Schoolvoorbeeld van Plzlm i/erzeteringsnfa/ws VAN A TOT... ZLM VERZEKERD Ons verzekeringspakket voor particu lieren Huis en haard I Motorrijtuigen I Rond het gezin Agrarische verzekeringen: Premies gezinsongevallenverzekering Woonhuis Inboedel Kostbaarheden Personenauto Bestelauto Kampeerauto Bromfiets Motor/Scooter Caravan/Vouwwagen Aanhangwagen Ongevallen Aansprakelijkheid Rechtsbijstand Arbeidsongeschiktheid Reis/vakantie Bemiddeling Verzekeringen ZLM bemiddelt waar nodig bij speciale verzekeringswensen zoals bijvoorbeeld: Ziektekosten Leven/Pensioen Pleziervaartuig/Surfplank Verzekeringen ten behoeve van de vrije beroepen Aansprakelijkheid (eventueel incl. milieudekking) Rechtsbijstand Bedrijfsgebouwen Tractor Landbouwwerktuigen Vrachtwagen Agrarische goederen Gezinsom Elk jaar raakt één op de zeven mensen betrokken bij een ongeval. In 90% van de gevallen vindt dit ongeluk plaats in en om de woning. Doorgaans loopt alles goed af, maar de realiteit is dat een ongeval ook blijvende inva liditeit of zelfs de dood tot gevolg kan hebben. Met een goede gezinsongevallenverzekering kunt u zich indekken tegen de vaak zeer hoge kosten die daarvan het gevolg zijn. Nu het nieuwe schooljaar is begonnen, krijgen veel ou ders via de school het aanbod om een scholierenongeval lenverzekering af te sluiten. Dat is een polis waarbij de schoolgaande kinderen worden verzekerd tegen het risi co van ongeval tijdens schooltijd en meestal ook daarbui ten. De scholierenongevallenverzekering lijkt wel wat op de gezinsongevallenverzekering van Verzekeringen ZLM, met dit grote verschil natuurlijk dat bij de laatste het hele gezin is verzekerd. Terwijl de premie niet of nauwelijks noger is dan die van een scholierenverzekering. Voor 40,per jaar is het gezin het hele jaar door verze kerd. In binnen- en buitenland! Een gezinsongevallenverzekering heeft nog enkele bijko mende voordelen. Omdat ook het risico op ongeval in het buitenland (tijdens de vakantie) is gedekt, hoeft u bij het afsluiten van een reisverzekering, net ongevallenrisico (a 0,30 per persoon per dag) niet mee te verzekeren. Voor een vakantie van drie weken scheelt dat een gezin met twee kinderen ruim 25 gulden. Al met al valt er dus veel te zeggen voor een gezinsonge vallenverzekering, zeker als u een scholierenongevallen verzekering overweegt. Al bij twee schoolgaande kinde ren is deze ZLM-verzekering ronduit voordeliger. En in elk Rubriek maximale uitke combinatie 1 volwassenen kinderen ring per persoon combinatie II volwassenen kinderen Overlijden 10.000 3.000 20.000 6.000 Blijvende invaliditeit 50.000 50.000 100.000 100.000 Jaarpremie per gezin 40, 80,- 8

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1991 | | pagina 24