Staalbouw Mevrouw v.d. Leeden onthult Berg van Water IWEMOLIN De specialist voor het bouwen van: Veedol TIJDELIJKE AANBIEDING BECO KIPWAGENS van 6 t/m 20 ton TEGEN GROOTHANDELSPRIJZEN Vóór U een wagen koopt kunt U beter eerst even informeren bij één van de onderstaande BECO- dealers. P. HOSTE AARDENBURG tel. 01177-1316 P. FRANCKE HOEK tel. 01154-1264 FA. KINT-VERMORKEN KLOOSTERZANDE tel. 01148-1324 C0R VERLINDE HANDELSONDERNEMING Geslaagden L.H.N.O. School "Het Molenkwartier" te Axel Geslaagden L.H.N.O. "Oranjezon" te Oostkapelle 99 De twee jaar geleden reeds tot stand gekomen nieuwbouw van de Chr. School voor Lager Huis houd en Nijverheids Onderwijs der ZLM te Oostkapelle heeft vrijdag 30 mei j.l. op kunstzinni ge wijze zijn definitieve feestelij ke afronding gekregen met de Het moment van de onthulling, talrijke oranje zonnetjes dalen neer op het kunstwerk. Rechts mevrouw v.d. Leeden, links de kunstenares Wies de Bles. onthulling van een kunstwerk. Mevrouw A. van der Leeden konsulente onderwijs bij de ZLM viel vanwege haar grote inzet voor de totstandkoming van de nieuwe LHNO-school de eer te beurt het kunstwerk op de bin nenplaats van de school te ont hullen. In aanwezigheid van de schepster van het beeld kunstena res Wies de Bles uit Heinkens- zand, talrijke genodigden, on derwijzend personeel en vrijwel alle leerlingen deed zij dit door aan een touwtje te trekken waar na een groot aantal zonnetjes op het kunstwerk dat de naam "Een berg van water" draagt, neer dwarrelden. In een korte bijeenkomst die aan de onthulling vooraf ging vertel de Wies de Bles door welke uit gangspunten en emoties ze zich bij het scheppen van het kunst werk heeft laten leiden. "De Berg van water" is een pyramide van staal die roest, onder invloed van water dat tastbaar is gemaakt door middel van blauwe polyester golven. De ruimte om het beeld wordt wezenlijk bij het beeld be trokken, Wies de Bles: "De vorm van de tuin is vierkant, dit vierkant loopt geleidelijk over in een bol lopende cirkel en de cirkel gaat weer over in een driehoek van staal en zo ontstaat de ene vorm uit de andere. Misschien zei een van de leerlingen het wel het tref fendst": een mooi kunstwerk, wel grappig die blauwe punt en dat gras erom heen. Het mooiste is om er iedere keer weer van een andere kant naar te kijken. De kleur is dan steeds anders ook als het zonnetje schijnt". Na de ont hulling wees mevrouw Van der Leeden erop dat kunst kan ont roeren, gevoelens op kan roepen. Ze zei het goed te vinden dat ook binnen de studie op school plaats is voor het uiten en ontwikkelen van gevoelens en emoties. "Zij sprak de hoop uit dat de leerlin gen nog lang van de "Berg van water" mogen genieten. Namens het Kringbestuur feliciteerde voorzitter J.C. Bierens de school met het nieuwe kunstwerk. Door inruil verkregen: Deutz 7006 met beugel. John Deere 1120 met cabine. I.H.G. 644 met Fritz- meyer cabine. John Deere 3130 met cabine. I.H.C. 1046 met comfort cabine. Same Corsaro 70 PK met cabine. Ford 5000 met cabine en frontlader. PZ CM 165 maaier. PZ CM 210 maaier. Lely Gemini 3000 cirkel hooier. Cehave nv Oostburg Langestraat 46 Tel 