- Vertrouwde naam, nieuw produkt Hoechst ®T Ti NIEUW CONCEPT Ivorin Forte is geheel aangepast aan de eisen die de moderne landbouw stelt aan gewasbeschermingsmiddelen. Door vervanging van één van de werkzame bestanddelen in het vertrouwde Ivorin Super is nu een modern herbicide ontstaan met meerdere positieve eigenschappen. Eén van de voordelen van Ivorin Forte is dat geelkleuring nu tot het verleden behoort, waardoor het produkt gebruikersvriendelijker is geworden. Bovendien vullen de beide werkzame stoffen, een bodemherbicide en een nieuw contactherbicide, elkaar uitstekend aan. BREDER TOEPASBAAR Ivorin Forte is door het nieuw gekozen concept, na uitgebreide research, nu toepasbaar in een groter aantal culturen. Toelatingen zijn verkregen voor: - consumptie-aardappelen - pootaardappelen - fabrieksaardappelen - erwten - veldbonen - stambonen - stamslabonen - karwij - lupinen (zaadteelt) BREDERE WERKING Door gebruik te maken van een nieuw contactherbicide is de werking op probleemonkruiden, zoals grasachtigen en kleefkruid, aanzienlijk verbeterd. De toevoeging Fortestaat bovendien voor de krachtige en langdurige bodemwerking. TOEPASSINGEN Algemeen Ivorin Forte is een combinatie van een bladherbicide met contactwerking (glufosinaat-ammonium) en een bodemherbicide met enige bladwerking (monolinuron). Het middel bestrijdt zowel kiemende als reeds aanwezige één- en tweezaad- lobbige, éénjarige onkruiden. Ivorin Forte kan worden toegepast tot kort vóór opkomst van de gewassen. Na de toepassing dient het tenminste 4-6 uur droog te blijven, neerslag na deze periode komt de bodemwerking ten goede. De toepassing dient te geschieden op droog onkruid en bij voorkeur op een vochtige, fijnkruimelige, bezakte grond. De dosering van het middel hangt af van de grondsoort en de tolerantie van het gewas. De hoeveelheid spuitvloei- stof bedraagt minimaal 400 1 per ha. Belangrijke voor Ivorin Forte gevoelige onkruiden Geert geelverkleurirtg meer Ivonn F Monocotylen Agropyron repens Poa annua Dicotylen Atripiex patula Bidens tripartita Brassica napus Capsella bursa-pastoris Chenopodium album Coronopus squamatus Galium aparine Lamium purpureum Matricaria chamomilla Kweekgras Straatgras Uitstaande melde Driedelig tandzaad Koolzaad Herderstasje Melganzevoet Varkenskers Kleefkruid Paarse dovenetel Kamille Polygonum aviculare Polygonum convolvulus Polygonum persicaria Senecio vulgaris Solanum nigrum Stellaria media Thlaspi arvense Veronica persica Varkensgras Zwaluwtong Perzikkruid Klein kruiskruid Zwarte nachtschade Muur Witte krodde Grote ereprijs Hoechst Holland N.V. Agro Chemie Hogehilweg 21 1101 CB AMSTERDAM Z.O. Tel. 020-5908882 22 aPril, 1?"°

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1990 | | pagina 22