Selectief, langwerkend, betrouwbaar. BASF Tegen onkruid in de bietenteelt. Pyramin, het beproefde middel ter bestrijding van onkruiden in de teelt van suiker-, voeder-, zaad- en pootbieten. Het betrouwbare middel voor toepassing tegen onkruiden zoals muur, perzikkruid, kamille, zwaluwtong, ereprijs en andere. Voor opkomst. Pyramin kan zowel voor als na de opkomst van het gewas worden verspoten. Gebruik Pyramin bij voorkeur bij het zaaien of direkt daarna. De in het kiemstadium verkerende onkruiden zijn dan binnen enkele dagen afgestorven. Op alle grondsoorten. Pyramin kan op alle, in een goede conditie verkerende, grondsoorten worden toegepast zowel in volvelds-als in rijenbespuiting. Zelfs op zware klei, lössgrond en humusrijke grond werkt Pyramin selectief en betrouwbaar. Voor meer Informatie: BASF Nederland B.V., Afd. Landbouw, Postbus 1195, 6801 BD ARNHEM. Tel.: 085 - 71 71 71. Voor onkruidbestrijding in suikerbieten op de volgende grondsoorten: IJsselmeerpolders; kort na het zaaien 3-5 kg. Pyramin of 4,5-7,51. Pyramin FL per ha. Löss en rivierkleigronden; kort na het zaaien: Op gronden met meer dan 40% afslibbaar, 5 kg. Pyramin of 7,5 liter Pyramin FL. Op gronden van 25-40% afslibbaar, 4 kg. Pyramin of 6 liter Pyramin FL. Op gronden met minder dan 25% afslibbaar, 3 kg. Pyramin of 4,5 liter Pyramin FL. Noordoostelijke zand- en dalgronden; kort na het zaaien 3 a 8 kg I.P.C. per ha. als kamille wordt verwacht 2,5 a 3 kg. Pyramin of 4 a 5 liter Pyramin FL toevoegen. Zuidelijke gronden; kort na het zaaien 2 a 3 kg. Pyramin per ha. Zuidwestelijke klei- en zavelgronden en noordelijke akkerbouwbedrijven; kort na het zaaien: Op zavel tot 20% afslibbaar 3 kg. Pyramin of 4,5 liter Pyramin FL. Op zavel van 20-35% afslibbaar 4 kg. Pyramin of 6 liter Pyramin FL. Op klei boven 35% afslibbaar 5 a 6 kg. Pyramin of 7,5 a 9 liter Pyramin FL.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1982 | | pagina 88