Verzekeringe particuliere kl P Izlm mzefarinasn/ëuMs VAN A TOT... ZLM VERZEKERD Ons verzekeringspakket voor particu lieren Huis en haard I Motorrijtuigen I Rond het gezin Bemiddeling Agrarische verzekeringen: Woonhuis Inboedel Kostbaarheden Personenauto Bestelauto Kampeerauto Bromfiets Motor/Scooter Caravan/Vouwwagen Aanhangwagen Ongevallen Aansprakelijkheid Rechtsbijstand Arbeidsongeschiktheid Reis/vakantie Als regionale onderlinge verzekeraar richt Verzekeringen ZLM zich vooral op particulie ren. Voor deze groep hebben we een uitgekiend verzekeringspakket ontwikkeld, dat zeer goed aansluit bij uw behoeften. De voorwaarden zijn zoals u ze van ons mag verwachten: zon der franje, maar gewoon goed. Het is vooral de premie die op valt: altijd zeer scherp en in veel gevallen zult u geen beter aan bod vinden. Bram Wesdorp, hoofa afdeling Advies Verkoop: "Zelfs als we de ziektekostenverzekering/ziekenfonds niet mee rekenen, betaalt een gezin al gauw meer dan 100,- per maand voor zijn verzekeringen. Dat is een heel bedrag. Verzekeringen ZLM is een 'onderlinge' verzekeraar; dat wil zeggen dat alle verzekerden lid zijn van de maatschappij en samen -uiteraard onder leiding van een bestuur- het beleid be palen. Het is duidelijk dat goede verzekeringsvoorwaarden en lage premies bovenaan het wensenlijstje staan. Er gaat dus ook niemand met de eventuele winst strijken." Laten we eens kijken naar het verzekeringspakket dat we in veel Nederlandse gezinnen zullen tegenkomen. Voor een goed beeld hebben we op de volgende pagina de premie van Verzekeringen ZLM vergeleken met de premie die u gemiddeld bij andere verzekeraars betaalt. Zoals u ziet een voordeel van 398,- En dit komt jaarlijks terug. Wilt u weten hoeveel u op uw totale verzekerings pakket kunt besparen? Vul dan de antwoordkaart in voor een vrijblijvende offerte. Aansprakelijkheid (eventueel incl. milieudekking) Rechtsbijstand Bedrijfsgebouwen Tractor Landbouwwerktuigen Vrachtwagen Agrarische goederen Verzekeringen ZLM bemiddelt waar nodig bij speciale verzekeringswensen zoals bijvoorbeeld: Ziektekosten Leven/Pensioen Pleziervaartuig/Surfplank Verzekeringen ten behoeve van de vrije beroepen Met de Gezinsongevallenverzekering is het hele gezin - dus ook pa - verzekerd. 8

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1992 | | pagina 32