Geslaagden Groene School Kapelle Geslaagden aan de Rijks Middelbare Agrarische School te Goes Hoera, geslaagd Geslaagden In(t)as Prinses Geslaagden Scholengemeenschap De Juliana Zienkzee Geslaagden Prinses Beatrix School rw. Leeuwtjes te Terneuzen Geslaagden aan Scholengemeenschap "De Leeuwtjes" Intas opleiding Toename ruimtebehoefte voor verblijfsrekreatie verwacht Onderstaande leerlingen zijn geslaagd voor het L.H.N.O.-examen aan de Chr. School voor L.H.N.O. der Z.L.M. "Oranjezon" te Oostkapelle: 2-jarige richting akkerbouw en vee houderij J.J. van den Berg - Wissenkerke; J.C.D. Boonman - Heinkenszand; L.W. Boonman - Oosterland; L.A.M. Cornelissens - Nieuw Na men; Mej. M.S. van Dis - Zeven- bergschen Hoek; D.L. Goense - Driewegen; M.G. op 't Hof - 's- Heer-Arendskerke; E.P. van Kem pen - Oude Tonge; P.J.M. van Mol - Hulst; I.D. Nie.uwenhuijse - Hoede- kenskerke; M.C.A. de Nijs - Kloos- terzande; J.N. Otte - Hoedekensker- ke; A.P. van Oudenaarde - St. Phi- lipsland; A.A. Quist - Lewedorp; C.W. Rommens - K hindert; M. Se- rier - 's-Heer Hendrikskinderen; W.M.J. Steijn - 's-Gravenpolder; A.C. Struik - Melissant; C. Timmers - Zevenbergen; E.E.J. Verschueren - Walsoorden; P.W.M. Vermue - Wolphaartsdijk; P.L.M. de Winter - Nisse; G.E.J. de Rechter - Hulst. 3-jarige richting akkerbouw en vee houderij P.M.M. Aernoudts - Sluis; N.D.A.C. Blankers - Grijpskerke; F.D.M. de Cock - St. Jansteen; D. van Eenen- naam - Arnemuiden; L.K. Geschiere - Zoutelande; J. Goud - Baarland; W.C.H. van den Hemel - Groede; M.J. van Kempen - Oude Tonge; I.P. Maljaars - Aagtekerke; P.L. Mari- nussen - Grijpskerke; C. Meerman - Oosterland; W.T. Slabbekoorn - Zaamslag; H.G. Puijlaert - Zuiddor- pe; L.P. Valstar - Vlissingen; P. Wis se - Ritthem. 3-jarige richting akkerbouw L.F. Hanse - Noordwelle; P.W.T. Kuijper - Ouwerkerk; H. van de Zande - Tholen; C.A. de Dreu - Ser- ooskerke W; P.A.E. Mabesoone - Aardenburg; A. Nieuwenhuijse - Borssele; A.J. de Ridder - Axel. 3-jarige richting akkerbouw en fruit teelt L. Edewaard - Middelharnis; L. van 't Geloof - Dirksland; A.C. Geluk - St. Annaland; J.M.M. Heestermans - Melissant; J. op 't Hof - Oudelande; A.P.E. van Hijfte - IJzendijke; P.C. Janse - Nw. en St. Joosland; C.A. Kloet - Lewedorp; J.M.G.P. Mi- chielsen - Philippine; K. Mijs - Achthuizen; L.B. van Nieuwenhuij- zen - Sommelsdijk; F.J. Smits - IJ zendijke; M.W.J. Steijn - 's- Gravenpolder; C.G. Westerweele - Krabbendijke; D.P. Wisse - Yerseke; J.A. Meulenberg - Kortgene. Aan de "Prinses Beatrix School" te Kruiningen namen 47 kandidaten deel aan het examen 4-jarig L.H.N.O. Waarvan 1 kandidaat zich heeft te ruggetrokken; 1 afgewezen en 45 zijn geslaagd t.w.: Uit Hansweert: Ilse Aschman; Ni- colle van den Bergen; Marianne Goetheer; Jeannet Philipse; Dorien Rijkhals; Erna Zandstra. Uit Krabbendijke: Marjon Allewijn; Barbara Bakker; Marijke Kruysse; Jolanda Lindenberg; Anja van Luyk; Lianne van Pagee; Annette Potappel; Marion Theenaart; Marja van de