Lijst geslaagden aan de Groene School te Kapelle Phytophthora houdt u uit uw aardappelen door op tijd en in een strak schema Liro-Matin te spuiten. In kritieke perioden (slechte weersom standigheden en hoge infektiedruk) beschermt u konsumptie- en fabrieksaardappelen met twee bespuitingen Ridomil Delta. Liro-Matin is verkrijgbaar als spuitpoeder, flowable en in Water Oplosbaar Folie. Geslaagden aan de Scholengemeenschap voor B.O. 'De Leeuwtjes' Afdeling L.A.S.: Sjaak de Bat, Oostdijk; Guus Blom- maert, Westdorpe; Jan Boone, Oost- dijk, Marnix Boone, Yerseke; Jan Mart Braam, Oudelande; Geertje Geuze- broek, Schore; Kees Goud, Waarde; Laurence Goud, Waarde, Pascal Hoo- gesteger, Oost Souburg; Ronny v.d. Jagt, Yerseke; Esther Karelse, Vlissin- gen; Ronald de Kok, Nieuwdorp; Bian- ca de Koning, Vlissingen; Ronald Korstanje, 's Heer Arendsk.; Arco Kuij- per, Ouwerkerk; Govert Leendertse, Kamperland; Martin van Noorden, Yerseke; René de Puijt, Lewedorp; Rudie v. 't Westeinde, Wissenkerke;; Kees Hamelink, Wemeldinge; Peter van Stee, Lewedorp; Malakai Adri- aanse, Middelburg; Philip Baas, Nieuw en St. Joosland; René Ber naards, Middelburg; Eddy Boon man, Ovezande; Jeroen Bot, Goes;; Joos Eggebeen, Goes; Paul v.d. En- de, Wemeldinge; Johan Griep,, Krabbendijke; Jan Kees Kole, Vla- ke; Carlo de Leeuw, Rilland; Henk Meerman, Biezelinge; Johnny de Meulmeester, Arnemuiden; Jos Minnaard, Wemeldinge; Bouke Nieuwenhuijze, Heinkenszand; Dig- nis de Nooijer, Arnemuiden; Frank Poortvliet, Arnemuiden; Tonnie Poppe, Meliskerke; Ingrid Pul, Mid delburg; Marcel Rieske, Goes; Arold van Zee, 's Heer Hendrikskin deren; Wim Bezemer, Kamperland; Marco Bos, Kloetinge; Martin de Dreu, Ritthem; Leo Flikweert, Nieu- werkerk; André Franje, Krabbendij ke; Erni ten Have, Middelburg; Dick de Hooge, Wemeldinge; Je roen van Hoorn, Kapelle; Patrick Izeboud, Rilland; Pauline Keus, Re- nesse; René v.d. Linde, Goes; Esther Maat, Vlissingen; Rini Paauwe, Yer seke; Dennis Plessius, Goes; Sabine Prins, Nieuwerkerk; Johan Re- meeus, Dreischor; Kurt Rent meester, 's Heerenhoek; Wilfried Roels, Hulst; Jan Sandee, Goes; Ju les Schoenmakers, Goes; Erwin de Vos, 's Heerenhoek; Erik Water man, Waarde; Ingrid Westerweel, Zonnemaire; Dingeman Zandijk, Krabbendijke. Individueel Huishoud- en Nijver heidsonderwijs: Jacqueline Breepoel; Manita Dallin- ga; Annet'Gazan; Paula Goulooze; Afd. I.L.O.: Arjan Bal, Yerseke; Abco de Buck, Biggekerke; Michel Daniëls, Kats; Angelique Feij, Middelburg; Dirk Hanse, Oosterland; Paul Hulshout, Hengstdijk; Marco Lanser, Nieuw dorp; Kees Potter, Schore; Diana Scheffers, Veere; Huib Sinke, Oost- dijk; Martin Weststrate, Yerseke; Desirée Wolters, Hoedekenskerke; Hans Dekker, Borssele; Mischa Fritz, Oost Souburg; Reinier Holm, Ouwerkerk; Rens Kaljouw, Oost Souburg; Frank Mabesoone, Mid delburg; Wilfred Proost, Goes; Pe ter de Rooij, Yerseke; Jaco Timmer man, Yerseke; Martin Tulier, Ter- neuzen; Marco de Visser, Kattendij- ke; Patrick v.d. Woude, Wemeldin ge; Angela Heuten, Arnemuiden. Helène Groenewoud; Miranda Har te; Anita de Lijser; Angelique van Opdorp; Marianne Verlinden. Lager Huishoud- en Nijverheidson derwijs: Connie Bergsma; Karin van de Bo- gaart; Vera Bruins Slot; Jolanda Busropan; Diana Buijze; Natascha van de Calseijde; Connie Dekker; Sandra van Driel; Carolien Goud; Nellie Jansen van Roosendaal; Ma rian Kolijn; Wilma Kolijn; Jeanine Maas; Natasja van Nieulande; Mir jam de Nood; Ineke Provoost; Mi chelle van der Putten; Sylvia de Rid der; Jolanda Riemens; Sarie Rie- mens; Francoise Visser; Tanja de Vries; Mariska van Straten. Lager Ekonomisch en Administra tief Onderwijs: Cindy