Plzlm t'erzetier/nasfi/a/H/s John Heijboer: "Eigen risico autoverzekering vervallen" Jan-Kees de Jonge: "Gezinspolissen in één pakket" llonka Traas: "Aantal motorverzekeringen snel gegroeid" Erna Clement: "Woonhuisverzekering goedkoper" "Bij onze autoverzekeringen is het eigen risico vervallen. Daardoor is Verzekeringen ZLM nog aantrekkelijker geworden. Dat merk je aan de telefoon. Mensen zijn nu nog sneller bereid onze maatschappij te kiezen boven een andere. Aan het woord is John Heijboer. Hij kwam in 1991 bij Verzekeringen ZLM in dienst. Gedurende zijn opleiding aan de MEAO behaalde hij ook het diploma Assurantie B. Tijdens zijn studie had hij al een toekomst in het verzekeringsvak voor ogen. Op de afdeling Acceptatie Verkoop van Verzekeringen ZLM voelt hij zich helemaal thuis: "Er is veel mond-tot-mond reklame. Dat is voor mij het beste bewijs dat we een goed produkt aanbieden. "Steeds meer mensen willen hun hele verzekeringspakket bij één maatschappij onder brengen. Dat merken wij heel sterk. Het aantal gezinspolissen stijgt voortdurend", aldus Jan-Kees de Jonge. Vrijwel ieder Nederlands gezin heeft een inboedelverzekering en een aansprakelijkheidsverzekering voor particulieren. Steeds vaker merkt Jan-Kees dat hij in één moeite door ook een ongevallen- en een rechtsbijstandsverzekering kan afsluiten. "In een recent onderzoek van de Consumentenbond is onze gezinsongevallenverzekering er als één van de beste uitgekomen. Sommige klanten weten dat. In andere gevallen is het voor ons een goed argument om mensen te overtuigen. "Nu het mooie weer eraan komt, wordt de motor weer van stal gehaald. Dat merken wij meteen aan het aantal nieuwe motorverzekeringen. Vooral de laatste twee jaar is de groei heel erg snel gegaan. Dat verbaast me niet, want onze motorverzekering is net zo goed als de autoverzekering.llonka Traas weet waarover ze praat, want ze is zelf verknocht aan haar tweewieler. En dat ze meent wat ze zegt, blijkt uit het vervolg: "Als we een offer te uitbrengen, sluiten we in 99 procent van de gevallen ook daadwerkelijk een verzeke ring af. Daaruit spreekt de waardering voor ons produkt. "Sinds 1 mei is onze woonhuisverzekering goedkoper geworden. Daardoor is deze nu sterk concurrerend en een plezierig produkt om te verkopen, want je hebt iets te bieden. Niet alleen de lage prijs, maar ook uitstekende voorwaarden. Vooral de snelle afhande ling spreekt veel mensen aan. Brand, diefstal of waterschade is immers al vervelend ge noeg. Erna Clement werkt al twaalf jaar bij Verzekeringen ZLM. Ze kent de meeste pro- dukten door en door. Nu de afdeling zo is georganiseerd dat iedere medewerker alle produkten verkoopt, kan ze die kennis uitstekend benutten. "Voor de klanten is deze nieu we aanpak een enorme verbetering. Je kunt al je zaken nu met één persoon afhandelen. 7

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1993 | | pagina 21