Schroefstoomschip „SCHELDE". ADVERTENTIE!!. Geven eerbiedig te kennen, de ondergeteekenden, allen bewoners van het oostelijk deel van hot eiland Overflakkee en Goeree; dat zij voortdurend met belangstelling gevolgd hebben, de plannen van het tram-comité op het eiland Schouwen in het leven geroepen, tot het verkrijgen van een stoomtram Brouwershaven, Zierikzee, Zijpe, St. Philipsland, Steenbergen dat toch bij de verwezenlijking van die plannen het belang van het oostelijk deel van ons eiland ten naaste is betrokken, dat wel aan den noorde lijken kant van ons eiland door verschillende stoombooten de communicatie met Rotterdam en tusschengelegen plaatsen onderhouden wordt, doch dat aan den zuidkant geen enkele gelegenheid bestaat om verbinding met het spoorwegnet te ver krijgen, dat hieraan ongetwijfeld groote behoefte bestaat en dat die verbinding met geringe middelen tot stand te brengen iswanneer de bovengenoemde tramweg is aangelegd, dat immers de stoomboot, die reizigers en goederen van Zjjpe naar St. Philips land en terug zal vervoeren, ook zonder groote verhooging van kosten gebezigd kan worden, om eene geregelde gemeenschap met den zuidkant van Overflakkee en Goeree te onderhouden; Redenen, waarom zij het eerbiedige verzoek tot Uwe Excellentie richten, om de plannen van het tram-comité Schouwen-Duiveland krachtig te steunen en te gelijkertijd te willen medewerken en helpen om het oostelijk deel van ons eiland eenigszins van zjjn isolement te verlossen. Hetwelk doende, etc. t Tot dijkgraaf van den polder »Duivewaard" is heden door stemgerechtigde ingelanden met 169 stemmen benoemd de heer J. Houtaar. De heer L. Roodzant (aftr.) bekwam 161 stemmen. Ook is de beer J. Houtaar weer no. 1 geplaatst op de voordrachtwelke H. M. de Koningin-Regentes wordt aangeboden als gezworen van den polder «Klinkerland". De heer C. Buis is no. 1 op de voordracht voor gezworen van den polder «Batten- oord". ■Biervliet, 4 Mei. Donderdag word hier een zeldzaam voorkomend huwelijk gesloten. Een doof stom meisje trouwde met edn hardlooper. Wlissins en, 4 Mei. Bljjkens het kohier van den hoofdeljjken omslag voor 1895 zjjn in het geheel 2921 aangeslagenen en bedraagt het belast baar inkomen f 2,893,000. Het vorige jaar was het aantal aangeslagenen 2555 en bedroog het belastbaar inkomen f 2,284,075, alzoo dit jaar een verschil in meer van f 109125. De afdeeling Ylissingen van „Patrimonium" heeft opgericht een vak-verceniging van huistim merlieden modelmakersschilders en metselaars. Dit is de tweede vak-afdeeling, die „Patrimonium" hier ter stede heeft opgericht. Do Noorsche driemast-schoener „Grei", ge zagvoerder Anderson, die 18 Maart j.l. op do reede alhier in aanvaring kwam mot het Engelscho atoom schip „Moonstone", heeft de bokomen schade aan de Kon. Maatschappij de Scholde alhier hersteld en ligt zeilklaar. Men schrijft ons uit Vlissingon: In hot voormalig leesmuseum van het Raadhuis alhierwordt thans eene tentoonstelling gohouden van de schilderden, die eene plaats zullen krijgon op do drie nieuw gebouwd wordende mailsteamers van de Maatschappij »Zeeland". Dit deze collectie blijkt ten duidelijkste, dat de »Zooland" niets ont ziet om hare lijn in alle opzichten tot een eenige lijn tusschen Engeland on het vasteland to makon. Wjj zien er verschillende stukken van bekende meesters, en noemen slechts een «zeegezicht" van C. van Waning, een «Noorsch gezicht" van Ch. Apol, «in najaarstooi" van A. J. Sap van Drenthe te Amsterdam, twee «stadsgezichten" uit Amster dam, het eene van Chr. Dommershuizen, het andere van J. A. Rustverder stukken van Bernard Hüppe, W. J. Schütz, A. van Kelner (kotter in volle