Waardoor Ford zich onderscheidt: Dealers met hart voor hun werk! Zij bieden meer dan een geweldige serie traktoren. Meel meer. Als u zich afvraagt, waarom in zoveel landen ter wereld (ook in Nederland, zie Landbouwmechanisatie augustus 1982) meer traktoren van Ford dan van andere merken worden gebruikt, kijk dan eens waardoor een Ford-dealer zich onderscheidt. Het is een feit, dat achter de Ford-dealer een onderneming staat met een enorm potentieel op financieel en technisch gebied. Dat blijkt duidelijk uit de geweldige serie Ford traktoren; met maar liefst 15 basismodellen met vermogens van 10 kW (13 pk) tot 135 kW (184 pk). Bekijkt u het wat nader, dan zal blijken dat de Ford-dealers zich volledig inzetten om optimale service te leveren. Op elk gebied. De Ford-dealers beschikken over een grote voorraad originele kwaliteitsonderdelen, om u snel en effektief van dienst te zijn. De onderhoudsmonteurs van de Ford-dealers beschikken over speciale apparatuur en hebben een intensieve en vakkundige opleiding achter de rug. Daarmee is de Ford-dealer in staat prompte en deskundige service te bieden. In de werkplaats, maar ook in het veld, als dat nodig mocht zjjn. Verder kunt u bij een Ford-dealer altijd terecht voor advies met betrekking tot belangrijke zaken, zoals periodiek onderhoud, optimale kombinatiemogelijkheden van trekker en werktuig, inruilprijzen, financiering en noemt u maar op. Als u van plan bent een nieuwe trekker te kopen, bekijkt u dan eerst eens zorgvuldig de servicemogelijkheden van de verschillende dealers. En kijkt u vervolgens eens naar de kracht van de onderneming, die er achter staat. Ford en zijn dealers bieden ook na de verkoop een excellente service. Dat is al meer dan 65 jaar het geval. En dat zal in de komende jaren ook zo blijven. Dat is waardoor Ford zich onderscheidt.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1982 | | pagina 42