verzekeringen zlm ver/tondig verzekeren Gebruik van autogordels, een noodzaak ZORG DAT Prima Ziektekosten-offerte voor ZLM-verzekerden Stuur de antwoord coupon in of bel: 01100 38850 Zorg dat 't klikt Nog niet verzekerd bij ZHV/Verzekeringen ZLM? SI Tot half september prijkt de slogan 'Zorg dat het klikt' boven de berm borden langs de wegen in Zeeuws- Vlaanderen. De posters tonen een verscheurde vakantiefoto met daar op v'jf j°nSe mensen. Het vijftal is uit elkaar gerukt door een ongeval. Oorzaak: het niet dragen van auto gordels. Dit is de achterliggende ge dachte van poster en slogan. Voor de autogordelcampagne was wederom een prijsvraag voor de bes te slogan uitgeschreven. De heer P. Everaert uit Terneuzen koos als tekst: 'Zorg dat 't klikt' en de jury beloonde hem met de door Verzeke ringen ZLM beschikbaar gesteld geldbedrag. In totaal werden 40 slagzinnen ingezonden. Noord-Brabant In Noord-Brabant is de in juni gestarte autogordelkampagne in middels achter de rug. In de drie re gio's van Noord-Brabant te weten Breda, 's-Hertogenbosch en Eindho ven werden in totaal ongeveer 70.000 automobilisten gekontro- leerd. Hiervan droeg ruim 9°7o geen gordel. Er werden 6.400 processen- verbaal uitgedeeld. Opvallend bij de kontroles was dat het draagpercen- tage in de regio Zuid-Oost (Eindho ven) erg hoog was. Liefst 95% droeg de autogordel. Van degenen die geen gordel droegen is een veelgehoord excuus dat de afstand te kort is om hem om te doen. Vandaar dat het zwaartepunt van de aktie gericht was op het dragen van de gordel binnen de bebouwde kom. 'Gordel om in de. kom'. Minder doden en gewonden Het R.O.V. Brabant wijst erop dat het dragen van de gordel de kans op letsel verkleind en alleen in Brabant kan dit op jaarbasis twee honderd doden en gewonden schelen. Sinds 1 juli 1990 zijn ook achterin de perso nenauto's gordels aanwezig. Ook het dragen daarvan, denk hierbij vooral aan kinderen, vermindert bij een ongeval de kans op letsel. Preventie doen we met z'n allen. Daarom is ons advies: 'Gordel om, binnen en buiten de kom!' Gordel om in de kom De heer P. Everaert uit Terneuzen (r) heeft de slogan 'Zorg dat 't klikt' ver zonnen. De prijs die hij daarmee won wordt hem hier door de heer P.G. de Bruijn aangeboden. De heer De Bruijn heeft onlangs afscheid genomen als bestuurslid van Verzekeringen ZLM Uniek aanbod Moet u binnenkort uit het zieken fonds of heeft u elders een ziekte kostenverzekering dan heeft u nu de gelegenheid een offerte aan te vra gen voor de Prima Premie Polis van ZHV. De ziektekostenverzekeraar die naast de lage premie een korting geeft als u geen rekeningen instuurt. Een korting over de premie die kan oplopen tot 30%. Verstuur de bon voor meer informatie over deze unieke manier om honderden gul dens per jaar te besparen! Premie is al zo laag Ook zonder de korting hebt u een ui terst lage premie bij ZHV. Kijkt u maar eens naar de premievoorbeel den in de nevenstaande tabel. Waar betaalt u voor een gezin met 2 kinde ren slechts 249,30 per maand bij 400,eigen risiko? Zelfs poliskosten zijn er niet. En zo als u ziet kunt u de premie nog ver der verlagen door een hoger eigen ri siko te nemen. Wil U gebruik maken van dit aanbod, verstuur dan in elk geval onderstaan de antwoordcoupon voor een per soonlijke offerte, zeker als u nog geen 40 jaar bent. U kunt de bon in een enveloppe zonder postzegel stu ren aan: Verzekeringen ZLM, Antwoordnum mer 172, 4460 VB Goes of bel de af deling Advies Verkoop, tel. 01100-38850. Wat biedt de Prima Premie Polis Ja Nee Ziekenhuis X Specialist X Huisarts X Alternatieve geneeswijzen X Geneesmiddelen X Thuisverpleging X Second opinion X Geldig in het buitenland tijdens vakantie of zakenreis X Korting tot 30% mogelijk X Betalen studerenden tot 27 jaar kinderpremie? X Kan tandarts meeverzekerd worden? X Toeslag bij ongunstig schadeverloop X Poliskosten X Wordt de premie tijdens de verzekeringsduur verhoogd op basis van leeftijd? X Premies van de Prima-premie polis 1990 Premies per maand* Eigen risico per jaar per polis** ƒ400,00 800,00 ƒ1.200,00 ƒ1.600,00 2000,00 Premie vol wassenen Premie kinderen 83,10 41,55 78,40 39,20 68,90 34,45 59,40 29,70 54,60 27,30 exclusief de wettelijke bijdragen, welke uiteraard bij alle maatschap pijen gelijk zijn. voor een éénpersoonspölis geldt de helft van de eigen risikobedragen. Vanaf 40 jaar tot de acceptatiegrens van 64 jaar gelden leeftijdstoeslagen. 2€ Antwoordcoupon c Stuur mij een vrijblijvende offerte voor de Prima-Premie Polis op basis van de volgende gegevens: Naam Adres Postcode Woonplaats Telefoon Beroep/bedrijf Leeftijd volwassenen kind(eren) privé:zaak:. manjaar,vrouwjaar Stuur deze coupon naar Verzekeringen ZLM, Antwoordnummer 172,4460 VB te Goes. 8 Vrijdag 17 augustus 1990

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1990 | | pagina 8