zee), J. Artzenus, W. Oppen morht, G. H. Danckmeijer, C. J. W. Nuys en anderen. Goes, 5 Mei. Bjj gelegenheid van den Mei- Dinsdag is op de Groote Markt opgeslagen do prachtige ronddraaiende rutsbaan van Tewe. Paar den, sierlijke rjjtuigen, Yenetiaansche gondels en Chineesche prauwen bewegen zich in golvende be weging, eenigszins als de bekende montagnes-russes. Het geheel wordt door stoom in beweging ge bracht en de verlichting is electriscb. Een z.g. concert-orgel luistert het geheel op. Ook buiten den Mei-Dinsdag houdt men wel van de pret, althans Zaterdagnacht laat klonken de schelle tonen van de stoomfluit over de Markt. Sint-Alllialailtl. Door den Gemeenteraad is tot lid van het Weezen-Armbestuur benoemd de heer N. Brujjnzeel. RrtlinlSSC, 4 Mei. In de gisteren gehouden vergadering van den gemeenteraad werd ontheffing van hoofdelijken omslag verleend aan J. de Ronde, wegens sleepende ongesteldheid, terwjjl aan I. Deuning afschrijving over acht maanden werd verleend wegens vertrek uit de gemeente. Besloten werd grint aan tekoopen voorde voetpaden in de gemeente. Aan A. Onderdijk werd een gemeente-woonhuis gegund tegen f 1 per week. De jaarwedde van den doodgraver werd met f 15 verhoogd. Over een verzoek van den postdirecteur om langs een gedeelte van zijn tuin een heining te plaatsen, staakten de stemmen. Gunstig werd beschikt omtrent een verzoek van een bewoner der Steinstraat, om eenige rioolbuizen van de gemeente, die hij dan zelf zal doen leggen. Ten slotte werd aan den klerk der secretarie J. M. K. Visser, wegens vertrek naar Loosduinen, op verzoek ontslag verleend. Xlerikzee, 4 Mei. In de gisteren avond ten huize van Mej. de Wed. Kanaar gehouden vergadering der «Zierikzeesche Stoombootmaatschappij", is de rekening over 1894 goedgekeurd en besloten geen dividend uit te keeren. Als commissaris is herkozen Mr. H. C. Moolenburgh. Aan den directeur is als boekhouder toegevoegd de heer F. F. Leupen. Gisteren namiddag ontdekte de kapitein der stoomboot «Zeeland", op de reis van Rotterdam naar hier, aan den hoek van Ouwerkerk een hoogaarts van Arnemuiden, die aangevaren was door een tjalkschip. Onmiddellijk werd assistentie verleend en de hoogaarts met de opvarendeu hier binnen gebracht. Bjj kon. besl. is o. a. pensoen ad f 1200 verleend aan den heer P. D. Koning, leeraar aan de R. H. S. te Middelburg. De heer dr. J. L. Hage, arts te Coljjnsplaat, heeft wegens vertrek naar Zevenbergen eervol ontslag aangevraagd als gemeente-geneesheer. Xlerlkzee, o Mei. Men schrjjft ons: De opening in den zeedjjk van de Ooster-Schelde, op het laatst van het vorige jaar, tengevolge van de bekende doorbraak te Strijen, is geheel gevuld. Thans is meu bezig om het herstelde dijkvak, dat in hoofdzaak althans boven het laagwaterpeil, uit zand bestaat, met schorgrond te bekleeden en met rjjsbeslag en krammat te versterken. Daar deze arbeid echter alleen door ervaren dijkwerkers kan verricht worden, is het grootste gedeelte van het gewone werkvolk ontslagen. Daar de schorren en ae slikken van eenigen omvang langs de zuidkust van het eiland Tholen ontbreken en dit gelegen is tegenover het breedste gedeelte van de Ooster- Schelde, het verdronken land van Zuid-Beveland, of de in de 16e eeuw vergane Zeeuwsche stad Reijmerswale met omstreken en bovendien de polder van Strijen, evenals de meeste polders op bet eiland Tholen, belangrijk lager ligt dan den zeebodem, is het te verklaren, dat de waterbouwkundigen de dichting van deze doorbraak niet licht achten. Aan de buitengewoon doelmatig ingerichte vervoer middelen voor grond, benevens aan de snelwerkende machines, waarover men in onzen tjjd beschikt, heeft