Meer dan alleen 'n stille werkplek. Rocco F1 Robot Imposa Nicker son-Zwaan pöttinger 0praapwagens besparen U veelwerk! Genoeg voor 3 - Gratis - dagen Oostenrijk! e WITTE EN BLAUWE BELGISCHE STIEREN Ford's nieuwe Super-de-luxe kabine biedt u komfort die de produktiviteit verhoogt voor de mesterij met schetsen 3-12 mnd. Handel in vee NIEUWENHUIJSE-KRUININGEN Fouragehandel J. v/d Wege F. HENDRICKX CONSTRUCTIE te Ossendrecht Koel- en bewaarplaatsen Machinebergingen Allerlei soorten stallen, alsmede hekwerk/interieur. Ossendrecht tel.: 01647-4143, b.g.g. 2529 CE BECO -HANDELSRAAD Meer dan alleen maar 'n goede traktor. Doorlopend te koop: 01 130-2503 - 1493 Doorlopend te koop gevraagd: ALLE SOORTEN HOOI EN STRO Wij betalen de hoogste prijs. Kontante betaling. Ruwvoeders Steenovens 2 Fouraqes 4543 RM Zaams|a9 tel. 01 1 55- import - Export - groothandel 21 33-1835 Dhr D. Nijssen, Yerseke, Inkoper voor tel. 01 1 31-3335 Zuid-Beveland Vraag vrijblijvend prijsopgave betreffen de uw: Vrijdag 21 maart 1986 De Pöttinger opraapwagens zijn. al jarenlang een begrip in Europa. Dat komt door de veelzijdigheid, de betrouwbaarheid, de vooruitstrevende techniek en de lange levensduur. Tèchnisch en zakelijk gezien een beste keus, dus. Maar er is nog een reden om nü te kiezen voor Pöttinger. Wanneer u tussen 17 maart en 15 april 1986 besluit tot aanschaf van een nieuwe Pöttinger opraapwagen. krijgt u een 3- daagse reis naar Oostenrijk kado! U be zoekt dan de moderne Pöttinger fa brieken en uitgebreide velddemonstraties. Natuurlijk wordt u onthaald opeen gezelligeTiroleravond. U ziet het: een Pöttinger opraapwagen geeft u méér dan alleen zakelijk plezier. Profiteer van deze aanbieding en informeer snel bij uw plaat selijke dealer. Wij regelen dan verder alles voor u, zodat u er een paar dagen heerlijk onbezorgd tussenuit kunt. Dat verdient u niet alleen, door een nieuwe Pöttinger opraapwagen krijgt u er ook nog eens de tijd voor! 4462 EW GOES Dr. A. F. Philipsstraat 9 Tel. 01100-21 200 UW BETROITBARE PARTNER IN LANDBOUVtTMECHANISATIE De nieuwe Super-de-luxe kabine van Ford. Het eerste dat opvalt is de stilte. De rust. Een interieur met perfekte akoestiek. Want Ford specialisten ontwik kelden verbeterde metho den in geluidsisolatie. Het geluid van een groot prestatievermogen is in de nieuwe kabine drastisch teruggebracht, gemiddeld tot maar liefst 78 dÈ(A). Zo'n fluisterstille kabine heeft u nog nooit aange boden gekregen. En... hij kan geleverd worden op alle 4-en 6-cilinder Genera tie II traktoren. Maar de Super-de-luxe kabine is meer dan alleen maar een stille werkplek. Er is een overvloed aan ruimte in de nieuwe kabine. Voor hoofd, armen en benen. Om ontspannen te werken. Vanuit een super-komfortabele stoel, met verstelbare armsteu- nen en nog meer verstel- mogelijkheden voor optimaal komfort. Uitgebreide studie met betrekking tot de bestuur der en zijn traktor hebben geresulteerd in de Super- de-luxe kabine, met vlakke vloer, hangende pedalen en een verstelbaar stuurwiel. De bestuurder werkt in een komfortabele, natuurlijke houding. De nieuwe vloerschakeling ligt gemakkelijk in de hand. Evenals de bedie ningshendels voor de af- takas en de hydrauliek. En de veelzijdige de-luxe regelventielen zijn voorzien van kleurcoderingen voor eenvoudige bediening. Het instrumentenpaneel is overzichtelijk en gemakke lijk af te lezen. De kabine is kompleet uitgerust met o.a. een digitale ldok en AM/ FM radio met twee luid sprekers. En een prestatie meter/computer op de TW modellen. Zes invididueel afstelbare halogeen-schijnwerpers waarborgen een perfekte verlichting als het donker wordt. De totale kabine- hoogte is teruggebracht met het oog op lage door rij hoogten. Air-conditio- ning is standaard op de 6-cilinder traktoren. En een dakluik op alle modellen. Komfortabel. Gemakkelijk. Produktief. Dat is de nieuwe Super-de-luxe kabine. Meer dan zo maar een fluisterstille werkplek. Het is de laatste evolutie in kabine-ontwerp. Bekijk de nieuwe Ford Generatie II traktoren. En de Ford Trak- tor-dealer, die er achter staat Vroege hybride. Rocco F1 geeft zeer vroeg een hoge opbrengst van prachtige ronde uien met een dunne hals. Hoog produktieve vroege hybride voor direkte afzet of korte bewaring. Rijnsburger De vroege bewaarui. Vroegheid, hoge produktie en huidvastheid .geven Robot automatisch een lange bewaargarantie. Rijnsburger De beste bewaarselektie. Sterk in de lange bewaring met een zeer laag percen tage kale uien. Nickerson-Zwaan zaden verkrijgbaar in Nederland bij: Gebr. Broersen b.v., Postbus 4,1747 ZG Tuitjenhorn. Telefoon 02269-1644. In Bplgië bij: Nickerson-Zwaan, Berlaarbaan 83, St. Katel ij ne-Waver. Telefoon (015) 209765.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1986 | | pagina 14