Verkiezing!!! Lees hier. Otto Verhage C. GoekoopDz., Mr. J. E. van clen Broek, Mr. D. van Weel Kiesdistrict Zierikzee C. GO E KOOP, Dz., P. i\. J. Lelte Anemaet, t)e Pillen van Hollo way. een LETTERZETTER, Fr wordt gevraagd Een Broodbakkers-Knecht, een Tim merman s-K nee h t eene KEUKENMEID eene KEUKENMEID Aan tie Kiezers Is het nooilig een liberaal Lid te kiezen als izen vertegenwoordiger, dan mogen wij ook sclien dat hij ons district en hare behoeften ;ntdan mogen wij ook eischen dat hij reql tor allen' zal helpen handhaven. Wie zal dit beter doen en wicn mogen wij daarvoor boter ons vertrouwen schenken dan bij die door daden heeft getoond zonder aanzien des persoons, maar om des zaaks wille, regt en wet voor te staan; die heeft getoond een afkeer te hebben van eiken willekeur en onwettige handeling. Wie kan onze belangens beter kennen en beter behartigendaar hij tot tweemalen toe zitting werd gegeven door een gedeelte van Zeelaiuls kiezers, in de Provin ciale Vergaderzaal. De belangen van Zeeland zijn één en voor uilen hetzelfde. Lees de Goessche Courant van 18 Jlnij 1859 en gij zult den Heer van Goes, Lid der Staten van Zeeland, enz. als uwen Vertegenwoordiger in de Tweede Kamer stemmen. Die keuze zal U niet berouwen en Gij zult uw mandaat aan een ivaardigen gegeven hebben. K. Eenige Kiezers uit Schouwen en Duiveland van oordeel zijnde dat hun belang medebrengt een liberaal lid naar de Tweede Kamer af te vaardigen kunnen zich niet vereenigen met de kandidatuur der Heeren van TETS en BOEIJE, als mannen, die zich tegen den algemeenen geest van vooruitgang aankanten, maar hun belang vordert ook een zelfstandig, onafhankelijk man en op dien naam kan de Heer van KERKWIJK, Adsisteur-Ingenieur der Telegraphie, een geheel afhankelijk en ondergeschikt Ambtenaar van het Gouvernement, geene aanspraak maken, waarom ook hij niet in aanmerking mag komen. Maar hij, die bij grondige kennis van onze behoeften en belangen, zelfstandigheid, onafhan kelijkheid en vrijzinnigheid voegt is de Heer te 's Gravenhage. Laat deze dan ook de man onzer algemeene keuze zijn. Een aantal Kiezers in de Eilanden Over/lakkee Goedereede en Schouwen hebben plan hunne stem men uit te brengen op den lieer Mr. J. E. van den BROEK, Oud-Burgemeester, thans Kantonregter te Sommelsdijk. Een man, die uitmunt door regtvaardigheid, vast heid van karakter en onafhankelijkheid en in be ginselen ware liberaliteit voorstaat. Allen die het wel meenen met Vaderland en Koning, vereenigen zich met ons, en stemmen Kantonregter te Sommelsdijk. Een aantal Kiezers in het District Zierikzee. Aan de kiezers. District Zierikzee. Bij de op handen zijnde verkiezing voor een Lid van de Tweede Kamer, mogen wij, met vertrouwen aanbevelen, den WelEdel Gestr. Heer Advocaat te Ooltgensplaat De behoefte van Stad en Land kennendewaar borgt zijne regtschapenheid ons, dat hij die be langens waardiglijk zal behartigen. Kies dus Mr. D. van weel, Advocaat te Ooltgeusplaat. Bij dc aanslaande verkiezing voor een Lid der Tweede Kamer nemen wij de vrijheid aan te hevelen den Heer te 's Hage een nzan bekend met de belangen en behoeften van ons District als daarin niet eere werkzaam geweest zijnde als