Barvestra, Barspectra en Barmuïtra van Barenbrug. Metlbb*™ Een goede groenbemester verhoogt de opbrengst van het volggewas. Uit de meeropbrengst kunnen de kosten van de groenbemesting gemakkelijk gedekt worden. Een grasgroenbemester heeft nog een extra voordeel: een merkbare verbetering van de bodemstruktuur door het uitgebreide stelsel fijnvertakte worteltjes. U investeert eigenlijk in uw grond. Gek dat er nog mensen zijn die geen groenbemesting toepassen. Barenbrug levert een drietal uitstekende groenbemesters. Tetraploide raaigrassen die op de rassenlijst een toppositie innemen. Ze worden geleverd volgens NAK-norm Waardering I: vrij van kweek en duist Barvestra. Engels raaigras. De ideale groenbemester onder dekvrucht Grote wortelmassa, goede doorworteling van de grond, gemakkelijk te zaaien, ongevoelig voor groeistoffen, eenvoudig onder te ploegen, geen zaadopslag. Barspectra.Westerwolds raaigras. No. 1 van de late groenbemesters. Zeer snelle beginontwikkeling en groei, goede bodembedekking, hoge opbrengst, goede doorworteling. Als stoppelgewas hoogste ds-opbrengst. Barmuïtra. Italiaans raaigras. Een hele beste. Snelle groei, overvloedige blad- en wortelontwikkeling, grote hoeveelheid organische stof, geeft kruiden weinig kans. Kan onder dekvrucht of als stoppelgewas worden verbouwd. Barenbrug. Al meer dan 75 jaar groot in gras. Specialisten met internationale vermaardheid in plantenveredeling. Producenten van duizenden tonnen graszaad voor beter gras in vele landen van de wereld. Vestigingen in: Gembloux (België), Diekirch (Luxemburg), Kisdoif (Duitsland), Torcy (Frankrijk), Dallas - Oregon en Cove - Oregon (USA). Stationsstraat 40, 6678 AC Oosterhout (Gld.), Tel.: 08818-545. Goede groenbemesters betalen zichzelf. BARENBRUG td&sSS-' ^"s00 20

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1980 | | pagina 20