Saint Hubert, de zaaimachine die heel blijft aardappel- en uienbewaar- plaatsen Een nieuwe Gruse is toch voordeliger snijmais nummer één! Boeke-Heesters b.v. Goes A Drukkerij Vink b.v. Boeke-Heesters b.v. Goes Weijermanweg 19 - Tel. 01100-12520 Rijks Middelbare Agrarische School te Goes. is een onderneming, voornamelijk gericht op industriële isolatiewerken. Voor meer informatie HULSTERWEG 20. KLOOSTERZANDE, TEL.01148 1757 Uw advertentieopdracht dient 1 week voor de verschijningsdatum binnen te zijn bij: Postbus 16, 4570 AA Axel, Tel. (01 155) 20 20 Weijermanweg 19 - 4462 GB Goes - Tel. 01100-12520 i I -4 -y. A g %•<- 4i. Vraag dokumentatie of, nog beter, kom'm be kijken. U bent elke dag welkom van 8 tot 5. Levering via uw handelaar. Een Saint Hubert rekent op een veeljarig dienstverband. Daar is de kon- struktie naar. Zaaihuizen, nokkenraderen en zaaipijpen zijn van ijzersterk, roest- en onderhoudsvrij Polyamide. Kogelgewrichten vormen de verbin ding tussen zaaihuizen en zaaipijpen. De zaaipijpen zijn regen- en wind- dicht van boven tot onder. Saint Hubert, héél lang probleemloos tot uw dienst. Maar dat is niet alles. Een Saint Hubert is als één van de weinige uitgerust met het gekombineerde nokkenrad/fijnzaadrad systeem en is heel prak tisch en doelmatig gebouwd. Met een zaadbak van 450 liter. En een met één handel in 80 standen verstelbare variator. En een uit drie delen bestaande achteregge. En... een vriendelijke prijs. Als u aan een nieuwe zaaimachine toe bent, kan het beter een Saint Hubert worden. De aangifte van nieuwe leerlingen kan plaatsvin den tot 1 april a.s. Er is een tweejarige en een driejarige land- bouwopleiding. In de 3e klas bestaat de mogelijkheid de fruit teelt en/of groenteteelt in de volle grond als keuzevak te kiezen. Inlichtingen o.a. over de toelatingsvoorwaarden worden graag verstrekt aan het adres van de school: Ravelijn de Groene Jager 8 te Goes. tel. 01100-27203. de direkteur, Ir. W. M. Markusse. te leveren in: standaard uitvoering of volledig volgens uw wensen uitvoering eventueel in fasen plafond-isolatie centraal luchttoevoer kanaal drukvaste geïsoleerde sandwichpanelen Een uitgebreide documentatiemap, samengesteld met gebruikmaking van gegevens, verstrekt door het Consulent schap voor de akkerbouw en rundvee houderij en het I.M.A.G. is op aanvraag verkrijgbaar. leveringsprogramma aardappel-en uienbewaarplaatsen. C.A. bewaarplaatsen. drukvaste isolatiesystemen in bestaande ge bouwen. landbouwloodsen. diepvriescellen, koelcellen. geïsoleerde sandwichpanelen, geprofileerde staal- en aluminiumplaten, al of niet voorzien van een coating. geprofileerde staal en aluminiumplaten, voorzien van een isolatielaag, gegalvaniseerde golfplaten. P.V.C. en polyesterplaten, multiplex 10 en 20 mm. dik, watervast ver- lijmd. polystyreen, met of zonder alu-folie. polyurethaan met of zonder cachering. alle glaswol- en steenwolprodukten. styrofoam en roofmate. spandekens. schoepenroosters. gasdichte- en koeideuren. schuif-, rol- en overheaddeuren. aluminium ramen en deuren, met of zonder glas. enkel- en dubbelwandige lichtkoepels en lichtstraten. isolerende plafonds voor werkplaatsen en magazijnen. renovatie van gevels van industriële gebou wen. het bespuiten van wanden en plafonds met polyester. alle benodigde bevestigings- en afdichtings materialen. O Een nieuwe machine kopen óf een gebruikte, da's de vraag. Als je alles rekent, is nieuw vaak goedkoper dan gebruikt. Wanneer het gaat om een aardappelpoter is een nieuwe Gruse een heel voordelige keus: gunstig geprijsd, storings- en on derhoudsvrij, onberispelijke werking, zeer lange levensduur. Vergelijk dét eens met een meestal al aardig afgesloofde en altijd nog behoorlijk prijzige, gebruikte. Doet-ie het werkelijk wel zo goed en weet u zeker dat u zeker van 'm kunt zijn? Hoe zit het met de "waardevastheid"? De tweedehandsjes worden nogal eens duur betaald, neem liever een nieuwe Gruse. Hebt u jaren en jaren lang een zorg minder. Er is een Gruse voor elke boer: 2 rijig, 4 rijig, met hydr. bunker, met rolbodem, gedragen, halfgedragen. Vraag dokumentatie of, beter nog, kom 'm vrijblijvend bekijken. Levering via uw handelaar. fronica 18

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1980 | | pagina 18