LANDBOUW-RAI BEURSINFO Spelregels voor veiligheidswedstrijd Wat moet u doen? Spelregels 19 worden die onveilig zijn of gevaar kunnen opleveren voor de gezondheid. Er is een aan tal geldprijzen te winnen (de eerste prijs is 500,-) en enkele prijzen in natura (veilig heidsartikelen). De veiligheidswedstrijd van het Land bouwschap ter gelegenheid van de Land- bouw-RAI 1986 staat dit keer in het teken van gezondheid. Op het wedstrijdformulier moe ten niet alleen situaties aangekruist worden die per definitie gevaarlijk en onveilig zijn, maar die ook een bedreiging voor de ge zondheid kunnen inhouden. De hoofdprijs van de veiligheidswedstrijd, die de laatste keer bijna 10.000 deelnemers trok, bedraagt 500,-. De tweede en derde prijs 250,-, terwijl de vierde tot en met de negende prijs 100,- is. Voorts zijn er nog di verse prijzen, die bestaan uit artikelen die de veiligheid tijdens agrarisch werk bevorde ren. De winnaars worden door loting uit de goede inzendingen bepaald aan de hand van de bij de notaris gedeponeerde oplossing. De trekking zal plaatsvinden op 18 februari 1986 ten kantore van notaris mr. Th. W. J. M. van Nierop, Jozef Israëlplein 4 te Den Haag. In de tekening zijn 12 cirkeltjes aangebracht. Van deze 12 zijn er 7 geplaatst bij een situatie of een handeling die onveilig is of gevaar kan opleveren voor de gezondheid. De opdracht is om deze 7 op te sporen en aan te kruisen. Niet meer en ook niet minder. 1. Iedereen van 12 jaar en ouder kan mee doen. 2. Per deelnemer mag niet meer dan 1 formu lier worden ingezonden. 3. De wedstrijdformulieren, ook die uit de landbouwbladen, kunnen bij de wed strijdstand op de Landbouw-RAI in de daar geplaatste bus worden gedaan. 4. De deelnemers die het formulier niet op de RAI inleveren, moeten het vóór 8 februari 1986 in een als brief gefrankeerde envelop zenden aan: Landbouwveiligheidswedstrijd Postbus 85500 2508 CE Den Haag 5. De prijswinnaars worden na de trekking in de landbouwbladen bekendgemaakt. 6. Over de uitslag van de wedstrijd kan geen briefwisseling worden gevoerd. 7. Vergeet niet uw naam en adres te vermel den. De commissie Landbouwveiligheid van het Landbouwschap is een adviescommissie, waarin samenwerken de ondernemers- en werknemersorganisaties in land- en tuin bouw, de agrarische sociale fondsen, de ar beidsinspectie van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, de directie Landbouwonderwijs en het particuliere ver zekeringsbedrijf. CLO magazine januari 1986

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1986 | | pagina 49