Boeren beter af met Snickers topvakkleding LEVERINGS PROGRAMMA Fa. K. A. Havelaar Zn. 1911-1986 75 JAAR HOOPMAN - holaras - 4 - holaras - HOOPMAN MACHINES bv Aalten 82 Jarenlang heeft de traditionele blau we overall gefunctioneerd als stan- daard-werkkleding voor iedereen, ook voor de boer. Niet mooi en lang niet altijd praktisch. "Standaard" wil nu eenmaal zeggen: afgestemd op de doorsnee en dat betekent dat er, in de boeren professie, legio werk zaamheden zijn waarop zo'n overall niet berekend is. Dat geldt overigens niet alleen voor boeren. In het begin vap de jaren zeventig had de Zweedse electriciën Matti Viio zo genoeg van de overall die niet voldeed aan de specifieke eisen van zijn beroep dat hij zelf werkkleding begon te ontwerpen: Snickers. Eerst in zijn eigen vak, later ook voor andere beroepsgroepen. Zodoende is er nu van Snickers ook perfecte vakkleding voor de boer. Kleding die beschermt tegen weer en wind, vakkleding die door zijn elastisch rugpand ruimte geeft bij bukken, knielen en tillen. Kleding met de mogelijkheid kniebescher mers in te brengen bij kruipend werk, met extra lange rugpanden aan hemden en jacks tegen onver wachte en verraderlijke tocht. Met bergruimte om gereedschappen en andere attributen zodanig mee te dragen dat ze de bewegingen niet be lemmeren en evenmin al werkend uit de zakken glippen. Zakken die overigens zodanig zijn gemaakt dat je met de linkerhand ook gemakke lijk in de rechterbroekzak kunt. Broeken met brede schouderban den, die daardoor niet alleen minder gemakkelijk afzakken, maar boven dien het gewicht over de gehele schouder verdelen. Bij het ontwer pen van Snickers wordt met specifie ke beroepseisen rekening gehou den, luisterend naar de wensen van degebruikerszelf.Beter,prettigeren veiliger werken is het resultaat. Snickers Vakkleding is verkrijgbaar in praktisch alle maten, in zomer- en winteruitvoeringen: geen stan daards waarmee je je maar moet zien te redden. Boeren die sterke en makkelijk te onderhouden kleding willen, kiezen voor 'beaver-nylon'. Eemkombina- tie van 50% katoen en 50% nylon. Het nylon zit aan de buitenzijde om de stof sterk te maken tegen slijtage en het katoen aan de binnenzijde om het draagkomfort te verhogen. Bovendien is de stof met siliconen geïmpregneerd, om een vuil- en waterafstotend effekt te verkrijgen. Ook in het onderhoud kent dit weef sel vele voordelen. Het laat zich gemakkelijk wassen, droogt bijzon der snel en kent een krimp van ten hoogste 2 a 3%. De wastemperatuur bedraagt 40 a 50 gr. Ook chemische reiniging is mogelijk. Ten einde de impregnatie zo lang mogelijk vast te houden, wordt aanbevolen, om de eerste 2 a 3 wasbeurten, zorgvuldig te doen op een temperatuur van 40 gr. Katoen/nylon. <E3 Nog enkele tips: Hang de kleding in vochtige toe stand op om kreuk zoveel mogelijk te voorkomen. Als u geen droog- trommel gebruikt, hang dan de nog warme kleding meteen uit de trom mel op. Kleding die met olieen of vetten zijn vervuild, moeten che misch gereinigd worden. Tot slot, de met bont gevoerde kledingstuk ken wassen met een maximale watertemperatuur van 40 gr. of che misch reinigen. Tijdens de Landbouwrai van 20 januari tot 25 januari is Snickers kleding te zien. Stand 251 Voor verdere informatie, kunt U bellen 085-646006. Het adres is Cruqiusweg 4 Arnhem. Schoffelgarnituren Parallel-schoffelhouders Loofbeschermers Rijeneggen Schoffelmessen Aanaardschoffels Rooimessen Aardappelwerktuigramen Aanaardschijven Aanaarders Rijencultivatoren Grondtransportbakken Loof-, mestvorken Werktuigbalken U vindt ze in stand H 636, waar wij u graag alle informatie zullen verstrek ken. Dorpsstraat 28, 2751 BA Moerkapelle, tel. (01793) 13 07. 75 jaar ervaring in de agra-techniek! En 75 jaar bij de tijd! Kom, kijk en vergelijk op onze stand O 133 en het zal u voor zover u het niet wist opnieuw duidelijk worden. We brengen in ons jubileum-jaar weer enkele interessante noviteiten! DUO-ZWADHARK 6 M nu ook in getrokken uitvoering WEEGINRICHTINGEN ook als driepuntsweger leverbaar Dit is slechts een greep uit ons veelzij dige leveringsprogramma en beslist niet het laatste nieuws. Kies - holaras - en ook u zult ontdekken, hoeveel ge makkelijker en plezieriger u kunt wer ken, want: Goed - holaras - materiaal is het halve werkl Tel. (05436) 224 331. CLO magazine januari 1986

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1986 | | pagina 116