Gediplomeerden AHS Den Bosch 40 jaar groei. Allirem® ADVERTEREN DOET VERKOPEN Landbouwplantenteelt Gonnie van Bussel, Lierop; Ronald Her mans, Vogelwaarde; Pieter van Lier, Neer; Jaap Luteijn, Breskens; Gert van der Meijden, Udenhout; Geert Nabuurs, Oploo; Frans Reijnen, Wamel; Frank Roelofs, Haalderen; Denis Steijaert, Graauw; Carlos Versheuren, Vogelwaar de; Richard van Vugt, Giessen; Eric Ze- gers, Zeeland. Varkenshouderij Jos van den Aker, Udenhout; Cees van Andel, Almkerk; Jeroen van den Camp, Overlangel; Rene Ceelen, Oss; Johan van Cuyck, Moergestel; Ton Dings, Herten; Paul Donkers, Wanroy; Sybe Frowein, Boxmeer; Iwan Gijsbers, Deurne; Maar ten Hagens, Grubbenvorst; William Jans, Oploo; Paul Janssen Bouw meester, Heumen; Franklin Josten, Gil- ze; Bart van der Kallen, Den Bosch; Henk Nooijen, Mill; Jan Pijnenburg, Oirschot; John Pruijn, Dreumel; Gertjan Rooijakkers, Den Bosch; Annie Schelle- kens, Gemonde; Arthur Timmermans, Schijndel; Gino Totte, Kloosterzande; Peter Versteegh, Oud-Zuilen; Fred Zee- len, Kessel; Peter-van Zon, Dongen; Jack Claessens, Merselo. Rundveehouderij Jolanda Baars, Wijdewormer; Marja van Beers, Hoogeloon; Jan-Willem de Bek- ker, Veldhoven; Leon Benders, Heerlen; Rene Bergmans, Vught; Jos Biemans, Erp; Cees van den Boom, Boerdonk; Sjoerd Bootsma, Bruchem; Joep Borg- hans, Ulbachsberg; Kees Buuts, Eindho ven; Kees van Dal, Helvoirt; Hendri Da- men, Hilvarenbeek; John Dooren, Dui zel; Jan van Drunen, Elshout; Rene van Erp, Loosbroek; Jan van Esch, Oister- wijk; Willy van Ginneken, Oosteind; Je roen Ham, Bergeyk; Tonita Hanegraaf, Rosmalen; Tonny Hanenberg, Vinkel; Adrie Heesbeen, Waalwijk; Marian Her- manussen, Mill; Robert Heys, Tilburg; Wilco van Houtum, Veldhoven; Johan Jansen, Megen; Rob Kerkhof, Mill; Charles van Kints, Rosmalen; Pieter van der Kolk, Doeveren; Gert-Jan Kooien, Culemborg; Wulf van Laar, Eist; Christian van de Ligt, Mill; Twan Lins- sen, Beegden; Wilfried Martens, Rijsber- gen; Jan van Middelaar, Budel; Guido Nabben, Sevenum; Pierre van Oort, Hil varenbeek; Sandra Reijnen, Reuver; Pe ter Roefs, Horst; Willem van Roessel, Biezenmortel; Joop Savelkouls, Rosma len; Adwin van Schaaik, Lopik; Carla Schuitemaker, Uden; Sjriek Simons, Swalmen; John Siegers, Soerendonk; Re ne Strik, Batenburg; Janneke Teeuwen, Zuilichem; John Thijssen, Oosterhout; Arjo van Toor, Meerkerk; Gerard van Velthoven, Hank; Patrick Verbaarschot, Deurne; Peter Verhagen, Keipen; Manita Verkuylen, Zeeland; Harrie van- der Vliet, Guttecoven; Harold Vogels, Berg- hem; Bertold te Winkel, Veldhoven; Rob Winters, Breedenbroek; Eric Wouters, Spaubeek; Henk van Wijk, Beneden- Leeuwen. Tuinbouw Desiré van Abeelen, Liempde; Richard Biemans, Gemert; Alexander Egberink, Vlijmen; Marcel Franchimont, Heeze; Ton van Gastel, Ulvenhout; Martijn Hendriks, Eindhoven; Esther van Her- mon, Eede; Piet-Hein Kapicijns, Den Dungen; Jan Kavelaars, Zevenbergschen Hoek; Ina Knaap, Roo sendaal; Lion de Kok, Vlijmen; Ido van der Kraan, Veldhoven; Ron van Leeu wen, Raamsdonk; Anne Marie Lips, Til burg; Johan van de Logt, Tilburg; Mario van Logten, Elshout; Truus van der Mast, Sprang-Capelle; Guus Mels, Sint- Michielsgestel; Angela Napstra, Breda; Jan-Pieter Schellekens, Dongen; Marie Anne Schepman, Sint Jansteen; Peter van de Ven, Sint-Michielsgestel; Ronnie van Vonderen, Odiliapeel; Boudewijn van der Wal, Gameren; Dianne Wouters, Nistelrode; Dirand van Wijk, Oirschot; John van Wijk, Meteren. 