ADVERTENTIËN. Naar raen verneemt is dezer dagen te St. Jansteen gearresteerd zekere V., als verdacht van. moord op de onlangs onder zoo zonderlinge omstandigheden te Kuitaart (gein. Hontenisse) overleden oude vrouw. De arrestatie van V. moet het gevolg zijn van eene min of meer toevallige bekentenis. Intusschen zij vermeld dat bij de gehouden lijk schouwing, kort na het overlijden der vrouw, geen sporen van geweld door den geneeskundige zijn geconstateerd. De Neerbosch-jaarvergadoring is om bijzondere redenen uitgesteld tot half Juli. De bijeenkomst zal worden geopend met een feestrede van ds. Kautzmann te Dingsperloo. Mededeeling zal worden gedaan van de reorganisation, die zullen worden ingevoerd. Maandag j.l. werd een jongmensch, arbeider aan de werken van den Nieuwen Maasmond, Heusden uitgebracht en naar 's Hertogenbosch getransporteerd. De persoon in quaestie was stevig geboeid en daags te voren ingerekend. Naar men verneemt, was er bij zijne arrestatie geon sprake geweest van eenig verzet en ook bij het vervoer bleek van dien aard niets. Toch had de geboeide, naar men verneemt, geene andere rekening met de justitie te veretienen dan de straf hem opgelegd door de rechtbank te Middelburg welk college hem wegens beleediging tot eene geldboete vau acbt gulden, subsidiair acht dagen hechtenis, veroordeelde, naar aanleiding waarvan hij in bet Politieblad gesignaleerd stond. Over het algemeen kan gezegd worden, dat de politie daar en in den omtrek het tot eene gewoonte heeft om ieder, die op last der justitie moet aangehouden worden, zonder te vragen of men met een gevaarlijk sujet dan wel met een simpel overtreder te doen heeft, met de braceletten te tooien. Eene gewoonte die o.i. zeer valt af keuren. De onderwijzer P. te Medemblik is door den raad ontslagen wegens onzedelijke handelingen met schoolkinderen. Hy is te Alkmaar in preventieve hechtenis. In den toestand van den heer A. J. Le Gras valt, gelukkig, aanvankelijk beterschap te constateeren. Te Steenbergen heeft zich een geval van hondsdolheid voorgedaan. Het dier heeft vele per sonen aangevallen. De afgemaakte hond is door den rijksveearts voor nader onderzoek naar Utrecht gezonden. Een tweede geval is gevolgd. Een lidmaat der Gereformeerde gemeente te Willemstad, op wiens gedrag niets valt aan te merken, is onder censuur gesteld, omdat hij, in weerwil van alle zachte vermaningen, bljjft weigeren zijne kinderen van de openbare school af te nemen. Het vonnis werd door den predikant van "den kansel aan de gemeente bekend gemaakt. - Het optreden en do werkzaamheden van dr. Kuyper in de Tweede Kamer wordt door De Standaard naar aanleiding van een opinorkiug van De Liberaal als volgt omschreven: •Duidelijk is in heel de pers meegedeeld, datdr. Kuyper pertinent verklaard heeft, zich uitsluitend voor behandeling van de kieswet beschikbaar te stellen, waarin vanzelf ligt opgesloten, dut hij zoo goed als aan geen andere parlementaire werkzaamheden zal deelnemen. >Van eenigon toeleg, om in de Kamer als leider op te treden, of ook maar zekere rol in de Kamer als zoodanig te willen spelen, is alzoo goon sprake. «Die toeleg is uitgesloten". Aan de weduwe van den onder Herkenbosch vermoorden jachtopziener Hommen is door den graaf van Schaesberg, in wiens dienst hij was, een levenslang pensioen toegekend van 400 en Yrije woning. li O It T il I li U I* Engelscho kolonmjjnpaarden, die het een of ander gebrek hebben bekomen, worden in deu laatsten tijd in grooten getale naar Amsterdam uitgevoerd, waar ze als heerljjke biofstuk, zonder gebreken, weer aan de wereld worden gepresenteerd. Wat noemt men de eer van Engeland? Op bet oogen- blik het winnen van den