P Izlm i/erzeter/ngsn/a/H/s nciële rompslomp I mum van tijd hersteld 4. Met de reparatie wordt onmiddellijk begonnen. Later die dag meldt schade-expert Peter Pais zich. Hij begeleidt de repa ratie namens Verzekeringen ZLM. Hoppenbrouwers hoeft niet op zijn goedkeuring te wachten om met de reparatie te begin nen. Dat is één van de grote voordelen van de samenwerking tussen Verzekeringen ZLM en de schadeherstelbedrijven. 3. 27 oktober meldt de heer Van de Leur zich om 8.00 uur bij het schadeherstelbedrijf. Er staat een gratis vervangende auto voor hem klaar. Hoppenbrouwers houdt er een wagenpark van negen auto's op na voor het gemak van de klanten, want een dag zonder auto is voor velen een probleem. Kwaliteit staat bij het schadeherstelbedrijf hoog in het vaandel. Zo heeft men sinds kort ook een ISO 9002-certificaat, het meest begeerde kwaliteitslabel binnen de tegenwoordige handel en industrie. 7. Op het hoofdkantoor in Goes is dan de door de heer Van de Leur getekende betalingsgarantie ontvangen. De kosten van de reparatie zijn ook bekend en er is dus niets dat het overma ken van het schadebedrag naar de firma Hoppenbrouwers nog in de weg staat. 8. Vrijdag 30 oktober kan de heer Van de Leur zijn Citroën weer ophalen. Hij brengt dan ook de vervangende auto terug. Zijn vertrouwde voertuig staat er weer als nieuw bij. En schijn bedriegt in dit geval niet, want de reparatie valt onder de ga rantieregeling van de FOCWA. Dit houdt in dat de heer Van de Leur twee jaar de tijd heeft om aan te zien of alles naar wens is hersteld. De heer Hoppenbrouwers en Verzekeringen ZLM twij felen daar echter niet aan. 02 utoschade Autoschadebedrijf Autoschade Autoschade Autoschade Autoschade Evers Autoschade- listelrode B.V. Lambert B.V. Wim Roks van Gestel Wim Kuyten E. Oomen B.V. centrum B.V. e Oude Ros 20 Grobbendonkstraat 5a Hermanstraat 17 Eikbergseweg la Hoofdstraat 109 Konijnenberg 45a Schellingstraat 19 istelrode Eindhoven Hoeven Bavel Rijen Breda Etten Leur 15

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1992 | | pagina 48