'Lager Beroepsonderwijs herkenbaar houden in basisvorming' Het Landbouwschap is het niet eens met minister Braks van Landbouw en Staatssecretaris Wallage van On derwijs dat fusies nodig zijn om goe de onderwijsvoorzieningen te garan deren in het voortgezet onderwijs. Het schap wil dat het Lager Beroeps onderwijs een herkenbare positie houdt in de toekomstige basisvor ming. Volgens het Landbouwschap is het niet nodig dat scholen voor LBO, AVO en VWO fuseren tot bre de scholengemeenschappen. De on derwijskundige voordelen zijn ook te behalen via goede samenwerking- safspraken tussen scholen. Op deze manier wordt voorkomen dat scho len die in een ongelijkwaardige posi tie zitten tot een fusie worden ge dwongen. TE KOOP: Ford 3000. Bres- ton 9 ton's tandemas kipkar; Vicon maaiers 2 m en 2.40 m; Vicon en Strela hooimachi- nes; Div. Rumptstad en Cap- pon vastetand cultivators; Hassia zaaimachine 3 m, 25 rijen; Hassia vierrijige aard appelplanter met dubbele band; Rumptstad 2-schaar ploeg; Cappon 1-schaar stop- pelploeg, hoog model. Te koop gevraagd: Ford en M.F. traktoren. H. van Houte, Pol derweg 2, Kruiningen, tel. 01130 - 2580. TE KOOP: diverse Lely rotor- kopeggen 3 m/4'/2 m met rol. Meier verende tand kultivator 3.45 m, opklapbaar met steunwielen. Kongskilde 3 m triltand rol 3 punts hef voor zaaimachine. Speciale aanbieding: 9.5x44 smalle wielen kompleet 'nieuw'! Ook regelmatig gebruikte smalle wielen, banden, kooiwielen, dubbellucht wielen enz. enz. Gratis montage. Tel. 01106 - 1502/1592. Riemens B.V. TE KOOP: prima Texelse fo- krammen en ooien. J. Loker- se, 's H. Arendskerke, 01106 - 1285. TE KOOP: Baselier loofklap- per 150 cm, frontaanbouw met zijafvoervijzel; Rumptstad schijvenrooier zwadlegger; Rumptstad schij venrooier Amac zwadleg ger, meesturend; Amazone zaaimachine 3.33 m, 29 pij pen, zeer goed!; Vicon Octo pus 4'/2 m, 32 pijpen, zeer goed!; Accord pneumatische zaaimachines, nieuw!. Specia le aktieprijzen juli/aug. Tel. 01106 - 1502-1592. Riemens b.v. MELKQUOTUM te koop aangeboden/gevraagd of in bemiddeling. Marcel Obels b.v., tel. 01658-1570. GEBRUIKTE BETONKLIN- KERS, gebakken klinkerkei en, w.f. klinkers en natuursteenkeien. Pekaar Bestratingsmaterialen b.v., tel. 01131-2069. SLACHTKUIKENS, STROOISELMEST met ge garandeerde gehaltes! De ge wasbeschermer van der Wal B.V., 01877 - 1200 - 2935 01873 - 2746. TE KOOP: Div. transportban den, partij leesbanden, venti latoren, bunkers graansilo, afzuigventilatoren, Vijzel 300. P. de Korne, 's-Gravenpolder, 01103 - 1558 - 2349. TE KOOP: Nieuwe betonpla ten, afm. 110 x 65 x 12 cm. Prijs slechts 19,75 p/st. ex BTW. Fanco thuis, betaling bij aflevering. Bouw- en Hou thandel Jan P. Boogert, Oosterland, tel. 01114 - 2682, ook na 18.00 uur. LUCHTFOTO van uw woning of bedrijf? Bel Johan de Groene Luchtfotografie, tel. 01192- 2087, b.g.g. 1464. Ook 's avonds tussen 19.00 en 20.00 uur KIPPEMEST te koop in soor ten en garantie, 01155 - 1875. C. Steendijk, Axel. Vrijdag 27 juli 1990 Luxan is al 40 jaar bezig met groei. Bezig met de zorg voor het gewas. Steeds opnieuw ontwikkelt en produ ceert zij gewasbeschermingsmiddelen. Zorgvuldig beproefde produkten, die inspelen op de wensen van de agrari sche sektor. Exklusief verkrijgbaar bij land- en tuinbouwkoöperaties. De leveranciers bij uitstek. Allirem geeft een uitstekende spruit- remming bij zaai- en zilveruien. Dit produkt is onmisbaar voor de teelt van kwaliteitsuien. Deze superieure formulering, die zich onderscheidt door een extra goede opname, dringt door tot in het hart van de bol. Pas Allirem toe als het gewas begint te strijken. Spuit 8 l./ha. in 400-500 I. spuitvloei- stof op een groei krachtig gewas. Onder minder goede omstandigheden de dosering opvoeren tot 10 l./ha. Voeg per 100 I. spuitvloeistof 25 ml. Luxan Uitvloeier-H toe. gedeponeerd handelsmerk B.V. Luxan. Ga zorgvuldig met gewasbeschermingsmiddelen om en lees voor de toepassing altijd eerst de ge bruiksaanwijzing op het etiket Alle zorg voor uw gewas! (al 40 jaar) B.V. Luxan - Postbus 9 - 6660 AA Eist (Gld) Tel. 08819-608II Maakt deel uit van de Cebeco-Handelsraad-groep

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1990 | | pagina 14