Sting - Topkwaliteit voor alle zekerheid Nieuwe Sting geeft éénjarig onkruid geen schijn van kans meer! Zo gebruikt u Sting Sting werkt optimaal Sting maakt ook korte metten met moeilijk onkruid Nu ICI Sting introduceert is er voor éénjarige grassen en breedbladige onkruiden geen enkele hoop meer. Want door de dieptewerking dringt Sting door tot in de wortels en groeipunten. Na 5 tot 8 dagen vertonen de éénjarige en breedbladigen de eerste symptomen van afsterving. Ook overblijvende onkruiden ontkomen niet aan Sting: zij worden ge remd in hun ontwikkeling. Sting is bij uitstek geschikt voor de volgende toepassingen: Onkruidbestrijding over de ploegvoor in het vroege voorjaar. Ook afgeharde, overwinterde onkruiden worden door Sting grondig opgeruimd. Onkruidbestrijding na het zaai- klaar maken tot één dag voor opkomst van het gewas. Het afspuiten van als grasgroenbemester geteelde gewas sen. Onkruidbestrijding rondom de boerderij, op akker randen en andere plaatsen waar onkruidgroei ongewenst is. Sting is een niet-selectief bladherbicide, dat snel door de bladeren wordt opgenomen, waarna het verwoestende werk begint. Een eventuele grondbewerking kunt u al na 1 a 2 dagen uitvoeren. De effectieve werking van Sting wordt daardoor niet nadelig beïnvloed. Neerslag? Reeds 3 tot 4 uur na het spuiten is ook dat niet van invloed meer op het eindresultaat. Nawerking in de grond? Dat is met Sting niet aan de orde. Ook kleefkruid, ereprijs en andere 'moeilijke' soorten onkruid worden door Sting grondig opgeruimd. Per hectare is voor een effectieve bestrijding 3 tot 5 liter nodig. In de meeste gevallen kunt u echter volstaan met 3 liter. Het wereldberoemde duo van ICI, Gramoxone voor het bestrijden van grasachtigen en Reglone voor het opruimen van breedbladig onkruid, is met de introductie van Sting uitgebreid tot een trio. Een top-trio, waardoor u, vóór het planten of vóór opkomst van het gewas, de grond razendsnel vrij maakt van onkruid. Lees voor gebruik altijd het etiket. ICI Holland BV Wijnhaven 107 3011 WN Rotterdam A Sting is een gedeponeerd handelsmerk van Monsanto.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1988 | | pagina 21