men het dan ook vooral te danken, dat de heeren aannemers Brand en van der Ylies, wier be kwaamheid op het gebied van waterbouwkunde algemeen wordt geroemd, er in geslaagd zijn deze dijkbreuk te herstellen. In den overstroomden polder zijn de boeren intusschen druk bezig met het delven van slooten en greppels, ten einde de aflating van het water te bevorderen, terwijl van de zijde van het polderbestuur al het mogelijke wordt gedaan om de wegen weder zoo spoedig mogelijk berjjd- baar te maken. Daar deze bij het indjjken van polders steeds aangelegd worden, waar geulen en kreken waren, dus in de laagst gelegen gedeelten, herkrijgen zjj ingeval van overstrooming binnen korten tijd weder hun oorspronkelijken vorm. De ge'innundeerde polder kan natuurlijk dit jaar niet op de gewone wijze bebouwd worden, niet alleen omdat de zaaitijd reeds lang voorbij zal zjjn als sommige gedeelten in behoorljjkeu staat zijn gebracht, maar ook omdat in deze met zout doortrokken grond de wasdom van de gewone veldgewassen onmogeljjk is geworden; er wordt beweerd, dat er zeven jaren noodig zjjn, vóór de polder weder even geschikt zal zjjn tot landbouw als vóór de over strooming. Men zal echter beproeven of er dit jaar nog niet een hooioogst van te halen zal wezen; in den nazomer en herfst zou men den polder dan als weierjj kunnen gebruiken. Om den pachters (waaronder vele kleine) en eigenaars in deze geduchte schade eenigszins tegemoet te komen zjjn de eersten voor dit jaar van de opbrengst hunner huur ontslagen, de tweede van hunne grond- en polderlasten. De laatste waren tot dusver voor het vrije Waterschap Poortvliet zeer gering, aangezien een groote polder slechts een betrekkeljjk klein gedeolto zeedijk te onderhouden heeft. Dat dit echter veranderen zal ligt voor do hand. Men noemt aan, dat deze door braak met ul hare gevolgen aan do poldcrkas ongeveer f 300,000 kosten zal. Do machinist 2e kl. bjj do Marine J. T. Constandso, van Brouwershaven, is uit Oost-Indiö in Nederland teruggekeerd en met ingang van 13 dezer op non-activ. gesteld. Tot rjjksveldwochter is oaugesteld J. C. de Schutter, rjjksveldwachter-jachtopziener to Veero, dio te Vlissingon geplaatst wordt, terwijl te Veero gepluatst wordt als rjjksveldwachtor-jachtopziunor J. Troost, gemoento-veld wachter te Zuid-Beierland. Voorts is do rjjksveld wachter N. J. van Garderen verplaatst van Goes naar Noordwijk en F. Bardok van Noordwjjk naar Goes. In het kiesdistrict Middelharnis is door do centrale vergadering der lib. kiosvoreoniging op Goeree en Overflakkee candidnat gestold de neer Mr. A. J. C. van Weel, notaris te Ooltgonsplant. Het aftredende lid, de heer J. Roodzant, is do can- didoat der anti-revolutionairen. Te Bergen-op-Zoom is de eerste ansjovis aangebracht van de visschorjjen op de Ooster-Schelde door do visschers Baayen en de Haas. De eerste aardappolen van den kouden grond zjjn uit Krimpen a/d. IJscl aan de Koninginnon Een «jongmensch" van 70 jaar te Cromvoort (Noord-Brabant) is in het huweljjk getroden met een weduwe van 60 jaar. Een ingezetene van Gorinchem, de 77-jarigo K. Meijer, hoeft dezer dagen aangifte gedaan van de geboorte van zijn 27ste kind. HH. MM. de Koninginnen zullen bjj hunne aanwezigheid te Maastricht, op Donderdag 23 Mei e.k., (Hemelvaartsdag) do godsdienstoefening in de Herv. kerk bjjwonen onder gehoor van ds. Moll. De door B. en W. te Dordrecht gehouden verpachting van zes standplaatsen voor draaimolens, carousels e. d. op de a. s. kermis heeft opgobracht 1941.75; vijf plaatsen zjjn slechts gegund, waarvan ééne voor f 1250. Ten vorigen jare word voor de verpachte plaatsen f 500 marktgeld betaald. Het