Multamat ZB Dacamox® 10G V0HAMIJ HEYTHUYSEN B.V. De vroege snijmais-topper LIGTERMOET CHEMIE BV Iets te verkopen?? Schering Nederland B.V. Agro Divisie Postbus 79 5280 AB Boxtel Tel.: 04116-74925 WATERSCHAP AXELER AMBACHT Vohamij Heythuysen B.V., Biesstraat 47, 6093 AC Heythuysen. (L.) weinig gevoelig voor kou in het voorjaar zeer stevig gewas gelijktijdige, vroege afrijping van kolf en gewas goede resistentie tegen Fusarium hoge drogestofopbrengst zeer goede zetmeelwaarde opbrengst Ligtermoet: omdat 't goed de grond uit moet. Zaadontsmettingsmiddel tegen bodeminsekten, o.a. bietekever. Goedkoop en effektief. 10 gram per pak bietenzaad. Microgranulaat tegen bodeminsekten, o.a. bietekever. Tevens tegen zuigende insekten, zoals bladluis; hierdoor wordt vergelingsziekte voorkomen. Uniforme korrelgrootte, klontert niet, breed werkingsspektrum en geeft optimale werking, ook onder droge omstandigheden. 6-10 kg per ha. (Speciale folder met afsteltabellen, alsmede afstelzakjes zijn op aanvraag verkrijgbaar.) Ingelanden worden hierbij uitgenodigd tot het bijwo nen van OPENBARE DISTRICTSVERGADERINGEN 'op de hieronder vermelde data en plaatsen: Districten I enll Maandag J9 februari 1979, n.m. 2.00 uur in verenigingsgebouw "De Rank", Zaagstraat te Zaamslag. Het gebied omvat het grondgebied van de voorma lige polders: District I: Lievens, Nieuw-Koegors, Nieuw-Othe- ne (ten westen van het afwateringska naal), Noord bij Neuzen, Ser-Lippens, Zeven-Trinités, Zaamslag (ten westen van de Otheense kreek), Zuid-Kats, St. Anna en Sparks, Koegors c.s., Oude Ze venaar, Vlooswijk en de niet tot enige polder of enig waterschap behoord heb bende gronden en wateren in de ge meente Terneuzen. District II: Aan- en Genderdijke, Eendragt, Groot- e-Huissens, Hellegat, Kleine-Huissens, Kreke, Margaretha, Nieuw-Othene (ten oosten van het afwateringskanaal), Van-Lijnden, Willem-III en Zaamslag (ten oosten van de Otheense Kreek). District III: dinsdag 20 februari 1979, n.m. 2.00 uur in het Cultureel Centrum "De Halle", J. F. Kennedyplein 2 te Axel. Het gebied omvat het grondgebied van de voorma lige polders: Beoosten-Blij-Benoorden, Beoosten-en-Bewesten-Blij, Buth, Ca- nisvliet (ged.), Capelle, Catharina, Noord-bij-Axel, Oude Eglantier, Vis- schers en de niet tot enige polder of enig waterschap behoord hebbende gronden en wateren in de gemeente Axel. Districten IV en V donderdag 22 februari 1979, n.m. 7.30 uur in Café "'t Gemeentehuis" te Zuid- dorpe. Het gebied omvat het grondge bied van de voormalige polders: Distirct IV: Canisvliet (ged.). Dekkers, Smids-Koe- gorsschorre c.a., St. Anthonie, Autriche, Nieuwe-bij-Sas van Gent (oost.-deel), Nieuw-Papeschor, Poel en de Axelsche Vlakte. District V: Moerbeke, Moerspui, (Ned. gedeelte), Nieuw-beoosten-Blij-bezuiden, Over slag, Rieden c.a., Varempé, Zuiddorpe- Noorddeel en Zuiddorpe-Zuiddeel. Tijdens de bijeenkomst zal informatie over de gang van zaken in het waterschap worden verschaft terwijl voorts ruime gelegenheid zal worden gegeven voor gedachtenwisseling over allerlei waterschapsaangele genheden. Axel, 1 februari 1979. Het Dagelijks Bestuur van het waterschap Axeler Ambacht. P. van Hoeve, Dijkgraaf. J.W. Kusee, Griffier. Plaats een ZLMertje. 45* ct. per woord! bij vooruitbetaling te voldoen, b.v. door het insluiten van een cheque. Kan U door inruil onderstaande machines aanbieden: 1 Stoll, 2 rijige zelfrijdende bietenrooier, in uitstekende staat en weinig gedraaid, type S 210. 3 New Holland 276 persen in goede staat. 1 Pöttinger opraapwagen. inhoud 20m3. 1 Dania D 5500, 3 rijige zelfrijdende maisver- hakselaar, in zeer goede staat, 250 ha. gedraaid. 1 Hagedorn ladewagen. 1 Weiger AP 71 pers. I Weiger AP 51 pers. 1 John Deere pers. L Taarup maaikneuzer. 1 Gallignani pers. I Brenig ondergronder. Nieuwe en gebr. Sendenhorster en J.F. mest- verspreiders. tel.: 04749 - 1324 tel. vert.: 04762 - 1531 Dhr. A. Bruynen - Kessel. 04760 - 1273 Dhr. L. Korsten - Helden. BLIZZARD G188 Coolsingel 101 Postbus 699 3000 AR Rotterdam Telefoon: 010-331211 Bescherm uw bieten tegen insekten Dacamox*lOG: internationaal geregistreerd handelsmerk van Diamond Shamrock Corporation, Cleveland Ohio, U.S.A. 22

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1979 | | pagina 22