Duine, Bergen op Zoom Is u regelmatig zaken doet met Verzekeringen ZLM is er een goede kans dat u dit via één van de ZLM-aaviseurs in uw regio doet. De ZLM-aaviseurs zijn er om uw belangen zo goed mogelijk te be hartigen. Op onze reis langs de ZLM adviseurs belanden we dit maal in West-Brabant. Qua karakter een heel andere streek dan Noord-Zeeland: wat dynamischer van aanpak, maar ook concurrentiegevoeliger en grootschaliger. Ook in deze omgeving heeft het produkt van Verzekeringen ZLM een vaste plaats Tc Jf verworven. En dan niet zozeer als gevolg van naamsbekendheid, maar weFop basis van kwaliteit. Daar zijn de drie adviseurs het onomwonden over eens. "Wij hebben als Duine Adviesburo in Bergen op Zoom een behoorlijke naamsbekendheid opgebouwd. Dat komt omdat we bijna wekelijks adverteren in de regionale bladen en ook regelmatig een mailing versturen. Op basis daarvan stappen mensen bij ons binnen", aldus Frank Duine. Hij noemt zichzelf een laatbloeier. Groeide op in de agra rische sector en werkte onder meer bij Cebeco. Via zijn va der rolde hij in de verzekeringen. Eerst parttime, maar sinds 1979 als volledige dagtaak. Het bedrijf heeft nog steeds een sterke band met de land bouw. Dat is mede te danken aan het ZLM produkt dat voor deze sector een uitstekende kwaliteit biedt tegen sterk con currerende tarieven. Echter ook in de glastuinbouw heeft Duine zich een plaats verworven. Het team van Duine Adviesburo telt tien medewerkers. De laatste jaren is een sterke diversificatie opgetreden. Financieringen, beleggingsadviezen, onroerend goed, hy potheken, pensioenen, reizen en belastingadviezen zijn toe gevoegd aan het produktenpakket. De uitbreidingen, gekop peld aan het jeugdig elan van het bedrijf, staan garant voor een gezonde groei. De nieuwe impulsen zijn vooral het idee van dochter Karin en schoonzoon Dimitri, die langzaam maar zeker het roer overnemen. "Je moet ervoor waken dat je hen tot je tachtigste voor de voeten blijft lopen. Vandaar dat we hier heel bewust aan werken. Voor mijn 65-ste ben ik uit de zaak." Ook de betrokkenheid van het overige personeel krijgt veel aandacht. "Eens in de twee weken hebben we een geza menlijke lunch, ledereen kan dan zijn ei kwijt. Soms gaat het er pittig aan toe, maar het is een uitstekende manier om op de hoogte te blijven van wat er onder de mensen speelt en de betrokkenheid van de medewerkers te bevorderen. Een team van tien man is net te groot om van alles auto matisch op de hoogte te blijven." De autoverzekeringen van Verzekeringen ZLM maken een belangrijk deel van het bestand uit en dat is dan vooral op basis van kwaliteit. Frank: "De snelle polis-opmaak en de vlotte schadebehandeling zijn ijzersterke punten bij dit pro dukt. De verhaalsdekking, waarvoor bij andere maatschap pijen apart premie moet worden betaald, is gratis meeverzekerd; verder zijn zaken als het gratis beschikbaar stellen van vervangend vervoer, en rechtstreekse schade- betaling aan de garage, pluspunten die door onze klanten als zeer positief worden ervaren."

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1992 | | pagina 37