eersten prijs bij een grooten wedren. Die eor zal te Longchamp moeten worden opgehouden door bet renpaard Matchbox", dat door den Prins van Wales en den baron De Hirsch voor gezamenlijke rekening voor een half millioen is aangekocht, 't Moeten voor een paard al vlugge beenen zijn, die de eer van een half millioen kunnen dragen. De schatrijke Amerikaan Yanderbildt, wien alles steeds is meegeloopen in de wereld, beeft nu toch eens 'n tegenvallertje. Hij kocht in Schot land een allerprachtigst eu koninklijk iugericht pleizieijacht aan. Toen het echter te New-York aan kwam, werd don heer Vanderbildt door het douane kantoor zeer beleefd bericht gedaan: UEd. gelieve zoo en zooveel honderdduizenden guldens invoer recht te betalen. Hierop had hij in het minst niet gerekend. Hij weigerde in 't eerst, maar heeft ten laatste toch want de mooie dagen voor pleizier- tochtjes komen aan voorloopig 150,000 dollars borgtocht gesteld. In rechten zal nu worden uit gemaakt, of hij daar ook wat van terug krijgt, of dat er soms nog iets bij moet. De voor enkele jaren vanwege de afdeeling Haarlemmermeer" van de veveeniging »Het. Witte Kruis" gebouwde eu later «verbeterde" ijskelder blijkt ongeschikt te zijn. Van het daarin geborgen ijs was dezer dagen weinig of niets meer aanwezig. Van de «verbetering" dus ook niet. De Franschman Turpin heeft een nieuw scbietmiddel uitgevonden. Eene commissie, die het heeft onderzocht, is in haar oordeel over de doeltref fendheid zeer verdeeld. De Figaroaltijd ad rem, weet nu een uitweg: De leden der commissie, die de zaak als van geen waarde beschouwen, zullen op zich laten schieten met Turpins projectielen. Worden zij niet getroffen, dan blijkt natuurlijk van zelf, dat zij gelijk hadden. Worden zij daarentegen gedood, dan is hun ongelijk bewezen en «hebben zij voortaan niets meer te zeggen". De Krimoorlog, reeds voor lang gestreden, is verleden week nog geëindigd in een diner van oud-gedienden te Parijs. De honderdjarige oudstrijder Rose, vroeger korporaal in het grooto leger, was de held van het feest. Hjj deed aau het diner dapper mee, zong aan het dessert een oud soldatenliedje en deed met een stem als een klok verschillende commando's hooreu. Hij was wei een beetje doof en zijn beenen lieten hem in den steek, zelfs vóór de champagne, maar overigens zoo gezond als een viscb en zoo vroolijk als een achttienjarig jongeling. De meerderheid van den mensch boven het dier beeft j.l. Zondag te Arnhem weer moeten blijken, waar de hardlooper Rochet heeft aangenomen op een afstand van 15 kilometer, of bijna drie uren gaans, den snelsten harddraver to znllon verslaan. Of 'them gelukt is, weten we niet. Te Groningen is een paartje getrouwd, waarvan de vrouw, die dienstbode is, voorloopig in hare betrekking blijft en alleen den Zondag met haar man in de gehuurde woning doorbrengt. De overige dagen is de man als eenige bewoner de baas van 't huis. 't Zal wel niet veel navolging vinden en toch heeft zulk eene verhouding iets voor. De zalige wittebroodsweken, die anders ongeveer 50 dagen heeten te duren, zullen naar dien maatstaf voor dit paar een geheel jaar aan houden. Aanbestedingen, Verkoopingenenz. Woensdag 13 Juni werd door het Bestuur van de waterkeering van het calamiteuse Waterschap Bruiuisse het herstel, de vernieuwing en het onder houd tot 30 April 1895 aanbesteed van de aarde-, kram-, rijs- en steenwerkenb. het verdedigen van den onderzeeschen oever door steenbestorting, aan de waterkeering van bovengenoemd waterschap. Ingeschreven werd voor het onderhoudswerk door de heerenL. van Popering, Bruiuisse, 3455; C. de Wilde, Kattendijke, 8600A. van Popering, Bruinisse, 3697; J. de