Multamat ZB Dacamox® 10G BESTEMMIMGS PLANNEN J. BEGHEIJN witte klaver de beste klaver voor groenbemesting KAPELLE TE KOOP: 1 International 423 1 Fiat 550 met Sirocco kap 1 Ebra precisie-zaaimachine 8R 1 Lebo sproeimachine 18 mtr. 1 Urgent-sproeimachine 12 mtr. 1 Amazone Strooier Z.A.E. 400 Aardonburg, tel. 01177-1228 Schering Nederland B.V. Agro Divisie Postbus 79 5280 AB Boxtel Tel.: 04116-74925 WIJ BIEDEN AAN Gras- en klaverzaad BG mengsels super kwaliteit Uienzaad en pootaardappelen L. Koole, Middelburg Zaadontsmettingsmiddel tegen bodeminsekten, o.a. bietekever;. Goedkoop en effektief. 10 gram per pak bietenzaad. Microgranulaat tegen bodeminsekten, o.a. bietekever. Tevens tegen zuigende insekten, zoals bladluis; hierdoor wordt vergelingsziekte voorkomen. Uniforme korrelgrootte, klontert niet, breed werkingsspektrum en geeft optimale werking,'ook onder droge omstandigheden. 6-10 kg per ha. (Speciale folder met afsteltabellen, alsmede afstelzakjes zijn op aanvraag verkrijgbaar.) - Nuenen c.a. Vanaf 6 februari ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "Oostelijke ontsluitingsweg". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indie nen bij G.S. I denhout Vanaf 8 februari ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Kloosterpad". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad kunnen be zwaren indienen bij G.S. Axel. Vanaf 14 februari ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "Zuiddorpe". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijziging kunnen bezwaren indienen. Ook ligt gedurende bovengenoemde termijn ter inzage de vastgestelde le herziening van het bestemmingsplan "Oosterstraat". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad kunnen bezwaren in dienen bij G.S. Bergeyk. Vanaf 13 februari ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "Industrieterrein Ekkerstraat". Zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. "s-Hertogetiboseh. Vanaf 13 februari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp van de eerste wijziging van het bestem mingsplan "Orthen 1971". BezwarerTkunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Zierikzee. Vanaf 14 februari ligt gedurende een maand ter in zage het gedeeltelijk goedgekeurde bestemmingsplan "Buiten gebied". Zij. die tijdig bezw aren hebben ingediend, zowel bij de gemeenteraad, als bij G.S.. alsmede zij die bezwaren hebben ingediend bij G.S. tegen d:e in het ontwerp aangebrachte wijzi gingen en zij die bezwaren hebben tegen de gedeeltelijke ont houding van goedkeuring door G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Bergen op Zoom. Vanaf 14 februari liggen gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "De Poort", de ongew ijzigd vastgestelde derde van het bestem mingsplan "Parade"en't gewijzigde vastgestelde bestemmings plan "De Linie". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad kunnen bezwaren indienen bij G.S. Borsele. Vanaf 15 februari ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "Bedrijfsterrein Heinkenszandseweg". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte w ijzigingen kunnen bezwaren in dienen bij G.S. Goirle. Vanaf 15 februari ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "Omlegging Rijksweg 65". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Nuenen c.a. Vanaf 15 februari liggen gedurende een maand ter inzage de ontwerp-bestemmingsplannen "Dennenlaan/Jacob Catsstraat". "Rijksgebouwen". "Voirt". "Parkstraat". "Sport- laan". "Hendrikstraat". "Weverstraat" en "Kerkakkers". Be zwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Helmond. Vanaf 16 februari liggen gedurende een maand ter inzage de gewijzigd vastgestelde bestemmingsplannen le her ziening De Bus II. Haageind. Rootakkers Noord. Breitnerlaan. Omgeving Hobostraat. Hoek Ameidestraat/Zuid Koninginne- wal. Omgeving Windmolenstraat. Passage Helmond. Door braak Kerkstraat/Zuid-Koninginnewal zuidzijde. Zuidzijde Europaweg West I. Omgéving Rector Heuvelsstraat. Omgeving gladiolenstraat II. 't Bijsterveld. Wevestraat Noord West. Om geving Rooseindsestraat. Hoek Bindersestraat/Lithoyenseweg en Hoofdstraat II. Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad alsmede zij die bezwaren hebben in de in het ontwerp aange brachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Tilburg. Vanaff 16 februari liggen gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Rugdijk Oost" en het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "Langestraat e.o.". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad als mede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aange brachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Wissenkerke. Vanaf 19 februari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp "Herziene toelichting en voorschriften deel uitmakende van het bestemmingsplan Kamperland II". Be zwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Helmond. Vanaf 19 februari liggen gedurende een maand ter inzage de ontwerpbestemmingsplannen "H erziening Centrum". "Lucas Gasselstraat/Hoek Jan van der Spekstraat". "Herzie ning Tivoli". "3e Herziening City Noord-West". "Herziening Buitengebied". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de ge meenteraad. Hooge en Lage Zwaluwe. Vanaf 19 februari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp bestemmingsplan "Gebruiksbe- paling bestemmingsplan in Hoofdzaak". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Ossendrecht. Vanaf 19 februari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "De Leemberg". Bezwa ren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. leverbaar via uw zaaizaadleverancier Bescherm uw bieten tegen insekten alle soorten vaste mest. o.a. slachtkuiken- en kippenmest. Rode en grijze mijnsteen voor erfverharding. Wij vragen te koop: alle soorten hooi en stro. voeraardappelen enz. GERRITSE FOl RAGE B.V., WAARDE 01134-1984 b.g.g. Gerritse B.V. Ederveen iel. 08387-1298 TE KOOP: AGRARISCH HANDELSBEDRIJF l el. 01180-122% en 28948 Vertegenwoordiger P. Cevaal fel. 01189-2203 Dacamox 10G: internationaal geregistreerd handelsmerk van Diamond Shamrock Corporation, Cleveland Ohio, U.S.A. 10

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1979 | | pagina 10