Lijst geslaagden aan de
Groene School te Kapelle
Phytophthora houdt u uit uw aardappelen door
op tijd en in een strak schema Liro-Matin te
spuiten. In kritieke perioden (slechte weersom
standigheden en hoge infektiedruk) beschermt
u konsumptie- en fabrieksaardappelen met
twee bespuitingen Ridomil Delta.
Liro-Matin is verkrijgbaar als spuitpoeder,
flowable en in Water Oplosbaar Folie.
Geslaagden aan de Scholengemeenschap
voor B.O. 'De Leeuwtjes'
Afdeling L.A.S.:
Sjaak de Bat, Oostdijk; Guus Blom-
maert, Westdorpe; Jan Boone, Oost-
dijk, Marnix Boone, Yerseke; Jan Mart
Braam, Oudelande; Geertje Geuze-
broek, Schore; Kees Goud, Waarde;
Laurence Goud, Waarde, Pascal Hoo-
gesteger, Oost Souburg; Ronny v.d.
Jagt, Yerseke; Esther Karelse, Vlissin-
gen; Ronald de Kok, Nieuwdorp; Bian-
ca de Koning, Vlissingen; Ronald
Korstanje, 's Heer Arendsk.; Arco Kuij-
per, Ouwerkerk; Govert Leendertse,
Kamperland; Martin van Noorden,
Yerseke; René de Puijt, Lewedorp;
Rudie v. 't Westeinde, Wissenkerke;;
Kees Hamelink, Wemeldinge; Peter
van Stee, Lewedorp; Malakai Adri-
aanse, Middelburg; Philip Baas,
Nieuw en St. Joosland; René Ber
naards, Middelburg; Eddy Boon
man, Ovezande; Jeroen Bot, Goes;;
Joos Eggebeen, Goes; Paul v.d. En-
de, Wemeldinge; Johan Griep,,
Krabbendijke; Jan Kees Kole, Vla-
ke; Carlo de Leeuw, Rilland; Henk
Meerman, Biezelinge; Johnny de
Meulmeester, Arnemuiden; Jos
Minnaard, Wemeldinge; Bouke
Nieuwenhuijze, Heinkenszand; Dig-
nis de Nooijer, Arnemuiden; Frank
Poortvliet, Arnemuiden; Tonnie
Poppe, Meliskerke; Ingrid Pul, Mid
delburg; Marcel Rieske, Goes;
Arold van Zee, 's Heer Hendrikskin
deren; Wim Bezemer, Kamperland;
Marco Bos, Kloetinge; Martin de
Dreu, Ritthem; Leo Flikweert, Nieu-
werkerk; André Franje, Krabbendij
ke; Erni ten Have, Middelburg;
Dick de Hooge, Wemeldinge; Je
roen van Hoorn, Kapelle; Patrick
Izeboud, Rilland; Pauline Keus, Re-
nesse; René v.d. Linde, Goes; Esther
Maat, Vlissingen; Rini Paauwe, Yer
seke; Dennis Plessius, Goes; Sabine
Prins, Nieuwerkerk; Johan Re-
meeus, Dreischor; Kurt Rent
meester, 's Heerenhoek; Wilfried
Roels, Hulst; Jan Sandee, Goes; Ju
les Schoenmakers, Goes; Erwin de
Vos, 's Heerenhoek; Erik Water
man, Waarde; Ingrid Westerweel,
Zonnemaire; Dingeman Zandijk,
Krabbendijke.
Individueel Huishoud- en Nijver
heidsonderwijs:
Jacqueline Breepoel; Manita Dallin-
ga; Annet'Gazan; Paula Goulooze;
Afd. I.L.O.:
Arjan Bal, Yerseke; Abco de Buck,
Biggekerke; Michel Daniëls, Kats;
Angelique Feij, Middelburg; Dirk
Hanse, Oosterland; Paul Hulshout,
Hengstdijk; Marco Lanser, Nieuw
dorp; Kees Potter, Schore; Diana
Scheffers, Veere; Huib Sinke, Oost-
dijk; Martin Weststrate, Yerseke;
Desirée Wolters, Hoedekenskerke;
Hans Dekker, Borssele; Mischa
Fritz, Oost Souburg; Reinier Holm,
Ouwerkerk; Rens Kaljouw, Oost
Souburg; Frank Mabesoone, Mid
delburg; Wilfred Proost, Goes; Pe
ter de Rooij, Yerseke; Jaco Timmer
man, Yerseke; Martin Tulier, Ter-
neuzen; Marco de Visser, Kattendij-
ke; Patrick v.d. Woude, Wemeldin
ge; Angela Heuten, Arnemuiden.
Helène Groenewoud; Miranda Har
te; Anita de Lijser; Angelique van
Opdorp; Marianne Verlinden.
Lager Huishoud- en Nijverheidson
derwijs:
Connie Bergsma; Karin van de Bo-
gaart; Vera Bruins Slot; Jolanda
Busropan; Diana Buijze; Natascha
van de Calseijde; Connie Dekker;
Sandra van Driel; Carolien Goud;
Nellie Jansen van Roosendaal; Ma
rian Kolijn; Wilma Kolijn; Jeanine
Maas; Natasja van Nieulande; Mir
jam de Nood; Ineke Provoost; Mi
chelle van der Putten; Sylvia de Rid
der; Jolanda Riemens; Sarie Rie-
mens; Francoise Visser; Tanja de
Vries; Mariska van Straten.
