Onkruidbestrijding Arelon Arelon bSoeckst... eek 'baóió'ucut ueéiouioek/ VLOEIBAAR KOMBI De keuze van het onkruidbestrijdingsmiddel kan nu vroegtijdig worden gemaakt duist kleefkruid O Het beste middel na opkomst in wintergranen O Bijzonder goede werking tegen o.a. duist, kamille, muur O Inzaai van ondervruchten goed mogelijk O Het beste tijdstip kan worden afgewacht O Het meest veilig voor het gewas Op veel tijdstippen toepasbaar /^relon Vloeibaar is een bodemherbicide met een contactwerking voor gebruik in: de herfst vóór opkomst de herfst en winter na opkomst het voorjaar tot de uitstoeling Uiterst effectief Arelon Vloeibaar is effectief op met name duist, windhalm, straatgras, raaigrassen, kamille en muur. O Het 'complete' produkt voor granen O Uitstekend tegen grassen, muur, kamille, ereprijs en kleefkruid C Optimaal voor toepassing in april tot begin mei O Veilig in wintertarwe, wintergerst en zomergranen Zeer breed werkzaam Arelon Kombi is zeer breed werkzaam zowel tegen grassen als breedbladige onkruiden, zoals akkerviooltje dovenetel duist ereprijs hennepnetel kamille kleefkruid* perzikkruid raaigrassen straatgras varkensgras windhalm witte krode zwaluwtong komen veel grote kleefkruidplanten voor, dan is toevoeging van 2 liter Hoechst MCPP aan te bevelen. Herfst vóór opkomst Revox Revox is een optimaal herbicide op die percelen waar zowel grassen als breedbla dige onkruiden in wintergranen moeten worden bestreden. Revox is effectief tegen een groot aantal onkruiden: De grassen duist, windhalm, straatgras en raaigrassen zijn bijzonder gevoelig voor Revox, evenals onkruiden zoals muur en kamille. Revox is ook werkzaam op oppervlakkig en vroeg kiemende kleefkruid en ereprijs. Arelon Vloeibaar Toepassing van Arelon Vloeibaar vóór opkomst is met name op zijn plaats, indien laat wordt gezaaid, bijv. in november- december en indien in het voorjaar nog ondervruchten worden gezaaid. Herfst en winter na opkomst Arelon Vloeibaar In wintergranen kan Arelon Vloeibaar na opkomst vanaf het 2e bladstadium worden toegepast. In de winterperiode wordt bereikt, dat: een bedrijfszekere bestrijding van gras sen, muur en kamille wordt verkregen. zowel herfst- als voorjaarkiemers wor den bestreden over de vorst rijsporen worden verme den ondervruchten - grassen 6 weken en klaver 8 weken na toepassing - nog tijdig kunnen worden ingezaaid. Aanbevelingen spuit Arelon Vloeibaar over bevroren grond bij temperaturen rond het vries punt gebruik niet meer dan 300 liter water per ha pas Arelon Vloeibaar toe met een grove druppel. Voorjaar na opkomst Arelon Vloeibaar Toepassing van Arelon Vloeibaar in winter granen in februari tot april is op zijn plaats, indien de wintergranen zeer laat zijn ingezaaid inzaai van ondervruchten niet plaats zal vinden Arelon Kombi Toepassing van Arelon Kombi is vooral zinvol op die percelen waar naast breedbla dige onkruiden ook duist, windhalm of straatgras moeten worden bestreden. Brominal MEP Brominal MEP is uiterst effectief op breed bladige onkruiden. Kleefkruid, kamille, muur, ereprijs, perzik- kruid, varkensgras, zwaluwtong, enz. zijn zeer gevoelig voor Brominal MEP. Brominal MEP is weinig afhankelijk van lichtintensiteit, luchtvochtigheid en tempe ratuur. Toelating wordt spoedig verwacht. Hoechst Agro Chemie Postbus 12987 1100 AZ Amsterdam Z.O. Telefoon 020-5908315

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1985 | | pagina 6