Velde. Uit Kruiningen: Jolanda Boone; Rianne Boone; Karin van Boven; Marian Delhez; Dianne Fraanje; Karin Jansen; Marian Jansen; Mar jon van Nieuwkerk; Elly van Noor den; Marlies Paauwe; Mary Ann Schrier; Rianne Sinke; Marita van Zweden. Uit Oostdijk: Grada van de Griek. Uit Rilland-Bath: Erna Bakker; Mo nique Bauer; Thea Clement; Klazien Weststrate. Uit Waarde: Willy Molhoek. Uit Yerseke: Dian Haverkort; Lian Haverkort; Janetta Karman; Andrea de Koeijer; Anne de Koeyer; Wilma Lamper; Annet van den Oever; Anja van Oost; Sylvia van Stee; Trudie van Stee en Nathalie Urgert. Lijst geslaagden aan de GROENE SCHOOL te Kapelle voor het diplo ma L.A.S.: Jan Beeke te Middelburg m; Kees van Belzen Je Arnemuiden; Martin Deij te Kloosterzande m; Monique de Graaf te Middelburg; Mart Gijzel te Biezelinge; Gertjan Joosse te Oostdijk; Jacco Labruijère te Hein kenszand; Lenie Mandemaker te Breskens; Dick Moelker te Oude lande; David Oudesluijs te St. Maartensdijk; Wimke Ponse te Vlis singen; Hans van Popering te Vlis singen; Klaas Schroevers te Arne muiden; Peter Vermuë te 's Graven polder; Johan de Visser te Westka- pelle m; Jan Willems te Oost-Sou burg; Rien Dieleman te Arnemuiden 1; Peter Dreessen te Vlissingen m-1; Anja de Feijter te Axel; Jack Goense te Oudelande 1; Jan Hendrikse te Goes 1; Sylvia Meijer te Vlissingen; Jan Willem Minderhoud te Westka- pelle m-1; Frans Poissonnier te Re- tranchement 1; André Poortvliet te Nisse 1; Ko Remijnse te Grijpskerke m-1; Piet Rijk te 's Heer Arendskerke rh-1; André de Rijke te Dreischor; Jan van Sabben te Borssele 1; Gilbert Smallegange te Wolphaartsdijk; Ju lia van de Velde te Goes; Bart Ver- hage te Middelburg; Leon de Winter te Nisse 1; Bart van Zuilekom te Ril land m-1; Aad Baaij te Yerseke; Jac co Boers te Yerseke; Rini Boidin te Zuidzande; Arjan Bosschaert te West-Souburg m; Bram Dekker te Zaamslag; Gertjan Deurwaarder te Oost-Souburg m; Leon Elenbaas te Baarland; Iko Geschiere te Middel burg; Paul Inghels te St. Jansteen m; Adrie Janse te Kruiningen; Johan de Jonge te Borssele; Jacco Karelse te Kloetinge; Klaas Moes te Oost-Sou burg; Huub de Nijs te Vogelwaarde m; Kees Pannekoek te Brouwersha ven; Thony Quist te Tholen; Katja Romsom te Kloosterzande; Yvonne Vader te Middelburg m; Petra Ver mast te Kloosterzande; Arco van de Zande te Colijnsplaat; Kees Deur waarder te Zaamslag m-I; Peter van Dijke te Colijnsplaat; Piet Eversdijk te Kapelle 1; Anja op 't Hof te Nieu- werkerk m; Job den Hollander te Middelburg 1; Wim Jacobusse te 's Gravenpolder; Kees Kopmels te Heinkenszand 1; Kees de Koster te 's Heer Abtskerke m-1; Kees Kruijsse te Krabbendijke m-1; Peter Maas te Middelburg 1; Jurgen Martin te Ter- neuzen 1; Chris Melse te Vrouwen polder m-1; Bennie Proost te Wilhel- minadorp; Albert Ruijsch te Zoute lande; Wilbert Sandee te Wolp haartsdijk; Pierre Schwartz te Ril land; Reinco Vader te Middelburg m; Robin Valentijn te Oost Souburg m-1; Theo de Witte te 's Gravenpol der; Jan Zandijk te Krabbendijke 1; m melk-diploma; 1 booglassen v. beginners diploma. De afgelopen weken hebben honderden leerlingen van de agrarische en van de huishoud- en nijverheidsscholen hun studie afgesloten en het examen met gunstig gevolg afgelegd. Vreugde dus zoal» deze geslaagde leerling laat zien. De opname werd gemaakt tijdens de diploma-uitreiking op de K.N.L.C.