Uw granen stemrecht haddenzouden ze DM 68® kiezen rP I (MANC0ZEB duphar DM 68 past in alle VAfl KCRCKHOVCn S BOUWBEDRIJF B.Y. BESTEMMINGS PLANNEN - en terecht - want QGr ben ^^209 uien/vorm /y/teembouw Marco van Wilde zomer- en wintergranen bestrijdt praktisch alle éénjarige dikotylen, ook de moeilijkste zoals kleefkruid, muur, ereprijs, ka mille wordt bij voorkeur vroeg gespoten kan echter ook nog laat worden ingezet heeft bovendien een extra effekt op vroege schimmels in het graangewas jezet DM 68-een goede partij voor iedere graanteler V> I TV Tel. 01608-13351 nQderland UU 4870 AE Etten-Leur volgens de poeder- of spuitmethode op de volautomatische pootmachine. regelmatige opkomst maximaal aantal stengels per plant hogere opbrengst gunstige beïnvloeding van de maatsortering en minder kriel hoog percentage blanke knollen Dosering: 200 gram per 100 kg pootgoed. Vraag voor nadere informatie naar de uitvoerige technische mededeling. Middenschouwen Vanaf 20 februari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Sportterrein Scha- rendijke". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeen teraad. Willemstad Vanaf 20 februari ligt gedurende een maand ter inzage het gedeeltelijk goedgekeurde bestemmingsplan "Ves ting Willemstad". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend zowel bij de gemeenteraad alsmede zij die zich tijdig met be zwaren hebben gewend tot G.S. tegen de in het ontwerp aange brachte wijzigingen en zij die bezwaren hebben tegen de ont houding van goedkeuring door G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Eersel Vanaf 21 februari ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "Lapperbocht 1977". Zij, die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de ge meenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Eindhoven Vanaf 21 februari ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "Jagershoef 1978". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de ge meenteraad alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen deze indienen bij G.S. Someren Vanaf 21 februari ligt gedurende een maand ter inzage het gedeeltelijk goedgekeurde bestemmingsplan "Felicité- straat". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend zowel bij de gemeenteraad als bij G.S., alsmede zij die bezwaren hebben tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring door G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Woudrichem Vanaf 26 februari ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "Bosweide". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aan gebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Oisterwijk Vanaf 26 februari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Hertogen Hendrik laan/Visserslaan". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. KAMPIOENSHENGST IN BELGIE Tijdens de 84e Nationale Belgische Trekpaardententoonstel ling, vandaag 18-2-1979 in Antwerpen, is tot Nationaal Kam pioen Hengst 1979 uitgeroepen: "Marco van Wilde". "Marco van Wilde" is 5 jaar en eigendom van de heer Ch. Verkest' Rijsselveldstraat 4 te Vosselare, België. De kampioen is onder katalogusnummer 88 ingeschreven voor de internationale trekpaardenkeuring op 3 maart in IJzendijke. Zo zal het in IJzendijke uitgroeien tot een nooit eerder ver toonde konfrontatie tussen de Nationaal Nederlands Kampioen Hengst (Horizon Tersaet) en de Nationaal Belgische Kampioen Hengst (Marco van Wilde). Inmiddels is het aantal inzendingen voor de keuring in IJzendijke opgelopen tot 109. rhöne-poulenc w Op verzoek zenden wij U een folder met meer inlichtingen VARIABELE WENSVORM BUNGALOWS HOUDEN REKENING MET UW WENSEN U wilt zo snel mogelijk in een bungalow wonen, maar dan wel in een type, dat rekening houdt met uw eigen wensen en inzichten? Dan moet U beslist eens met ons komen praten! Onze wensvorm- bungalow basistypen lenen zich n.l. uitstekend voor variaties en alternatieven. Eigenlijk onbeperkt en probleemloos! Bovendien kunnen wij U verlossen van een hoop rompslomp, zoals welstandcommissie, aanvraag bouwvergunning, hypotheek, over bruggingskrediet, verzekering enz. Vraag onze brochure of bel voor een afspraak: tel. 01148-1920, b.g.g. 01147-383, Pr. Rooseveltstraat 7, p.b.17, Kloosterzande ontsmet aardappelpootgoed tegen Rhizoctonia dithane m-45 met PHILIPS-DUPHAR NEDERLAND B.V. AMSTERDAM POSTBUS 7133 TELEFOON (020) 440911 Gepatenteerde complexe dithiocarbamaatverbinding. Geregistreerd handelsmerk Rohm and Haas Company Philadelphia. 14

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1979 | | pagina 14