01170-2177/2275. TELEFOON 01140-12675 Oud Ferdinandusdijk 15,4566 RK Heikant Telefoon 01140-12675 - machine-bergingsloodsen - aardappelbewaarplaatsen - veestallen - industrie- en sporthallen - het plaatsen van nieuwe spanten in bestaande schuren - verder allerlei soorten konstruktiewerken - wand- en dakplaten - schuifdeuren - sectionaldeuren - mandeuren Vertegenwoordiger voor de Zeeuwse eilanden: Dhr. J.L. Overbeeke Fransjesweg 9, 4434 NA Kwadendamme Tel. 01194-429 Lijst van geslaagden aan de L.H.N.O.-school 'Prinses Marijke' te Schoondijke: Afstudeerrichting Verzorgende Be roepen: Miriam van Dierendonck, Breskens; Connie van Drie, Breskens; Jacque line v.d. Sande, Breskens; Marian Vrolijk, Breskens; Corina dé Calu- wé, Hoofdplaat; Anja van Kouwen- berg, Oostburg; Angelique Souvain, Oostburg; Desiree Goole, Schoon dijke; Maritza Wondergem, Schoondijke; Lilian Duininck, Zuidzande. Afstudeerrichting Textielverwerken- de Beroepen: Yneke Bonneveld, Aardenburg; Pa tricia v.d. Bunder, Breskens; Gene vieve Carels, Breskens; Miriam Cor- nelis, Breskens; Sunita Gonesh, Breskens; Blanche van Eerveldt, Breskens; Linda Meeusen, Breskens; Chantal te Loo, Cadzand; Angeli que Rijckaert, Hoofdplaat; Robert Beerens, Oostburg; Linda de Quele- rij, Oostburg; Bettina Bouws, Re- tranchement; Mireille Bregonje, Re- tranchement; Patricia Gerritsen, Schoondijke; Nicole Waebeke, Schoondijke; Chantal Suykerbuyk, Zuidzande. Vrije Afstudeerrichting: Naomi Bruens, Aardenburg; Gerrit- Jan de Meij, Aardenburg; Dian Pie- ters, Aardenburg; Annique de Regt, Biervliet; Marion de Reu, Breskens; Mija de Rijk, Breskens; Marianne Sok, Breskens; Angeline Kools, Cadzand; Danielle Boone, Oost burg; Bianca Buyck, Oostburg; An ja Simpelaar, Oostburg; Susette de Smet, Oostburg; Evelien Zonnevijl- le, Oostburg; Mathilde Vercouteren, Retranchement; Ingrid de Hullu, Schoondijke; Martine Overdulve, Schoondijke; Davy Pielaet, Schoon dijke; Sabina Hertogh, Zuidzande; Bianca Scherbeijn, Zuidzande. Geslaagden aan de Scholengemeenschap 'De Leeuwtjes' 1e tijdvak; Lager Huishoud- en Nijverheidson derwijs: Sylvia Agema; Miranda de Blaeij; Bertina v.d. Bovekamp; Carla Dhaene; Corina de Feijter; Anouschka v. Fraeyenhove; Monica Iotti; Anita Kastelein; Beppie ten Kate; Norma Kraayenbrink; Anita Michielsen; Marianne Onstenk; Jea- nine van den Ouden; Elif Özden; Cindy Pielaat; Marian Prins; Mic- kaela de Waal; Sarien Witte; Annus- ka v.d. Zwart; Ineke Bouwman; Ine ke van Braak; Rian Deij; Marjolein Doesburg; Karin de Feijter; René Florussen; Marion Geluk; Annette Hogerheide; Ariadne Holthaus; Jo- landa Kaatman; Marjon Kerbulck; Dorien Millenaar; Miranda Nijssen; Ilona Pijpelink; Sharon de Ruijter; Natasja Smit; Monique Smolenaers; Gerlinde Süssenbach; Corina Verboom. Lager Ekonomisch en Administra tief Onderwijs, le tijdvak: Sandy Dobbeleir; Judith van Doorn; Joke Faas; Arianne van Grol; Lilian Klaassen; Wendy Nieuwenhof; Le- nie de Poorter; Marina van Urk; Angelique Verstraten; Esther van Walraven; Sylvia Wolff; Natasja v.d. Zwart; Meta Bakker; Lisetta Bakker; Gijsbert van Buuren; Frank den Hoed; Michel van Maele; John ny Otterloo; Bianca Pauwels; Sylvia Riemens; Lianne Verpoorte; Shahai- ra Willems. 