Bree, Terneuzen, 3734; P. van der Linde, Eikerzee, 3950; P. Bezuijen, f 3935 en P. Ringelberg, 4000. Voor de steenbestorting werd ingeschreven door de heeren: J. Roskam Cz., Sliedrecht, 9462; P. A. van der Velde, Terneuzen, 9598; G. Dekker, Sliedrecht, 10390 en J. W. Roeloffs, 10590. Zooals reeds gemeld werd waren de minste in schrijvers vobr onderhoudswerk de heer C. Bollet* te Bruiuisse voor 3345 en voor steenbestorting- de heer J. de Bree te Terneuzen voor f 9274. t'ortgeno, 13 Juni. Heden werd alhier ten verzoeke van mevrouw de weduwe Jacobse Boude- wijnse en den heer A. C. Danckaorts, ten overstaan van Notaris H. Roelof, in de «Stads-wijnkelder", geveild De Hofstede «Klaverwijk" met 56 Heet. 50 Aren 24 Cent. bouw- en weiland. Kooper werd de heer J. Breas te Colijnsplaat voor 316 per gemet (41 Aren 68 Centiaren). In de voorwaarden was o. a. opgenomen: Dat de verkooping geschiedde onder uitdrukkelijke be paling dat voorschreven onroerende goederen nimmer of nooit door de koopers of hnnne opvolgers ver mogen te worden verkocht of weggeschonken onder wat titel ook, noch op eenige wijze worden ver vreemd, dan aan personen die Nederlanders zijn en behooren tot de Christeljjk-Gereformeerde of ouder Christeljjk-Protestantscho religie. De onkosten waren 8 L A il I) H O 11 W Omtrent de te Wouw op te richten coöpera tieve stoomzuivelfabriek meldt men dat deze is ontworpen naar het plan van den heer H. Dalstra, een der grootste worden zal van ons land eu pl. m. 22,000 kosten. Uit 38 voorname veehouders, tevens aandeel houders, is een bestuur gekozen, welke in bestaande inrichtingen do werking der macbineriön van verschillende fabrioken heeft nagegaan. De levering van al de macbineriön is opgedragen aan de firma wed. J. C. Massée en Zoon te Goes. De fabriek, die vlak naast bet spoorwegstation Wouw—Heerle zal verrjjzen, moet 1 October in werking zijn. Als eon bewys, hoe sommige landerijen in be trekkelijk korten tijd in prijs zijn gedaald, wordt uit Ilpendam gemold, dat eene boerenplaats m*et 27 H.A. weiland, gelegen te Purmerlaud, gemeente Ilpendam, Woensdag te Purmorend verkocht is voor 11,180. Ruim 15 jaar geleden is die plaats door den vorigen eigenaar gekocht voor pl. m. 42,000. WlttHCilkerkc, 14 Juni. Heden werd door «Landbouwbelang" een rjjtoer door 't eiland ge houden, waaraan ook verschillende geïntroduceerden deelnamen. De rit was van Cortgene over Geersdijk naar Camperland, waar even werd gepleisterd om daarna vervolgd te worden door den Onrustpolder, waar aan den zeedijk werd uitgestapt eu de duinen wei-den beklommen; binnendoor werd toen naar Wissenkerko gereden, waar een hartig maal wachtte om ten slotte langs een omweg weer naar het punt van vertrek, Cortgone, weer te arriveeren. Door het vergevorderdo uur zag men er van af om, zooals 't plan was, ook Colijnsplaat te bezoeken. Wat den stand der gewassen betreft, hierover in 't volgend nummer. It K T Z k 10 1%. Zierikzee, 15 Juni. Door de arrondissements rechtbank zijn beden veroordeeld: 1". G. A., M. S. A., A. J. Jz., arbeiders, A. F., smidsknecht, allen to Scberpenisse, wegens weder- spannigheid, No. 1 tot één maand, de overigen ieder tot een gevangenisstraf van veertien dagen; 2°. C. de K., landbouwer te Brouwershaven, wegens beleediging van een ambtenaar gedurende de rechtmatige uitoefening zijner bediening tot 25 boete, subs. 14 dagen hechtenis 3°. P. S., weduwe van C. V., landbouwster te Ouwerkerk, wegens mishandeling, bij verstek, tot 15 boete, subs. 14 dagen hechtenis; 4°. K. L., en M. L., arbeiders te St.. Philips- land, wegens mishandeling, ieder tot 10 boete, subs. 14 dagen hechtenis voor ieder; 5°. J. B. Szn., arbeider te Bruinisse, wegens wederspauuigbeidtot eene gevangenisstraf van 14 dagen. Zierlkzro. 