schoenerschip «Anna", kapitein J. Vel vis, dat op de Marokkaansche kust door zeeroovers werd overvallen en geplunderd, waarbij de kapitein gedood en de stuurman W. Smid, zwaar gewond werd, behoorde te Nieuwe-Pekela tehuis. De vorige week werd daar van het gebeurde bericht ont vangen. De kapitein laat eene weduwe met vier jeugdige kinderen na. Uit Veenhuizcn is de verpleegde S. naar Amsterdam overgebracht teu einde door den officier van justitie gehoord te worden in zake den voor een paar jaar gepleegden moord op de dienstbode der familie Viotta aldaar. Eenige uitdrukkingen desbetreffende hebben hier toe aanleiding gegeven. Te Utrecht heeft terecht gestaan een oude juffrouw, omdat haar zoontje, die jonger dan 16 jaar is, toch reeds een hondenkar bestuurd had. De vrouw was hardhoorend en kwam daarom ook dicht bjj den kantonrechter staan, aan wien zjj op do volgende wjjze het gebeurde verhaalde«Het jongetje meneer, gaat nog op school meneer, en toen is bjj gaan rjjden, meneer, hij heeft de stel stil weggenomen, voor de aardigheid, meneer, zooals kinderen dat doen, meneer, u en ik binnen ook kinderen goweest, meneer en toen kwam die agent meneer, en toen ik het hoorde, meneer, heb ik hem geslagen, meneer, dat het bloed er van langs liep, meneerHier viel de kautonrechter de juffrouw in de rede met de opmerking, dat mag je niet doen, daar doe je heel verkeerd aan om zoo'n kind te mishandelen. Deze vermaning bracht de juffrouw aan het schreien en toen het O. M. eene boete van f 0,50 tegen haar eischte, stak ze, in haren jjver om maar spoedig van de zaak af te zijn, hare hand in den zak en vroeg: «wil ik u maar dadeljjk betalen, meneer, dan hoeft u er niet om té loopen, meneer Eenigen tijd geleden werd door Gedeputeerde Staten van Groningen eene prijsvraag uitgeschreven voor de beste oplossing van de vraag der golf- stilling op onze kusten. De uitgeloofde prjjs bedroeg f 500. Deze prijs is thans toegekend aan den heer C. G. Polvliet, kassier bij de stads bank van leening te Amsterdam, oud-kapitein der vesting-artillerie. De door hem gevonden oplossing berust op golf- stilling door middel van olie in verband met het gebruik van den Coehoorn-mortier tot het werpen van kleine bommen. De Coehoorn-mortier, de kleinste vuurmond van ons leger, is een zeer klein, draag baar mortiertje, door den bekenden Coehoorn uit gevonden. Het kanonnetje wordt tegenwoordig nog slechts gebruikt voor het werpen van lichtkogels, ten einde eene terreinstrook te verlichten, en de heer Polvliet kwam daardoor op het denkbeeld, het mortiertje ook te gebruiken voor het werpen van «oliebommen" (zooals men deze «projectielen" zou kunnen noemen), ten einde aldus olie uit te storten op eene plaats, die men andei's niet kan bereiken. Daartoe wordt de olie besloten in bommen, die voorzien zijn van reepeu lichtvloeibaar metaal, zoodat slechts een zeer geringe springlading noodig is om het lichaam uiteen te doen springen. Ten einde dit gedaan te krijgen, is op eene bepaalde plaats van de bom eenig phosphor-calcium aan gebracht; zoodra deze stof met water in aanraking komt, heeft een scheikundig ontbrandingsproces plaats, waardoor het zich in de bom bevindende kruit ontploft. De bom springt en de olie verspreidt zich over het water. Den uitgeloofden prijs voor deze vernuftige vinding zal de heer Polvliet moeten deelen met een ander. Er schijnt n.l. nog een andere oplosser voor den eersten prijs in aanmerking te komen cn Gedep. Staten hebben daarom den prjjs verdeeld. Voor een commissie uit het Engelsche Lagerhuis werd dezer dagen gehoord de heer Webb, een der grootste kaashandelaren to Londen. Deze verklaarde dat, behalve