1 Castrol Reuzenhoek 14, Postbus 9, 4543 ZG ZAAMSLAG CASTROL EN VEEDOL SMEERMIDDELEN 01153-1227 14 Geslaagden aan de Scholengemeenschap voor B.O. 'De Leeuwtjes'; Individueel Huishoud- en Nijver heidsonderwijs: Nancy de Boer; Marjo van Delft; Bi anca Fuchs; Karin de Jong; Wilma Julliot; Petra Sijtsma; Ingeborg Ver linde; Kitty Verhoeven; Miranda Verhelst; Sultan Yigit; Esther Dhae- nens; Nancy van Boven; Diane Dijkstra; Yvonne Engels; Liesbeth Huigen; Crisel Julia; Nellie van de Klooster; Sharon Pelt; Marjanca Prins; Sabine Rauli; Vanessa Rowe. Interim Algemene Schakelopleiding: Sylvia Burm; Jacqueline Coppieters; Henk Kiel; Antoinette de Knecht; Il se Murre; Diana Oosterling; Claudia Visser; Marie-Therese Visser; Tan- neke v. Vooren; Ellen te Wieske; Carla van Wijck; Wendy de Wolff. Vrije afstudeerrichting Ingeborg Dogge, Axel; Liza de Fouw, Axel; Esther de Groen, Axel; Yolan- da van Ham, Axel; Silvia de Ligt, Axel; Brenda Marossi, Westdorpe; Marice Moison, Axel; Anja van Vuu- ren, Axel; Dianne van Overdulve, Spui Terneuzen; Karin Peeters, Axel; Roxane Platjouw, Axel; Patricia Thomaes, Terneuzen; Bianca van de Velde, Axel; Monique Verberkmoes, Axel; Esther Verduyn, Axel; Nata- schia Verlinde, Axel; Nathalie Wal raven, Axel; Ellis Wattèl, Axel; Simone van Zwam, Axel. Afstudeerrichting verzorgende be roepen Sandra Andriessen, Axel; Anneke Baart, Axel; Anita de Braai, Zaamslag; Petra van de Broeke, Axel; Karin de Caluwé, Axel; Cindy Drub- bel, Axel; Angelique van Dijk, Axel; Carla Dijkstra, Sluiskil; Anita de Fey- ter, Axel; Annemieke de Feijter, Axel; Sandra de Feijter, Axel; Hetty Hamelink, Zaamslag; Diana Oord, Spui Terneuzen; Miriam Vinke, Axel; Sandra van de Ploeg, Axel. Alle kandidaten aan de Chr. School voor LHNO der ZLM "Oranjezon" te Oostkapelle zijn geslaagd. Enkele leerlingen worden nog in de gelegen heid gesteld in de komende weken een herexamen af te leggen voor 1 of 2 vakken, om het behaalde cijfer öf ni veau voor deze vakken alsnog te ver beteren. De geslaagde leerlingen zijn: 4a - Marjolein van Arenthals, Middel burg; Renske Corbijn, Middelburg; Anet Huibregtse, Westkapelle; Mari anne de Kok, Vrouwenpolder; Cori na Moerdijk, Vrouwenpolder; Bianca Pietersz, Oostkapelle; Sylvia Spruyt, Vrouwenpolder; Ellen Sturm, Oost kapelle; Rianne Sturm, Vrouwenpol der; Lizette Sturm, Vrouwenpolder; Miriam Tange, Vlissingen; Ella de Visser, Oostkapelle; Miranda Wille- boordse, Serooskerke. 4b - Ina Boogaard, Meliskerke; Ella Butijn, Oostkapelle; Bianca Dekker, Aagtekerke; Wanda van Garderen, Aagtekerke; Hanneke den Hollander, Aagtekerke; Emma Kloosterman, westkapelle; Catalijne Lodder, Kou- dekerke; Corina Minderhoud, Melis kerke; Carolien de Pagter, Domburg; Corien Tange, Vlissingen. Geslaagden aan de Scholengemeenschap 'De Leeuwtjes' le tijdvak Lager Ekonomisch en Administra tief Onderwijs Extraneus 'De Schans' Teun Brooijmans Lager Huishoud- en Nijverheidson derwijs Extraneus 'De Schans' Linda Oord; Odette Lambert. Vrijdag 6 juni 1986 CU r>L

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1986 | | pagina 14