15 Juui. Ter terechtzitting der arrondissements-rechtbank van beden stond terecht, M. van D.. oud 20 jaar, zonder beroep, geboren en wonende te Tbolen, thans gedetineerd in het huis van bewaring alhier, beklaagd van poging tot oplichting, door in de maand Maart 1894 te Tholen, met het oogmerk om zich wederrechtelijk te be- voordeeleu, door listige kunstgrepen en door een samenweefsel vau verdichtsels, pogingen te hebben aangewend om door het schrijven van brieven aan verschillende ingezetenen, lien te bewegen hem geldeu af te geven, tot een bedrag van 25 of minder. In deze zaak waren gedagvaard 10 getuigen, benevens de twee door den rechter-commissaris tot onderzoek van het schrift van de in beslag genomen brieven benoemde deskundigen, de heeren J. Th. Oosterman en F. H. Dikschei, die bij hun verslag tot de slotsom zijn gekomen, dat niemand anders dan beklaagdo do schrijver van die brieven is geweest. Beklaagde bekende de hem bij dagvaarding ten laste gelegde feiten, welke bekentenis door de verklaringen der verschillende getuigen werd bevestigd. De substit.-officier van justitie, Mr. van Eeten, bracht in de eerste plaats een woord van hulde aan de politie, in het bijzonder aan den gemeente veldwachter J. Kaan, voor de verrichtingen in deze zaak gedaan. Z.Ed.Achtb. besprak daarna de verschillende feiten. Het was op voldoende wijze bewezen, dat beklaagde pogingen had aangewend om zich te bevoordeelen en vorderde daarom, dat beklaagde zou worden schuldig verklaard aan poging tot oplichting, strafbaar bij Art. 326 Wetboek van Strafrecht, en dat hij zou worden veroordeeld tot eene gevangenisstraf van één jaar, Mr. A. J. F. Fokker, aan beklaagde als ver dediger toegevoegd, voelde volstrekt geen sympathie voor beklaagde, want of deze onder de strafwet viel of niet, had bij zich tocb aan laakbare feiten schuldig gemaakt. Pleiter bestrijdt de qualificatie van poging tot oplichting en is vau meening dat de feiten niet strafbaar zijn en niet vallen onder Art. 326 Wetboek van Strafrecht, maar onder Art. 318. Pleiter concludeert, dat beklaagde zal worden vrijgesproken, omdat de feiten niet opleveren poging tot oplichting en voor bet geval die mochten opleveren hetgeen is strafbaar gesteld bij Art 318, dat de rechtbank alsdan het O. M. niet-ontvankelijk zal verklaren. Na re- en dupliek werd de uitspraak bepaald op Dinsdag 26 Juni a.s. k i: it k m i: i w Bedankt voor het beroep te Hoedpkenskerke door ds. J. A. Schouten te Geervliet, c.a. Het enkele dagen geleden door ons mede gedeelde bericht dat de heer N. Giltay, pred. bij de Ned. hervormde gemeente te 's Heer Arendskerke, wegens 50-jarigen evangeliedienst tegen 1 October eervol emeritaat heeft aangevraagd, is onjuist. Wel bestond bet voornemen daartoe bij den heer Giltay bet vorige jaar, doch beeft bij daarvan om ver schillende redenen toen afgezien. IM.I/OMH^ *TI kki:\. Brieven uit Zeeuwsch-Vlaanderen. ■vin. Amice Wat zal de Pinksteren van bet jaar 189.4 u lang beugen. De eerste Pinksterdag mot zijn grauwe lucht en vele regenvlagen deed tallooze uitstapjes in duigen vallenbet sombere wéér moest uwe onaangename stemming door de borooving van de vrijheid nog komen vermeerdexen. Al volgde lieflgk zomerweder op Maandag en Dinsdag, dat is op 2n en 3n Pinksteren, geen warme zonneschijn kon slot noch grendels openen. Kijk, Amice, dat gij, dio ik altijd als bezadigd redacteur gekend heb, dat gij, als man van jaren nog in gijzeling zoudt gerakeu, had Zelandicus niet kunnen, niot durven denken. Toch is het maar al te waar, wat het bijschrift vau de plaat in den Ned. Spectator zegt. Denkt ge dat