Een aanrijding in het buitenland EN WAT NU Zuid-Beveland Baarends Autoschade Goes Autoschade Van der Endt Kapelle D.S.A. Goes Autoschade Steketee Yerseke Schouwen Duiveland Autobedrijf Akkerdaas Noordgouwe Kort Autoschade Zierikzee Van Lint Autoschade Zierikzee en Sommelsdijk Walcheren Autoschade Van den Berg Vlissingen Autoschade Bosselaar Koudekerke Autobedrijf Britannia Vlissingen Dijkwel (Citroën) Middelburg Dijkwel (Peugeot) Vlissingen Dijkwel (Renault) Vlissingen Autobedrijf Joosse Vlissingen Autobedrijf Melse Vlissingen Care Schadeservice Middelburg Zeeuwsch-Vlaanderen Auto Dekker Oostburg Gévé Terneuzen Autoschadebedrijf Van Haperen Koewacht Kerckhaert Hulst Autoschade Meyers Uzendijke Autoschade Selekta Terneuzen Autobedrijf Jos Voet Terneuzen Autoschade De Witte Hulst West-Brabant Evers Autoschade-Centrum Etten-leur Van Gils Autoschade Steenbergen Autoschade Hoppenbrouwers Bergen op Zoom Autoschade Wim Roks Hoeven Steur Autoschade Oudenbosch Wijnen Autoschade Roosendaal Midden-Brabant Van Gestel Autoschade Bavel Van Ham Autoschade Oosterhout Arie Heystek Autoschade Werkendam Autoschadebedrijf W. Kuijten Rijen Autoschade Hans van Mierlo Waalwijk Autoschade E. Oomen Breda Perfekta Autoschade Breda Oost-Brabant Autoschade Bekkers Eindhoven Care schadeservice 's-Hertogenbosch Haans Autoschade Tilburg Maas Autoschade Someren Autoschade Nistelrode B.V. Ni stel rode Autoschadebedrijf Lambert Eindhoven "Gelukkig hoeft het leeuwedeel van onze verzekerden tijdens de vakantie alleen maar aan plezierige dingen te denken", zegt Wilfried Claessens, schadecorrespondent bij Verzekeringen ZLM. Toch wordt hij elk jaar weer geconfronteerd met een aantal minder gelukkigen die tijdens hun vakantie betrokken raken bij een ongeval. "Heel vervelend, maar als je goed voorbereid met vakantie bent ge gaan en weet hoe te handelen, wordt de narigheid al een stuk minder", stelt Wilfried. Daarom wil hij graag een paar tips meegeven: Stel u op de hoogte van de verkeersregels in het betreffende land; Ga goed verzekerd op reis. Naast uw autoverzekering is een reisverzekering beslist nood zakelijk; Als u bij een ongeval betrokken raakt is het van belang dat u Samen met de tegenpartij een Europees Schadeformulier invult (ook verkrijgbaar bij onze ZLM-adviseurs en bij de samenwerkende herstelbedrijven); Foto's neemt van de situatie (u heeft uw toestel toch bij u); Zoveel mogelijk gegevens verzamelt; Geen uitspraak doet over de schuldvraag en Kalm en beleefd blijft.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1993 | | pagina 33