Plzlm yerzeteringsn/eutvs en zonder fina Een schade is in een 1.19 oktober is een ongelukkige dag voor de heer W. van de Leur uit Bergen op Zoom. Op de Augustalaan rijdt hij een be hoorlijke deuk in zijn auto. Wie is de schuldige? Daar zal nog over gediscussieerd worden. Gaf de mevrouw voor hem nu wel of geen richting aan, terwijl ze naar links uitweek om haar auto te parkeren? De heer Van de Leur heeft een all risks-verzekering bij Verze keringen ZLM en dat blijkt in dit geval een geluk bij een onge luk. De auto kan meteen ter reparatie worden aangeboden. 2. Op de groene kaart van de heer Van de Leur staan de adressen van de samenwerkende herstelbedrijven vermeld. Hij bekijkt het overzicht en meldt zich op 20 oktober bij de firma Hoppenbrouwers in Bergen op Zoom. De schade wordt opge nomen en onderdelen worden besteld. Gelukkig kan de heer Van de Leur nog rijden. Dus wordt afgesproken dat hij op 27 oktober terugkomt voor de reparatie. Wel tekent de heer Van de Leur alvast een betalingsgarantie. Hierdoor gaat hij accoord met rechtstreekse betaling van Verzekeringen ZLM aan Hoppen brouwers en heeft hij verder geen enkele financiële rompslomp. 5. Peter bekijkt de schade en de lijst van vervangende onder delen. Hij zet zich achter de computer en geeft zijn expertise rapport meteen door aan het hoofdkantoor van Verzekeringen ZLM in Goes. Daar rolt zijn rapport op hetzelfde moment uit de printer en start de administratieve afwikkeling. De directe com puterverbindingen met de schadeherstelbedrijven spelen daarbij een belangrijke rol. De snelheid wordt erdoor bevorderd en fou ten worden voorkomen. Ook de klant heeft daar baat bij. 6. Inmiddels zijn de vakmensen in de spuiterij al druk bezig de auto in originele staat terug te brengen. Beschadigde onderde len worden verwijderd, deuken hersteld, een grondlaag aange bracht en tenslotte de nieuwe onderdelen gemonteerd. Op donderdag 29 oktober kan de auto opnieuw worden gespoten. Om een betere geografische bezetting te verkrijgen en u meer keuze te bieden hebben wij het aantal samenwerkende reparateurs uitgebreid. Hiernaast vindt u de adressen van deze bedrijven die evenals de nu reeds met ons samenwerken de reparateurs uitblinken in kwaliteit en service. Autobedrijf Jos Voet B.V. P. van Eedenstraat Terneuzen Autoschade Autoschadebedrijf j utosc de Witte van Haperen j listelr Hogeweg 9 Emmabaan 100 - 102 j e Ou Hulst Koewacht istelr 14

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1992 | | pagina 47