-school in Dordrecht. Aan de school voor L.H.N.O. en M.H.N.O. Prinses Juliana te Zierik- zee zijn van de afdeling M.H.N.O. In(t)as geslaagd: Bruinisse: Petra Beider. Marinka van Driel, Ellen van Dijke; Dirksland: Anneke Jelier, Annette v.d. Sluys; Dreischor: An neke Jakobsen; Kerkwerve: Corine v.d. Have; Middelharnis: Anneke Peeman, Petra de Vlugt; Nieuwe Tonge: Cobi van Alphen; Nieuwer- kerk: Margot Capelle, Hannie v.d. Hoek, Carin Krijger, Joke Rentier, Annette Verboom; Noordgouwe: Karin v.d. Velde; Oosterland: Jannie Pepping; Ouwerkerk: Jozien Ver meulen; Renesse: Petra de Meul- meester, Ina Verberk; Scharendijke: Jan de Jonge; Schuddebeurs: Lyfke v.d. Velde; Zierikzee: Elien Bil, Ria v.d. Dikkenberg, Marianne Fierens, Anita de Jonge, Cocky Legemaate, Annemieke Pronk, Karin v.d. Sluys; Zonnemaire: Laura Fokker. Afdeling L.H.N.O.: Brouwershaven: Jacolies v.d. Weele; Bruinisse: Mar- ga van Egmond, Rianne de Ronde, Geraldine de Waal; Burgh-Haam- stede: Jeanet v.d. Welle; Dreischor: Ageeth Braai, Jolanda Fonteine, El len Giltay, Wilma Kafoe, Erna Stoel; Elkërzee: Wilma de Munck; Nieu- werkerk: Henny Hilleman, Joleen Krijger, Simone van Strien; Noord welle: Petra de Ruiter, Jolanda Wesdorp; Oosterland: Marjolein Geelhoed, Linda van 't Hoff, Marion de Jonge; Renesse: Jeanet Kooman, Corrina Reehorst; Scharendijke: Babs Beyn, Inge Hubregtse; Schud debeurs: Ellen Bos; Westerschou- wen: Judith Struyk; Zierikzee: Karin van Beveren, Karin Bongers, Jolan da van Burg, Heieen v.d. Cingel, El len van Dijke, Nicole van Dijke, Everdina Fiebrandt, Jacolien Fie rens, Bertine Klink, Jeanet Lievens, Nicole Linthout, Anja Moerland, Carla Mol, Jolanda Peute, Mai Phan, Carla Schouls, Astrid Udes, Jacque line Verkaart, Jeanet de Warm, Conny Wesdorp, Thérése Willemse, Monique Witkam; Zonnemaire: Maya Kaspers. Friedl van Alphen, Ingeborg de Decker, Maria Dees, Annet Engel- brecht, Miriam Engels, Ada Florus- sen, Regina de Grofï, Peter Hame link, Bianca Harte, Anita van Hoorn, Monique Kanits, Patrick de Letter, Ellen Meertens, Anne Siem A Sjoe, Margreet Slabbekoorn, Monique v.d. Staal, Inge van Wijck, Carla Wondergem Gerrie van Alten, Ni cole van Antwerpen, Jeannine Bak ker, Joke van de Berge, Corien Buy- ze, Anne-Marie Dekker, Carla Don- ze, Carla van Helsland, Ina Kattouw, Marjan Maas, Jeanet Murre, Haika Nanninga, Anneke Pijpelink, Anja de Putter, Truus de Putter, Carla Tjarks, Nicole Vermast. afdeling LHNO Ingeborg van Bale; Wendy den Doelder; Marian Hof man; Els Letterman; Lidy Martz; Marian Michielsen; Lilian de Moor; Carin van Pienbroek; Anneke de Putter; Caroline Rouw; Ingrid