Burgemeester en Dijkgraaf, die het volste vertrouwen verdient. Eenige Kiezers. Vele Kiezers in het Kies - Dist riet Zierikzee hebben het voornemen, hunne stem tol benoeming van een Lid van de Tweede Kamer der Staten- Generaal, in plaats van hel geacht overleden Lid, Mr. S. H. ANEMAET, uit te brengen op deszelfs oudsten Zoon, Burgemeester te Nieuwe Tonge. Beter en slechter. Dc veranderlijke weergesteldheid in onze winters gaat altijd vergezeld van eene menigte gevallen van longziekte in verschillenden aard. Heden gevoelt zich de lijder beter morgen erger, hetgeen veroorzaakt wordt door dat men blootgesteld is geweest aan koude. Dit alles komt voort uit de ontstoken toestand der luchtpijpen en kan voor gekomen worden door het gebruik der zalf van Holloway men behoeft die slechts op den rug en voor op de borst in te wrijven. Dezelve dringt door tot bij dc long, neemt de onsteking weg en regelt de omloop des bloeds door bet hart en de longen. De pillen van Holloway moe ten terzelfder tijd genomeu worden zij zuiveren het bloed en bevorderen het herstel. De zalf en pillen van Hol loway kunnen bij borstziekten in deugdelijkheid door geen ander geneesmiddel geëvenaard worden. Dc pillen van Holloway zijn het beste genees middel der wereld door de volgende ziekten. Dagolijksche ander daag- sche en derden daag- sche Koortsen. Aamborstigheid Galziekten. Blaasjes op de huid. Pijn in de ingewanden. Koliek Verstopping in de darmen. Tering. Verzwakking. Waterzucht. Roode loop, Roos. Vrouwen-ziekten. Aanvallen van Beroerten Jicht. Hoofdpijn. Slechte spijsvertering. Ontsteking. Gee lzucht. Leverziekten. Lenden-pijn. Aambeijen. Rhumaliek. Moeijelijk wateren. Huidziekten. Klierzi ekten of Koning I zeer. Keelpijn. Steen en Graveel. Secundaire verschijnselen Gezwellen. Zweren. Etterk buileD. Wormen van alle soorten. Venerische ziek.ten. Tic-douloureux Zwakheden uit welke oor zaken ook, enz., enz Door het vermeerderd debiet: zijn de Prijzen van heden af als volgt Doosjes Pillen van ƒ0,80-1,85/ 3,— 75 Al 3,50 20,20 Potjes Zalf van -0.80 -1,85 - 3.7,50 -13,85 - 20,f.0 Door de groote hoeveelheid te nemen bevoordeelt men zich aanmerkelijk. N. B. Bij ieder doosje pillen of potje zalf is een papier gevoegd, dat den patiënten aanwijst hoedanig te handelen. Zijn op franco aanvrage a Comptant te hekomen hij den heer O. E. B O O N E N te Hoofdplaat den heer B. van ASPEREN VERVENNE te Goes. J. STRA VTMAiN Hoofd-depóthouder te's Hertogen- bosch, alsmede, te Londen, Strand 244. Holloway's établissementen te New-York80 Maiden Laine. Door sterfgeval, kan bij den Boekdrukker P. DE LOOZIi, le Zierikzee die zijn werk, en vooral hel zetten van Staten, grondig verstaat, VAST WERK bekomen. Brieven franco. Prot Godsdienst. Adres C ue HUITER, te Ooit gensplaatmet franco brieven, doch liefst in persoon. Met I MAART a.s. levens liet Metselen verslaande benoodigd bij A. LAVEN, le Wemeldinge. Brieven franco, maar liefst in persoon. Met MEI aanstaande benoodigd, bij Mevr. MOOLENBURGH van Weel Tegen MEI aanstaande benoodigd bij Mevrouw BOUVIN te Oosterland. Ter SnelpLTsdrukkerij van P. de LOOZEte Zierikzee. 10

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1863 | | pagina 4