Racer van ICI. Rekent definitief af met kleefkruid. Racer, een krachtig bodemherbicide in de aardappelteelt Het resultaat is het best, als u op 'n paar dingen let. Racer heeft een brede werking. Racer voor effectieve bestrijding van: Met een aantal bekende probleemonkruiden in de aardappelteelt kan nu resuluut worden afgerekend. Met Racer van ICI. Racer bestrijdt op uiterst effectieve wijze kleefkruid en zwarte nachtschade. Maar ook muur, ganzevoetachtigen, straatgras, hoenderbeet en zwaluw tong ontkomen niet aan de krachtige werking van Racer. Dit bodemherbicide van ICI rekent radicaal af met alle moeilijke en minder moeilijke onkrui den. Racer geeft de aardappel eindelijk weer de ruimte. Voor een zo optimaal mogelijk resultaat van Racer, is het belangrijk dat u zich goed aan de aanwijzingen houdt die op de verpakking staan. Lees dus de gebruiksaanwijzing en neem voor eventueel nader advies even contact op met uw leverancier. Als u goed geïnformeerd aan de slag gaat, zult u merken dat uw aardappelgewas straks uitstekend 'uit de voeten' kan. Lees voor gebruik altijd het etiket. Racer gaat niet alleen op uiterst effectieve wijze het hardnekkige kleefkruid en zwarte nachtschade te lijf, maar rekent ook af met andere onkruiden in uw aard appelgewas. De dosering bedraag 2-3 l/ha en het produkt kan goed gemengd worden met andere onkruidbestrijdingsmiddelen. - kleefkruid - zwarte nachtschade - muur - zwaluwtong -ganzevoetachtigen - straatgras - hoenderbeet ICI Holland BV Wijnhaven 107 3011 WN Rotterdam Onkruidbestrijding met Racer geeft de aardappel de ruimte. Racer is een gedeponeerd handelsmerk van Stauffer. MOR

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1988 | | pagina 16