uniek en vertrouwd 2 4 Ministeries hebben een stem in de toelating van bestrijdings middelen in Nederland 3 slechts 10 minuten na een Gramoxone-bespuiting moet het droog blijven om een goed effect te verkrijgen 4 20 jaar lang is Gramoxone op uitgebreide schaal beproefd op gezondheidsaspekten 10 5-10 procent Gramoxone per jaar wordt afgebroken in de grond. Dit is aangetoond door jarenlange proeven. 12 Gramoxone heeft geen invloed op bodeminsekten, regen wormen en micro-organismen in de grond 11 Gramoxone heeft geen dampwerking en kan dus niet worden ingeademd Verrassend veel goede inzendingen Daarom geen 10 maar 25 prijswinnaars De 12 goede antwoorden geven nog eens aan waarom u op Gramoxone kunt vertrouwen. En dit zijn de prijswinnaars Vertrouw op Gramoxone Aantal deelnemers aan viagentest over deze unieke onkruidbestrijder overweldigend! Dat zo'n betrouwbare onkruid bestrijder als Gramoxone, na meer dan twintig jaar in Nederland, tot een begrip is geworden, is niet zo verwonderlijk. Het enorme aantal deelnemers aan de Gramoxone vragentest, die in 15 juni jl werd afgesloten, heeft dit weer eens bevestigd.- Duizenden kaarten werden ingezonden. Verbazing wekkend daarbij het hoge aantal met "alle twaalf goed". Ze zijn inmiddels persoonlijk uit genodigd om op 1 september as met 2 personen de gast te zijn van ICI Holland bv. Op het programma staat onder meer het Concours Hippique te Rotterdam. Nogmaals Proficiat! 1 5 miljoen boeren in de hele wereld gebruiken momenteel Gramoxone Volgens de wet mag men in Nederland uit veiligheidsover wegingen geen bestrijdings middelen ompakken 50 procent afbraak van het toegediende paraquat vindt, gemiddeld genomen, plaats onder invloed van licht Klei heeft het grootste vermogen om paraquat vast te leggen. O 20 jaar lang is Gramoxone in West Europa in gebruik ,V.. 1 - - - v N' - y< V fws; ICI Holland BV landbouw Wijnhaven 107. 3011 WN Roflerd&m Tfl«toon Mm 9 Gramoxone is naast onkruid bestrijdingsmiddel inderdaad ook toegelaten voor andere toe passingen D. Boogerd - Biddinghuizen G Bosma - Pesse J Breen - Goedereede A Bruynis -Nieuw Vennep K Daling - Smilde J. Folkersma - Schildwolde A M Gaakeer - Sint Annaland K, R Haverkamp - Middenmeer H Hofsteenge - Odoorn P Koning -Bovensmilde J Meurs - Creil R. Meursing - Buinen J. Mooren - Grashoek D. H Moorlag -Nieuw-Weerdinge J. Nammensma - Biddinghuizen H. Nijhoff - Schoonebeek A. van Oers - Wouw J E Onnes - Veendam H. K. R. Prins - Emmercompascuum B Remijn -Emmeloord H. O. Rutgers - Kraggenburg C Simonse - Marknesse M Struik - Schoonoord J. de Visser - Domburg J. van 't Westende - Fijnaart

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1984 | | pagina 16