Rijn- ders; Marianne Snabel; Sylvia Suro- wiec; Terry Surowiec; Bart Vosveld; Karin Zadelhof; Inge van der Zee; Ina v.d. Bogaert; Carina den Breker; Patricia Bijsterbosch; Anja Diele man; Inge van Es; Marian Florus- sen; Saskia van 't Hof; Diana Huis- Leerlingen klas IVa schooljaar 1982/1983 Jeanien Adriaanse, Oostkapelle; Annie Boogaard, Meliskerke; Moni que Dekker, Aagtekerke; Elly Jobse, Oostkapelle; Els de Kam, Oostka pelle; Esther Langeveld, Meliskerke; Evelien Lievense, Westkapelle; Gerdie Passenier, Domburg; Eline Ridderbos, Grijpskerke; Anita Rooyens, Oostkapelle; Ellen Ver- straate, Westkapelle; Cora de Visser, Oostkapelle; Annie Wisse, Melis kerke; Ina Provoost, Domburg. Leerlingen klas IVb schooljaar 1982/1983 Carla Bartels, Grijpskerke; Petra man; Jolanda Koogje; Annelies Ro- meijn; Jolanda Stokkerman; Antoi nette v.d. Velde; Annet Verstraaten; Ada v.d. Voorde; Nancy Wage; Erik Stoel; Brigitte Tieleman. afdeling LEAO: Edwin Altenburg; Marie-Joke v.d. Bekke; Annemarie Boussen; Jeanet Dees; Karin van Duren; Claudia van Dijke; Jolanda Faas; Anneke Harms; Ronald Meyer; Johan Pols; Wim de Visser; Egbert Kruithof; Lucia de Bodt; El len Busropan; Christel Dauwe; Mi- Corbijn, Domburg; Karina Dekker, Aagtekerke; Jeannet Geuze, Veere; Nelly van der Hout, Oostkapelle; Lucille Janssen, Domburg; Michelle de Jong, Oostkapelle; Anita de Jon ge, Meliskerke; Carolyn Kemeling, Domburg; Adriana Kooman, Dom burg; Marlies Maljers, Domburg; Ilona Minderhoud, Westkapelle; Betty Muilwijk, Oostkapelle; Linda Passenier, Aagtekerke; Helmi Rid derbos, Grijpskerke; Jeanette Ro bijn, Domburg; Lia de Smit, Aagte kerke; Sonja Sijnesael, Serooskerke; Angeline van Zetten, Domburg. 1 kandidaat komt in aanmerking voor een herexamen. randa de Doelder; Ellie van Es; An drea Gort; Adriënne van der Hoek; Gerdie Kip; Martine v.d. Logt; Tanja van Oosten; Merym Tezel; Donna Ulveling; Jeannet Wisse; Carmen van Leeuwen; Enrico Mi- lazzo. afdeling IHNO: Conny Bakker; Ma rina Boezaard; Marga de Bruyne; Denise Maude; Pia Millenaar; Ber- nadien van Roosevelt; Jacqueline Tilleman; Linda Sjouw; Tamara v.d. Velde; Corina Wisse; Yvonne Bos; Bianca Dierickx; Tina van Gend; Diana Jansen v. Roosendaal; Flo rence de Jong; Heieen Schilleman; Bianca Tieleman; Marleen IJse- baert. De Koördinatiekommissie Open- luchtrekreatie heeft minister ir. G. Braks van landbouw en visserij en staatssekretaris P.H. van Zeil van ekonomische zaken geadviseerd bij de invulling van het openluchtre- kreatiebeleid en het toeristisch beleid rekening te houden met een toene mende ruimtebehoefte van de ver blijfsrekreatie in ons land. Volgens de Koördinatiekommissie Open- luchtrekreatie zullen er in ons land in de periode 1979 - 1995 bijna 105.000 toeristische standplaatsen voor ten ten en karavans, bijna 24.000 vaste jaar- en seizoenstandplaatsen en on geveer 18.000 huurbungalows bij moeten komen. 16 8 juli 1983

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1983 | | pagina 16