uit Amerika en Duitschland, ook uit Nederland kaas werd ingevoerd, gemaakt van afgeroomde melk en olie. Zulke kaas ging spoedig tot bederf over en bjj meende, dat de verkoop daarvau, als voedsel, moest verboden worden. Eu dan klaagt men nog, dat onze zuivelhandel op do Eugelschc markt achteruitgaat! lie koninginnen in Engeland. H. M. de Koningin-Regentes en Koningin Wil- hclmina, deden Zaterdagochtend inkoopen in het West-End. Nadat de Koninginnen in Browns-hotel het dejeuner hadden gebruikt, vertrokken zjj met oen extra-trein van liet station King-eross naar Hatfield, ten einde Lord Salisbury op zjjn buiten verblijf to bezoeken. De Koninginnen keerden om G uur met een extra-trein te Londen terug. Zondag hebben de Koninginnen de hertogin van Albany te Olaremont eon bezoek gebracht,. Koningin Wilhelmina ver klaarde, dat zij tjjdens haar verbljjf te Londen veel beeft genoten. Zaterdagavond bracht de prins van Wales de Koninginnen in Browns-hotel een bezoek. Aanbestedingen, Verkoopingen enz. Te Enkhuizen is aanbesteed, voor rekening van het Snouck van Loosenfonds, het bouwen van 50 arbeiderswoningen. Raming f 810,117. Ingekomen warou 19 biljetten. Laagste inschrijving was van de Ned. Aannemings-maatschappij te Gouda, voor f 297,443. De gunning is uitgesteld. E A N II B O U W. Men schrijft ons uit Goes: Verbazend is de schade, die aangericht wordt in tuinen en op akkers door eene kleine grjjze slak, die met duizenden zich over den grond beweegt en elk groen spruitje opeet. Vooral is de verwoesting groot in sommige tuinen, waar het jonge groen bijzonder in den smaak dezer vraatzuchtige dieren valt. In een groentetuin zjjn radjjs, spinasie, erwten, koolplanten totaal afgevroten. De eigenaar heeft stukken brood met vet en arsenicum besmeerd, neergelegd en ze zijn geheel opgegeten. Of 't helpen zal In een anderen tuin ziet men 's morgens vroeg eenige mannen op handen en voeten rondkruipen om bet ongediorte te verdelgen. Het is eene ware plaag. RECHTSZAKEN. De arrondissementa-rechtbank te Middelburg heeft naar do openbare terechtzitting verwezen: J. S., gezagvoerder van het Engelsche stoomschip «Sea gull", wonende te Londen, wegens onvoorzichtigheid, weinige zeemanschap en roekeloosheid, waardoor op 14 November 1894 de Belgische loodsboot de ijzeren «kiel No. 5" door zijne stoomboot is aan gevaren, waarbjj vijf der opvarenden het leven hebben verloren. A. V., oud 28 jaren, vrachtrüder van Kloe- tinge op Goes, stond Vrijdag te Middelburg terecht, omdat hij in bet jaar 1894 zestienmaal grootere of kleinere goldeljjke bedragen (het grootste was f 14,55, het kleinste ƒ1,32), hem door onderschei dene personen ter uitbetaling terhandgesteld aan derden, voor zichzelf heeft gehouden. Beklaagde bekende allo hem ten laste gelegde feiten; hij verklaarde door achteruitgang tot die verduisteringen te zjjn gekomen; hg had gehoopt de achtergehouden sommen te kunnen afdoen. Hij toonde veel berouw over het gebeurde. De ambtenaar van het O. M. verklaarde mede- ljjden te hebben met vrouw en kinderen, maar niot met beklaagde, omdat deze alles aan zichzelf te wjjten heeft. Deze ambtenaar eischte een jaar gevangenisstraf, benovens de kosten. KERKNIEUWS. Beroepen te Droischor de heer M. J. Bronders, cand. te 's Gravenhage. Bij gelegenheid van de persoonlijke kerkvisitatie te Leiden, op Vrijdag 3 Mei, heeft de Voorzitter des Kerkeraads, ds. Oberman, naar aanleiding van een klacht der ouderlingen over de rechtzinnigheid van den oudsten predikant, dr. H. G. Hagen, ten opzichte van >de loer der voldoening", een bezwaar ingediend tegen diens beljjdenis, als in strijd met die der Nederd. Herv. Kerk. De heer Hagen