Barvestra, Barspectra en Barmultra van Barenbrug. BESTEMMINGS PLANNEN Een goede groenbemester verhoogt de opbrengst van het volggewas. Uit de meeropbrengst kunnen de kosten van de groenbemesting gemakkelijk gedekt worden. Een grasgroenbemester heeft nog een extra voordeel: een merkbare verbetering van de bodemstruktuur door het uitgebreide stelsel fijnvertakte worteltjes. U investeert eigenlijk in uw grond. Gek dat er nog mensen zijn die geen groenbemesting toepassen. Barenbrug levert een drietal uitstekende groenbemesters. Tetraploide raaigrassen die op de rassenlijst een toppositie innemen. Ze worden geleverd volgens NAK-norm Waardering I: vrij van kweek en duist Barvestra. Engels raaigras. De ideale groenbemester onder dekvrucht Grote wortelmassa, goede doorworteling van de grond, gemakkelijk te zaaien, ongevoelig voor groeistoffen, eenvoudig onder te ploegen, geen zaadopslag. Bars pee tra. Westerwolds raaigras. No. 1 van de late groenbemesters. Zeer snelle beginontwikkeling en groei, goede bodembedekking, hoge opbrengst, goede doorworteling. Als stoppelgewas hoogste ds-opbrengst Balmultra. Italiaans raaigras. Een hele beste. Snelle groei, overvloedige blad- en wortelontwikkeling, grote hoeveelheid organische stof, geeft onkruiden weinig kans. Kan onder dekvrucht of als stoppelgewas worden verbouwd. Barenbrug. Al meer dan 75 jaar groot in gras. Specialisten met internationale vermaardheid in plantenveredeling. Producenten van duizenden tonnen graszaad voor beter gras in vele landen van de wereld. Vestigingen in: Gembloux (België), Diekirch (Luxemburg), Kisdoif (Duitsland), Torcy (Frankrijk), Dallas - Oregon en Cove - Oregon (USA). Stationsstraat 40, 6678 AC Oosterhout (Gld.), Tel.: 08818-545. Bergen op Zoom Vanaf 11 januari liggen gedurende een maand ter in zage het ontwerp van de eerste her ziening van het bestemmingsplan "Noordland" en het ontwerp-be- stemmingsplan "Nieuw Borgvliet". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Kortgene Vanaf 11 januari ligt ge durende een maand ter inzage het goedgekeurde bestemmingsplan "Bedrijfsterrein Torendijk Kortge ne". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de gemeente raad als bij G.S. kunnen beroep in stellen bij de Kroon. Ouhenbosch Vanaf 14 januari ligt gedurende een maand ter inzage het gedeeltelijk goedgekeurde bestem mingsplan "Komplan". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de gemeenteraad als bij G.S. als- mede zij die bezwaren hebben tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring door G.S. kunnen be roep instellen bij de Kroon. Tholen Vanaf 11 januari ligt gedu rende een maand ter inzage het ont werp van het bestemmingsplan "Wilhelminastraat" (Sint Maartens dijk). Bezwaren kunnen worden in gediend bij de gemeenteraad. Asten Vanaf 14 januari liggen gedu rende een maand ter inzage de vast gestelde bestemmingsplannen "Liender I 1978", "Asten 1979, Kampeerboerderij Ostaderstraat" en "Heusden 1979, Heikamperweg". Zij die tijdig bezwaren hebben inge diend bij de gemeenteraad kunnen bezwaren indienen bij G.S. Tilburg Vanaf 14 januari ligt gedu rende een maand ter inzage het goedgekeurde bestemmingsplan "Mozartlaan", strekkende tot ge deeltelijke herziening van het be stemmingsplan "Tilburg Noord- Heikant". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de ge meenteraad als bij G.S. kunnen be roep instellen bij de Kroon. Halsteren Vanaf 16 januari ligt ge durende een maand ter inzage het ontwer p-bestemmingsplan "Lande lijk Gebied 1978". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeente raad. Nuenen, Gerwen en Nederwetten Vanaf 16 januari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-be- stemmingsplan "Langakker-Tomak- ker". Bezwaren kunnen worden in gediend bij de gemeenteraad. Zeeland (N.B.). Vanaf 17 januari ligt gedurende een maand ter inzage het gedeeltelijk goedgekeurde bestem mingsplan "Buitengebied". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de gemeenteraad als bij G.S. alsmede zij die bezwaren heb ben ingediend bij G.S. tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigin gen en zij die bezwaren hebben tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring door G.S. kunnen be roep instellen bij de Kroon. Kortgene Vanaf 18 januari ligt ge durende 14 dagen ter inzage de aan vraag van een bouwvergunning voor de bouw van een tijdelijke kantoor ruimte van de aannemingsmaat schappij van Oord te Utrecht aan de Oost-Zeedijk te Colijnsplaat. Recht hebbenden op aangrenzende en na bijgelegen gronden kunnen bezwa ren indienen bij:de gemeenteraad. Goede groenbemesters betalen zichzelf. BARENBRUG 10

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1980 | | pagina 10