Ajacieden beschikken nog over oldoende klasse Izlm tserzeter/ngsfi/'ei/H/s Echte profs Veel publiek bij Verzekeringen ZLM tegen "Lucky Ajax". Foto's: W. Mieras. Boven: Jan-Kees de Jonge met Karei Bonsink in duel om de bal. Midden: Johnny Rep (midden) schiet van afstand op de goal van Verzekeringen ZLM. V.l.n.r. Jan-Kees de Jonge, Joost Folmer, Johnny Rep, Gerrie Kleton en Pieter den Hollander. Onder: Pieter de Hollander (links) in de achtervolging op Johnny Rep. De groen-witte formatie van Verzekeringen ZLM bestond uit me dewerkers die onder andere bij verschillende amateurverenigin gen in Zeeland voetballen: Pieter den Hollander, Michel Jansen van Galen, Hubèr Rentmeester, Wilfried Claessens, Jan-Kees de Jonge, Wim de Fouw, Peter Balkenende, Joost Folmer, Kees Toorenaar, Arie Goud, Piet v.d. Noort, Frank Waterman, Huib Meeuwsen, Leo Remijn en Albert Schrijver. De ex-Ajacieden spelend onder de naam 'Lucky Ajax', lieten zien dat echte professionals zich nooit verloochenen. De 1-0 voorsprong, voor rust ontstaan door een doelpunt van Gerrie Kleton, werd uitgebouwd naar een 5-0 overwinning door onder andere twee prachtige lobs van Dick Schoenaker. De verzekeringsploeg kreeg met name in de 1 e helft enkele opgelegde kansen. Hubèr Rentmees ter, Jan-Kees de Jonge en Wim de Fouw vonden echter steeds doelman Piet Schrijvers (de Beer van de Meer) op hun weg. Tijdens de wedstrijd col lecteerden enkele mensen van de Zwaluwen Jeugd Actie Zeeland ten bate van het Prinses Beatrix Fonds. Het opgehaalde bedrag werd door Verzekeringen ZLM ver dubbeld zodat in totaal 1000 gulden ten goede komt aan jeugd-gehandi- capten. Een selectie van oud- Ajax-spelers voetbalde donderdag 4 juni, op het sportpark ae Boenze Boogerd te Wemel- dinge, tegen een elftal van Verzekeringen ZLM. Namen als Johnny Rep, Wim Suurbier, Leo van Veen, Ronald Spelbos of Sjaak Swart staan ga rant voor technische en tactische hoogstandjes. Zou de in het dagelijkse verzekeringswerk goed op elkaar ingespeelde ploeg van Verzekering en ZLM daar tegen op gewassen zijn? Ruim 600 toeschouwers za gen een aantrekkelijke wedstrijd. 5

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1992 | | pagina 31