23, S. 2847 N. 11, 8. 3447 N 37 6 - 10. Serie 410 N. 85, 8. 812 N. 35, S. 1667 N. 73, S. 2498 N. 2, S. 2504 N. 88, S. 3775 N. 51. 16 - 5. Serie 152 N. 29, 8. 325 N. 35, S. 388 N. 41, S. 750 N. 23, 8. 915 N. 74, 8.1050 N. 57, 8. 1109 N. 25, 8. 1353 N. 55, 8. 1796 N. 15, 8. 1892 N. 31, 8. 2292 N. 48, S. 2703 N. 7, 8. 2934 N. 99, 8. 3425 N. 48, S. 3441 N. 85, 8. 3445 N. 7. Voorts werden uitgeloot 94 nommers met f 2.50terwijl geheel werden uitgeloot de volgende 5 Series ieder 100 nommers met f 1.50. zijnde de series 1196, 2442, 3522, 3663 en 3838. STOOMBOOTDIENST December. Van Vlissingen naar Rotterdam. Van Middelburg naar Rotterdam. I Van Rotterdam naar Middelburg en Vlissingen. Amsterdamsche tijd. Dond. 5 Vrijdag 6 Zaterd. 7 Maand. 9 Dinsdag 10 Woens. 41 's m. 5,55 5,55 5,55 5,55 'sm. 7,30 7,30 7,30 7,30 'sm. 8,15 8,45 8,15 8,15 ADVERTENTIEN. Op den 8,u December a.s. hoopt onze geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Wed. J. KEGGE, geb. vak der Linden, haar tachtigsten Geboortedag te herdenken. Middelburg, Punt 122. Namens de Familie, P. VERMEULEN. Getrouwd J. C. BILIUS C. P. DE JONGE, die, mede namens wederzij dsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele bewijzen van belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden Zierikzee, 4 December 1901.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1901 | | pagina 3