agriben Agrarische Unie-Vülcaan Adverteren is bekend blijven VOORKOM OOK KLEEFKRUID EN VEELKNOPIGEN IN AARDAPPEL MET WÈi ItlFOBnEEB BIJ UW LEWEBAhCIEB vertegenwoordiger (m/v) F\ Voor een effektieve bestrijding van na de opkomst van de biet, kunt u niet zonder Goltix! Akkerviooltje Duivekervel Guichelheil Hoenderbeet Hennepnetel Kamille Klimopbladereprijs Kleefkruid Kleine brandnetel Klein kruiskruid Knopkruid Muur Melganzevoet Paarse dovenetel Perzikkruid Straatgras Varkensgras Witte krodde Zachte ooievaarsbek Zwarte nachtschade Zwaluwtong V Voor het rayon Zuid-Beveland zoeken wij op zo kort mogelijke termijn een U zult worden belast met de verkoop van m.n. kunstmest en gewas beschermingsmiddelen en daarnaast andere door ons gevoerde artikelen zoals zaai- en pootgoed en veevoeders aan bestaande en nieuwe relaties. Tevens behoort de inkoop van granen en peul vruchten tot uw taak. Wij zoeken bij voorkeur iemand die: - een middelbare of hogere landbouwschool-opleiding heeft, - beschikt over goede contactuele eigenschappen en bereid is om in teamverband te werken, - woonachtig is resp. bereid is, te gaan wonen in zijn werkgebied, - bij voorkeur ervaring heeft op het gebied van de verkoop van de door ons gevoerde artikelen. Denkt u aan de gestelde eisen te voldoen, schrijft u dan naar: Agrarische Unie-Vulcaan B.V., Verkoopkantoor Zuid-Nederland, t.a.v. Directie, Postbus 4,5460 AA Veghel. e J Goltix. De basis van de mix. agriben, voor een gezonde groei AGRIBEN NEDERLAND BV., P.b. 209, 4870 AE Etten-Leur, Tel. 01680-28920 Agrarische Unie-Vuicaan is een belangrijke leverancier van o.a. meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen, veevoeders, zaai- en pootgoed en verzorgt de inname van granen en peulvruchten. Daarnaast speelt zij in op nieuwe ontwikkelingen in de agrarische sector zoals de steeds verdergaande automatisering. De onder neming heeft een Centraal Kantoor te Deventer en Verkoop kantoren in Drachten, Assen, Zutphen, Burgerveen en Veghel. Meer dan 50 verkoop- en afleveringspunten bevinden zich in het hele land. In elk stadium Hoe groter onkruiden worden, hoe moeilijker te bestrij den. Een tijdige aanpak voorkomt dat men er al te veel tijd en kosten voor over moet hebben om de bieten schoon te krijgen. Goltix kan in elk stadium van de bieten, ook in het allervroegste. In elke tankmix Goltix is vanwege zijn goede werking op zoveel onkruidsoorten en zijn veiligheid de basis van elke tankmix. Wat u aan Goltix zult toevoegen is afhankelijk van het onkruidbestand en de grootte van de onkruiden, maar ook van het bereikte bietenstadium. Altijd veilig De Goltix-kombinaties zijn een groot succes geworden omdat ze naast een goede werking veilig zijn gebleken voor het gewas. Dit geldt zowel voor Goltix/Oliocin op kleine onkruiden als voor Goltix/Betanal1 1,5/3 vanaf het gestrekte kiemlobstadium en Goltix/Betanal 3/3 vanaf het 2-blad stadium. Betanal internationaal handelsmerk van Schering A. G. BAYER 28 Vrijdag 1 april 1988

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1988 | | pagina 28