onkruid in uien Z.L.M. Xgl Drukkerij Vink b.v. Onkruid in wintergranen vroeg en zeker uitgeschakeld met QGriben Postbus 1 6, 4570 AA Axel, Tel. (01 155) 20 20 Vriendelijk verzoek: Uw advertentieopdracht dient 1 week voor de verschijningsdatum binnen te zijn bij: Luxan Propachioor 575 FC, het aangewezen middel tegen kiemende en pas gekiemde onkruiden in de teelt van uien. Luxan Propachioor 575 FC is een flowable met de volgende voordelen: - géén irritant stuiven; - gemakkelijk uit te schenken; - gemakkelijk af te meten; uitstekende werking op kiemende en pas gekiemde onkruiden; betrouwbaar en zacht voor het gewas. Luxan Propachioor 575 FC is toepasbaar vlak vóór opkomst of na opkomst vanaf 6 cm gewaslengte. LUXAN Wilt U bij Uw opgave van een advertentie steeds duidelijk op Uw opdracht of briefpapier vermelden: nederland bv Propachioor 575 FC Luxan i I TOLKANS In alle wintergranen Tegen duist, windhalm, straatgras, raaigrassen, wilde haver Tegen alle éénjarige breedbladige onkruiden Snel werkend en lang werkend Betrouwbaar, ook onder ongunstige weersomstandigheden Extra: onderdrukt vroege meeldauwaantasting Wanneer Tolkan S vroeg wordt toegepast (zodra het land berijdbaar is) worden de beste resultaten bereikt, want vroeg uitschakelen van de onkruidconcurrentie betekent een hogere opbrengst. Vraag bij ons om meer dokumentatie Postbus 209 4870 AE Etten Leur Telefoon 01608-13351 Nieuwe formulering: Tolkan S is dun vloeibaar Nieuwe verpakking: Tolkan S zit in elh kunststof bus, die gemakkelijk leegge schonken wordt RHONE POULENC 18

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1980 | | pagina 42