Bakker; Esmeralda Dezutter; Deborah Essers; Ilona Faasse; Ma riska Geelhoedt; Marianne Geir- land; Nurhan Hösgor; Ellis van Kouteren; Saba Mehari; Erica Neels; Annette Nieuwdorp; Anne- miek Pieters; Miranda van Riel; Pa tricia Sterkman; Ingrid Sturm; Dia na Tichem; Monique Tichem; Peggy-Sue Berens; Vincent van Bochhove; Patrick Dees; Wendy Donze; Christianne Hamelink; Ar jen v^n Kaam; Karin van de Linden Vooren; Olaf Matena; Heidi Moer man; Gabi Rauli; Claudia Salerno; Erwin Scheele; Alexander Scheele; Roger Seij; Erik-Jan Smaal; Caro lien Stouthamer; Mariska van Swaal; Ali van de Velde; Janca Warringa. Interim Algemene Schakelopleiding: Karin Bakker; Sophie Bootsgezel; Francisca van Drongelen; Sylvia van der Eijk; Ingrid Franssens; Nicole Hoogendoorn; Judith van Kasteel; Desiré Obrie; Arianne Oppeneer; Linda Oppeneer; Matty Pijpelink; Gerda de Putter; Karin Ruissen; Bi- anca de Ruijter; Lisa van Rooyen; Linda de Rijke; Antoinette Schoen maker; Sonja Steenbakker. Geslaagden L.H.N.O.-school "Het Molenkwartier" te Axel Vrije afstudeerrichting: Petra Boeter, Vogelwaarde; Janet van Espen, Axel; Suzanne van Eijk, Axel; Natasja Goedgezelschap, Axel; Monique Haak, Axel; Monica Kooyman, Axel; Els Naeye, Axel; Tanny de Ridder, Axel. Verzorgende richting: Inge Buyze, Axel; Marinel de Clerck, Terneuzen; Jolanda de Graaf, Zaamslag; Astrid Knol, Zaamslag; Eline Kolijn, Zaamslag; Jeannette Kolijn, Zaamslag; Petra Lansman, Axel; Ca- rin Provoost, Axel; Wendy van de 'Putte, Terneuzen; Paola Schrijvers, Westdorpe; Samantha de Vliegere, Axel. Afgewezen: géén. Geslaagden voor het LHNO eksamen 'Oranjezon' Oostkapelle Rian Boeije, Grijpskerke; Anetta Boogaard, Grijpskerke; Miranda Bouterse, Serooskerke; Rianne Cor- bijn, Middelburg; Lian Dekker, Oostkapelle; Annelies Francke, Me liskerke; Elly Geertse, Vrouwenpol der; Marianne Geschiere, Melisker ke; Suzet Houterman, Serooskerke: Mariska Jongepier, Serooskerke; Ineke Joosse, Meliskerke; Christel Marasus, Aagtekerke; Korine Min- derhoud, Grijpskerke; Evelien Huil- wijk, Oostkapelle; Natascha Ova, Oostkapelle; Wilma Prinsen, Melis kerke; Yvonne Robijn, Domburg; Wilma de Visser, Oostkapelle; Roze- marie Vlieger, Grijpskerke; Lian Willemse, Meliskerke; Dorinda Wondergem, Serooskerke; Connie Zachariasse, Meliskerke. Er behoefden, zoals gebruikelijk, geen leerlingen afgewezen te worden. De eksamens worden voortgezet voor cijferverbetering en/of nivo- verbetering. Vice-premier De Korte onderscheidt Nederlandse en Britse bedrijven Vice-premier Dr. Rudolf W. de Kor te zal de Nederlands-Britse Prijs voor ondernemerschap uitreiken aan twee Nederlandse en twee Britse be drijven. De kandidaten worden eind juli voorgedragen aan een interna tionale jury in Londen. Land- en tuinbouwbedrijven in ons land en Groot Brittannië kunnen meedingen naar de onderscheiding die dit jaar voor de zesde keer wordt uitgereikt. Elk land- en tuinbouwbedrijf, groot of klein dat aktief is op de Nederlands-Britse markt kan mee dingen, of het nu gaat om import of eksport. De internationale jury be kroont bedrijven die initiatief, on dernemingsgeest en sukses hebben getoond, bijvoorbeeld op het gebied van nieuwe produkten, diensten, marketing technieken, verpakkin gen, werkgelegenheid en algemene bedrijfsvoering. DE KROONOP PHYTOPHTHORA BESTRIJDING LIROMATIN RIDOMIL DELTA ®Liro-Matin is een geregistreerd handelsmerk van Ligtermoet Chemie B.V. ®Ridomil is een geregistreerd handelsmerk van CIBA-GEIGY AG. Ligtermoet Chemie B.V., Postbus 1048 4700 BA Roosendaal, Tel. 01650 - 32912 Vrijdag 19 juni 1987 15

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1987 | | pagina 15