Voorkom vertraging Drukkerij Vinkb.v. CAMPAGNE - CONTROLEUR SPECIALE AANBIEDING NIEUWE BANDEN: C. VERMEULEN B.V. dot#/ vwkopM Manus meesters in melkwinning HOLLAND BV WIJ BIEDEN AAN H.H. LANDBOUWERS, Wij verzorgen de volgende werk zaamheden: rijenspuiten rijenfrezen grasmaaien, schudden en persen graskuilen met opraapwagens en vanaf heden kraanwerk met mobiele kraan. Loonbedrijf Moldi B.V.i.o. Oranjeboomstraat, Wemeldinge Tel. 01131-2162, M. Mol Advertentie opdrachten dient u 1 week van te voren te sturen naar: Postbus 16 4570 AA Axel COÖPERATIEVE VERENIGING SUIKER UNIE U.A. Voor het ontvangstdistrict ZUID BEVELAND (zuid-westelijk gedeelte) vragen wij een: tot wiens taak o.m. zal behoren: - begeleiding van de bietenontvangst (afhaal- dienst; rooicombinaties e.d.); - bietenacquisitie - administratieve werkzaamheden t.b.v. de bui tendienst Voor deze campagne-functie vragen wij een me dewerker met goede organisatorische, contactuele en commerciële capaciteiten. Opleiding: landbouwkundig (M.L.S.-niveau) Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Coöperatieve Vereniging Suiker Unie U.A. - Vestiging Dinteloord t.a.v. Ing. J. de Bruijne, Hoofd Agrarische Dienst Postbus 1 4754 ZG STAMPERSGAT 15x38 Michelin bibagrip. 3 Deltaper stel 2.300,— 14x38 Michelin BiB Xper stel 2.000,— 14x34 Continentalper stel 1.250,— 14x34 Kleber Radialper stel 1.250,— 12x38 Michelin bibagrip. 3. (gebruikte) 80%. per stel 900,- Complete nieuwe wielen en banden met binnenschijven passend op Ford 5000/6600/6700/7600/7700per stel 2.500,- ex btw Mechanisatiebedrijf Tractoren Werktuigen RUILVERKAVELINGSWET 1954 Ruilverkaveling "Oud Gastel-Oudenbosch" Toepassing artikel 48. RUILVERKAVELINGSWET 1954 Pachtregistratie voor de stemming over de ruilverkaveling "NISPEN-SCHIJF" meesters in melkwinning Postbus 234 - Zutphen Tel. 05750-15344 I Manus voegt méér economie aan de [melkwinning toe Méér rendèment door [toepassing van hoogwaardig technisch [geavanceerd materiaal Uitrusting van de [grupstal bijvoorbeeld De IIIP7 melkleiding [uitgevoerdmetmelkpomp capaciteit 5500 liter per uur. electronisch gestuurd grote diameter van inlaten voor melk en vakuumleiding beveiligde vloeistof- I afscheider Voorts de transportabele roest I vaststalen melktank te leveren met of I zonder aangebouwde melkpomp inhoud 1 variërend van 400 tot 1200 liter I Tenslotte de ruime keuze uit vakuum- I pompen capaciteit naar wens van 115 tot 12575 liter per minuut bij 38 cm hg I In feite een leveringsprogramma waarin I pasklare oplossingen voor iedereen r.jn I opgenomen Kort en krachtig samengevat I met Manus méér efficiency m de melkstal' Manus 300 mans meftsennccysteem I Sedert (aren is Manus gespecialiseerd op I het gebied van de melkwinning I Veelzijdige moderne apparatuur en I efficiente systemen maken economisch I melken tot een druk-op-de-knop-karwei I Automatisering' Met I Manus beschikt U I voorts automatisch I over een 300-mans I servicesysteem 1 waarop U dag en J nacht kunt terug I grijpen U behoeft I daartoe slechts 1 telefonisch I contact met I ons op I te nemen doorloopmelkstallen. melkleidingen. afname-, meetglas- en pulsatie systemen. manurotors. polygoonstallen, diverse voedersystemen, vakuum- pompen koeltanks, wasapparaten enz. alle soorten vaste mest, o.a. slachtkuiken- en kippenmest. Rode en grijze mijnsteen voor erfverharding. Wij vragen te koop: alle soorten hooi en stro, voeraardappelen enz. GERRITSE FOURAGE B.V., WAARDE 01134-1984 b.g.g. Gerritse B.V. Ederveen tel. 08387-1298 van bieten en aardappelen van aardappelen BELEEFD AANBEVELEND v/h Gebr. Meyaard Oostburj»: Hennequinstraat 1.01170-3255 Axel: rijnssenstraat 1. 01155 - 1845 De Plaatselijke Commissie inzake de ruilverkaveling van het blok "Oud Gastel-Oudenbosch" deelt mede, dat op grond van het bepaalde bij artikel 48 der Ruilverkavelingswet 1954 eigenaren en gebruiksge- rechtigden van tot dat blok behorende onroerende goederen geen handelingen mogen verrichten, noch die handelingen, welke door een normale bedrijfs voering worden geëist, achterwege mogen laten, in dien daardoor de waarde van hun onroerende goede ren zou veranderen, tenzij hun daartoe door de Plaatselijke Commissie toestemming is verleend. Onder deze handelingen wordt onder meer verstaan het bouwen van opstallen, het kappen of planten van houtgewas, het aanleggen van drainages, het scheuren van grasland, het inplanten of rooien van fruitbomen, het storten en/of