Lager Ekonomisch en Administra
tief Onderwijs:
Cindy Bakker; Esmeralda Dezutter;
Deborah Essers; Ilona Faasse; Ma
riska Geelhoedt; Marianne Geir-
land; Nurhan Hösgor; Ellis van
Kouteren; Saba Mehari; Erica
Neels; Annette Nieuwdorp; Anne-
miek Pieters; Miranda van Riel; Pa
tricia Sterkman; Ingrid Sturm; Dia
na Tichem; Monique Tichem;
Peggy-Sue Berens; Vincent van
Bochhove; Patrick Dees; Wendy
Donze; Christianne Hamelink; Ar
jen v^n Kaam; Karin van de Linden
Vooren; Olaf Matena; Heidi Moer
man; Gabi Rauli; Claudia Salerno;
Erwin Scheele; Alexander Scheele;
Roger Seij; Erik-Jan Smaal; Caro
lien Stouthamer; Mariska van
Swaal; Ali van de Velde; Janca
Warringa.
Interim Algemene Schakelopleiding:
Karin Bakker; Sophie Bootsgezel;
Francisca van Drongelen; Sylvia van
der Eijk; Ingrid Franssens; Nicole
Hoogendoorn; Judith van Kasteel;
Desiré Obrie; Arianne Oppeneer;
Linda Oppeneer; Matty Pijpelink;
Gerda de Putter; Karin Ruissen; Bi-
anca de Ruijter; Lisa van Rooyen;
Linda de Rijke; Antoinette Schoen
maker; Sonja Steenbakker.
Geslaagden L.H.N.O.-school
"Het Molenkwartier" te Axel
Vrije afstudeerrichting: Petra Boeter,
Vogelwaarde; Janet van Espen, Axel;
Suzanne van Eijk, Axel; Natasja
Goedgezelschap, Axel; Monique
Haak, Axel; Monica Kooyman, Axel;
Els Naeye, Axel; Tanny de Ridder,
Axel.
Verzorgende richting: Inge Buyze,
Axel; Marinel de Clerck, Terneuzen;
Jolanda de Graaf, Zaamslag; Astrid
Knol, Zaamslag; Eline Kolijn,
Zaamslag; Jeannette Kolijn,
Zaamslag; Petra Lansman, Axel; Ca-
rin Provoost, Axel; Wendy van de
'Putte, Terneuzen; Paola Schrijvers,
Westdorpe; Samantha de Vliegere,
Axel.
Afgewezen: géén.
Geslaagden voor het LHNO
eksamen 'Oranjezon'
Oostkapelle
Rian Boeije, Grijpskerke; Anetta
Boogaard, Grijpskerke; Miranda
Bouterse, Serooskerke; Rianne Cor-
bijn, Middelburg; Lian Dekker,
Oostkapelle; Annelies Francke, Me
liskerke; Elly Geertse, Vrouwenpol
der; Marianne Geschiere, Melisker
ke; Suzet Houterman, Serooskerke:
Mariska Jongepier, Serooskerke;
Ineke Joosse, Meliskerke; Christel
Marasus, Aagtekerke; Korine Min-
derhoud, Grijpskerke; Evelien Huil-
wijk, Oostkapelle; Natascha Ova,
Oostkapelle; Wilma Prinsen, Melis
kerke; Yvonne Robijn, Domburg;
Wilma de Visser, Oostkapelle; Roze-
marie Vlieger, Grijpskerke; Lian
Willemse, Meliskerke; Dorinda
Wondergem, Serooskerke; Connie
Zachariasse, Meliskerke.
Er behoefden, zoals gebruikelijk,
geen leerlingen afgewezen te
worden.
De eksamens worden voortgezet
voor cijferverbetering en/of nivo-
verbetering.
Vice-premier De Korte
onderscheidt Nederlandse en
Britse bedrijven
Vice-premier Dr. Rudolf W. de Kor
te zal de Nederlands-Britse Prijs
voor ondernemerschap uitreiken aan
twee Nederlandse en twee Britse be
drijven. De kandidaten worden eind
juli voorgedragen aan een interna
tionale jury in Londen.
Land- en tuinbouwbedrijven in ons
land en Groot Brittannië kunnen
meedingen naar de onderscheiding
die dit jaar voor de zesde keer wordt
uitgereikt.
Elk land- en tuinbouwbedrijf, groot
of klein dat aktief is op de
Nederlands-Britse markt kan mee
dingen, of het nu gaat om import of
eksport. De internationale jury be
kroont bedrijven die initiatief, on
dernemingsgeest en sukses hebben
getoond, bijvoorbeeld op het gebied
van nieuwe produkten, diensten,
marketing technieken, verpakkin
gen, werkgelegenheid en algemene
bedrijfsvoering.
DE KROONOP
PHYTOPHTHORA
BESTRIJDING
LIROMATIN
RIDOMIL DELTA
®Liro-Matin is een geregistreerd handelsmerk van Ligtermoet Chemie B.V.
®Ridomil is een geregistreerd handelsmerk van CIBA-GEIGY AG.
Ligtermoet Chemie B.V., Postbus 1048
4700 BA Roosendaal, Tel. 01650 - 32912
Vrijdag 19 juni 1987
15