verklaarde daarop, dat hij, ofschoon de ouderlingen hem bijna 15 jaren lang hadden tegengewerkt in de aanneming van zijne leerlingen en mitsdien verzuim hadden gepleegd in de uit oefening van kerkelijke betrekkingen, niet van plan was deswege een overigens zeer rechtmatig bezwaar in te dienen. Voor het overige zou hij rustig af wachten wat het Classicaal Bestuur van Leiden te zjjnen opzichte zou meen en te moeten doen. ONPERWIJS. De beer C. J. de Steur, onderwijzer te Vlissingen, verwierf diploma B, acte tot het geven van onderwijs in de stenographic, volgens het stelsel Stolze-Wery. Voor bet eind-examen der H. B. scholen in Zeeland hebben zich aangemeld 7 candidaten van de H. B. school te Middelburg, 7 van die te Zierikzee en 4 van die te Goes, waaronder één vrouweljjke. Noord «veile. Benoemd tot onderwijzeres aan de openbare lagere school, mej. G. J. Baten burg alhier. Tot leeraren aan de Rijksnormaalschool te Aksel zijn benoemd de heeren Sewardthoofd der school te St. Jansteen en Karstel, hoofd der school te Zuiddorpe. Bjj bon. besl. is o.a. pensioen verleend aan J. H. Tbiel, hoofd der openbare school te Camper- land, ad f 600 en aan H. A. Eversdjjk, id. te Wis- sekerke, ad f 400. De heer L. J. Goemans, geboren te Goes, 6laagde te Leiden voor het eerste gedeelte van het arts-examen. De driemaandeljjksche vergadering der Zuid- llevelandsche onderw.-ver. werd bijgewoond door 40 leden. De arrondissements-schoolopzieDer was afwezigde districts-schoolopziener vereerde de bijeenkomst met zjjn tegenwoordigheid. De rekening over 1894 sluit met een batig saldo van f 43,88. De ontv. hadden nl. bedragen f 107,38, de uitgaven f 64. De vereeaigiag telt 90 leden, verdeeld over de gezelschappen Goes, Krabbendyke, Heinkenszand en Ovezande. De heer Van Schelven, van Goes, hield eene lezing over tabak in de Nederlandsche litteratuur. Van de namenherbo de 1' ambassadeur, herbe du grand prieur, herbe la reine, herba medicaca, herba nicotiana werd de oorsprong opgegeven en voorts met tal van aanhalingen van onderscheidene dichters en prozaschrijvers aangetoond, welk eene belangrijke plaats de «toebaek" bij de dichters inneemt. Daarna werd door den heer Van Schelven het steilschrift ter sprake gebracht met het oog op de eischen der practische maatschappij. Vooralsnog schjjnt de maatschappij niet gediend van het steil schrift en is het dus gevaarlijk voor de jeugd het schuinschrift aan het steilschrift op te offeren. T E li E G R A II H E N. Botterdam, 6 Mei. GRAANMARKT. Tarwe, mindere 20 ets. lager, overige prijzen onveranderd. f'Iaa. Aanvoer ruim 18000 steenprijs onver anderd. Banderen 68, 62 cn 5G cte. Schapen lste kwal. 65 en 2de kwal. 56 ets. Kalveren 2de soort 80 en 3de soort 70 ets. Varkena 36, 35 en 34 ets. leetUdlngen. Mierik zee. VERTROKKEN: 4 Mei. «Western Belle", kapt. Bennett, van Dordrecht naar Londen. 4 «Enterprise", kapt. Cusick, van Pruisen naar Londen. I> IGNST Zierikzee--Rotterdan en TUSSCHENGELEGEN PLAATSEN. Hei. Ainstcrd. <i)d. Van ZIERIKZEE Dinsdag 7 's morg. 9,30 u. Vrijdag 10 7,30» Zondag 12 7, Van ROTTERDAM Woensd. 8 'smrg. 10,45 u. Zaterd. 11 10,45» Maand. 13 11,30» Passagiersvracht ZierikzeeDordtRotterdam Enkele reisRetour 3 maanden geldig lste Klasse 1,25. 2, 2de Klasse - -,50. ,75. De Directeur, A. WAN GASTEE. Psalin ll§ï vera S. Vrjjdag 10 Mei aanstaande hopen onze geliefde Ouders CORN.* VAN DONGE en JANNETJE PRAAT hunne 85.jarlge Bchtvereenlglng te herdenken. Nieuwerkerk, 6 Mei 1895. Hunue dankbare Kinderen. V Ondertrouwd P. VAN WESTERVOORT en J. C. VAN DEN HOUTEN. Elkbrzee Ellemset, 3 Mei 1895.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1895 | | pagina 2