Mogen we de volgende punten over de erwtenteelt voor u eens op 'n rijtje zetten? REGLONE Als u erwten teelt, hoeven we u niets meer te vertellen over de gevolgen van natte zomers. Want erwten oogsten doet u nu eenmaal het beste als de planten droog en verdord zijn. Overmatig veel vocht vormt dan vaak een flink probleem. Bij ongunstige weersomstandigheden kan Reglone uitkomst bieden. Ook onder deze omstandigheden laat Reglone het gewas snel verdorren, waardoor het zaad sneller kan drogen. Onkruid is weer een ander verhaal. Want hoe vaak gebeurt 't niet dat de planten kort voor de oogst inzakken, zodat het onkruid 'lucht' krijgt en zich snel kan ontwikkelen? Het gevolg is dat de erwtenplanten overwoekerd worden en ongelijkmatig drogen en afrijpen. Met Reglone verdort zowel het gewas als het onkruid, wat de oogstbaarheid natuurlijk ten goede komt. Twee bekende problemen. Waar één oplossing voor is: Reglone. U kent Reglone vooral als uiterst effectief middel om de groene delen van het gewas te verdorren. Ook onder ongunstige weersomstandigheden, wanneer de natuur het laat afweten, doet Reglone zijn werk. Maar Reglone gaat ook snel en trefzeker onkruiden te lijf. Zowel het gewas als het onkruid verdort, waardoor het zaad sneller kan drogen. Reglone bevordert de oogstresultaten, verbetert de kwaliteit van de erwten, heeft geen nawerking via de grond en heeft een hoge graad van effectiviteit. Dat is in de praktijk al ruimschoots bewezen. Samen rooien we 't best. Agro Raadpleeg voor gebruik altijd het etiket. 24 ICIAgro Postbus 551 3000 AN Rotterdam Tel. (010) 4171911 Vrijdag 6 juli 1990

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1990 | | pagina 24