hooggeplaatste personen veel respect voor kranten artikels of krautensckrjjvers bezitten? Als die hun in do hand werken, nemen ze wel eens nota van hot blad, maar overigensfi done Onder de liberalen is de goede dunk van de courant nog minder dan onder de anti-revolutionairen en roomschen. Ten opzichte vau dc journalistiek zullen vele voorname personen hunne conservatieve natuur niet verloochenen, of zij zien met aristocratische deftigheid uit de hoogte op de persmannen neder. Bijna alle groote bladen hebben van hun ge voelen blijk gegeven en instemming getoond met uw adres aan de Tweede Kamer, en ik geef u vol komen gelijk, dat ge zorgdet voor het staartje, dat bij het Zierikzeesche muisje hoorde. De Zierikzeesche gemeenteraad mag wel jaloersch wezen op de raadsvergaderingen iu onze kleine plaatsen langs do grenzen. Hier kout men geen geheime zittingen of be raadslagingen met gesloten deuren publiek is toch nooit aanwezig en de pers evenmin. Publieke zaken moeten publiek behandeld worden, en vele geheime zittingen komen in onzen tijd niet meer te pas. Dat wordt aan de overzijde van de Schelde wel eens uit het oog verloren. Komt het voor, dat een geheime raadszitting noodzakelijk is, dan moet men zorgen de geheim houding zoo spoedig mogelijk op te heffen, wil men den man niet te zwaren proef opleggen, die nimmer geheimen stelt tusschen vrouwlief, of die graag zijn hart eens lucht geeft in tegenwoordig heid van intieme vrienden. Ik kon maar niet inzien, dat gij gemeente belangen schaaddet, waar gij eventjes het tipje van een gordijn oplichtet, waarachter een „onder onsje" gespeeld werd en ik dacht onmiddellijk aan mijn omgeving, waar ze telken jare wel bijna alle raads leden strafrechtelijk kunnen vervolgen. Nauwelijks is de vaststelling van den hoofdelijken omslag afgeloopen of vele ingezetenen zijn met hun verhoogden aanslag bekend. Dat mijn buren een klasse hooger of lager ge plaatst zijn, kwam ik soms den eigen dag te weten. Onze raadsleden schromen geen openbaarheid en zoo kennen do 'ingezetenen alles, wat met de gemeentezaken in betrekking staat. Met Ziorikzee als voorbeeld voor oogen, zou bet wel raadzaam zijn, dat Gedep. Staten of Comm. der Koningin een circulaire richtte tot de Zeeuwsch- Vlaamsche raadsleden, of anders loopen dezen met bun Ylaamsche of Belgische levendigheid groot gevaar in ernstige moeielijkheden te geraken en vooral in bet. voorjaar van '95, bij den aanslag van bet hoofdgeld. Alle raadsleden rijn sprekers. Bij elke voorkomende zaak geeft ieder lid zijn mecning te kennen en motiveert soms met een enkel woord zijn stem. Ik heb hier voor me liggen een raadsverslag van Zaamslag van één zitting en dit neemt meer regels in beslag dan alle verslagen van de zittingen in een geheel .jaar te Zierikzee. Die vergelijking pleit voor grondigheid der Zierikzeesche sprekers of ook van gemis aan wezenlijk sprekende raads leden. Ik weet natuurlijk niet hoe het afloopen zal als in de Tweede Kamer uw onprettig wedervaren der Pinksterdagen tor sprake komt, doch ik weet van nabij, dat althans een Kamerlid met de volgende ware gebeurtenis bekend is. Een man brak zijn elleboog en kneusde zijn ■voorarm. De arts zag de kneuzing niet eu liield de breuke voor kneuzing. De man werd bewonden met watten en 't gevolg Ellepyp en spaakbeen groeiden aan elkaar, de be weging van 't polsgewricht ging verloren, een beeu uit den onderarm groeide vast aan dat van den bovenarm en 't gebruik der elleboog is er ook van door. Na 3 maanden behandeling bad de man een stijven arm. Hij ging dezer dagen naar een Bel gischen professor, het verkeerd vastgegroeide werd weer losgemaakt en na een week of drie daar geweest te zijn is 2ïjn arm de rechterarm weer in orde. Is uwe gijseling ook zoo te herroepen? ZELANDICUS. t n I, v ka ii u i: Houden, 15 Juni. Aan boord van een bij Westport verongelukt vaartuig waren 110 Frausche arbeiders. Slechts 75 zijn gered. Brussel, 15 Juui. De Regeering zal de verhooging van inkomende rechten opnieuw voorstellen in het najaar. Burgerlijke Stand van Zierikzee. GEBOREN: 12 Juni. Een zoon van J. G. Haeck en M. Smalle- gange. Een zoon van J. C. van Aken en M. E, Verseput. 