Metasystox-R kruipt waar alleen bladluizen nog komen rekent radikaal af met onkruiden in zomer- en wintergranen Metasystox-R Metasystox-R niet alleen uw Door z'n systemische eigenschappen wordt Metasystox-R juist vervoerd naar de jongste blaadjes waar de bladluizen zo graag zuigen en het bladrolvirus kun nen overbrengen. werkt snel bereikt ook verscholen zittende luizen geeft een lange beschermingsduur werkt ook bij lagere temperaturen voor een bladluisvrij gewas voorwaarde voor een rendabele teelt Chilisalpeter - Laat de natuur in uw voordeel werken Doorlopend te koop gevraagd: ALLE SOORTEN HOOI EN STRO Fouragehandel J. v/d Wege Bedrijfszeker Breedwerkend: éénjarige onkruiden zoals muur, kamille, kleefkruid, ereprijs en perzikkruid worden effektief bestreden, wortelonkruiden worden onderdrukt. Lange toepassingsperiode: vanaf 12 - 1 5 cm gewaslengte tot één week vóór het in de aar komen, kan Certrol Combin SE worden toegepast. Veilig voor het gewas: Certrol Combin SE kan op alle rassen worden toegepast. Vertrouwd: de voordelen van Certrol Combin SE zijn reeds jarenlang in de praktijk bewezen. Dosering: 4 I per ha. Haal het maximum uit uw bieten- produktie. Zorg voor de beste bemesting. Chilisalpeter Chilisalpeter geeft uw suikerbieten stikstof om beter en sneller te groeien, natrium voor 'n hoger suikergehalte en borium voor een gezondere plant. De ideale meststof voor 'n écht rendabele bietenopbrengst. Wij betalen de hoogste prijs. Kontante betaling. Ruwvoeders Steenovens 2 Fourages 4543 RM Zaamslag c y tel. 01 155- import - Export - groothandel 21 33-1 835 Dhr. D. Nijssen, Yerseke, tel 01131-3335 Inkoper voor Zuid-Beveland ged. handelsmerk Union Carbide. 16 Vrijdag 26 april 1985

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1985 | | pagina 22