T rilschoffel-grond- bewerkingsmachine KONGSKILDE Drukkerij Vink b.v. Graminon plus Omdat 't goed de grond uit moet WEL EENS AAN GEDACHT? z.l.m. Uw advertentieopdracht dient 1 week voor de verschijningsdatum binnen te zijn bij: Postbus 1 6, 4570 AA Axel, Tel. (01 155) 20 20 LIGTERMOET CHEMIE BJ land- en tuinbouwblad voor een doeltreffende onkruidbestrijding toepassingsmogelijkheden: De Vibro-Beta is speciaal gekonstrueerd voor de bie tenteelt en andere rijkultu- ren met een rijafstand van 25 tot 55 cm. Toe te passen in kombinatie met rijen- bespuiting. De machine is ook uiter mate geschikt voor het ver kruimelen en luchtig maken van de grond, het opbreken van verslempte of vastgere- den bodem en het inwerken van mest. Werkt achter de trekker met automatische stuurvolging, gemiddelde werksnelheid 6 a 8 km per uur. Door de grote bodemvrij heid (60 cm) kan tot laat in de groei geschoffeld worden. bijzondere details: De machine bestaat uit een gemarkeerde wiedbalk waarop de tril schoffel units en loofbeschermers door één-boutsverstelling snel kunnen worden aangepast aan de rijafstand. De trilschoffelunits zijn gemonteerd in een parallel logram en voorzien van een breed zelfreinigend airless steun wiel, waardoor een konstant nauwkeurige werkdiepte is verzekerd. Door de trilwerking van de tanden wordt het onkruid losgewerkt. De instelbare veerbelaste spoorschijf houdt de wiedbalk nauw keurig in de rij, ongeacht obstakels of aflopend terrein. Doordat de verstelbare loofbeschermers getand zijn wordt de grond tussen de loofbeschermers niet verzet waardoor geen plan tenwortels beschadigd wor den. Deze uitvoering sluit tevens het afsnijden van loofblad uit. Vraag ook informatie voor onze tuinbouw en mais tril- schoffelgarnituren. Kongskilde Benelux BV Konijnenberg 80, Postbus 3312, 4800 DH Breda, Holland Tel. 076-873450 - Telex 54235 komas nl. DRUKKERIJ VINK B.V. Wilt u meer informatie, demonstratie en/of dealerlijst, stuur deze advertentie dan op naar onderstaand adres Onkruid? Een nieuw-middel voor de bestrijding van éénjarige grassen en breedbladige onkruiden in wintertarwe en wintergerst in het voorjaar, met zowel een kontakt- als een bodem werking. Graminon Plus bevat de werkzame stoffen isoproturon, bentazon* endichloorprop. Graminon Plus biedt U naast een uitstekende bestrijding van duist, windhalm en straatgras ook een zeer goed effekt tegen kleefkruidkamillemuurereprijs veelknopigen en andere breedbladige onkruiden. Graminon Plus kan in het voorjaar worden toegepast vanaf het 4-bladstadium van het gewas tot aan het einde van de uitstoeling. Graminon Plus geeft geen geelkleuring. ©Graminon is een geregistreerd handelsmerk vanGba Geigy A.G. Bentazon is het werkzame bestanddeel van Basagran®1 Basagraniseen j geregistreerd handelsmerk van BASF. Ligtermoet Chemie B.V. Postbus 1048 4700 BA Roosendaal Tel.: 01650-32912 Ruim 43 .000 boeren en tuinders en andere indirekt bij de land- en tuinbouw betrokken personen in Zuid Nederland lezen het Z.L.M. Land- en Tuinbouwblad. Het staat boordevol nieuws. Uiteraard met marktberichten, voorlichtingsrubrieken en teeltverslagen maar ook met vele interessante zaken van algemene aard. Het Z.L.M. Land- en Tuinbouwblad bereikt daarom een groep die U ook met uw advertentieboodschap kunt bereiken. Het is een markt die mogelijkheden biedt voor de 2e hands autohandel, de aannemers- en bouwmaterialenwereld, schildersbedrijven, timmer- en betonfabriekerx. de metaalindustrie enz. Vraag daarom eens vrijblijvend om verdere inlichtingen en de advertentietarieven bij: Postbus 16, 4570 AA AXEL tel. 01155-2020 - Afd. Advertentie-exploitatie van het ftnöil#» landbouw maatschappij 22

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1980 | | pagina 22