TRIBUNIL Multamat ZB Dacamox 10G Geef wintergranen een goede start met Ook moeilijk te bestrijden onkruiden zo als duist, straatgras, windhaim, kamille en muur worden door de najaarstoepas sing van TRIBUNIL vernietigd. TRIBUNIL werkt doeltreffend en is veilig voor het gewas. BAYER NEDERLAND B.V. - ARNHEM Schering Nederland B.V. Agro Divisie Postbus 79 5280 AB Boxtel Tel.: 04116-74925 Zaadontsmettingsmiddel tegen bodeminsekten, o.a. bietekever. Goedkoop en effektief. 10 gram per pak bietenzaad. Microgranulaat tegen bodeminsekten, o.a. bietekever. Tevens tegen zuigende insekten, zoals bladluis; hierdoor wordt vergelingsziekte voorkomen. Uniforme korrelgrootte, klontert niet, breed werkingsspektrum en geeft optimale werking, ook onder droge omstandigheden. 6-10 kg per ha. (Speciale folder met afsteltabellen, alsmede afstelzakjes zijn op aanvraag verkrijgbaar.) BESTEMMINGS PLANNEN divisie Agro Chemie, Postbus 105 Tel. 085-629014 Bescherm uw bieten tegen insekten Dacamox®10G: internationaal Corporation, Cleveland Ohio, U.S.A. handelsmerk van Diamond Shamrock 10 Fijnaart en Heijningen. Vanaf 19 maart ligt geduren de een maand ter inzage het gedeeltelijk goedgekeur de bestemmingsplan "Buitengebied". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de gemeente raad als bij G.S. en zij die bezwaren hebben ingediend bij G.S. tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzi gingen en zij die bezwaren hebben tegen de gedeelte lijke onthouding van goedkeuring door G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Oirschot. Vanaf 16 maart ligt gedurende een maand ter inzage het goedgekeurde bestemmingsplan "Therapeutisch Centrum voor Drugverslaafden". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de gemeenteraad als bij G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Oosterhout. Vanaf 16 maart ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Hoek Keiweg-Ridderstraat". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad kunnen be zwaren indienen bij G.S. Eindhoven. Vanaf 29 maart ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "XIII Woenselse Heide". Bezwaren kunnen worden inge diend bij de gemeenteraad. Valkenswaard. Vanaf 19 maart ligt gedurende een maand ter inzage de goedgekeurde partiële herzie ning 1977 van het bestemmingsplan "Natuurgebie den". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de gemeenteraad als bij G.S. kunnen beroep in stellen bij de Kroon'. Oss. Vanaf 20 maart liggen gedurende een maand ter inzage de ontwerp-bestemmingsplannen "Buitenge bied Noord" en "Buitengebied Zuid". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Ook liggen gedurende bovengenoemde termijn ter inzage de ontwerpen van de,9e en 11e partiële her ziening van het bestemmingsplan "Zuid". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Rucphen. Vanaf 20 maart ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmings plan "Bosheidestraat-Kerkeheidestraat". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ont werp aangebrachte wijzigingen kunaen bezwaren in dienen bij G.S. Geldrop. Vanaf 22 maart ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmings plan "Woonwagencentrum Gijzenrooi-Noord". Zij, die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeen teraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen be zwaren indienen bij G.S. Ook ligt gedurende bovengenoemde termijn ter inza ge het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan '"t Hout". Zij, die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Gemert. Vanaf 26 maart ligt gedurende een maand ter inzage het gedeeltelijk goedgekeurde bestemmings plan "Mortel-Hemelstraat". Zij die bezwaren hebben tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring door G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Deurne. Vanaf 26 maart ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Deurne Cen trum", herziening I: Molenstraat". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Eindhoven. Vanaf 26 maart ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan I De Vest. Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeen teraad. 's Hertogenbosch. Vanaf 23 maart ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp van de eerste herzie ning van het bestemmingsplan De Haren Zuid 1973. Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeen teraad! Oss. Vanaf 23 maart ligt gedurende een maand ter inzage het gedeeltelijk goedgekeurde bestemmings plan "Buitengebied, gedeelte Kleinussenstraat". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend zowel bij de gemeenteraad als bij G.S. en zij die bezwaren hebben tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring door G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Tholen. Vanaf 23 maart ligt gedurende een maand ter inzage de ontwerp-eerste planverandering van het bestemmingsplan "Bedrijfsterrein Slabbekoornpol- der". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de ge meenteraad. Wissenkerke. Vanaf 23 maart liggen gedurende een maand ter inzage de ontwerpbestemmingsplannen "Bebouwde Kom Wissenkerke II" "Bebouwde Kom Kamperland II" en "Bebouwde Kom Geersdijk II". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeen teraad. Woensdrecht. Vanaf 23 maart ligt gedurende een maand ter inzage het goedgekeurde bestemmingsplan "Rekreatieterrein Familyland". Zij die tijdig bezwa ren hebben ingediend, zowel bij de gemeenteraad als bij G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Woudrichem. Vanaf 27 maart ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerpbestemmingsplan "Buitengebied". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Best. Vanaf 26 maart ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Centrum". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeen teraad.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1979 | | pagina 10