13 dito. Een zoon van J. van Steiju en A. Barendso. gehuwd: 13 Juni. D. Timmerman, 31 j., jm. en C. Geleijnse, 39 j-, jd- o verleden 10 Juni. W. Ezerman, 17 jaar, zoon, (overleden te 's Gravenhage). 12 dito. M. van der Wielen, GO jaar, man van L. Fiudsom. MAHI'fflEBICHffEü. Zicrikz.ee, 14 Juni. Het aanhol bestond bijna uitsluitend uit enkele partijtjes Tarwe, die hoewel daarom 25 a 30 cent per H.L. meer te bedingen was als de vorige week, om de hooge vraagprijzen onverkocht bleven. Puike Tarwe f 5,25 a f 5,50 Goede en mindere f 4,50 a f 5,10 Rogge f 4,10 a l 4,25 Chevaliergejst f 0,— a f 0,— Zomergerst f 0,— a f 0,— Wintergerst f O,— a 1 0, Groene Erwten f 0— a O, Kroon-erwten f 0,a f 0, Bruineboonen l 0,a f 0. Witteboonen f 0,a f 0,' Paardenboonen f 0.— a f 0,— Haver f 2,75 a f 3,10 Lijnzaad f 0,a 1 0, IerseUe, 15 Juni. Ocstei-beurs. Verkocht: Nieuw aangegroeid Af- steeksel, gulden- tot rijksdaalder-grootte f 5,50. Weekmarkt te Zierikzee, 14 Juni 1894. Boterprijzen: De Boter is verkocht voor 45 en 50 Ct. de 5 Hectogram. Kip-eieren: De Kip-eieren zijn verkocht voor 0,52>/2. 0,77'/,, 0,80 en 0,82»/2 per 25 stuks. Eend-eieren: De Eend-eieren zijn ver kocht voor 0,70, 0,85 en ƒ1,per 25 stuks. STOÜ U BOOTOIKIV^T MIDDELBURG--ZIERIKZEE. Juni 1894. Amsierdamsche tijd. Van MIDDELBURG: Van ZIERIKZEE: s morg. Zaterd. 16 7,40 Zondag 17 7,40 Maand. 18 7,40 Dinsdag 19 7,40 Woensd.20 7,40 Dond. 21 7,40 Vrijdag 22 7,40 's midd, rj 6 h,— 5, 5,— 5* Zaterd. 16 11,30 Zondag 17 6, Maand. 18 6, Dinsdag 19 6,30 Woensd.20 7, Dond. 21 6,30 Vrijdag 22 7,50 morg.;'s midd. 4,— 5,30 4,— 12,— 4,— 4,— 4,— Dos Zondags zullen Uetourbiljetten worden afgegeven, geldig voor de terugreis op denzelfden dag Middelburg, Zierikzee v.v. Ie kl. 1,502e kl. ƒ1, Tusscbenveren v.v. Ie kl. - 1,202e kl. - 0,80. Indien reizigers van Zierikzee naar Goes, bij den Agent te Zierikzee, vóór het vertrek der Boot, (tijdig voor de ochtendreizen op den voovafgaanden avond, vóór 8 uur) plaats nemen voor den wagen van Catscho veer, zal om een bijwagen zoo noodig naar Goes worden getelegrafeerd. Schipper A. VAN DER HUCHT vertrekt lloensilag van Zierikzee naar Mid delburg en des A'rlfdag-namIdcIagS vau Middelburg naar Zierikzee. V Ondertrouwd PIETER C. W. SWEMER ^Colijnsplaat, Cortgene, ANNA ROELOF. 14 Juni 1894. V Octrouwd M. VAN DER KLOOSTER M.Pz. en M. A. HAGEBOS Po., die, ook namens wederzijdsche familie, hunnen liarlelilkeil dank betuigen voor de vele bewijzen van belangstelling bij bun Huwelijk ondervonden. Noordgoihve. 13 Juni 1894. Heden overleed onze geliefde Zoon en Broeder Job Adrinan, in den ouderdom van 24 jaar en 5 maanden. Haamstede, 6 Juni 1894. Namens Kinderen en Bebuwdkindereu Wed. C. J. DE KOSTER. Wegens buitenlandscbo familiebetrekkingen eerst heden geplaatst. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze veelgeliefde Echtgenoot en Vaderde heer Cornells Mastenbroek, in den ouderdom van een-en-vijftig jaar en vijf maanden. Wat wij in hem verliezen, zullen allen beseffen die deu overledene van nabij gekend hebben. Elkersee, 12 Juni 1894. Wed. C. MASTENBROEK—Gast. H. M. MASTENBROEK.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1894 | | pagina 2