Nieuw management, vertrouwde uitgangspunten ASSURANTIËN B.V. Kromme Weele 16,4331 PB Middelburg. Telefoon 01180-15151. Fax 01180-35390 Per 1 januari, 1992 volgde Leo Klaaijsen de heer J. Don op als directeur van Don Assurantiën B.V., een bedrijf dat zich naast ver zekeringen tevens bezighoudt met financiële dienstverlening en pensioen-adviezen. De opvolging zelf verliep moeiteloos want het betrof hier een interne verschuiving. Leo Klaaijsen was immers al acht jaar werk zaam bij het bedrijf en volledig betrokken bij de beleidsvoering. Bovendien is hij er de man niet naar om bij het wisselen van de wacht meteen zijn eigen stempel te drukken op een organisatie die qua beleid en opvattingen een zeer betrouwbare koers volgt. Dat betekent overigens niet dat Klaaijsen vasthoudt aan het verleden. Hij is bijzonder geïnteresseerd in de ontwikkelingen op zijn vakgebied en gelooft dat een gezond bedrijf pasklare antwoorden moet hebben op eigentijdse problemen. Omdat Don Assurantiën een middelgrote onderneming is met een overzichtelijk aantal medewerkers, blijft de communicatie zowel intern als extern optimaal. Dat betekent dat cliënten van Don Assurantiën kunnen rekenen op persoonlijke aandacht en betrok kenheid, maar ook op een correcte en spoedige afwikkeling van zaken. Een ander belangrijk pluspunt is het feit dat Don Assurantiën zich geheel onafhankelijk opstelt van verzekeringsmaatschappijen, waarbij Verzekeringen ZLM een belangrijke rol speelt, zodat de cliënt tot een zeer individuele keuze kan komen. Aangezien directeur Leo Klaaijsen een man is die veel belang hecht aan 'teamwork', stelt hij zichzelf en zijn medewerkers even aan u voor; v.l.n.r.: Wibo Verstraate: Buitendienst medewerker. Bezoekt cliënten en adviseert. Richard Boel: Administratief medewerker. Wim Hartzema: Hoofd binnendienst. Beslist over acceptatie van verzekeringen, behandelt schades, onderhoudt contacten met relaties van Don Assurantiën. Els de Koster: Administratief medewerkster. Leo Klaaijsen: Algemeen directeur. Activiteiten: dagelijkse leiding van het kantoor, het adviseren van zakelijke relaties, financiële adviezen en pensioen adviezen. Caroline Doene: Directie secretaresse. Angelique Marinissen: Administratief medewerkster. Ad de Groot: Hoofd administratie. Houdt zich bezig met de verwerking van de financiële administratie en is tevens systeembe heerder automatisering.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1992 | | pagina 21