ontgraven van specie, andere wijzi gingen in de kuituurtoestand en de waterbeheersing enz. Ook veranderingen, welke van invloed zijn op de na tuurwetenschappelijke of landschappelijke waarde van de onroerende goederen kunnen worden aange merkt als waardeveranderingen in de zin van artikel 48 der Ruilverkavelingswet. Oudenbosch, mei 1979 De Plaatselijke Commissie voornoemd, MJ.M. van Eekeier, voorzitter ir. C.J.K. van Dam, wnd. sekretaris. Openbare kennisgeving ingevolge artikel 34b lid 2. De sekretaris van de Centrale Cultuurtechnische Commissie maakt het volgende bekend. Pachters, die wensen deel te nemen aan de stemming over de ruilverkaveling Nispen-Schijf kunnen binnen 30 dagen na 21 mei 1979 dus tot en met 20 juni 1979 een VERZOEK TOT REGISTRATIE indienen bij de sekretaris van de Centrale Cultuurtechnische Commissie p/a: Direkteur van het Kadaster en de Openbare Registers in de provincie Noord-Brabant, Markendaalseweg 44,4811 KC Breda. Inzending van de pachtovereenkomst geldt als een verzoek tot registratie. Het ruilverkavelingsblok in voorbereiding, waarvoor de pachtersregistratie zal plaatsvinden, wordt als volgt be grensd: de noordgrens volgt het woongebied van Roosendaal en de rijksweg Roosendaal-Breda. de oostgrens volgt de Gastelseweg, de St. Martinusstraat, de kom van Rucphen en de tertiaire weg Ruchpen-Zun- dert. de zuidgrens ligt langs de Biekorf en de Witte Moeren, volgt de Hoekvensedreef en de Achtmaalse Baan, de Rijksgrens, de rand van de Rucphense bossen en weer de Rijksgrens. de westgrens volgt de Zoom, de Schouwenbaan, de Plantagebaan, de Westelaarsestraat en de Hainkbeek. Buiten het blok zijn gehouden de woonkernen met de thans bekende toekomstige uitbreidingen van Roosendaal en Nis pen, Rucphen en Schijf. Kaarten waarop de begrenzing nauwkeurig is aangegeven en welke voorzien zijn van de kadastrale kenmerken liggen vanaf 22 mei ter inzage op de navolgende adressen: de gemeentehuizen te: Wouw, Roosendaal en Nispen, Rucp hen, Hoeven en Zundert op de hulpsekretarie te: Nispen en bij de distriktsbureauhouder te: Ossendrecht en op het kantoor van het Kadaster te Breda, Markendaal seweg 44. Mondelinge inlichtingen met betrekking tot deze registratie kunnen worden verkregen op maandag 28 mei, donderdag 7 juni en vrijdag 15 juni telkens van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 17.00 uur, respektievelijk te Nispen in café "de Gouden Leeuw", Kerkplein 3. te Roosendaal in café "Huis ten Have", Nispenseweg 60. te Schijf in café "Harmoniezaal", St. Antoniusstraat 46a. Ingevolge artikel 34a lid 3 komt voor registratie slechts in aanmerking de pachter: avan onroerende goederen, gelegen binnen de begrenzing van het blok, zoals aangegeven op de bovengenoemde kaarten: b. wiens schriftelijke pachtovereenkomst, welke zonodig de goedkeuring van de Grondkamer heeft verkregen, geldt voor tenminste de wettelijke duur dan wel is aangegaan voor een kortere duur, doch nadien voor zes jaar is ver lengd. Indien de pachter niet aan de bovengenoemde voorwaarden voldoet, wordt hem medegedeeld dat hij niet in aanmerking komt voor registratie. Voldoet de pachter wel aan de genoemde voorwaarden, dan beschrijft de sekretaris van de Centrale Cultuurtechnische Commissie de kadastrale kenmerken en de grootte van het gepachte en vermeldt de oppervlakte, waarvoor de pachter stemgerechtigd is. Per aangetekende brief worden bekende partijen bij de pachtovereenkomst in kennis gesteld van het verzoek tot registratie, onder vermelding van de kadastrale kenmerken, de grootte van het gepachte alsmede van de oppervlakte waardoor de pachter stemgerechtigd is. Hierbij wordt ver meld dat en op welke wijze bij de Centrale Cultuurtechni sche Commissie bezwaar kan worden gemaakt. Vervolgens beslist de sekretaris van de Centrale Cultuur technische Commissie of al dan niet tot registratie wordt overgegaan en stelt hij partijen in kennis van zijn beslissing. Daarbij wordt tevens medegedeeld in welke gevallen deze beslissing aan een uitspraak van de voorzitter van de pacht- kamer van het kantongerecht kan worden onderworpen De beslissing van de sekretaris van de Centrale Cultuur technische Commissie dan wel de beslissing van de voorzitter van de pachtkamer zijn bepalend voor het stemrecht van de pachter. i trecht, 1 mei 1979 De sekretaris van de Centrale Cultuurtechnische Commissie. 16 2*

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1979 | | pagina 16