Een verzekering om over naar huis te schrijven Extra uitgebreide brandverzekering woonhuis/inboedel PREMIEVOORBEELD: Stel u bewoont in Goes een woning met een herbouwwaarde van fl. 170.000—, Een ZLM-woonhuisverzekering kost u dan inclusief glas slechts fl. 136,per jaar. Voor fl. 150,per jaar is ook uw inboedel ter waarde van fl. 100.000,bijVerzekeringen ZLM verstandig verzekerd. Premies zijn exclusief eenmalige poliskosten fl. 10, en 7% assurantie belasting. In de sleden Breda, Eindhoven, 's-Hertogenbosch en Tilburg gelden voor de inboedelverzekering afwijkende premies en voorwaarden. Verzekeren is voor verzekeraar en verzekerde een kwestie van realistisch zijn. Goed risico's inschatten, dekkingen bepalen, de dincjen op hun waarde be oordelen. Verzekeringen zijn een verworvenheid om dat wat van waarde is in ieder geval financieel te beschermen tegen onverhoopte schade. Neem bijvoorbeeld uw woonhuis en inboedel. Zonder overdrijven is een lange rij zaken op te sommen die oorzaak kunnen zijn van schade aan woonhuis en/of inboedel. Niet alleen brand, water, diefstal, bliksem en storm, maar ook explosie of problemen met de riolering. Stuk voor stuk zaken om bij stil te staan. Niet voortdurend, dat zou overdreven zijn. Maar realistisch, rekening houdend met de realiteiten van te genwoordig. Als u zich buigt over preventieve maatregelen. En als u een verzekering afsluit voor uw woonhuis of inboedel. Verzekeringen ZLM kan u daarbij van dienst zijn. Steeds meer mensen brengen hun woonhuis- of inboedelverze kering onder bij Verzekeringen ZLM. Misschien omdat ze door andere produkten kennis hebben gemaakt met de lage premies, de goede service en de snelle schade-afwikkelingen. Daarbij is het natuurlijk handig om meerdere verzekeringen onder te bren gen bij een vertrouwd adres. Wellicht hebben ze ook ervaren aat bij Verzekeringen ZLM het belang van de verzekerden voor op staat; ZLM-verzekerden weten waar ze aan toe zijn. Behalve door lage premies kenmerkt de extra uitgebreide brandverzekering voor woonhuis/inboedel zich - net als trou wens alle ZLM-verzekeringen - door gunstige polisvoorwaarden en 1-jarige contracten. Dat met 1-jarige contracten gewerkt wordt illustreert dat Verzekeringen ZLM behalve duidelijkheid en degelijkheid, ook vertrouwen hoog aanschrijft. Klanten blij ven niet bij Verzekeringen ZLM omdat ze zich daar door lang durige contracten toe hebben verplicht, maar omdat ze tevre den zijn. Heeft u een woonhuis- of inboedelverzekering lopen bij een andere maatschappij, dan kunt u gebruik maken van onze opzegservice. Verzekeringen ZLM houdt dan gratis en vrijblijvend bij wanneer u kunt overstappen. Ruim voor ae gebruikelijke opzegtermijn van 3 maanden krijgt u dan bericht van ons. Wilt u het informatiepakket over de extra uitgebreide brandver zekering voor woonhuis en inboedel? Maak dan gebruik van de bon in het midden van dit blad. Ook kunt u contact met ons opnemen, telefoon 01100-38850, of met de tussenpersoon in uw omgeving.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1991 | | pagina 35